Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

No to normalne bugi przez duże B! które występują we wszystkich wersjach. Człowiek puma ( wtf ?! ) to chyba nie bug... Przynajmniej tak myślę. Bo np kobieta z pyskiem/twarza osła to już na pewno ni bug. Inaczej wygląda, ma inne ruchy. No ale mogę się mylić ;)

Kurde, ta gra to bug na bugu. Nie mam misji w której by nie wystąpił jakiś glitch. Albo Marston skacze w górę kilkadziesiąt metrów w górę po czym spada i ginie, albo po prostu znikają ludzie. Teraz jestem podczas misji z Sethem. Musiałem nabić wanted level, żeby mnie zaczęli ścigać Marshalle ale ci zamiast mnie gonić to robili jakieś fikołki na ławce na której siedzieli. Jakimś cudem udało mi się przejśc część misji po czym nie mogłem zapłacić Bounty niezbędnego do kontynuowania misji bo jakiś glitch nie pozwalał mi na rozmowę z gościem od zapłaty. Jak R* nie wypuści jakiegoś patcha to przechodzenie gry przestanie być przyjemnością a stanie się męczeniem z błędami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu gameplay-u w zapowiedzi Zeratula utwierdziłem się tylko w przekonaniu ze to casualowy sandbox dla amerykanów .

GTA na dzikim zachodzie?

Nigdy nie lubiłem ani GTA ani westernów :D

Na prawde nie wiem czym ludzie się tu zachwycają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja po obejrzeniu gameplay-u w zapowiedzi Zeratula utwierdziłem się tylko w przekonaniu ze to casualowy sandbox dla amerykanów .

GTA na dzikim zachodzie?

Nigdy nie lubiłem ani GTA ani westernów :D

Na prawde nie wiem czym ludzie się tu zachwycają

Mi tam się to podoba. Gra wart swojej ceny. Nie to co takie MW 2 co pogram 4h w singla i koniec, pomijając już multi.

@turbodynamo

Spoko, ale pogramy w weekend mam nadzieję parę meczyków ;)!

Btw. Ja grając na multi to jedyny bug jaki zauważyłem w swojej wersji to to, że wbijając już któryś lvl z rzędu na minimapie nie widziałem przeciwników i bomb oznaczonych kolorami, więc takie WTF?

Ale tego typu, jakieś latające gówna i inne rzeczy nie miałem. Wiem co mówię, bo już 20h na multi przegrałem.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co to spoiler ? <_< skoro gra jest la ciebie męczarnią to nie graj marudo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by zebrać jakąs ekipe na RDR multi tak z 6 osób i grać w miare możliwości ;] Tylko trzeba pozbierać numery gg więc jak ktoś chętny to pisać do mnie na priv ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogramy pogramy :) do gangu 3 jeszcze dojdzie kumpli, a wszyscy sie w jednym pokoju polaczymy z naszymi sprzetami, bedzie niezle :D

Jesli chodzi o zaplacenia za bounty, to mozna to tylko zrobić jak zgubisz wanted lvl, a te gorzkie zale to poprostu z zazdrosci i twierdzac , ze ta gra to sandbox dla amerykanow pokazuje tylko jak bardzo shranz nie radzisz sobie z tym, ze nie masz tej gry :D

Bo swoim prostackim stwierdzeniem obrażasz tu wszystkich, ktorzy graja w te wspaniala produkcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz czy casualowy to wątpie co do gta każdy lubi co innego chociaż po czwórce też przestaje lubić te serię :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz czy casualowy to wątpie co do gta każdy lubi co innego chociaż po czwórce też przestaje lubić te serię :confused:

Pograsz lepiej chłopie, to ocenisz, bo oceniać coś po pozorach, nie grając to wiesz, że twoje zdanie na ten temat jest za przeproszeniem "gówno warte", bez urazy.

@turbo

43 lvl już na multi, więc jest SZAŁ ! ;D hehe

Pogramy coś ciekawego, jakieś polowania czy coś, wymyślimy coś ciekawego :D. Dobrze by było jakbym miał w swojej grze full ludzi w gangu, to byłby odlot :D Trzeba zgadać ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbodynamo moglbys mi podac swoje gg na priv?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam urazy bo masz rację, kasiory sie nie ma dopiero 10 wypłata to sobie pogram i ocenie,wreszcie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu gameplay-u w zapowiedzi Zeratula utwierdziłem się tylko w przekonaniu ze to casualowy sandbox dla amerykanów .

GTA na dzikim zachodzie?

