Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ściągnąłem bez problemów w jedną noc. Gra naprawdę warta tych męczarni, bo co prawda nie jest bardzo urozmaicona, graficznie przeciętna to jednak strzelanie sprawia wielką przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin i 81%, podczas 60% przerwalo mi polaczenie z serwerem (ale kur*ica mnie chwycila) ale wlaczylem od poczatku, i o dziwo kontynuowalo od 60%, takze nie bojcie sie wylaczyc i wlaczyc, wszystko dziala to jak pauza mimo iz nie wyglada to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko fajnie, ale 2 ostatnie strony to posty typu "a ja nie dostałem kodu", "mi się słabo ściąga" :biggrin:

Może ci co już grają, niech napiszą kilka konkretów jak np. jaki jest podział na drużyny, czy mapy są zróżnicowane, jakie są tryby rozgrywki, czy są snajperzy, czy czasem nie panuje za duży chaos. Generalnie trochę przybliżyć gre tym co albo nie dostali kodu albo nie mogę ściągnąć gry, a wszyscy na tym skorzystamy

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko godzinkę i przez cały czas była ta sama mapa: trzeba było zdobyć/obronić 2 pojazdy. Jeśli ktoś liczy, że odpali grę tylko po to by sobie samotnie pośmigać to się sromotnie zawiedzie: grunt to współpraca całego zespołu. HS działa bezproblemowo, wszystko ładnie i wyraźnie słychać.

Snajperzy są (jest zresztą kilka klas postaci, zależnie od tego jaki ekwipunek dobierzemy). Najważniejsze jest to, że przez czas który spędziłem z grą nie uświadczyłem żadnych lagów, widać, że postarano się z serwerami. (z drugiej strony to beta więc i obciążenie serwerów jest dużo mniejsze niż przy finalnej wersji gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cicha nadzieje ze beta bedzie teraz dostepna i ch... czyli trzeba czekac do dnia roboczego, zaje... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągnąłem po wieeelu godzinach na początku bylem taki happy ze tylko 300mb i 30 aby zaktualizować do wersji 1.21 a tu nagle 2.6gb :confused: W tamtym tekście pisze ze beta jest od 17-20 i od 24-3 naszego czasu? Pisze tez ze od pon. do pt. wiec w sobotę i niedziele sobie nie pogram ;/? Mam takie pytanie do osób ktore graly juz - czy słychać/widać dużo polaków ;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja narazie spotkałem jednego Alucard14PL i to wszystko.

Mapy są zróżnicowane, ale wymiana ognia jest zazwyczaj w jednym miejscu. Fajnie się gra, a strzelanie to poezja. Trzeba trochę kulek wpakować w przeciwnika żeby padł i gra dobrze obdziela punkty, 3pkt. dla asysty i 5 dla zabicia. Nie ma żadnych, ale to ŻADNYCH lagów, pod tym względem Sony się postarało i zrobiło świetne serwery. Trochę szkoda, że nie da się grać cały czas, a do tego brak serwów w soboty i niedziele :( Szykuje się must have dla graczy lubiących FPSy online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję Was panowie, że wczorajszej nocy ciupałem w MAGa od 2.00 do 5.27. No a teoretycznie to przecież była już sobota więc już sam nie wiem jak jest.

Edit: Ja spotkałem już 2 polaków: Seba-osw i puchaPL :thumbsup:... ale nie pogadałem z nimi bo moja lepsza połowa zabrała mi headset. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję Was panowie, że wczorajszej nocy ciupałem w MAGa od 2.00 do 5.27. No a teoretycznie to przecież była już sobota więc już sam nie wiem jak jest.

Edit: Ja spotkałem już 2 polaków: Seba-osw i puchaPL :thumbsup:... ale nie pogadałem z nimi bo moja lepsza połowa zabrała mi headset. :pardon:

LOL, ja o 1 probowalem i dupa, co za kur... gow...

btw. Seba_osw jest w moim klanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego przerywania przy ściąganiu... okazało się, ze update, jako nei download w systemie, ''podlega'' stanu uśpienia i po godzinie się wyłącza. Masakra, wyłączyłem tego szajsa i ściągnęło migiem. Tylko dlaczego dzis jest sobota? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, ja o 1 probowalem i dupa, co za kur... gow...

btw. Seba_osw jest w moim klanie :D

Wiem, czytałem wczoraj Twojego posta i nawet Ci chciałem pisać na PW/GG żebyś odpalił grę, ale już Cie nie było.

