Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rzadko chodzę do kina , ostatnio byłem na avatarze . I bardzo tego żałuję , takiego syfu dawno nie widziałem . Jeżeli chodzi o 3D to najlepiej wyszła reklama cyfry + . Film porażka , głupi , idiotyczny , beznadziejna fabuła , jakieś obrzydliwe niebieskie ludki , 3D tragiczne , jakieś latające dinozaury rzucają helikopterami ( rozśmieszyła mnie mocno ta scena ) , co to w ogóle miało być ? Nie rozumiem za co ten film tyle nagród i innych oscarów podostawał , chyba tylko za 3D , które swoją drogą i tak było patentem Dolby Laboratories , a nie tego pajaca camerona i jego bandy . Avatar duży minus , nie wiem czym się tak podniecacie , dno i żenada , tyle mogę o tym filmie powiedzieć .

Aha , jeszcze się włosami do zwierząt podłączali , to też głupie było...

Gdyby gatunkiem tego filmu była np. komedia romantyczna czy dramat to mógłbyś sobie mówić, że podłączanie się do zwierząt włosami jest głupie i śmieszne. Tak samo to, że bohaterami były "obrzydliwe niebieskie ludki", czy to, że dinozaury rzucały helikopterami. Wtedy nie miałabym nic przeciwko, że negujesz takie sceny. No ale sorry, to jest film Sci-Fi, czego Ty się spodziewałeś? Tu właśnie chodzi o takie efekty specjalne, które imo były genialne. Jak nie lubisz tego typu filmów, ze scenami FIKCYJNYMI, które są głównym elementem gatunku Sci-Fi, to po co na to poszedłeś? Nastepnym razem dobrze się zastanów co piszesz, bo naprawdę Twój komentarz jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jesteś strasznie nietolerancyjna , każdy ma prawo do własnego zdania , a z tego prawa ja bardzo lubię korzystać ;] . Widzę że ty też używasz zwrotu imo . I tego się trzymajmy . A avatar jest tragiczny . Badziewie , badziewie , badziewie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Avatara ogladalem w domu i dla mnie, mimo tego iż filmów oglądnąłem bardzo dużo to ten to zwykły średniak i bije go wiele innych teoretycznie słabszych filmów. Ludzie zostali omamieni Hypem nt tego filmu a tak naprawdę to fabuła była strasznie przeciętna jak na tak "dobry film".

Żeby nie robić OT to byłem pare dni temu w kinie na Toy Story 3 i do kina chodze bardzooo rzadko tylko na to co warto i byłem przekonany że się nie zawiodę i miałem rację. Mimo iż nie znosze filmów animowanych/bajek bo większość to typowe "kasozbieracze" i ciężko trafić na coś naprawdę dobrego to Toy Story 3 zmiażdżyło mnie totalnie. 1 i 2 były świetne, bajki mojego dzieciństwa tak samo jak świetne gry Toy Story na PSX i nie spodziewałem się nigdy że oglądne coś lepszego niż one. Piękne zakończenie serii i tak naprawdę to jest to bajka dla starszych dzieci bo młodsze nie do końca się w niej odnajdą. I ta scena co Buzz chwyta Chudego podczas zjeżdżania do pieca oraz końcówka jak Andy odjeżdża... bezcenne. Pixar wie jak robić bajki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jesteś strasznie nietolerancyjna , każdy ma prawo do własnego zdania , a z tego prawa ja bardzo lubię korzystać ;] . Widzę że ty też używasz zwrotu imo . I tego się trzymajmy . A avatar jest tragiczny . Badziewie , badziewie , badziewie :whistling:

Ależ ja jestem bardzo tolerancyjna ;) Chodziło mi tylko o to, że czepiasz się fikcyjnych akcentów, a przecież głównie o nie chodzi w tego typu filmach. Dlatego nie rozumiem co Ci w sci-fi przeszkadzają niebieskie ludki czy to, że łączą się one włosami ze zwierzętami. Ale dobra - Twoja sprawa :tongue:

Byłam dzisiaj na "Zaćmieniu". Film świetny, tak jak poprzednie części tej sagi. Jednak przez dzisiejszą burzę wysiadły generatory w całym kinie i jakieś 20min filmu poszło się j$@#&. Właściwie już od połowy filmu 3 razy była przerwa w dostawie prądu, później wszystko padło na dobre. Seans pełen wrażen, nie ma co ;)

Na szczęście miałam ściągniętą jakąś kopię, obejrzałam końcówkę i z czystym sercem film mogę polecić - jeśli ktoś lubi takie klimaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Lipcu byłem na Predators, a tydzien temu na Incepcji ... ten pierwszy polecam fanom jedynki, a ten drugi wszystkim którzy wychodząc z sali lubią ciągnąć szczękę za sobą ;P ... mega produkcja na której trzeba bacznie myśleć, takie filmy powstają raz na kilka lat, :biggrin: ... POLECAM!!!

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shrek 4ever 3D - kiepściutka część, zrobiona "na siłę". Przedstawiona w nim treść była słaba i jakby zupełnie oderwana od kontekstu.

Incepcja - Rewelacyjnie zagmatwana fabuła, która mota umysł w supełek, gwoździami przybijają nas w fotel kinowy niepowtarzalne efekty specjalne.

Jest wartka akcja, jest coś dla duszy i umysłu. Po obejrzeniu tego filmu wyobraźnia wręcz kipi z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja - Rewelacyjnie zagmatwana fabuła, która mota umysł w supełek, gwoździami przybijają nas w fotel kinowy niepowtarzalne efekty specjalne.

