Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Prisoners - Labirynt - 2013 8,5/10

 

Świetny film, mimo 2,5 godz. trwania ogląda się z zaciekawieniem od początku do końca. Wreszcie Jackman w jakiejś konkretnej roli. Gylenhaal jako detektyw Loki rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prisoners - Labirynt - 2013 8,5/10

 

Świetny film, mimo 2,5 godz. trwania ogląda się z zaciekawieniem od początku do końca. Wreszcie Jackman w jakiejś konkretnej roli. Gylenhaal jako detektyw Loki rewelacja.

Konkretna role Jackman mial w Zrodle z 2006 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Years a Slave - świetny film

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naznaczony 8/10 jak na horror bardzo dobry

 

naznaczony 2 6/10 cały czas straszy ale film kategorii B, niski budżet oczywiście zarobił swoje i będzie 3 część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Wilka z WS,genialna rola Di Caprio.Dla mnie murowany kandydat do Oscara.Akcja z fikołkami na schodach,zaraz przypomniał mi się film Las Vegas Parano:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig (Rush) historia kierowców F1 Nikki Luady i James Hunta oparta na faktach, troszkę pewnie skoloryzowane, ale bardzo przyjemnie się ogląda :) 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig (Rush) historia kierowców F1 Nikki Luady i James Hunta oparta na faktach, troszkę pewnie skoloryzowane, ale bardzo przyjemnie się ogląda :) 8/10

Nic tam nie jest przekoloryzowane, wszystko było takie jak zdarzyło się naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prisoners czy po naszemu Labirynt. Mocny, mroczny, prawie depresyjny aczkolwiek nie tak bardzo jak Nostalgia Anioła. Faktycznie Butler ma co grać i nawet mu to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homefront kolejny film ze Stethamem, oczywiście jest to co powinno być w kinnie z nim, ale spodobało mi się że od takiej błachej sprawy doszło do takich rzeczy. No i dość ciekawa fabuła ogólnie 9/10 bo uwielbiam Stethama.

A tak ogólnie był ktoś na Robocopie bo niewiem czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecność-b.dobry horror,dawno tak dobrego nie widziałem :).Jak dla mnie 8.5/10. Jeżeli lubicie być w napięciu przez cały film to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk z Wall Street, za którego Di Caprio ma w końcu otrzymać upragnioną statuetkę. Drugoplanowe kreacja najlepszego "przyjaciula" również dobra, choć sam film dla mnie bez rewelacji - rzygać się już chce od naiwności ludzi i opowieści o amerykańskim śnie. Tylko czekać, aż na Wisłą pokuszą się o ekranizację Amber Gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

August: Osage County - jeden z oscarowców z nominacjami dla M. Streep i J. Roberts. Film jest świetny, prawdziwa czarna komedia, w której w jednej chwili można się porządnie uśmiać, a za sekundę przychodzi moment refleksji. Fenomenalna rola Streep i przezajebista scena z Roberts (eat your fucking fish!) - zdecydowanie polecam! 4+/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lone Ranger - istne 9/10 - bardzo dobry film przy którym miałem sporo zabawy. No i jest tam najlepsza rola końska ever XD 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lone Ranger - istne 9/10 - bardzo dobry film przy którym miałem sporo zabawy. No i jest tam najlepsza rola końska ever XD 

 

pozdrawiam oceniającego, film godny tej 9ki

a poza off topic to:

daję naprawdę bardzo subiektywne 8/10 dla Gravity -na pewno to jest  niemożliwe, ale emocjonalnie zajefajne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio obejrzałam ponownie film Sierociniec, polecam naprawdę fajny, godny obejrzenia film, który sprawia, że przez cały seans dostarcza dreszczyku emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekretne zycie Waltera Mitty 5/5

Kapitalna muzyka, fotki swietne zas sama gra aktorska miodzio. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

August: Osage County - jeden z oscarowców z nominacjami dla M. Streep i J. Roberts. Film jest świetny, prawdziwa czarna komedia, w której w jednej chwili można się porządnie uśmiać, a za sekundę przychodzi moment refleksji. Fenomenalna rola Streep i przezajebista scena z Roberts (eat your fucking fish!) - zdecydowanie polecam! 4+/5

8/10

Zgadzam się z każdym zdaniem. Mimo, że film nie do końca w moim guście, role w/w Pań oskarowe.

 

Escape Plan - 2013 7/10

Arnie i Sylwek pozytywnie mnie zaskoczyli. Niezła fabuła, lekko zaskakujące zakończenie.

 

Pokłosie - 2012 - 8/10

Świetny Stuhr, świetny Czop. Scena z "Malinowskim" rewelacyjna. Pasikowski to jeden z nielicznych polskich reżyserów, który wie jak zrobić dobry film.

