Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Carrie dobra typiara,paskudniejszy jest ten rudy dzieciar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geny to geny, co zrobisz? Nic nie zrobisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że Homeland wzbudza duże kontrowersje  :) Dla mnie pierwszy sezon był rewelacyjny. Gdyby skończyli go na 1-szym sezonie z lekko zmodyfikowanym zakończeniem  :) to byłby bezapelacyjnie w ścisłej czołówce moich ulubionych seriali. No ale widać hajs musiał się zgadzać, oglądalność była dobra to zrobili tasiemca. 2 i 3 sezon mnie tak wynudziły, że sam się zastanawiam czemu nie przestałem go oglądać. 4 sezon już  lepiej, ale to jest zupełnie inny serial. Równie dobrze mógłby to być spin-off a nie kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech wam będzie. Od dzisiaj nic złego na temat Homeland nie napiszę. Oczywiście dobrych słów też się nie spodziewajcie.

Ewentualnie w zamian mogę pisać negatywnie o Sons of Anarchy?

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech wam będzie. OD dzisiaj nic złego na temat Homeland nie napiszę. Oczywiście dobrych słów też się nie spodziewajcie.

Ewentualnie w zamian mogę pisać negatywnie o Sons of Anarchy?

Też nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu zgromadzonych obejżał całego Hannibala z sezonu 3, na razie oglądałem 2 epizody i musiałem ostro ze sobą walczyć aby nie zasnąć w trakcie oglądania. Rozkręca się to to wreszcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem ostatni odcinek (piąty) był wpyte, wczesniejsze z 3 sezonu sa nudne jak flaki z olejem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz trailer Fear the Walking Dead

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Hannibala to jakieś nieporozumienie. Piąty odcinek dawał nadzieję, ale szósty.... nie, po prostu nie. Postacie karykaturalne do granic możliwości, brak normalnych, ludzkich dialogów, akcja stoi w miejscu od tygodni. Nie dzieje się nic. A jak się coś dzieje, to nie wiadomo, czy na jawie, czy w kolejnym śnie Willa. Bosze, dramat. Nawet Mads już nie daje rady. Z perspektywy czasu może to i dobrze, że kasują ten serial, bo strach się bać, co dalej by wymyślili. Klimat, montaż pierwszych dwóch sezonów był świetny, ale teraz to wszystko uleciało. Jeżeli 9 na 10 bohaterów jest irytujących i odpycha od ekranu, to wiesz, że coś poszło nie tak. 

 

Psia sraka na chodniku > Carrie z Homeland > Will Graham

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma co oglądać, to polecam dwa dość świeże seriale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę jeszcze nowy serial Miasteczko Waynyard Pines. Cholernie wciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka recenzja Sons of Anarchy.

Serial opowiada o gangu motocyklowym którego członkowie są ukrytymi gejami udającymi hetero. Ciągle się poklepują, ściskają, przytulają i wyznają miłość "I love you brother". W wolnych chwilach piszą poezję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech wam będzie. Od dzisiaj nic złego na temat Homeland nie napiszę. Oczywiście dobrych słów też się nie spodziewajcie.

Ewentualnie w zamian mogę pisać negatywnie o Sons of Anarchy?

Możesz, próbowałem się wkręcić ze względu na 1 aktora i usnąłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na ekranizację genialnej książki Dicka.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na ekranizację genialnej książki Dicka.

Czyli na drugi odcinek ;) pierwszy został wyemitowany już jakiś czas temu. Fajnie, że Amazon zdecydował się dać $ na resztę... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest taki serial - szukam!

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na drugi odcinek ;) pierwszy został wyemitowany już jakiś czas temu. Fajnie, że Amazon zdecydował się dać $ na resztę...

Od dawna wiem że miał być serial ale nie wiedziałem że wyszedł pilot. Podobno jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiem że miał być serial ale nie wiedziałem że wyszedł pilot. Podobno jest dobry.

