Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale u mnie patch 1.02 (oprócz naprawy trofeów i blokady multi) dodał jeszcze jedną rzecz - gra się zaczęła zacinać. Po rozpoczęciu misji gra czasami zacina się na 2s. Parodia normalnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jutro uda mi się zakupić grę i będę mógł w końcu zagrać, bo z tego co czytam to właśnie wynika, że gra po prostu wymiata. Nie mogę się doczekać, kiedy otrzymam w ręce mój egzemlarz MW2 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jutro uda mi się zakupić grę i będę mógł w końcu zagrać, bo z tego co czytam to właśnie wynika, że gra po prostu wymiata. Nie mogę się doczekać, kiedy otrzymam w ręce mój egzemlarz MW2 :turned:

Kupuj to pogramy, oczywiście forumowy multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj to pogramy, oczywiście forumowy multi ;)

jezus, o boże, ale afera, multi nie działa!!! ludzie wyluzujcie troche. bedzie ze dwa lata gry w multi, zdazy sie wam znudzic, narazi egram w single, multi odpaliłem tylko zeby zobaczyc mapki, faktycznie multi nie działa jak powinno, ale nikt nigdy nie pzrewidzi co sie stanie ze sprzetem takim jak serwery , i resztą złośliwości rzeczy martwych. a co to wogole za problem wlaczyc konsole, sciagnac update , jeden , drugi , za to sie nie placi.a ktos juz rzucił ze wystąpi o zwrot kasy... bo mu multi dzien od premiery nie działa,troche rozsadku do ch....a pana. gra jest kosmicznie zrobiona. a jeszcze nie spotkałem sie z grą bez błędów.

sorki ze poszła odpowiedz do postu ceezaara997,a nie całego tematu

apolodżajs.

Edytowane przez Franky23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezus, o boże, ale afera, multi nie działa!!! ludzie wyluzujcie troche. bedzie ze dwa lata gry w multi, zdazy sie wam znudzic, narazi egram w single, multi odpaliłem tylko zeby zobaczyc mapki, faktycznie multi nie działa jak powinno, ale nikt nigdy nie pzrewidzi co sie stanie ze sprzetem takim jak serwery , i resztą złośliwości rzeczy martwych. a co to wogole za problem wlaczyc konsole, sciagnac update , jeden , drugi , za to sie nie placi.a ktos juz rzucił ze wystąpi o zwrot kasy... bo mu multi dzien od premiery nie działa,troche rozsadku do ch....a pana. gra jest kosmicznie zrobiona. a jeszcze nie spotkałem sie z grą bez błędów.

Nie po to ludzie wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby się męczyć i czekać na usprawnienia błędów... Klient chce dostać gotowy produkt, dobrze przygotowany, więc nie rozumiem co za głupoty tu piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to ludzie wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby się męczyć i czekać na usprawnienia błędów... Klient chce dostać gotowy produkt, dobrze przygotowany, więc nie rozumiem co za głupoty tu piszesz...

zgadzam się z Mazziu, jeżeli gra w singla to 5 godzin, a online jest niedorobiony, to skąd średnia ocena 9,5? czy aby, portale się nie pośpieszyły z lizaniem d***? przecież MW2 zanim wyszedł został juz okrzykniety jakimś objawieniem, a to tylko liniowa gierka, z arcadownym online i bardzo dobrą grafiką, ale jak widać ma wiele błedów, więc nie powinna dostać tak wysokich ocen, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezus, o boże, ale afera, multi nie działa!!! ludzie wyluzujcie troche. bedzie ze dwa lata gry w multi, zdazy sie wam znudzic, narazi egram w single, multi odpaliłem tylko zeby zobaczyc mapki, faktycznie multi nie działa jak powinno, ale nikt nigdy nie pzrewidzi co sie stanie ze sprzetem takim jak serwery , i resztą złośliwości rzeczy martwych. a co to wogole za problem wlaczyc konsole, sciagnac update , jeden , drugi , za to sie nie placi.a ktos juz rzucił ze wystąpi o zwrot kasy... bo mu multi dzien od premiery nie działa,troche rozsadku do ch....a pana. gra jest kosmicznie zrobiona. a jeszcze nie spotkałem sie z grą bez błędów.

sorki ze poszła odpowiedz do postu ceezaara997,a nie całego tematu

apolodżajs.

Dokładnie,jeśli wydaję na coś pieniądze,to chcę mieć coś co działa ;/ Poza tym,kolego czy ja mówię tu o jakiejś aferze ? Zapraszam tylko na meczyk multi ;/ więc nie wiem o co Ci chodzi.

I nie mówimy tu o serwerach,tylko o grze. To gra nie jest skończona i to wina softu jeśli chodzi o np. zaproszenia.