 

Resistance - W Cieniu Wroga - 2011 - 2/10

Nie radzę się do tego zabierać. Kompletnie niezrozumiały dla mnie film. Fabuła rwana, nic tu się nie klei, a gdy pojawiły się napisy dwa razy przewijałem ostatnie 10 min, ponieważ myślałem, że coś mi umknęło.

 

The Lovely Bones - Nostalgia anioła - 2009 - 6/10

Film mnie nie powalił. Świetna obsada, świetny reżyser, świetny producent i... to wszystko. Zapowiadał się nawet ciekawie, ale czym bliżej finału tym coraz mniej interesujący. A cukierkowy finał zupełnie mnie zawiódł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alien666 - zgadzam się co do Pokłosia - świetny film, aczkolwiek jakoś Stuhr mnie nie przekonywał, za dużo widzę w nim zabawnych postaci. Jednak sam film mocny, wielu zarzucało mu, że to film propagandowy, antypolski itd. Trudno się zmierzyć z historią bo wielu z nas myśli o Polsce, Polakach jako o narodzie wybranym, który był tylko ciemiężony, jednak i w naszej historii można znaleźć epizody gdzie stawaliśmy się katami. Dla mnie film 8/10, pan Czop - rewelacja!.

Zniewolony - 9/10. Rewelacyjny film, Amerykanie kolejny raz rozprawiają się ze swoją historią. Też mają sobie co zarzucać, ciekawe czy tam też były głosy o antynarodowym spisku filmowców. PO prostu tak było. Świetne zdjęcia, muzyka i ta chęć przeżycia głównego bohatera. Polecam!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kick Ass 2. Calkiem przyzwoity film, wg mnie lepszy od 1 czesci (ktora malo co pamietam i chyba obejrze sobie zaraz zeby przypomniec). W 2 wiecej akcji i sieczki, ktora bardzo mi sie podobala :)

 

W 2015 wyjdzie 3 i raczej ostatnia czesc, z racji ze film ma cos wspolnego z komiksami ktorych nie czytam, zapowiada sie najkrwawsza czesc gdzie glowni bohaterowaie moga zginac.

 

cytujac komentarz z filmweba

"Komiksu nie czytałem, podobno jest brutalny i prawdziwy tj. pokazuje że życie ma się tylko jedno i nie można dać sobie łamać kości dzień po dniu. Z tego co się orientuję to bohaterowie ginęli etc. bo autor chciał pokazać jak wygląda prawdziwe życie - kulka w łeb kończy zabawę."

 

Takze moze byc ciekawie. Polecam obejrzec 1 i 2.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona (Her) 8,5/10 . Futurystyczna wizja niedalekiej przyszłości, ale jak patrzę na 2-3 latki spędzające całe dnie z tabletem to bardzo prawdopodobna. 

 

Jack Strong 9/10 Jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Zdecydowanie warto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mam w planach obejrzenie "Her". Skoro polecasz to chyba pójdzie na ten film zwiększony priorytet. A wracając do tematu ostatnio obejrzałem komedie braci Coen "Tajne przez poufne". Szału nie było ale całkiem przyzwoita komedia 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srbski film - sam nie wiem czemu zdecydowałem się na ten film, może chciałem obejrzeć coś porąbanego, ale nie spodziewałem się, że ktoś może mieć tak zryty beret by w ogóle nakręcić coś takiego. Nawet nie wiem jak to ocenić, do tej pory nie mogę dojść do siebie mimo, że film oglądałem kilka dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

 

Jobs 9/10...film wg. mnie bardzo dobry i o dziwo inspirujący.

 

 

London 9/10...film mocny i z ogromnym ostrzeżeniem. Dzięki Magellan za polecenie.

 

 

Frozen 8/10...bardzo fajna animacja z dużą ilością piosenek, polecam każdemu kto chce się wyluzować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the crash reel- film dokumentalny, biograficzny o snowboard'erze Kevinie Perars'ie. Doskonale pokazano ciemne strony sportów ekstremalnych, gdzie nie ma miejsca na błędy i za każdy płaci się na prawdę dużo (nie ma udawania tak jak w piłce kopanej ;)). Bardzo polecam 9/10 ( duża ocena bo w moim klimacie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srbski film - sam nie wiem czemu zdecydowałem się na ten film, może chciałem obejrzeć coś porąbanego, ale nie spodziewałem się, że ktoś może mieć tak zryty beret by w ogóle nakręcić coś takiego. Nawet nie wiem jak to ocenić, do tej pory nie mogę dojść do siebie mimo, że film oglądałem kilka dni temu.

Myślałem, że tylko ja oglądałem ten film. Mega chory film, nie wiem co nas kierowało by go objerzeć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×