Jest dobry - nawet dla osób które nie znają książki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot za mną. Jeśli reszta sezonu będzie na tym samym poziomie to nie mogę się doczekać. Genialna scenografia z paranoicznym dbaniem o detale. Ogromna szkoda że Dick nie ma szczęścia do ekranizacji. Poza Łowcą Androidów reszta filmów to jakieś nieporozumienie. A przecież jego twórczość ma ogromny wpływ na kinematografię. Chociażby taka Incepcja to najlepsza adaptacja jego książki której nigdy nie napisał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek drugiego sezonu The Strain bardzo obiecujący. Mniej ulicy Sezamkowej a więcej mrocznego klimatu, krwi i babiszon tak nie marudzi ;) Oby się tego trzymali.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tym The Strain. Wiązałem z nim duże nadzieje, ale im bliżej końca pierwszego sezonu, tym gorzej. Ostatecznie wyszło bardzo średnio, a wizerunek mistrza to beka nad beki. Ogólnie od serialu zajeżdża kiczem i taniością. Najgorsze, że w ogóle nie czuć tej wampirzej apokalipsy. Niby coś się dzieje, ale....Drugi sezon zapowiada się jednak moim zdaniem na podobnym poziomie. Charczący dziadek, śmieszna ekipa łowców, niemiecki wampir nazista, gumowy mistrz.... No i jeszcze ten wątek z żoną i niewidomymi dziećmi... Oglądać będę, lecz nie liczę na nic ponad odmóżdżającego średniaka, a szkoda, bo potencjał był/jest. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Hannibala to jakieś nieporozumienie. Piąty odcinek dawał nadzieję, ale szósty.... nie, po prostu nie. Postacie karykaturalne do granic możliwości, brak normalnych, ludzkich dialogów, akcja stoi w miejscu od tygodni. Nie dzieje się nic. A jak się coś dzieje, to nie wiadomo, czy na jawie, czy w kolejnym śnie Willa. Bosze, dramat. Nawet Mads już nie daje rady. Z perspektywy czasu może to i dobrze, że kasują ten serial, bo strach się bać, co dalej by wymyślili. Klimat, montaż pierwszych dwóch sezonów był świetny, ale teraz to wszystko uleciało. Jeżeli 9 na 10 bohaterów jest irytujących i odpycha od ekranu, to wiesz, że coś poszło nie tak.

Psia sraka na chodniku > Carrie z Homeland > Will Graham

O Panie... Akurat wymieniłes zalety tego sezonu jako minus. Nie jesteś fanem tego serialu chyba co? :) jak dla mnie jest b dobrze. A 5 i 6 odcinek to kozaki. To naprawdę nie jest serial dla każdego. Fabuła rozwija się, powoli ale w jakim stylu. To samo było w 1 sezonie, tzn podobnie. Ja to kupuje i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Ukazanie willa w taki sposób to jednak celowy zabieg, jest dobrze wyjaśnione dlaczego nawet tak się zachowuje. Zresztą zobacz jaka metamorfozę przeszła każda postać, która. Już nie są tymi samymi ludźmi. Mogę pisać dalej, będę bronił tego serialu bo serio jest wyjątkowy. Wizja Fullera jest imo świetna, będą o tym mówili jeszcze przez wiele lat zobaczycie :D nowy materiał z comic con ukazuje nowa postać i może być tylko ciekawiej. Czekam na każdy odcinek z wypiekami, a oglądając czuje się jak w teatrze. Oprawa audiowizualna jest top notch. Dialogi mądre i zalatujace psychologią. Scenariusz przemyślany, interesujacyu. Serio dla mnie Hannibal jest wysoko wśród top seriali jakie oglądałem.

The strain - pierwszy odcinek drugiego sezonu podobał mi się. Wciąż jest potencjał na coś lepszego, ale wyżyn bym się nie spodziewał.

Under the dome - zapychacz I 3 sezon zalatuje trochę biedą. Dla zabicia czasu może być.

Suits - rozrywka na dobrym poziomie, przyjemnie się ogląda. Będę dalej śledził poczynania Harveya i spółki.

Extant - po trochę słabym 1. sezonie jest nadzieja na na coś lepszego. Traktuje ten serial jako zapychacz, pewnie będę oglądał dalej ale nie regularnie.

True Detective - lekki zawód. Po 4 odcinkach stwierdzam, że jest to po prostu niezły serial kryminalny/sensacyjny. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Nie tego fani chyba oczekiwali po 1. sezonie, od HBO. Jest jakiś klimat, aktorstwo mi się podoba oraz zdjęcia. Jasne - będę dalej oglądał, ale nie mam takiej zajawki. Brakuje czegoś wow i oby to w miarę szybko nastąpilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Detective - lekki zawód. Po 4 odcinkach stwierdzam, że jest to po prostu niezły serial kryminalny/sensacyjny. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Nie tego fani chyba oczekiwali po 1. sezonie, od HBO. Jest jakiś klimat, aktorstwo mi się podoba oraz zdjęcia. Jasne - będę dalej oglądał, ale nie mam takiej zajawki. Brakuje czegoś wow i oby to w miarę szybko nastąpilo.

Zgadzam się - jest zawód. Właśnie obejrzałem 4 odcinek, i poza wielkim (nieźle pokazanym) pif-paf, to bohaterowie albo gadają o niczym, albo gadają o niczym ;) po pierwszym sezonie liczyłem na trochę więcej. A 3 sezon Hanibala, no cóż - trochę za bardzo odlecieli, i z niezłego pierwszego sezonu, przyzwoitego drugiego, ten jest po prostu słaby. Nie dziwię się, że kolejnego już nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×