Nigdy nie lubiłem ani GTA ani westernów :D

Na prawde nie wiem czym ludzie się tu zachwycają

Uwielbiam takich mądrali, którzy mają inne zdanie niż większość i przez to są cool. Widzisz schranz Ty nie wiesz czym ludzie się zachwycają, a niektórzy nie wiedzą jak można się tą grą nie zachwycać. Z tym, że bardziej od opinii jednego gościa przemawia do mnie to ,że np. w szczecińskim Media Markt wszystkie sztuki jakie dostał sklep zeszły zanim chłopaki zdążyli postawić je na połkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbodynamo moglbys mi podac swoje gg na priv? :rolleyes:

nie mam gg, pisz na prv. mam sluzbowy komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna i zjada GTA IV pod każdym względem :) tyle ode mnie :P Wy zamiast tracić czas i nerwy na wypisywanie bzdur, lepiej odpalcie RDR'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie również to:

Rockstar naprawdę musi wypuścić naprawdę porządnego patcha :)

dziwne na tych filmikach jest to że wystawia je jeden facet, no i ze zawsze jest pomyłka człowiek - zwierze albo odwrotnie, ... więc albo facet ma jakąś skopaną wersję (beta albo coś) albo wpisał jakieś kody smrody mody, nie wierze w takie błędy w oficialnej wersji, jakby to miał każdy to by trąbili tu i tam że gra skopana itd.. więc, na 99% to jakiś wałek ;) 

p.s ale kobieta osioł, hahahah ... mega! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne na tych filmikach jest to że wystawia je jeden facet, no i ze zawsze jest pomyłka człowiek - zwierze albo odwrotnie, ... więc albo facet ma jakąś skopaną wersję (beta albo coś) albo wpisał jakieś kody smrody mody, nie wierze w takie błędy w oficialnej wersji, jakby to miał każdy to by trąbili tu i tam że gra skopana itd.. więc, na 99% to jakiś wałek ;) 

p.s ale kobieta osioł, hahahah ... mega! 

Jest tego więcej:

Latający ludzie to już konkret :laugh: Sprawdziłem listę cheatów i na pewno nic tam takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 11h grania nie mialem zadnego z opisywanych w necie bugów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tego więcej:

Latający ludzie to już konkret  :laugh: Sprawdziłem listę cheatów i na pewno nic tam takiego nie ma.

mozna to łatwo wyjaśnić, ja jeszcze swojej wersji nie mam bo w sklepie brakło, ale ludzie którzy grają niech się wypowiedzą, czy u nich takie błędy występują, bo jak nie to to napewno z xkloca  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna to łatwo wyjaśnić, ja jeszcze swojej wersji nie mam bo w sklepie brakło, ale ludzie którzy grają niech się wypowiedzą, czy u nich takie błędy występują, bo jak nie to to napewno z xkloca :thumbsup:

A więc, nie miałem czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra pany potrzebuje małej rady odnośnie RDR Chce ją kupić ale są nadal pewne ale które mnie niepokoją że gra mnie nie wciągnie :/ Jestem lekko zrażony ostatnią dużą produkcją R* czyli GTA4 Grałem w nią 10h tylko dlatego że w tedy nie miałem nic lepszego do grania i jak ją odłożyłem tak leży do tej pory Nie podoba mi sie w GTA4 że misje są dodatkiem do świata a ja wole właśnie na odwrót Stawiam bardzo wysoko fabułę, scenariusz czy jak by inaczej nie zwał spójnej i ciekawej historii w którą wplątany jest nasz bohater nad grafe czy wszystko inne Czy w RDR czujecie że każde kolejne misje budują całą spójną historię która naprawdę wciąga czy czujecie że każda misja spokojnie mogła by istnieć samodzielnie i głównie fun sprawia wam bieganie po świecie, skórowanie i takie tam frywolne hasajki ? :P

Sory za marudzenie ale naprawdę nie chce się rozczarować tą grą jak GTA4

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany potrzebuje małej rady odnośnie RDR Chce ją kupić ale są nadal pewne ale które mnie niepokoją że gra mnie nie wciągnie :/ Jestem lekko zrażony ostatnią dużą produkcją R* czyli GTA4 Grałem w nią 10h tylko dlatego że w tedy nie miałem nic lepszego do grania i jak ją odłożyłem tak leży do tej pory Nie podoba mi sie w GTA4 że misje są dodatkiem do świata a ja wole właśnie na odwrót Stawiam bardzo wysoko fabułę, scenariusz czy jak by inaczej nie zwał spójnej i ciekawej historii w którą wplątany jest nasz bohater nad grafe czy wszystko inne Czy w RDR czujecie że każde kolejne misje budują całą spójną historię która naprawdę wciąga czy czujecie że każda misja spokojnie mogła by istnieć samodzielnie i głównie fun sprawia wam bieganie po świecie, skórowanie i takie tam frywolne hasajki ? :P

