Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!!

Nowe zasady uczestnictwa w Rankingu zostały wprowadzone.

Osoby, które nie spełniają nowych warunków z dniem 02.08.2009 (niedzielna aktualizacja) zostaną usunięte z Listy rankingowej oraz z Grona znajomych PSN ID TrophyClub.

Jeśli usunięci Użytkownicy osiągną wymagane minimum levelu będą mogli powrócić do Rankingu. Będą musieli jednak ponownie zaprosić do Znajomych PSN ID TrophyClub.

Pozdrawiam i życzę dużo... pucharków :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie ale z moim lvl to za wysoko nie będę ( 9 lvl |54% ) ale w najbliższym czasie 2 platyny wpadną (może nawet 3) więc może coś z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualizacja gotowa.

Zmiany zostały wprowadzone.

Życzę Wszystkim dużo ... Pucharków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wakacjach, odseparowany od konsoli to i zero awansu w rankingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... ale jaka mobilizacja sił teraz będzie :) Odpocząłeś to będziesz walczył o miejsce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stoję bo dopiero od soboty byłem w domu... Ale trzeba walczyć ;)

Edytowane przez Wronator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też awansowałam na 9 level - a na rankingu wciąż trzymam się na tej samej pozycji. Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 oczek w górę :) Żadna rewelacja ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem dodany do rankingu, na starcie 41 miejsce nie tak źle, ciekawe jak mi pójdzie przy następnej aktualce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadek na 14 pozycję z 11.

Niekorzystnie, tym bardziej, że nie ma w co grać - Fat Princess ma mizerną ilość trofeów dodatkowo sam brąz. Oby Wolfenstein się pojawił 18.08, to się coś w końcu poruszy w temacie moich trofeów bo kolejna platyna zaplanowana jest dopiero na Batmana:AA.

Pozdrawiam wszystkich Hunterów. Pamiętajcie granica pomiedzy Trophy Hunter a Trophy Whore jest bardzo cienka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie platyna w inFamous niewiele dała bo 3 oczka wyżej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie chcial wypisać z rankingu ;) dzieki i pozdrawiam ;)

Aby się wypisać z Rankingu (na własną prośbę) wystarczy usunąć z listy znajomych TrophyClub.

Pozdrawiam.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko i trofeum w gta 4 i będe mieć dwie platyny i planuje w następnym miesiącu kupić RE5 to 3 platyna będzie więc w rankingu znacznie podskocze :thumbsup:  powodzenia tym którzy prubują najtrudniejszych trofeów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko i trofeum w gta 4 i będe mieć dwie platyny i planuje w następnym miesiącu kupić RE5 to 3 platyna będzie więc w rankingu znacznie podskocze :thumbsup:  powodzenia tym którzy prubują najtrudniejszych trofeów

Ja mam 74% w GTA IV i chyba jednak się zdecyduję się to dokończyć. Ostatnio zrezygnowałem z platyny przez głupie serwy R* :verymad: Masz może michal na to jakiś dobry sposób, żeby wyniki się zapisały ? Bo nawet jak zostawiam na kilka godzin konsolę włączoną to i tak nie zapisuje :confused:

Edytowane przez Wronator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gta w grudniu kupiłem i przez 3 miesiące nie grałem, a ty wronator to masz dziwnie ale co dokładnie sie dzieje kasy ci nie zapisuje bo ja jak robiłem trofeum Auf Wiedersehen Petrovic to mi nie zapisywało wyścigów ale gdy pograłem 10 - 20 minut w single player to już wszystkie staty były lecz niekture nie i trza było powtarzać i dodaj mnie do znajomych to w noose popykamy we dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gta w grudniu kupiłem i przez 3 miesiące nie grałem, a ty wronator to masz dziwnie ale co dokładnie sie dzieje kasy ci nie zapisuje bo ja jak robiłem trofeum Auf Wiedersehen Petrovic to mi nie zapisywało wyścigów ale gdy pograłem 10 - 20 minut w single player to już wszystkie staty były lecz niekture nie i trza było powtarzać i dodaj mnie do znajomych to w noose popykamy we dwóch

Ja mam 50% wyścigów do AWP i jak robiłem drugą połowę to mi się nie zapisały :verymad: Myślałem, że chociaż część się zapisała ale jednak dupa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prubuj dalej musi wpaść

najlepiej to chyba grać w terminator salvation tam są same złote trofea  :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to chyba grać w terminator salvation tam są same złote trofea :woot:

To fakt. Gra na 5 godzin, bardzo łatwa platyna i same złote trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff, i gówno mi z takiej platyny. W 5 godzin, ahaah :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff, i gówno mi z takiej platyny. W 5 godzin, ahaah :down:

Dokładnie. A gdzie wyzwanie ? Wkur****** przy zdobywaniu jakiego pucharka ? Połamany pad ? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×