Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Ostatnio wkręcam sie w RDR na multi, z tym ze nie mam z kim bo nikt ze znajomych nie gra;/ Sa jacyś chętni na wspolną gre? Moje psn id: yorki6661

wysyłajcie zaproszenia moze kiedys pogramy

Edytowane przez Yorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pewien problem z rdr.

Dzisiaj dostałem grę i włożyłem płytke do ps3. Wyskoczyło okno z aktalizacją. Wcisnąłem "nie", bo chciałem zagrać 15min(w planach miałem wyjście). Gdy wróciłem i odpaliłem grę, informacja z akyualizacją ponownie NIE wyskoczyła. Włączyłem Multi i byłem sam. Sciągnąłem Co-Op i też byłem sam. O co chodzi? Proszę o pomoc osoby obcykane w temacie.

P.S. Może być to wina tego że mam 'TYP NAT 3' ? w GTA IV też dostawałem informacje że mam 'TYP NAT 3' ale łączyło mnie z innymi ( z problemami, ale łączyło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak kolega wyżej co mogę zrobić z tym ' TYP NAT3 '

Proszę  o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wróciłem i odpaliłem grę, informacja z akyualizacją ponownie NIE wyskoczyła.

W menu głównym PS najedź na ikonę RDR, wejdź w opcje (trójkątem) i sprawdź, czy jest możliwość aktualizacji. Jeśli nie, spróbuj usunąć pliki gry z dysku i odpal ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się to sprawdzić z poziomu gry, ale zawsze możesz skorzystać z -> http://reddead.wikia.com/wiki/Horse_Breeds

i na podstawie screenów określić jakiej rasy posiadasz konia ;)

Ja powoli kończę fabułę w RDR, gra jest naprawdę godna polecenia, ale to chyba wie już każdy gracz. Pewnie z początkiem tygodnia przetestuje multi, mam nadzieje, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania odnośnie free roam . Wchodzę do jakiegoś free roama to mnie przerzuca do innego xD . Mam to tylko ze zwykłym free roamie a bez auto aima to mi się tak nie dzieje .

Ma ktoś może podobnie ? Czy tylko u mnie dzieje się taki ewenement ?

Pozdrawiam PiwqU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam takiej wiedzy, aby odpowiedzieć na twoje pytanie, ale jutro rano dojdzie do mnie RDR, i czy jest ktoś kto mnie wprowadzi z czasem w multi, i pogra w wolnych chwilach ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem główny wątek, coś niesamowitego! Genialna ostatnia misja, poruszająca jak cholera. Nic, pozostaje czekać na dwójkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwqu - U mnie jest to samo. Nie wiem co na to można począć. Po prostu ciągle wyrzuca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym FREE ROAM na multi, są misje takie same jak w singlu ? i czy jak się je przechodzi to działa tak samo jak singlu ? ze posuwa wątek fabularny gry w singlu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwqu - U mnie jest to samo. Nie wiem co na to można począć. Po prostu ciągle wyrzuca :/

No troszkę to jest głupie ale w copa i death mecze to ja gram normalnie . Tylko ten zasrany frea roam . E tam jeszcze trzy osiągnięcia i będzie platyna . A potem by by z grą i mafia 2 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym FREE ROAM na multi, są misje takie same jak w singlu ? i czy jak się je przechodzi to działa tak samo jak singlu ? ze posuwa wątek fabularny gry w singlu ?

Wiesz co to jest i na czym polega MULTIplayer w grach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wnioskuję że MP jest odłączny.. glupie pytanie zadałem.. mogłem się domyślić.. ale dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz zamieszczałem  ,ktoś inny już to zamieszczał  ,macie jeszcze raz  : http://portforward.c...routerindex.htm , klikacie na swój router, potem: Click here to skip this advertisement... i wybieracie grę na ps3 i macie tam jakie porty odblokować , mnie po odblokowaniu przestało wywalać z rdr , a kiedyś wywalało mnie po kilkanaście , kilkadziesiąt razy dziennie ,a teraz może raz na tydzień i wiem co pisze mam przegrane w multi 300 godzin około  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był by chętny pomoc wbić trofea : "The Quick and Everyone Else..." , "Go Team!" , "Most Wanted" był bym wdzięczny ;) moje PSN id : Only4Fun-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc. Akurat Go Team! wczoraj wbiłem, ale tych dwóch nie mam. Przydałaby mi się też pomoc pomoc w kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz zamieszczałem ,ktoś inny już to zamieszczał ,macie jeszcze raz : http://portforward.c...routerindex.htm , klikacie na swój router, potem: Click here to skip this advertisement... i wybieracie grę na ps3 i macie tam jakie porty odblokować , mnie po odblokowaniu przestało wywalać z rdr , a kiedyś wywalało mnie po kilkanaście , kilkadziesiąt razy dziennie ,a teraz może raz na tydzień i wiem co pisze mam przegrane w multi 300 godzin około

Wystarczyło wprowadzić PS3 do strefy DMZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po misji gdzie łapaliśmy konie, razem z tą babką, dostałem lasso itp. i pozniej z tym świrem co kopał w grobach złapałem tego Mouse czy jakos tak.. pojechałem do miasta ukraść konia, udało się, ale jak zrobić żeby on był mój, że jak zagwiżdze to nie przyjedzie ten mój stary tylko ten którego ukradłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc. Akurat Go Team! wczoraj wbiłem, ale tych dwóch nie mam. Przydałaby mi się też pomoc pomoc w kooperacji.

oo to byś mogł przed rozpoczęciem na PM napisać co i jak najlepiej robić? bo headseta nie mam ;/ no i kiedy by ci pasowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po misji gdzie łapaliśmy konie, razem z tą babką, dostałem lasso itp. i pozniej z tym świrem co kopał w grobach złapałem tego Mouse czy jakos tak.. pojechałem do miasta ukraść konia, udało się, ale jak zrobić żeby on był mój, że jak zagwiżdze to nie przyjedzie ten mój stary tylko ten którego ukradłem ?

Trzeba podjechać do tego słupa gdzie się konie przywiązuje i kliknąć hitch (kwadracik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile zostało mi fabuły do końca

SPOILER

właśnie rozpocząłem misje u reyesa

SPOILER END

?

Edytowane przez vincii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile zostało mi fabuły do końca

SPOILER

właśnie rozpocząłem misje u reyesa

SPOILER END

?

wejdx sobie na start i tam bodajze " stats" i przewijaj na dol az znajdziesz tyle procent ile gry ukonczyleś:)

pzdr

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile już mam w statach( koło 48%), ale czy do tego nie wliczają się też misje poboczne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robisz misje poboczne, wyzwania itp, to nawet przy 75% dopiero skonczysz gre.. a jeśli same misje główne i tak kilka pobocznych to tak ok. 60-65% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×