Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem na Avatarze ;) Tyłek i Plecy bolały od siedzenia bo strasznie niewygodnie było :D ale film był dobry ;) nie żałuję wydanej kasy, warto zobaczyć :) Drugi raz bym nie poszedł, te siedzenia zostawiły mi uraz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy Avatar 3d i holmes. Holmes całkiem całkiem polecam na niedzielny wypadzik do kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny Avatar 3D! Brak mi słów! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR 3D I PARNASSUS

Ja także byłem na Avatarze 3D i Parnassusie, aktualnie czekam na Alicję oby w wersji z napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księga Ocalenia

Sherlock Holmes

Daybreakers Świt

Templariusze : Miłość i Krew

Avatar 3D

z Tych 5 filmów najbardziej polecam Holmes'a oraz Księgę Ocalenia.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno byłam po raz drugi na "Avatar" 3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołysnaka. Polecam każdemu, śmieszny, dobra rola Więckiewicza i bardzo fajna muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka i żaba - polecam wszystkim którzy mają córy w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na Wilkołaku (The Wolfman) i szczerze powiedziawszy nie polecam. Spodziewałem się więcej widząc trailer, no ale taka już rola trailera żeby robić smaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor Widmo, film romana polańskiego. Musze przyznać, że film całkiem udany :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar 3D, ale to już w grudniu. ;)

Film bardzo udany, chociaż mam wrażenie że trochę przereklamowany... Efekty specjalne, stworzony świat - to wszystko robi duże wrażenie, lecz już sam wątek fabularny jest przeciętny i dość przewidywalny. Ode mnie 8/10 za całokształt. Podobał mi się, lecz - bez rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Hurt Locker, straszne bzdety od strony merytorycznej, ale jest klimat, dobre aktorstwo, fajna muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspa Tajemnic - bardzo dobry film, cały czas trzyma w napięciu, akcja daje radę a końcówka cholernie zaskakująca.

8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem na "Clash of the titans" i niestety troszke sie zawiodlem.......film ogolnie nie jest zly ale spodziewalem sie wiecej.....przede wszystkim jest za krotki jak dla mnie.......mogli dodac jeszcze z 30 min i troszke urozmaicic najwazniejsze momenty

inna sprawa to efekty 3D......nie wiem czy to kwestia techniczna w kinie (choc na Avatarze tego nie bylo) czy juz cos nie tak z moimi oczami ale bylo calkiem sporo momentow kiedy odnosilem wrazenie ze nie mam okularow na nosie......nie znam sie za bardzo zeby napisac jak to sie nazywa ale wygladalo to jakby nalozyli na siebie dwa obrazy z lekkim przesunieciem (a tak to powinno wygladac bez okularow, jak mi sie wydaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno bylam na "Trick" - nie polecam ale jak bedzie lecial w tv mozna zobaczyc :)

2 film jaki ostatnio widzialam to "Opetani" jest to marna podrobka resident evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspa Tajemnic

Polecam ten film. W końcu doczekałem się bardzo dobrego filmu, który daje do myślenia zamiast ogromnej masy efektów specjalnych i rozwałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko chodzę do kina , ostatnio byłem na avatarze . I bardzo tego żałuję , takiego syfu dawno nie widziałem . Jeżeli chodzi o 3D to najlepiej wyszła reklama cyfry + . Film porażka , głupi , idiotyczny , beznadziejna fabuła , jakieś obrzydliwe niebieskie ludki , 3D tragiczne , jakieś latające dinozaury rzucają helikopterami ( rozśmieszyła mnie mocno ta scena ) , co to w ogóle miało być ? Nie rozumiem za co ten film tyle nagród i innych oscarów podostawał , chyba tylko za 3D , które swoją drogą i tak było patentem Dolby Laboratories , a nie tego pajaca camerona i jego bandy . Avatar duży minus , nie wiem czym się tak podniecacie , dno i żenada , tyle mogę o tym filmie powiedzieć .

Aha , jeszcze się włosami do zwierząt podłączali , to też głupie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince Of Persia. średniaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem Księcia Persji i przyznam szczerze, że wbew temu czego się spodziewałem był naprawdę dobry.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×