Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to dość powszechna praktyka, tyle że o tym się nie mówi. Chodzi o zbyt duże pieniądze, żeby zdać się na przypadek lub humor redaktora.

Co do filmiku z multi, na stronie gry podają, że zostanie pokazany dzisaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to dość powszechna praktyka, tyle że o tym się nie mówi. Chodzi o zbyt duże pieniądze, żeby zdać się na przypadek lub humor redaktora.

Co do filmiku z multi, na stronie gry podają, że zostanie pokazany dzisaj.

Tak dzisiaj na twitterze mówili że 7 ale przesuneli na 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zlagowanym oraz srednim multi w GTA IV, cudow bym sie nie spodziewal, niech sie lepiej skupia na singlu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE VIEDO RDR MULTIPALYER FREE ROAM MODE

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/videos/4311

Niewiem jak wy ale ja niemam wątpliwości że Multi z GTA to syf w porównaniu z tym arcydziełem czekamy na kolejnie filmiki tym razem z różnymi trybami !!! RDR MUST HAVE !! najlepsza gra jaką kiedykolwiek widziałem ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ! I to jest multi :D w multi gta 4 gralem chyba pół godziny ale przy tym zasiądę na dłużej. Fajna sprawa takie eksplorowanie świata z kumplami w kapeluszach ;) Po tym filmiku aż mi ślinka cieknie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy****ne i tyle

Te polowania będę fajne

Już sie nie moge doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi mina trochę zrzedła. Mam nadzieję, że te bardziej zorganizowane tryby gry będą ciekawsze. Żeby nie było, jestem napalony na tą grę i kupię ją w maju choćby dla singla. Niestety najnowszy filmik minimalnie mnie rozczarował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi mina trochę zrzedła. Mam nadzieję, że te bardziej zorganizowane tryby gry będą ciekawsze. Żeby nie było, jestem napalony na tą grę i kupię ją w maju choćby dla singla. Niestety najnowszy filmik minimalnie mnie rozczarował :)

Moje uczucia sa podobne.

Aczkolwiek jesli TYLKO lagow nie bedzie, spedze przy multi dlugasne godziny, choc to marzenie scietej glowy znajac R*.

Mimo to, czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uczucia sa podobne.

Aczkolwiek jesli TYLKO lagow nie bedzie, spedze przy multi dlugasne godziny, choc to marzenie scietej glowy znajac R*.

Mimo to, czekam z niecierpliwoscia.

Właśnie miałem to samo napisać. Osobiście przeproszę wszystkich fanów tej gry jeśli ta gra będzie płynnie chodzić. Na razie widzę oczami jasnowidza 15 klatek/na sekundę i failed to connect :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to samo napisać. Osobiście przeproszę wszystkich fanów tej gry jeśli ta gra będzie płynnie chodzić. Na razie widzę oczami jasnowidza 15 klatek/na sekundę i failed to connect :D

Nie no mam nadzieje że tak nie będzie bo

R* pisze że to ich najlepszy projekt to może sie postarają xD

Ja w to wierze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mam nadzieje że tak nie będzie bo

R* pisze że to ich najlepszy projekt to może sie postarają xD

Ja w to wierze :biggrin:

A co mają gadać przed premierą gry? wiadomo, że będą same ochy i achy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają gadać przed premierą gry? wiadomo, że będą same ochy i achy...

Dokladnie.

Nie patrzy sie przez pryzmat promocji i tego co mowia tworcy (zreszta link na poprzedniej stronie tylko tego dowodzi), patrzy sie na fakty, czyli poprzednie dzielo utrzymane w podobnej konwencji -> sandbox -> GTA IV -> niestala ilosc FPSow, czesto spadajaca zbyt drastycznie ze to zauwazamy, oraz syfiaste multi gdzie ludzie nie musiali robic lagswitcha aby czuc iz sie z takim gra.

Mimo to, napisze jak kill, jesli gra nie zawiedzie, i to co napisalem wyzej bedzie problemem niezaistnialym w RDR, jesli ktos sobie bedzie zyczyc, moge napisac tu nawet oficjalne przeprosiny :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mi jeszcze powiedzcie ile na raz graczy online moze grac bo tego jakos nie doczytalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, Rockstar widze przywalił z dwururki  :biggrin: ... pewno będzie można napotkać dziką bandę i 7 wspaniałych, a wśród nicków któlować będzie Billy the Kid, Doc Hollyday ... haha

ciekawi mnie tylko, czy będzie można wyzwać innego gracza na pojedynek, i czy będzie możliwość pakowania z dwóch rewolwerów? ale jak nie będzie, to nic się nie stanie, ... 

i jak myślicie, jest to pretendent do gry roku? dla mnie kosi wszystko, innowacyjne podejście, wielkość, i mega wykonanie! 

p.s jak w tamtym roku taki odgrzewany i liniowy MW2 zebrał tak mega wysokie oceny, i większość nagród .. to RDR dostanie chyba oscara ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stać się członkiem 8 osobowej drużyny/bandy, a graczy ma być ogółem 16.