Trafiłem wczoraj grupkę 'ogarniętych' jankesów i jeszcze raz powtarzam - ta gra to będzie RAJ dla zgranej i wprawionej drużyny. No Kompania Braci po prostu. Mimo, że nie miałem HS to była wielka przyjemność współpracować z nimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , że tak mało osób posiada headset i trudno jest trafić na odpowiednią ekipę. Pozostają tylko klany, ustawki itp. Ja ciągle mam cichą nadzieje, że dużo osób kupi hs z powodu wypuszczenia na PS3 tych dużych gier multiplayerowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz ludzi z headsetami do gry w bete maga to dodaj mnie do friends, mam kilku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo widzę że nic o tym nie piszecie ale mam z tą grą pewien problem ( jak zauważyłem wśród znajomych nie tylko ja) i dziwię się że nikt o tym nie pisze.

Otóż gra zawiesza się notorycznie podczas oczekiwania w kolejce lub po prostu przed rozpoczęciem rozgrywki.

Zawiesza się w taki sposób że da się konsole wyłączyć tylko przytrzymując przycisk power.

Zacząłem się martwić czy nie uszkodzę sobie konsoli w ten sposób i grę odstawiłem niestety w nadzieii na jakiś patch który to naprawi. Wcześniej nie miałem nigdy takich problemów.

Napiszcie jeżeli macie takie problemy albo jak wiecie jak zgłosić to tym panom z Zipper Int żeby się ogarneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo widzę że nic o tym nie piszecie ale mam z tą grą pewien problem ( jak zauważyłem wśród znajomych nie tylko ja) i dziwię się że nikt o tym nie pisze.

Otóż gra zawiesza się notorycznie podczas oczekiwania w kolejce lub po prostu przed rozpoczęciem rozgrywki.

Zawiesza się w taki sposób że da się konsole wyłączyć tylko przytrzymując przycisk power.

Zacząłem się martwić czy nie uszkodzę sobie konsoli w ten sposób i grę odstawiłem niestety w nadzieii na jakiś patch który to naprawi. Wcześniej nie miałem nigdy takich problemów.

Napiszcie jeżeli macie takie problemy albo jak wiecie jak zgłosić to tym panom z Zipper Int żeby się ogarneli.

Ja takich problemów nie miałem. Dzieje Ci się tak za każdym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie miałem. Dzieje Ci się tak za każdym razem?

Ja też, ani razu nie zawiesił mi się MAG, masz najnowszy soft w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ani razu nie zawiesił mi się MAG, masz najnowszy soft w konsoli?

U mnie też nie ma żadnych problemów z Betą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo widzę że nic o tym nie piszecie ale mam z tą grą pewien problem ( jak zauważyłem wśród znajomych nie tylko ja) i dziwię się że nikt o tym nie pisze.

Otóż gra zawiesza się notorycznie podczas oczekiwania w kolejce lub po prostu przed rozpoczęciem rozgrywki.

Zawiesza się w taki sposób że da się konsole wyłączyć tylko przytrzymując przycisk power.

Zacząłem się martwić czy nie uszkodzę sobie konsoli w ten sposób i grę odstawiłem niestety w nadzieii na jakiś patch który to naprawi. Wcześniej nie miałem nigdy takich problemów.

Napiszcie jeżeli macie takie problemy albo jak wiecie jak zgłosić to tym panom z Zipper Int żeby się ogarneli.

Zupdatuj soft w konsoli, bo procz obowiazkowego update, wydano niedawno taki "pod-update" nieobowiazkowy dla ludzi ktorym sie konsola zaczela wieszac przy niektorych grach, np. U2

Moze to pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmhm... Na gierkę nie można w sumie nie można narzekać... Szczerze to mi nie przypadła jakoś do gustu, bo jakiś taki sztywny interfejs. Jak kto woli, każdy lubi inne gry, ja lubię FPS, ale nie mogę się oswoić.

Do tego jakaś dziwna grafika jeszcze jest... Ciemna, za ostra IMO

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupdatuj soft w konsoli, bo procz obowiazkowego update, wydano niedawno taki "pod-update" nieobowiazkowy dla ludzi ktorym sie konsola zaczela wieszac przy niektorych grach, np. U2

Moze to pomoze?

Najnowszy soft mam ściągnięty. Z żadną grą z twardego dysku nie miałem i nie mam problemów. Mam GT Prolog i nic takiego sie nie dzieje. Mam wymieniony dysk na większy 120gigowy ale nie sądzę żeby to był problem, chociaż może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy soft mam ściągnięty. Z żadną grą z twardego dysku nie miałem i nie mam problemów. Mam GT Prolog i nic takiego sie nie dzieje. Mam wymieniony dysk na większy 120gigowy ale nie sądzę żeby to był problem, chociaż może?

Mam ponad 20 godzin gry i żadnej zwiechy nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam klucz do BETY.

Oddam w dobre rece ;)

Ewentualna wysylka nastapi ok 17-18.

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam klucz do BETY.

Oddam w dobre rece ;)

Chętnie przetestuję. :D

Edytowane przez Parker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przetestuję. :D

Wyslane na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tez musze ponarzekac- od 18 probuje wejsc, a serwery 'unavailable'. mial tak ktos? sa limity jakies (nie czasowe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×