Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

SouL możesz na mnie liczyć, w Piątek jadę do Saturna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś napisał, że wydanie gry może być opóźnione. Wiadomo coś na ten temat ? Trochę byłbym zły jakby gra nie przyszła do MM.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytuję się zbytnio w wątki o tej grze by nie zostac wydupczonym z przyjemnosci jak podczas premiery Heavy Rain. Mam nadzieje, że rajdy z szeryfem beda urozmaicone a nie tylko rush kanion, kryj sie strzelaj, kryj sie strzelaj i jazda.

24 $ nagrody :)

Nie za wiele, pewno ta bieda zmusi graczy do korzystania z tych wszystkich dodatkowych mini gierek by na kule, łyche i pożądną dame w salonie starczyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś napisał, że wydanie gry może być opóźnione. Wiadomo coś na ten temat ? Trochę byłbym zły jakby gra nie przyszła do MM.

Pozdrawiam.

czasami sie zdaza, ze gry nie od Sony przychodza do sklepow takich jak Saturn/MM z opoznieniem, ale czy bedzie tak w tym wypadku to nie wiem.... dodatkowo premiera jest w piatek, wiec jak wtedy gry na polkach nie bedzie to spodziewac sie jej mozna najwczesniej w pon... juz pare razy sie nadzialem na cos takiego, dlatego teraz zamowienie w Ultimie zostalo juz zlozone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś napisał, że wydanie gry może być opóźnione. Wiadomo coś na ten temat ? Trochę byłbym zły jakby gra nie przyszła do MM.

Pozdrawiam.

Koledze chyba bardziej chodziło o to opóźnienie wywołane wulkanicznym pyłem Póki co w UK spodziewają się na czas i chwilowo żadnych opóźniej nie przewidują ale jak wspomniałem chwilowo bo matka natura może mieć nieco odmienne zdanie co do premiery RDR B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja grałem pierwszy raz w GTA 4 to zajęło mi przejście całej gry równo 24h, więc nie wiem ile ty musiałeś grać.... 50h ?

widziałem kiedyś goście robili zawody w graniu na czas, to jeszcze za Neo było, ... więc jakiś żółtek Resident Evil 2 i MGSa z psx ukończył chyba coś po 2-3 godzinach, ... lecąc na kreche i omijając wszystkich przecieników, tylko pytam się gdzie tu jakaś przyjemność? .. niektóre gry są po prostu nieśmiertelne, ... więc nawet jakby RDR miał misji fabularnych na 10 godzin, to na obszarze 95km kwadratowych jest pewno z kilka tysięcy misji pobocznych ... (znajomy massakruje na x360tce, i pisał mi ze wszędzie są jakieś misje podobczne)  jedziesz sobie przez miasto, jakis gosc cie mija - zsiada z konia idzie sie odlac a tu nagle inny gosc przejezdza konno i mu konia lassem podprowadza, tamten sie podrywa i goni :biggrin:, wychodzisz z salona a tu banda gosci ciągnie babe przez miasto za konmi, gdzies tam masz turniej strzelecki, mozesz rzucac podkowami, wola cie jakis chlop zebys mu znajdz porwana osobe, mozesz wejsc pojedynek z jakims edkiem, goscie cie wolaja jedziesz za nimi na miejsce patrzysz kogos wieszaja i masz przestrzelic line, ukryte skarby, kryjowki bandytow, wilki gonia babe ... i ze za wszystko dostajesz punkty, a jak grasz komu pomagasz, zalezy tylko od ciebie ... Salvik chetnie zobacze twoj czas skonczenia gry, w sobote rano - zrob foto  :thumbsup: ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę grałem. Tak grałem nie pytajcie jak. Super jest. Jazda na koniu - super. Hieny mogą cie zagryźć, wspaniała fizyka. Po grze oprowadza cię taka dziewczyna. Twarz faceta jest brzydka :/ Sterowanie proste. Grafika jest genialna. Teren gry bardzo otwarty. Jedyny minus - w tej grze nie da się pływać. Dotykasz wody - od razu Dead.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporek>>> A jak prezentuje się kwestia liczby i stałości wyświetlanych klatek animacji na sekundę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporek>>> A jak prezentuje się kwestia liczby i stałości wyświetlanych klatek animacji na sekundę?

Było już o tym 30 fps +/-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

What? 30fps to cholernie malo. Nie wierze w to.

Z gameplay'i zauwazylem tylko jeden ogromny minus - animacja koni podczas jazdy jest beznadziejna. Juz Shadow of the Colossus mialo o niebo lepsze. No ale reszta wyglada pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

What? 30fps to cholernie malo. Nie wierze w to.

Z gameplay'i zauwazylem tylko jeden ogromny minus - animacja koni podczas jazdy jest beznadziejna. Juz Shadow of the Colossus mialo o niebo lepsze. No ale reszta wyglada pieknie.

Tego sie wlasnie najbardziej obawiam, malej ilosci klatek. Ale z drugiej strony na cuda tez nie ma co liczyc, w koncu to konsola czyli sprzet relatywnie slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym 30 fps +/-

Pytałem o "rwanie się" animacji w grze, a nie o zapowiedzi twórców.

Kroogh>>>> Widziałeś te słabe animacje koni w grze, czy na filmikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ps3 http://www.youtube.com/watch?v=W6UKF967GOs

@up

What? 30fps to cholernie malo. Nie wierze w to.

