Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Przestałem grać RDR. To jest nuda gra! :(

Jednemu się gra spodoba, innemu nie. Kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ogólnie ciekawa, w końcu jakiś dobry tytuł na dzikim zachodzie, ale puki co mam dosyć sandboxów i też mi się nie chce grać ;s Wystarczy na razie, że przeszedłem GTA IV w którym 60% gry się wynudziłem (idź i zabij go bo on mnie nie lubi), potem AC2 i jeszcze kupiłem GTA Episodes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 99.9% brakuje mi 0.1%

Co mogłem przeoczyć prawdopodobnie ?

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 6. Ale na dwoch roznych poziomach w jakich sa dostepne daje 12 ktore musisz przejsc.

@Michal co do 100% przejrzyj temat w dziale trophy bo juz kilka razy bylo pisane.

Owszem na dwóch, ale żeby odblokować poziom zaawansowany  najpierw trzeba przejść poziom podstawowy, który nie chce się odblokować, mimo iż go przeszedłem. :( 

P.S. Do kolejnego poziomu jest to samo trofeum z tym, że należy je przejść na zaawansowanym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 99.9% brakuje mi 0.1%

Co mogłem przeoczyć prawdopodobnie ?

Bounty Czy masz po 8 w New Austin i w Meksyku, a 4 w New Elizabeth, razem musi wyjść dwadzieścia, sprawdź w Score może masz tylko 19 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem , że to jest jedna lokacja w meksyku mam 31/32 Neuvo paradiso i cholera wie gdzie jest ta jedna lokacja , a tak pozatym to jeśli nie odkryliśmy jakiejś lokacji to jest ona pokazana na mapie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem , że to jest jedna lokacja w meksyku mam 31/32 Neuvo paradiso i cholera wie gdzie jest ta jedna lokacja , a tak pozatym to jeśli nie odkryliśmy jakiejś lokacji to jest ona pokazana na mapie ?

Jeśli masz problem kup sobie wszystkie mapy i samo Ci się odkryje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wbiłem , wielkie dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten problem 31/32. Tym tajemniczym miejscem było zapewne Plata Grande ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten problem 31/32. Tym tajemniczym miejscem było zapewne Plata Grande ?

Właśnie do teraz nie wiem co to było bo byłem w tej kopalni Plata Grande i nic , ale użyłem mapy i już mi wleciało , teraz zostało jakieś 5h gry trofeów i świat Multi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już wbiłem upragnioną platynę w RDR wczoraj ;)

PS.Próbowałem zaktualizować sygnaturę ale coś się pieprzy i nie mogę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem na dwóch, ale żeby odblokować poziom zaawansowany  najpierw trzeba przejść poziom podstawowy, który nie chce się odblokować, mimo iż go przeszedłem. :( 

P.S. Do kolejnego poziomu jest to samo trofeum z tym, że należy je przejść na zaawansowanym poziomie. 

Ale mozna zagrac w zaawansowane bez grania w podstawowe ;P Wystarczyze ktos cie zaprosi do gry na zaawansowanym ;> Ja tak zrobilem wlasnie wpierw misje na pro a potem na easy ;>

@Slawik gratulejszyn. No to teraz czekamy na DLCki do opanowania ;> Bo 4x legendy nie mam zamiaru robic ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna ,grafa dobra ,(bynajmniej na moim tv),gameplay świetny ,multi wypas .Kurczę myślę że kandydat do gry roku oj GOW3 może czuć się zagrożony,(a i jeszcze mafia 2 w drodze no i szanse ma podobno Just Cause 2

Tteż jestem posiadaczem platynki z tego jakże wyśmienitego tytułu teraz właśnie chcę zrobić dlc na 100 ktoś chętny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już tylko czekać na nowe dlc do tej wspaniałej gierki , zapowiadają się super

ty mi borsuk lepiej powiedz ten sposób na 50lvl :rolleyes:

hehe kolega jakiś już to opisał więc nie będę go powtarzał poszukaj

dobra masz linka do wypowiedzi ziomka

http://www.ps3site.p..._40#entry363360

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP potrzebne do 50 lvl to 337,110. I chyba najlepszym rozwiazaniem jest Pike's Basin po skasowaniu patcha. Troszke dlugie ale srednio 2k XP wpada. Mnie zostało jedynie dobić do 50lvl i bedzie plat. Coż robić, trzeba się będzie pomęczyć. Bo normalnie w multi to zajeloby to wieki, zalezy jaki free roam sie trafi - raz trafiłem na kumatych kolesi to robilismy kryjówki i XP sprawnie wpadało. Ale jak trafi się na jakąś dzieciarnie to jest klęska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć skunksy ?

Czytałem że w okolicach rancha Bonni i Cholla Springs ale czy skunksy to one tylko w nocy wychodzą czy co bo żadnego nie znalazłem :sad:

A jeszcze pytanko do tego trofeum z tym że muszę być 3 razy najlepszy w FFA:

1. Czy jak będę sam na serwie w tym co złoto zbieram i będę automatycznie zawsze pierwszy bo jedyny będę grał to czy mi to pozalicza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć skunksy ?

Czytałem że w okolicach rancha Bonni i Cholla Springs ale czy skunksy to one tylko w nocy wychodzą czy co bo żadnego nie znalazłem :sad:

A jeszcze pytanko do tego trofeum z tym że muszę być 3 razy najlepszy w FFA:

1. Czy jak będę sam na serwie w tym co złoto zbieram i będę automatycznie zawsze pierwszy bo jedyny będę grał to czy mi to pozalicza ?

to chyba powinno być w dziale pomoc-wszystko dobrze napisałeś (sam sobie odpowiedziałeś)jeśli chodzi o skunksy a tamto to możesz zrobić z 2 osobą mogę ci pomóc jak coś

Co do gry to jeszcze raz podkreślę- majstersztyk ,multi wciąga na maksa

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem dzis to starsze DLC Outlaws to the end. Zainstalowało się... odpalam gre i nic. Wciskam Triangle18x18.png "Downloadable Content" a tam nic... pisze że żadne DLC nie jest zainstalowane. Co jest grane ?

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzaj tego w ten sposób, tylko wejdz normalnie do multi (Free Roam) i zobacz, czy pośród innych trybów rozgrywki multiplayerowej masz dostepny tryb rozgrywek co-op. Poszukaj powinno być.

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzałem. Nie było . Nawe usunąłem DLC i ściągnąłem ponownie i dalej nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba najlepszym rozwiazaniem jest Pike's Basin po skasowaniu patcha. Troszke dlugie ale srednio 2k XP wpada.

Z patchem tez 2k wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diametralną różnicę widać przy Salomons Folly, gdzie niegdyś potrafiłem uzyskać sam ponad 2500 exp w 1,5 minuty, no ale teraz max to chyba 500-800....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć skunksy ?

Z moich obserwacji zazwyczaj wyłażą w nocy. Zajrzyj do Hanging Rock na północ od Armadillo, ja tam przetrzepałem parę futer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji zazwyczaj wyłażą w nocy. Zajrzyj do Hanging Rock na północ od Armadillo, ja tam przetrzepałem parę futer :)

Skunksy w ciągu dnia koło Meksyku znaleźć można na takich pomarańczowych głazach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×