Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KnK to jeden z moich faworytów :D Uwielbiam każde anime od Type-Moona. Robią zawsze zapadające w pamięć anime, szczególnie przez końcówki i soundtrack.

Kreska od nich to także jedna z moich ulubionych; czekam na następny od nich tytuł.

Co do EL mogę ci powiedzieć, że jest bardzo dobry, ale więcej wrażeń i dalsze losy znajdziesz w mandze, przy której anime to pikuś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda właśnie, że tylko 13 odcinków. Wczoraj z miejsca obejrzałem 5 naraz i dzisiaj chyba już skończę serię.

A ogląda mi się ja bardzo przyjemnie. Naprawdę kreska jest ładna, a fabuła mimo że nie wymagająca to idealnie tutaj pasuje.

PS.

Tylko w razie czego bez spojlerów mi tutaj bo zatłukę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pewnie większość z was powiem dragon ball (ale to stare dzieje)

teraz ogladam naruto (szczególnie seria shippuden jest świetna) , Higurashi no Naku Koro Ni oraz Higurashi no Naku Koro Ni Kai

jednak najlepszym anime jest zdecydowanie notatnik śmierci (dla kogoś kto lubi zagadki i walka nie pięściami ale na umysły to zdecydowanie polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto oglądnąć sobie Fairy Tail i również poczytać - to jest dopiero coś ;)

I pomyśleć, że u mnie zaczęło się od pełnometrażówki Ghost In the Shell :D

Edytowane przez Silencer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie oglądam zremasterowanego Cowboy Bebop. Coś pięknego po prostu. Anime, które ma grubo ponad 10 lat bije na głowę sporo dzisiejszych produkcji.

A ścieżka dźwiękowa? Po prostu powala na kolana, wali po pysku i nie można się otrząsnąć! Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, jest po prostu idealnie dobrana.

Bynajmniej nie mówię tego, że utarło się przekonanie, że CB to klasyka, tylko to anime naprawdę wciąga i jest świetne.

Zresztą dla fanów cyberpunk'u wśród anime to CB jest czymś w rodzaju Deus Ex'a na PC.

Potem biorę się właśnie za całą serię Ghost in the Shell. Filmy, a potem obie serie Stand Alone Complex.

Wszystko w jakości HD (pierwsza seria Full HD, będzie cud miód!).

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeszcze zacząłem oglądac Black Lagoon bo zaczął wychodzic 3 sezon. Naprawdę warto przeczytac jak i obejrzec. Co, gdzie i jak to już nie zdradza, napiszę tylko że warto. Piraci ale czasów rzeczywistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serial "Level E", nowy ale trzyma poziom. Uwaga po obejrzeniu 3 odcinka o mało nie dostałem zawału ze śmiechu. Ważne żeby właśnie obejrzeć do 3 odcinka nawet, jeśli pierwsze 2 nie trafiły w gust. Serial o kosmitach w lekkim wydaniu.

I coś skończonego, ale mało znanego

Raideen - mechy / kosmici / zagadka. Bardzo ciekawe anime zupełnie odmienne od stylu gundam albo macross. Ładna kreska i animacja ciekawa historia i postacie które polubimy.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Shiki. Również w miarę nowe i naprawdę fajnie się ogląda.

Klimat raczej z nieco tych ponurych, jak na razie póki oglądam to wątków humorystycznych nie było, ale to tylko na plus, bo tutaj niezbyt by nawet pasowały.

Ogólnie mówiąc to anime mniej więcej o wampirach (a raczej coś w tym rodzaju), oraz małym miasteczku, które zostaje przez nich sterroryzowane.

Jak na razie jestem na etapie oglądania, także całości jeszcze nie znam, ale na pewno polecam fanom takich anime jak Higurashi, Elfen Lied, itd. Na pewno się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ostatnich które oglądałem i mogę polecić:

Densetsu no yuusha no densetsu - dobre fantasy

Welcome to the NHK - świetne

Beelezbub - na razie oglądam to z nowości. Świetna manga, ale po anime tez się będzie można dobrego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beelzebub ma szansę dostać się do zacnego grona big 4 OP, FT, Bleach, Naruto, komiks daje w czapę, jak na razie serial TV też daje radę.

Densetsu no yuusha no densetsu inaczej Legend of the legendary heroes pewien czas temu obejrzałem mam nadzieję, że zrobią 2 sezon, bo pierwszy to tak jak w CG wszystkie wątki otwarte.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał sprawdzić tego belzebuba ;)

I tak jak pisał Alucard - One piece jest najlepszym z tasiemców. I jako jedyny z czwórki głównych miał fillerów mniej niż 5-7% odcinków ( w naruto chyba z 30% odcinków to fillery -.- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to będę musiał sprawdzić tego belzebuba ;)

I tak jak pisał Alucard - One piece jest najlepszym z tasiemców. I jako jedyny z czwórki głównych miał fillerów mniej niż 5-7% odcinków ( w naruto chyba z 30% odcinków to fillery -.- )