Z gameplay'i zauwazylem tylko jeden ogromny minus - animacja koni podczas jazdy jest beznadziejna. Juz Shadow of the Colossus mialo o niebo lepsze. No ale reszta wyglada pieknie.

Nie wiem co ty chcesz od animacji jest super ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie ten upadek ze zbocza wyglądał. Zupełnie jakby koń był jakimś pojazdem, a nie żywą istotą. Równie dziwacznie zbierał się z ziemii ludek. Aczkolwiek animacja konia w ruchu to czysta poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie ten upadek ze zbocza wyglądał. Zupełnie jakby koń był jakimś pojazdem, a nie żywą istotą. Równie dziwacznie zbierał się z ziemii ludek. Aczkolwiek animacja konia w ruchu to czysta poezja.

No wiesz nie ma co sie czepiać nic nie jest doskonałe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie ten upadek ze zbocza wyglądał. Zupełnie jakby koń był jakimś pojazdem, a nie żywą istotą. Równie dziwacznie zbierał się z ziemii ludek. Aczkolwiek animacja konia w ruchu to czysta poezja.

jak dla mnie to nawet ten upadek wygladal calkiem niezle :P swietnie sie kon zsuwal po zboczu :) nie wiem co chcecie od tych koni :P przeciez te konie zostaly zrobione metoda motion capture, wiec jestem pewny, ze wygladaja genialnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie ma co sie czepiać nic nie jest doskonałe tongue.gif

Zgadza się, ale wiesz im lepsze ogólne wrażenie, tym bardziej rzucają sie w oczy wszelkie niedoróbki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to mi tez sie juz udalo zagrac w RDR, moj kochany sasiad nie chcial nad ranem grac ze mna w Left for Dead 2 co mnie zdziwilo, kiedy spojrzalem w co gra, od razu zrozumialem i polecialem do niego czym predzej.

Pogralem godzine i wrazenia jak najbardziej pozytywne, co prawda nie robilem zadnej misji bo nie lubie robic fabuly na pol gwizdka, wiec pozwiedzalem sobie tylko troche pustkowia i ... no jest niezle, w przeciagu tej godziny trafilem na 2 random eventy, dla przykladu, jade sobie konikiem (swoja droga ladnie to wyglada, kiedy miesnie konia sie napinaja i rozluzniaja - widac to! - nie jest to co prawda klasa miesni Kratosa na plecach w GoWIII ale solidnie zrobione nie na odwal sie) i widze samotnego wedrowca ktory ewidetnie prosi abym sie zatrzymal (brakowalo by tylko zeby pokazal nozke i kiwnal kciukiem do gory), no wiec sie zatrzymalem, *tu bedzie maly spoiler z random eventow* a ten skur** wsiada na mojego konia i spier****, i prawda jest taka, ze gdyby moj sasiad nie wiedzial co sie swieci, zostal bym bez konia na na prawde solidnym zadupiu, no, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, wiec postanowilem mu zyczyc bon voyage i jako prezent pozegnalny poslalem mu 3 kulki w plecy, chwile pozniej napotkalem na jakas karete z kobieta na przedzie, kiedy tylko do niej podjezdzamy, od razu wyskakuje na nas kilku na odstrzal, niestety moj kon sie sploszyl i gdzies sobie pobiegl*koniec mini spoilerow ^^* wiec na prawde jest tego troche, reszte czasu postanowilem poswiecic krajobrazom, wszedlem na wzgorze ktore lezalo niedaleko tej karety (co troche zajelo) i podziwialem widoki, z sasiadem troche od razu pokomentowalismy i godzina jak z bicza strzelil, od gierki na prawde ciezko sie oderwac, ale postanowilem wytrzymac do premiery, i jestem teraz pewien - jest na co czekac, ta gra jest lepsza od GTA!

Jest niestety jeszcze jedna kwestia, z tego co czytalem, gra ma chodzic na PS3 w rozdzielczosci 640p, wiec na prawde mocno sie zdziwilem gdy zobaczylem na telewizorze 720p, przemilczalem ten fakt, przyszedlem wlasnie do domu, od razu google pelen nadziei a tu trach, 720p tylko na Xboxie, PS3 zostaje z 640p - to niestety zawazylo nad moim wyborem odnosnie faktu ktora wersje brac.

Sory za wszelkie bledy skladniowe, jeszdcze sie nie obudzilem do konca ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie listonosz przypomniał sobie mój adres i gruchnął mi prenumeratą pod drzwi, co by nie przedłużać, zachęcam do lektury.

OPM-UK Red Dead Redemption Recenzja - skany.

OPM - okładka

RDR - 1

RDR - 2

RDR - 3/werdykt

RDR - Bonus :whistling:

Z recką się jeszcze nie zapoznałem, bo niedawno wróciłem z 'nocki' i trzeba odespać, włączę się do dyskusji wieczorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
720p tylko na Xboxie, PS3 zostaje z 640p

No Wai! Czy to jest prawdziwa informacja? Chodzi mi o to czy jest to oficjalnie potwierdzone... bo jeśli tak to gra pójdzie na allegro w ten sam dzień w którym ją dostanę... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie wersja ps3 jest lepsza ... lepiej sobie radzi z cieniami i ogólnie bardzej mi sie podoba ale gta na ps3 też mi bardziej sie podobało od xowego więc ... ;P

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×