Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że warto.

Dawno nie było tak dobrej polskiej komedii :)

A Małaszyński w tym filmie po prostu wymiata hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na ciachu, zajebisty film, najlepszy polski jaki widziałem w ciągu 3 lat, fabuła niby kiepska ale wszystko inne genialne, genialna gra Pawła Małaszyńskiego, Bosaka, doskonałe ale wulgarne żarty POLECAM W 100%, teraz to chyba najlepszy film jaki jest oferowany w kinach.

Edytowane przez Kamar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na ciachu, zajebisty film, najlepszy polski jaki widziałem w ciągu 3 lat, fabuła niby kiepska ale wszystko inne genialne, genialna gra Pawła Małaszyńskiego, Bosaka, doskonałe ale wulgarne żarty POLECAM W 100%, teraz to chyba najlepszy film jaki jest oferowany w kinach.

Pewniw to kwestia gustu, ale takiej chały dawno nie widziałem. Może i Małaszyński był nawet niezły, ale reszta to tragedia. Kolejny polski film komediowy, którego scenariusz sprawia, że po około pół godzinie włącza mi się w kinie ziewanie. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy. down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście z nowości polecam Wrota piekieł i Prawo zemsty. 1 to kolejny amerykanski horror i nie byloby w nim nic szczegolnego jesli nie kilka "mocnych" odrazajacych scen. Drugi to kapitalny film akcji momentami przypominajacy Piłę :P i nie chodzi tu o brutalność :) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar i Templariusze . Polecam oba filmy. Avatara chyba nie musze przedstawiać najbardziej kasowa produkcja wszechczasów ;)))) ,a Templariusze bardzo dobry film na tle historycznym. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Assasinie mam niechęć do Templariuszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar w 3d, bardzo fajny film więc polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis bylem na Parnasusie i mi łeb styrał. Jeden z gorszych filmow na jakich bylem. Strasznie mi sie nie podobal i zaluje tylko straconych pieniedzy na bilet.

Przed parnasusem bylem na Avatar 3D i bardzo jestem zadowolony ze to cacko obejrzalem.

Aktualnie szykuje sie na wypad do multikina na Sherlock Holmes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Awatar mysle ze aktualnie jest najlepsza pozycja w tej chwili oferowana na ekranach kin. Mysle ze ciekawy moze byc Sherlock Holmes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cChyba jak większość osób byłem na Avatarze, warto iść na wersje w 3D :D Potem Ciacho, fajne, ale szkoda iść na to do kina, lepszy Avatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jakiś czas temu zobaczyć Avatara w IMAX'ie. Z kina wyszedłem bardzo zadowolony. Jednak po zastanowieniu muszę stwierdzić, że największe wrażenie zrobiła na mnie wizja obcego świata. Nie chodzi mi tu o czystą grafikę 3d (która jest doskonała) ale ogólnie - wrażenia estetyczne. Fabuła dobra ale nie jest to z pewnością film kultowy. Nie powiem, że to słaby film. Każdemu polecam. Czy kupię na DVD v BD ? Pewnie tak, choć nie jest to film z mojej pierwszej dziesiątki.

A propos : warto zobaczyć 2012 ? Zajawki ukazujące olbrzymie masy wody przelewające się przez góry zrobiły na mnie wrażenie. Przemawiają do mnie takie obrazy. Jest tego więcej ? Czy film jest sensowny, czy po godzinie czujesz, że reżyser ma cię za durnia ?

Co do polskich filmów: świetne. Ale te jeszcze czarno-białe. A z kolorowych to tylko czarno-białe koloryzowane.

Oczywiście są wyjątki: Piłkarski Poker, Wielki Szu, Seksmisja itp.

Edytowane przez Tomgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Avatar w 3D - moim zdaniem bajka dla nieco starszych odbiorców. O efektach nie ma co mówić, świat przedstawiony świetnie, szkoda tylko że fabuła była dosyć kulawa...

Ale pieniędzy nie żałuję, pewnie głównie dlatego że pierwszy film w 3D obejrzany :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę Offtop ale ostatnio na imprezce chcieliśmy coś zobaczyć jakąś dobrą komedię

Kolega pojechał do wypożyczalni i przywizózł film "chłopiec w pasiastej piżamie" dlaczego akurat taki wybór? Bo było za 3zł - wział i nawet nie spytał co to

Generalnie piękny i ciężki filmo ofiarach holokaustu - ale tytuł rozłożył cała imprezę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna ogladanie filmu nazwac impreza? ;] ja tez bylem na Avatarze pare dni temu.... film naprawde fajny, efekty specjalne itp naprawde pierwsza klasa... troche przydlugawy, film w kinie zaczal sie o 8.15 a skonczyl o 11... gdyby ta cala wojna na koncu byla krotsza bylo by jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar 3D w IMAX w Poznaniu :| Umierałem przez cały film z podjarania. Efekty, fabuła akcja!! Matko!! Mógłbym to oglądać w kółko, modliłem się "proszę niech to się nie kończy", a podczas filmu włos mi się jeżył i miałem sam chęć krzyczeć "Turuk Macto!!", Nawet łza się na oko gdzieś tam wcisneła. ŚWIETNY FILM.

PS. Opinia subiektywna, jestem fanem filmów tego typu, uwielbiam efekty, prostą fabułę, moce nadprzyrodzone i inne dziwactwa tego typu, odczucia nie zostały zachwiane przez 3D, gdyż nie był to mój pierwszy film w tym formacie i widziałem filmy z bardziej rozbudowaną strukturą 3D niż Avatar. ALE I TAK TEN FILM JEST MOIM BOGIEM!!

Podejrzewam, że jak wyjdzie na Blu-Ray to tak jak Constanine będę Avatara oglądał z 40 razy :P

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend byłem na Sherlock Holmes - Zajebisty Film ^^ Moja Ocena 9/10 Dawno nie widziałem tak porządnego filmu na ekranach kin. Teraz planuje iść na "Zmierzch Tytanów" :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Avatarze przedostatnio i Daybreakers (Świt) ostatnio.Bardzo mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock Holmes - bardzo dobry film i kolejna bardzo dobra rola Downey Jr'a. Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% popieram...Sherlock Holmes świetny film!!!Świetnie zagrane role(Robert Downey Jr. i Jude Law) i na maksa przyjemny. Naprawdę bardzo dobry film!

No i Avatar 3D oczywiście...jak ktoś już powiedział miażdży!...byłem na nim dwa razy!wielki szacunek dla Camerona :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świt (Daybreakers) - daje max 5/10 - nie podobał mi sie za bardzo

Sherlock Holmes - 7,5/10 - dobry film ale nie najlepszy

oczywiscie oceny filmów nie są w żaden sposób obiektywne tylko to moje odczucia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×