Najpiekniejsze w tym anime jest to, ze mamy juz za soba ponad 480 odcinkow, a i tak to anime ustawia z kazdym odcinkiem poprzeczke coraz wyzej (osobiscie NIGDY nie odczulem znuzenia [re-watch robilem 2 razy nawet xD]), imo ostatnie odcinki to istna uczta :thumbsup:.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądał ktoś może już stare "Chobits"? Świetna sprawa i mnie osobiście końcówka poruszyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Canal + film o 23.05 bedzie 1 odcinek anime Sengoku Basara jakby był ktoś zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 luty, 21:00, hyper - 1 odc. gits:sac. kolejne codziennie o tej samej porze. z nieba mi spada, bo po dwóch pierwszych gitsach nie mogłem się zabrać do oglądnięcia, teraz nie przegapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądnąłem całą serię wcześniej wspominanego przeze mnie Shiki. Muszę powiedzieć, że końcówka po prostu istna masakra! Ogląda się po prostu z zapartym tchem każdą minutę.

Jak cały sezon jest budowanie napięcia, tak pod koniec jest idealne podsumowanie! Polecam każdemu kto lubi trochę masakry na ekranie.

Zwrotów akcji również nie zabrakło, kilku nawet się nie spodziewałem sam.

Anime o tyle jest oryginalne, że nie ma jakiegoś jednego bohatera, który walczy ze złem, tylko jest właśnie cała wioska i to jest w tym fajne.

Ale trzeba obejrzeć, żeby zrozumieć.

Ze swojej strony bardzo polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jeśli chodzi o tasiemce, to na bieżąco jestem tylko z Bleachem i Naruto, bo nie ma aż tak czasu na tyle odcinków.

A skończyłem ostatnio Toradora, i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Jestem fanem Rie Kugimiya, która głosu użyczyła już m.in. w Zero No Tsukaima - jednym z moich pierwszych anime, a jej postać z Toradory dumnie widnieje w mojej sygnaturce :) Ale trzeba przystopować trochę, lepsza połówka już się wkurza jak tyle tego oglądam ><

Edytowane przez kolonel1136

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał najnowszego Bleach'a? Trza przyznać że kick'ass jest niezły i ogólnie rzecz biorąc ładnie odwzorowany odcinek jest względem mangi choć mam nadzieję że final getsuga zostanie pokazana jest bardziej baddassowo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla zainteresowanych

Przez cały luty TVP Kultura będzie emitować kolejne filmy Studia Ghibli:

  • 9 lutego, godz. 20:00 - Laputa podniebny zamek
  • 10 lutego, godz. 20:00 - Mój sąsiad Totoro
  • 14 lutego, godz. 20:00 - Podniebna poczta Kiki
  • 16 lutego, godz. 20:00 - Szkarłatny pilot
  • 17 lutego, godz. 20:00 - Szopy w natarciu
  • 21 lutego, godz. 20:00 - Rodzinka Yamadów
  • 23 lutego, godz. 20:00 - Narzeczona dla kota

W poniedziałek leciało anime Nausicaa z Doliny Wiatru. Szkoda, że wtedy nie widziałem o tym, bo mam to anime na krótkiej liście anime które muszę zobaczyć.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to "już finito" tej sagi bleach, ech tyle lat się to oglądało. Ale nie lękajcie się nowa historia już się wykluwa. Mam nadzieje, że finał będzie tak kozacki jak walka z Grimmjowem.:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o tasiemce, to na bieżąco jestem tylko z Bleachem i Naruto, bo nie ma aż tak czasu na tyle odcinków.

A skończyłem ostatnio Toradora, i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Jestem fanem Rie Kugimiya, która głosu użyczyła już m.in. w Zero No Tsukaima - jednym z moich pierwszych anime, a jej postać z Toradory dumnie widnieje w mojej sygnaturce :) Ale trzeba przystopować trochę, lepsza połówka już się wkurza jak tyle tego oglądam ><

Jeszcze lepsze są akcję w grze na PSP. Taiga zachodzi w ciążę :D Też jedno z fajniejszych szkolnych anime jakie oglądałem i Taiga jako postać jest jedną z moich ulubionych.

Wczoraj obejrzałem sobie KnK: Epilogue i jestem pod wrażeniem :D 32 minuty głębokiego dialogu z najlepszą kreską jaką na oczy widziałem od type-moona, ba może i najlepszą jaką ogólnie widziałem. Zdecydowanie trzeba obejrzeć, jeśli oglądało się filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to "już finito" tej sagi bleach, ech tyle lat się to oglądało. Ale nie lękajcie się nowa historia już się wykluwa. Mam nadzieje, że finał będzie tak kozacki jak walka z Grimmjowem.:laugh:

W anime Aizen zostal juz

"spacyfikowany"

?

Bo nie wiem kiedy zaczac ogladac to anime, a nie chce mi sie czekac na odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sami-wiecie-co nie równa się z końcem Bleacha, manga jest przecież kontynuowana, a na jej podstawie tworzone jest anime :P

Edytowane przez kolonel1136

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×