Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie celowania w multi. Jeśli mam mam w ustawieniach wybrane celowanie expert, a z listy wybiorę np gry FFA z celowaniem normalnym i expert, to czy jest możliwość, że w jednej grze część osób będzie miało autoaim ( Ci z celowaniem "normal"), a część nie?

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej Boostować/zdobywać Xp w Multi ? po patchu 1.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem znamy już bohatera i fabułę 2 części RDR :) Normalnie jak film... W 2 części syn Jack będzie się mścił i zabije tych 2 agentów tego Rossa i jeszcze tam kogoś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej Boostować/zdobywać Xp w Multi ? po patchu 1.2 ?

Michal bylo ze strone lub 2 temu. Kryjowka Pike Basin. Samemu co 8min okolo 2tys pkt. We dwojke w okolo 5min po 1,5tys. pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem znamy już bohatera i fabułę 2 części RDR (...)

Mógłbyś ostrzegać przed spoilerem, nie wszyscy ukończyli już RDR. Jeśli skończyłeś, to

pojedź do Blackwater na stację kolejową i porozmawiaj z nieznajomym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem znamy już bohatera i fabułę 2 części RDR :) Normalnie jak film... W 2 części syn Jack będzie się mścił i zabije tych 2 agentów tego Rossa i jeszcze tam kogoś :P

2 Agentów ? Chyba coś mi się pomyliło, bo już 1 Jack sprawił, że tamten już sobie "śpi". Poza tym, nie spoileruj,ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki: Czy jeżeli mam grę z regionem Azji to wpływa to na rozgrywki w multi? Czyli gram tylko z ludźmi tylko z azji. Tak się zastanawiam bo włączyłem Free Roam i nikogo tam nie ma, żadnych graczy online- tylko ja sam biegam. Dziwne. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 godzin bez przerwy na Dzikim Zachodzie

Klik - http://konsolowisko....zikim-zachodzie

Szczerze mieszkamy na dzikim zadupiu :)

I jak by u nas takie coś zrobili , że można wygrać 1000 euro grając około 50 godzin ;o To sam z chęcią bym poszedł . Po 200 euro na łebka :whistling:

I za granie :tongue:Tyle kasy .

Np w Empiku by się chciało zorganizować taki wyczyń to by nas wyśmiali , by powiedzieli czy zapłacimy za prąd i przyniesiemy własne konsole z grami XD .

Niestety to są realia Polski.

Edytowane przez Piwqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mieszkamy na dzikim zadupiu :)

I jak by u nas takie coś zrobili , że można wygrać 1000 euro grając około 50 godzin ;o To sam z chęcią bym poszedł . Po 200 euro na łebka :whistling:

I za granie :tongue:Tyle kasy .

Np w Empiku by się chciało zorganizować taki wyczyń to by nas wyśmiali , by powiedzieli czy zapłacimy za prąd i przyniesiemy własne konsole z grami XD .

Niestety to są realia Polski.

50h ? Jaki problem, ja bym dał radę. Dawałem radę grać po 24h to 50h też bym zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej czy zdarza wam sie ze rdr sie przytnie i trzeba wylaczyc konsole piszcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 50 h bez przerwy to by Ci się konsola spaliła :biggrin:

Po zakupie PS3 pobierałem wszystkie dodane voucherem gry z PSS, trwało to w sumie 3 doby czyli 72 godziny bo miałem wtedy kiepskie łącze, od tamtej pory minęły prawie dwa lata ... konsola nadal działa bez zarzutu i co ważniejsze cicho. Głośniejsze działanie przypiszcie upałom i podwyższonej temp. Normalka :thumbsup:

Wczoraj grałem 4 godziny , to konsola potem mi chodziła jak odkurzacz XD . Mam wersje fata ;p 80 gb i można w nim zrobić fan testa ? :whistling: Kumpel ma xklocka to chodzi mu jeszcze głośniej :biggrin: Konsole już mam prawie rok ( 2 lata gwarancji ) / Jak się zepsuje to oddam do gwarancji .

Gwarancja na konsolę PS3 trwa 12 miesięcy :confused: Co do pracy jak odkurzacz i tym podobnych zagadnień to są do takich dyskusji odpowiednie tematy. Koniec offtopu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj będę miał okazję po raz pierwszy odpalić RDR :biggrin: Jak z czasem gry w single playerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Jeśli chcesz przelecieć przez fabułę, to w jakieś 20 godzin się wyrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem , muszę nabić 500 zabójstw na "mounted weapon" dla pewnego trophy , i w związku z tym interesuje mnie , jaka misja jest najlepsza do owego problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnej z misji nie uzbierasz tylu ofiar. Musisz to zrobić między misjami, jedno stanowisko znajdziesz nad swoim domkiem w El Matador , pozostałe kilka w El Presidio (otwartym po misji w tym więzieniu. Druga możliwość, to nabicie we Free Roamie (wydaje mi się, że to będzie łatwiejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku dni w RDR, muszę przyznać, że klimat jest fenomenalny. Mam kilka pytań.

- Jak mam sprawdzić statystyki nowego konia którego złapałem?

- Czy owe konie mogę sprzedawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do multi. PSN id: FlyJackie

Samemu na razie napadam, ale przydałaby się grupka znajomych z którymi można nabroić tudzież pozwiedzać tudzież nabić exp. Czekam i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku dni w RDR, muszę przyznać, że klimat jest fenomenalny. Mam kilka pytań.

- Jak mam sprawdzić statystyki nowego konia którego złapałem?

- Czy owe konie mogę sprzedawać?

@Vinci nie ma takiego czegos chyba jak STATYSTYKI DANEGO KONIA. Sa ogolne staty ktore mozna zobaczycw menu. Koni nie mozna sprzedawac jak pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach jest najwięcej graczy na serwerach bo chcę zrobić trophy Posse ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno kupiłem ta gre i jestem bardzo z niej zadowolony fajna grafa i oddaje klimat dzikiego zachodu. naprawde polecam gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach jest najwięcej graczy na serwerach bo chcę zrobić trophy Posse ?

To raczej nie zależy od godziny. Jak trafisz na free roam gdzie jest malo osób, szukaj następnego i na pewno znajdziesz. Co do trofea to możesz mieć pewne trudności ze zrobieniem go z randomowymi graczami. Ja tak zebrałem max 5, wieć zrobiłem to z kumplami żeby wpadło. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyna wpadła :) 50 godzin singla kolo 300 multi i dalej mi się fajnie gra w multi ,  od wtorku starcraft 2 wiec ps3 na urlopik i czekam na początek sierpnia na dodatek 

 co do trofeum posse up , bardzo prosto zrobić ,  zapraszaj wszystkich  co są we free roam  i zmień na inny, ponieważ jesteś hostem , ci co są z tobą w grupie  ,tez przeniosą się do nowego free roam i tam zaproś brakujących ludzi , próbować do skutku , parę minut i zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×