Jest wartka akcja, jest coś dla duszy i umysłu. Po obejrzeniu tego filmu wyobraźnia wręcz kipi z głowy :)

Zgadzam się, film po prostu rewelacyjny. Podnosić dupska z przed komputerów i konsol i ruszać do kina :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, film po prostu rewelacyjny. Podnosić dupska z przed komputerów i konsol i ruszać do kina :smile:

Rzadko chodzę do kina, a szczególnie w wakacje. Jednak tego lata jest okazaja- Incepcja :>. Film jak dla mnie 8/10, a nie stawiam wielu filmom 9, a 10 jest kilka :). +fabuła, aktorzy(ale nie wszyscy), wymaga myślenia, ambitne komercyjne kino.

- zbyt zbliżone do stylistyki "Matrixa"(ale moze sie czepiam), ta aktorka z Francji mi nie pasowała i młoda Pani Architekt która swoją urodą przypomina 15-16 latke.

A jeżeli chodzi o kino 3D. PR i tyle. Fajnie obejrzeć, ale w kinie IMAX na 50 metrowym ekranie. W innych mamy często usyfione okularki, przyciemniony obraz przez to i ogółem marna jakość. A że w Polsce kin IMAX oraz kin o bardzo dobrych cyfrowych ekranach tez nie jest za wiele to prawdopodobieństwo obejrzenia filmu 3D w dobrej oprawie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni - POLECAM! MIAZGA! Mimo, że myślałem że będzie to średniaczek to byłem mile zaskoczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar z ulicy wiązów, Incepcja, Duże dzieci, Niezniszczalni. Wszystkie filmy polecam. Najmniej podobał mi się film z Freddy Kruegerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, film po prostu rewelacyjny. Podnosić dupska z przed komputerów i konsol i ruszać do kina :smile:

I ja sie zgodze z tym, Incepcja to jeden z tych filmow dla ktorych warto pojsc do kina i dac zarobic nizeli odpalic torrenty, na prawde perelka w zalewie ostatnich kmiotow a la "uczen czarnoksieznika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie byłam na "Step up 3" w 3d. Film rewelacja, z resztą jak poprzednie części. Taniec to coś co kocham (od września uderzam na pop jazz lub hip-hop ;) ), dlatego mi osobiście te filmy bardzo przypadły do gustu. Szczerze polecam wyprawę do kina :) Świetna muzyka, bezbłędna choreografia i oczywiście wspaniali tancerze, czego chcieć więcej ;)

Edytowane przez Kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na INCEPCJI. Mimo, że nie lubię DiCaprio to film jakimś cudem przypadł mi do gustu. Niezłe efekty, troszkę na myślenie, troszkę pogmatfany - zdecydowanie polecam. W kinie na dużym ekranie to wszystko jakoś "nabiera innych barw" :-)

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na INCEPCJI. Mimo, że nie lubię DiCaprio to film jakimś cudem przypadł mi do gustu. Niezłe efekty, troszkę na myślenie, troszkę pogmatfany - zdecydowanie polecam. W kinie na dużym ekranie to wszystko jakoś "nabiera innych barw" :-)

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

Też byłem na tym w kinie, jeden z najlepszych filmów jakich widziałem. Efekty, fabułą, aktorzy... naprawdę wszystko idealnie zgrane ;) Brawa dla Nolana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie byłam na "Step up 3" w 3d. Film rewelacja, z resztą jak poprzednie części. Taniec to coś co kocham (od września uderzam na pop jazz lub hip-hop ;) ), dlatego mi osobiście te filmy bardzo przypadły do gustu. Szczerze polecam wyprawę do kina :) Świetna muzyka, bezbłędna choreografia i oczywiście wspaniali tancerze, czego chcieć więcej ;)

Zgadzam się w 100%, rewelacyjne widowisko, super wrażenia z 3d. Jakbym obejrzał ten film na tv, nie miałoby to takiego efektu jak w kinie. Ogólnie raczej każdemu się spodoba, kto choć trochę lubi taniec.

Ostatnio byłem w kinie na Resident Evil - afterlife i ogólnie bez szału jak dla mnie to nawet tego filmu 3d nie ratuje, nie będę się rozpisywał co mi się nie podobało (no może za wyjątkiem tego że bardzo rozbawił mnie aktor, którego kojarzy każdy kto oglądał Prison break i ze tak powiem nie bardzo pasował do tej roli...), w skrócie nie wykorzystany potencjał wobec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żadko chodze do kina ale ostatnio z takich hitów byłem na avatarze w 3d moim daniem to 3d sprawdza sie tylko w scenach akcji np. ucieczce jak to mialo miejsce w jednej scence w tym filmie, kazdy ma swoje zdanie o technice 3d i ja rownierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem ostatnio na "Ostatni władca wiatru" w 3d, i powiem tak... 3d było tylko w reklamie playstation 3 (xD) reszta to już kicha, nie opłaca sie tracić kasy na 3d. A co do filmu, były bardzo podzielone zdania, jedni kumple spali, a drudzy jakoś powstrzymywali sie od spania i patrzeli ;) Mi tam film średnio podszedł do gustu, lepiej by było wydać kase na coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street Dance 3d, mimo że efektów było 3, to choreografie u muza na plus ! :) polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim kinie widziałeś ten film skoro go jeszcze u nas nie grają ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Social Network. Polecam, aczkolwiek każdy, kto chciał, pewnie już widział, bo od premiery minął chyba z miech :D Nevertheless, świetny film, przerósł moje oczekiwania, z prostej biografii, zdołali zrobić mocny dramat z lekką dozą psychologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Let Me In

Szkoda czasu i kasy na bilet, miał być horror a dostaliśmy komedie. Ludzie płakali ze śmiechu w kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×