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, tylko nie zapomnijcie mnie dodać do frend, pogramy w multi, PSN ID: Taiho__POL__ zapraszam

Sorry za edycję, ale fajnie by było gdybyśmy zebrali ludzi tylko polaków na Team DM, pomyslcie nad tym

Edytowane przez Taiho__POL__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem grę i nie moglem się powstrzymać od multi wiec to był pierwszy tryb w który zagrałem. Ogólnie jest zajebiście, najlepszy motyw który podoba mi się to "last kill cam" czy coś takiego, kilka razy inni gracze mogli podziwiac mojego ostaniego fraga w grze :P Dzisiaj odpalilem z kolega special ops na split-screen i zabawa przednia :D Na sam koniec zostawilem singleplayer i musze powiedziec ze tez jest zajebiscie :woot: caly czas akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, tylko nie zapomnijcie mnie dodać do frend, pogramy w multi, PSN ID: Taiho__POL__ zapraszam

Sorry za edycję, ale fajnie by było gdybyśmy zebrali ludzi tylko polaków na Team DM, pomyslcie nad tym

Dzisiaj już graliśmy ;)

Ty też nas pododawaj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wymagają od innych, żeby ich dodawali itd, a sami od siebie? NIIIICCCC, kompletne 0.

Ja sporządziłem już listę z 3 forum, 70 nicków i powoli je sobie dodaje do znajomych. Będzie z kim grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,jeśli wydaję na coś pieniądze,to chcę mieć coś co działa ;/ Poza tym,kolego czy ja mówię tu o jakiejś aferze ? Zapraszam tylko na meczyk multi ;/ więc nie wiem o co Ci chodzi.

I nie mówimy tu o serwerach,tylko o grze. To gra nie jest skończona i to wina softu jeśli chodzi o np. zaproszenia.

ale pzreciez napsiałem ze moj post nie był adresowany do ciebie :) . gdzies juz na forum pzreczytałem ze ktos chce gre oddawac bo juz wyszły updaty i no i multi jest zwalone. a moim zdaniem wystarczy troszke cierpliwosci i wszystko bedzie smigac. dwa dni po premierze dopiero, ludzie luuuuuuuz. wszedłem z ciekawosci na forum xboxa i o dziwo nie widziałem zadnego posta zeby komus multi nie działało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem świeżo po ukończeniu singla w MW 2 w i cóż mogę powiedzieć... Po pierwszej połowie gry byłem lekko rozczarowany, bo misje nie miały tego czegoś... ot zwykła strzelanina z paroma fajnymi akcjami... ale to co zaserwowali nam Panowie z IW przy drugiej połowie gry to majstersztyk... misje, postaci i te ciągłe zwroty akcji, nawet muzyka zaczyna bardziej podkreślać to co się dzieje na ekranie... poezja... Gdyby tak wyglądała cała gra (jak jej druga połowa) to mielibyśmy poważnego kandydata na najlepszą kampanie dla jednego gracza tego roku... :D A jak patrząc na całość to, moim zdaniem, Uncharted 2 i Killzone 2 są troszkę lepsze... troszkę, ale lepsze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... czy mi sie zdaje czy gra smiga w 60fps'ach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś napisał że MW2 z realu za 169zł ma jakiś haczyk.

Wie ktoś o co chodzi?

http://www.ps3site.pl/forum/topic/24813-sprzedam-modern-warfare-2/page__st__-20__p__2813__fromsearch__1entry2813

Na bank nie ma haczyka. w Tesco za 169 było w dzień premiery. W realu ma być za 159 ! A właściwie juz jest dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podniecacie się tym crapem marna kontynuacja zerująca na popularności jedynki singiel w 4 godziny i nie dopracowane multi kill me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podniecacie się tym crapem marna kontynuacja zerująca na popularności jedynki singiel w 4 godziny i nie dopracowane multi kill me

Jutoro będzie patch do multi. Poza tym singiel w 4 nie był wiele dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że ostatnie 3 częście Cod'a są sieciowym Hi-Endem. Moim zdaniem gra poprawiona. Dużo szczegółów które poprawiają przyjemność z gry. Więcej możliwości permutacyjnych i dodatków broni, perków a także różnego rodzaju nowe bonusy za streak'i. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale samo zabijanie wydaje się trochę "inne", moim zdaniem na plus (dziwne trochę spostrzeżenie, przypomina mi się kiedyś podobne dotyczące strzelania bramek w PES).

Co do problemów z połączeniem zakładam, że albo serwery są obciążone albo początkowe problemy z softem a pewnie jedno i drugie na raz. COD4 też na początku miał problemy z łączeniem które po jakimś czasie zniknęły praktycznie w całości. Z resztą oprócz wczorajszego braku połączenia dziś łączyło mnie za każdym razem i zawsze na zielono.

Mam pytanie. Czy w tej części też będzie 10 leveli prestige?

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na serwerach właśnie zagościł patch z numerem 1.03 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:pardon:

Czy u was też działa tylko 7 map na multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

U mnie dzialaja wszystkie procz mapki "Rust" ...

btw. tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze MW2 to gra z najlepszym multi FPSowym jaki powstal chyba na konsole (niech tylko te dziury zalataja), dzis pogralismy w multi z ekipa i padly takie rekordy ze szok, ja wycisnalem statystyki 44:2 - Domination, mapka invasion, po takim wyniku, geba sie usmiecha i az chce sie grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×