Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem Posse , z trofeów online zostało mi tylko nabicie rangi , i stąd moje pytanie , mam 40 level , ile czasu mniej więcej muszę poświęcić by wbić 50 ?

Nie mogę zrobić trofeum Buckin Awesome , po prostu ujechałem wszystkie konie z tych 3 i nic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 40 level , ile czasu mniej więcej muszę poświęcić by wbić 50 ?

Z 40 na 50 to w jeden dzien zrobisz jak sie wezmiesz pozadnie. Skasuj patcha i powtarzaj Solomon's Folly. Jak dojdziesz do wprawy to bedziesz wykręcał czasy na poziomie 1:30 a czasem krótsze i 2600XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nienormalna. Gramy Hold your own bardzo długo, po czasie, kto pierwszy przyniesie ten wygrywa, zabiłem 5-ciu, biore zloto i 5 metrow od własnej skrzynki zabija mnie moj, zabiera skarb i zdobywa xp. I tak robi każdemu, a w TDM miał 7/22. A najlepsze to, że jak go zabiłem to padłem za team killa, więc pytam, dlaczego on cały mecz strzela do swoich i nic?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 40 na 50 to w jeden dzien zrobisz jak sie wezmiesz pozadnie. Skasuj patcha i powtarzaj Solomon's Folly. Jak dojdziesz do wprawy to bedziesz wykręcał czasy na poziomie 1:30 a czasem krótsze i 2600XP

Ale jak to , przecież trzeba się podłączyć pod internet , żeby to robić nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Red Dead Redemption. Chce kupić używaną i nie wiem czy będę mógł grać w multi, tzn. czy na multiplayer jest potrzebny jakiś kod?

Pytam dlatego, że dzisiaj pożyczyłem od kumpla UFC 2010 i do gry on-line jest potrzebny kod, który on już użył.

Nie chce spotkać takiej sytuacji, gdy kupie RDR. Proszę o prawdziwą odp. :)

PZDR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opisać tryby gry multiplayer w RDR bo gra jutro mi przyjdzie i chce coś o niej wiedzieć. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Red Dead Redemption. Chce kupić używaną i nie wiem czy będę mógł grać w multi, tzn. czy na multiplayer jest potrzebny jakiś kod?

Pytam dlatego, że dzisiaj pożyczyłem od kumpla UFC 2010 i do gry on-line jest potrzebny kod, który on już użył.

Nie chce spotkać takiej sytuacji, gdy kupie RDR. Proszę o prawdziwą odp. :)

PZDR :P

Nie zastanawiaj się, tylko kupuj! :thumbsup: Dopiero co zacząłem swoją przygodę z RDR, ale już teraz widzę, że gra jest fenomenalna. Co prawda nie miałem do czynienia z multi, ale nie słyszałem o żadnych kodach niezbędnych do rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się, tylko kupuj! :thumbsup: Dopiero co zacząłem swoją przygodę z RDR, ale już teraz widzę, że gra jest fenomenalna. Co prawda nie miałem do czynienia z multi, ale nie słyszałem o żadnych kodach niezbędnych do rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Dzięki kolego :) Jutro zamawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opisać tryby gry multiplayer w RDR bo gra jutro mi przyjdzie i chce coś o niej wiedzieć. :smile:

Poczytaj od początku ten dział to się dowiesz a nie liczysz że ktoś Ci poda wszytko na talerzu ,ludzie trochę własnej inicjatywy :) , ja o nic nie pytam wolę sam rozgryźć , no chyba że nie daje rady :]

Edytowane przez DYMDYMUDYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzy razy zostałem wykopany z różnych gier FFA, na samym początku po Standoffie, z dwoma przeciwnikami z jednego gangu. Ja rozumiem że wielu, w tym ja, lubi zdobywać trofea, no ale bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to , przecież trzeba się podłączyć pod internet , żeby to robić nie ?

Nie koniecznie. Po skasowaniu patcha nie odpalasz multi z glownego menu tylko najpierw singla, wciskasz start i wtedy wybierasz Multiplayer > LAN . Masz wtedy cała mapke dla siebie i mozesz do woli czyścic kryjówki zdobywając XP. Po ponownym zainstalowaniu patcha nic sie nie kasuje, bedziesz mial ten sam level ktory zdobyles bez łatki. Sam tak robiłem bo patch dramatycznie zmniejszyl ilosc XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytująmnie pojedynki. Czy da się odpalić broń zaznaczając na przeciwniku tylko 1 znacznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytująmnie pojedynki. Czy da się odpalić broń zaznaczając na przeciwniku tylko 1 znacznik?

Chodzi Ci o duel ? Jeśli tak to da się. Tzn jeśli postawisz znacznik na broni przeciwnika to od razu wygrywasz i liczy sie to jako disarm. Automatycznie strzela wtedy po jednym znaczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrobić trofeum Buckin Awesome , po prostu ujechałem wszystkie konie z tych 3 i nic .

Masz wszystkie 3 konie do wyboru w sklepie do kupienia ? Nie ma zadnego niedostepnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , wszystkie trofea single są zrobione , zostało mi 5 leveli do wbicia w Multi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystkie 3 konie do wyboru w sklepie do kupienia ? Nie ma zadnego niedostepnego ?

Nie trzeba kupować, wystarczy poskromić konika i powinno wpaść trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kopczak wim. Ale wlasnie przez sklep mozna zobaczyc ktorego juz sie poskromilo bo sie robi automatycznie po tym dostepny w sklepie, temu chcialem zeby zobaczyl czy ma wszystkie dostepne a trofea nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem rdr i jestem zaskoczony przebiegiem wydarzeń ;o . Mam pytanie odnośnie końcówki gry . Jest tylko jedno alternatywne zakończenie czy jest parę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno alternatywne zakończenie czy jest parę ?

Chciałbym zauważyć, że gra w ogóle nie posiada alternatywnych zakończeń :) Jest tylko jedno, "normalne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platyna

Jeśli chodzi o te zakończenia to trochę spaprali sprawę bo mogli dać graczowi szansę wyboru ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę, nie cierpię, przeklinam GTA. Czy jest szansa, że mimo to, ta gra mi się spodoba ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę, nie cierpię, przeklinam GTA. Czy jest szansa, że mimo to, ta gra mi się spodoba ? :)

Myślę że powinna bo to nie gra o gangsterze i tak dalej tylko gra o dzikim zachodzie inna tematyka no i do tego świetny multi (misje co op wypas)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię GTA, chociaż próbowałem kilku części. RDR ma inny charakter i sprawia naprawdę dużo przyjemności.

Wczoraj we Free Roamie spotkałem dwóch graczy, którzy w okolicach Blackwater prali mnie jak chcieli, pistoletami, strzelbami, dosłownie nie mogłem wygrać pojedynków 1 na 1, o 1 na 2 nie wspominając. Mam celowanie ustawione na expert, wydawało mi się to trochę dziwne, bo trochę gram już w RDR i nigdy nie miałem takiej gehenny. Z ciekawości zmieniłem celowanie na casual, żeby wypróbować, myślałem że przeniesie mnie do innego Free Roamu, ale nie. Grałem dalej. Czyli w jednym FR część graczy może grać z autoaimem, a część bez? W pozostałych trybach wydawało mi się, że jest to rozdzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×