Wydaje mi sie, że R* zbłaźniłby się niemiłosiernie dając ciała tworząc nieudaną grę w wersji na PS3. Przy GTA IV mogli ściemniać, że to trudna do okiełznania maszyna, itd., ale skoro inni twórcy pokazali pazur, im także wypada udowodnić to i owo.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stać się członkiem 8 osobowej drużyny/bandy, a graczy ma być ogółem 16.

Wydaje mi sie, że R* zbłaźniłby się niemiłosiernie dając ciała tworząc nieudaną grę w wersji na PS3. Przy GTA IV mogli ściemniać, że to trudna do okiełznania maszyna, itd., ale skoro inni twórcy pokazali pazur, im także wypada udowodnić to i owo.

no ja myślę ze teraz ps3 to jednak konsola wiodąca jeżeli chodzi o sprzedaż gier, nie da się piracić jak u konkurencji ;) ... także nie ma mowy zeby Rockstar dał dupy .. tymbardziej że ostatnio podali liczby ... dodatki do GTA4 na xklocka, sprzedały się podobno miernie  :thumbsup: ... 100 000 kopi, czy jakoś tak, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę ze teraz ps3 to jednak konsola wiodąca jeżeli chodzi o sprzedaż gier, nie da się piracić jak u konkurencji wink.gif ... także nie ma mowy zeby Rockstar dał dupy .. tymbardziej że ostatnio podali liczby ... dodatki do GTA4 na xklocka, sprzedały się podobno miernie thumbsup.gif ... 100 000 kopi, czy jakoś tak,

słaba sprzedaż bo kupe ludzi wogóle nie ukończyło GTA 4 bo był zbyt nudny off top mode off

Po tym filmiku z multi tylko sie utwierdziłem, że poczekam aż ludzie trochę pograją i się wypowiedzą, bo efektownie zmontowany filmik nie pokazuje nam prawdziwej rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no mnie sie podoba ale jestem nastawiony dosc sceptycznie - ale widze ze niektorzy rzucili sie jak szczerbaty na suchary :D obym sie mylil ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to filmik dobrze zmontowany może pokazać że gra jest wybitna a później okazuje sie że niestety jest przeciętnie i troche tego sie boje.polowania super eksploracja terenów na konikach z kumplami super strzelaniny w pięknych miasteczkach super ale to wszystko może sie okazać średnie w produkcie finalnym.Mam nadzieje że sie myle i miód będzie sie wylewał z ekranu przez wiele godzin grania.Trzymam kciuki i kibicuje R* bo czekam z niecierpliwością na tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ta gra robi na mnie kolosalne wrażenie.Ta cała szata graficzna jaka jest ukazana na tych trailerach(szkoda, że tylko na xboxa),myślę że port na ps3 będzie wyglądał tak samo.Co do multi w Gta IV nie był taki zły, jeżeli poprawią pewne elementy to będzie git.Polowania i jazda konno, wojenki gangów(ustawki xD) mogą przynieść wiele frajdy na długie godzinki. Mam nadzieje, że single będzie długie i wciągający.

P.S: W GTA aby zgubić policje przemalowywało się auta to w RDR będziemy przemalowywać konie ? xD (joke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stać się członkiem 8 osobowej drużyny/bandy, a graczy ma być ogółem 16.

Wydaje mi sie, że R* zbłaźniłby się niemiłosiernie dając ciała tworząc nieudaną grę w wersji na PS3. Przy GTA IV mogli ściemniać, że to trudna do okiełznania maszyna, itd., ale skoro inni twórcy pokazali pazur, im także wypada udowodnić to i owo.

Jak Boga kocham, słyszę w tym filmiku sixty players -

(1:40) Jeżeli jest to 16, to lipa, bo na tak dużym terenie znalezienie kogoś będzie graniczyło z cudem.

EDIT: // Po przesłuchaniu tego kilkunastokrotnie jestem pewien, że jest tam sixty ;)

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mom 16 graczy to bardzo malo... Ale warto pamiętać ze free mode ma być w formie lobby. Tak wiec może aż tak zle nie będzie.Musimy niestety jeszcze troszkę poczekać, ale jestem dobrej myśli. Jeżeli chodzi o R*, mogę się mylić ale Midnight club: Los Angeles jest na tym samym silniku co Gta to widać ze jednak można (mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×