Sory za marudzenie ale naprawdę nie chce się rozczarować tą grą jak GTA4

Moim zdaniem , po oglądnięciu filmików itd , itd ... stwierdzam , że gra jest bardzo podobna do GTA 4, tylko wiadomo DZIKI ZACHÓD. Więc jeżeli nie lubisz biegać , ujeżdzać konia lub osła i działać na zlecenie nie radze Tobie kupować tej gry. Może jedynie Multi by cie zachęciło. Ja doszedłem do wniosku , że lepiej kupić MOD Nation Racers ponieważ pewnie RDR o wiele szybciej poleciało na półkę niż właśnie MNR. To moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem , po oglądnięciu filmików itd , itd ... stwierdzam , że gra jest bardzo podobna do GTA 4, tylko wiadomo DZIKI ZACHÓD. Więc jeżeli nie lubisz biegać , ujeżdzać konia lub osła i działać na zlecenie nie radze Tobie kupować tej gry. Może jedynie Multi by cie zachęciło. Ja doszedłem do wniosku , że lepiej kupić MOD Nation Racers ponieważ pewnie RDR o wiele szybciej poleciało na półkę niż właśnie MNR. To moje skromne zdanie.

Stary, to tak jakbyś odradzał mu Call Of Duty bo robi się tam to samo co w Medal Of Honor, czyli chodzi się z ludzikami i strzela. To tak jakbyś wolał Tony'ego Hawka od Skate'a bo wyszedł wcześniej, a w Skate' cie robi się to samo. Wiadomo ,że są gusta i guściki ale nie można opisywać negatywnie gry, a konkretniej jej schematów, na których każda produkcja się opiera w zależności od gatunku! Nie można narzekać na chleb, i wybrzydzać na bułki bo zrobił je ten sam piekarz. RDR i GTA łączy tyle ,że to sandbox, gra akcji z widokiem TPP. Każdy rodzaj gry, gatunek opiera się na tym samym. W Need For Speedzie i w Gran Turismo jeździsz autami i się ścigasz. Jednak czy obie produkcje są identyczne? Nie sądzę. W RDR gram od premiery, po 10 minutach wybaczyłem wszystkie błędy i niedoróbki, bo gra jest FENOMENALNA. Dodam ,że kocham westerny, Ostatni Mohikanin i te sprawy. Są gusta i guściki, dziesięciu osobom RDR się spodoba, jednej nie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie w GTA4 że misje są dodatkiem do świata a ja wole właśnie na odwrót Stawiam bardzo wysoko fabułę, scenariusz czy jak by inaczej nie zwał spójnej i ciekawej historii w którą wplątany jest nasz bohater nad grafe czy wszystko inne

Sory za marudzenie ale naprawdę nie chce się rozczarować tą grą jak GTA4

No to jak nie spodobała ci się fabuła GTA, dialogi, sytuacje, scenki to są dwie możliwości:

-albo nie zrozumiałeś o co w tej grze chodzi (widziałeś tylko czerwoną bądź żółtą kropkę

-albo...nie rozumiałeś co w tej grze mówiono, wiadomo, angielski być trudna język

i wybacz że tak zareagowałem ale jak ktoś pisze że w GTA nie interesuje go główny wątek albo nie zachwyca się dialogami to krzyżyk na drogę i różaniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To juz zostalo ustalone, przestancie pieprzyc ciagle i sie wahać bo to kurna nie wiem skąd wyciągnięte...

Jak mogą się wypowiadać członki tej społecznosci co tylko filmy oglądali?

Jesli chodzi o fabule to jest ona spojna i ladnie poukladana jak wolisz...

Nie wiem nad czym tu sie zastanawiac kiedy zwolennicy roznych gier krzycza ze to FENOMEN... mozna to porownac do kolejki pod dopalaczami gdzie w jednej stoja dresy, skiny, punki i kolesie w garniturach :D

Sprobujcie odstawic "taksowy i pociagi" i przemieszczac sie po prerii z miejsca do miejsca na koniu, co chwila coś sie wydarza :D

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turbo no nie koniecznie. Spokojnie znajda sie osoby dla ktory RDR to nie warta marnowania czasu gra. Nie ktorzy moga nie gustowac w tego typy grach a dziki zachod w ogole im nie pasi. Mam kilku znajomych dla ktorych GOW III to kasa wyrzucona w bloto i nie dali by za to nic a ja gram w taka gre prawie na stojaco heh ;) Takze no mozna powiedziec tylko ja ta gra jest swoim zdaniem ale czy komus innemu sie przyjmie czy nie to juz inna sprawa....

Kuwa kiedy dojdzie do mnie moj egzeplarz RDRa :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×