Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

jak dobić pasek honoru do maxa po zakończeniu gry?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakiś pokerzysta powiedział : zasady pokera poznaje się w 5 minut, ale grać się uczy całe życie. Czy coś w tym stylu. A five finger fillet jest przecież banalnie proste. Trzeba tylko się nauczyć na pamięć jakieś tam kombinacji i wsio. W ogóle wszystkie mini gierki w RDR raczej proste i przyjemne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobić pasek honoru do maxa po zakończeniu gry?

Musisz wykonywać wszystkie poboczne misje, to najszybsza droga.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Ci pójdzie w Five Finger Fillet :biggrin:

Poker przy tym to małe piwo :biggrin:

Tu masz instrukcje :biggrin: :banana:

http://reddead.wikia...e_Finger_Fillet

Ani mi nie przypominaj. To najtrudniejszy QTE z jakim się spotkałem do tej pory. Wyuczenie się na pamięć kombinacji nic nie da bo nie ma nawet czasu pomyśleć co było następne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani mi nie przypominaj. To najtrudniejszy QTE z jakim się spotkałem do tej pory. Wyuczenie się na pamięć kombinacji nic nie da bo nie ma nawet czasu pomyśleć co było następne :biggrin:

No dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonywać wszystkie poboczne misje, to najszybsza droga.

tyle ze juz wszystkie stranger missions wykonalem :P brakuje mi 4% do 100% gry , zostal mi tylko ostatni challange i zlapanie 10 przestępców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Zaczałem dzisiaj gre w multi playera , moglby mi ktos po krotko potlumaczyc mniejwiecej o co chodzi?:D podstawowe pojecia itd ? Nie wiem za ktore trofea na multi sie pierw zabrac , myslalem ze te z wbiciem 50 lvla.. ale co jade do kryjowki na ktorej sie expi zawsze mnie ktos zabija..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś napisać jak się gra w tego pokera? :D Co robi check, call i fold? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś napisać jak się gra w tego pokera? :biggrin: Co robi check, call i fold? :biggrin:

Przeszukaj proszę ten temat :)

Już było to tutaj opisywane. W zeszłym roku (2011) na 100% :P

Jak nie znajdziesz to Ci opiszę.

W poradniku (link poniżej) tez coś jest opisane.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/68968-red-dead-redemption/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej grając już (spoiler :D)normalnie da się zdobywać trofea? Bo robie trofeum z biciem po gębach w saloonach i mi nie chce wpaść.

Edit: nie posiadłem jeszcze umiejetnosci spoilerowania.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, a może tak byś używał spojlerów ?! Tak możesz zdobywać trofea, widocznie coś przeoczyłeś.

Edytowane przez pio_89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :)

Jeszcze ciekawi mnie skąd mam wpisywać te cheaty abu robić zadania z Social Club??? Jestem zalogowany na stronie ale nie wiem gdzie je mogę znależć żeby wpisać w grze Optionns->Cheats

Z góry dzięki za odp

Z tego co przeczytałem na stronie to musze wykonywać jakieś zadania przeważnie na określony medal...to po co jest opcja "enter cheat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :)

Jeszcze ciekawi mnie skąd mam wpisywać te cheaty abu robić zadania z Social Club??? Jestem zalogowany na stronie ale nie wiem gdzie je mogę znależć żeby wpisać w grze Optionns->Cheats

Z góry dzięki za odp

Z tego co przeczytałem na stronie to musze wykonywać jakieś zadania przeważnie na określony medal...to po co jest opcja "enter cheat"

Część cheatów (10) dostajesz po ukończeniu Social Club Challenges (po zdobyciu co najmniej srebrnego medalu), natomiast pozostałe (21) wpisujesz w Optionns->Cheats - wchodzisz trójkątem i wpisujesz kod cheatu, np: I'M DRUNK AS A SKUNK AND TWICE AS SMELLY. Listę cheatów do wpisania znajdziesz googlując "red dead redemption cheats". Osiem social club challenges aktywują się po zdobyciu danej kryjówki gangu (8 kryjówek - 8 challenges). Gdy następnym razem wejdziesz do danej kryjówki pojawi Ci się komunikat, że rozpocząłeś dany challenge. Kolejny challenge odblokowujesz po zaliczeniu 4 poziomu Sharpshooter Challenges. Ostatni social club challenge to gra w pokera w Blackwater Hotel w stroju Gentleman's Attire. Pamiętaj, że skorzystanie z cheatów zablokuje Ci możliwość zdobywania trofeów! ;)

Edit: Oprócz wspomnianych wyżej, ze strony Rockstar Games Social Club możesz aktywować dodatkowych 7 cheatów, zmieniających nieco grę.

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ;)

Nie ma sprawy ;) Polecam stronkę Red Dead Redemption Wiki, dzięki której bezboleśnie przejdziecie całą grę. A dla tych co jeszcze nie mają konta, złóżcie wizytę na stronce Rockstar Games Social Club i takowe załóżcie. Zyskacie dostęp online do większości statystyk w grze. W razie czego służę pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra jest tak cudna że nie pojmuję jak można w niej stosować cheaty.

Dla mnie to bez sensu, ale co kto lubi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częściowo się z Tobą zgadzam Lennox. Gra jest cudowna :) to raz.

A dwa, faktycznie większość cheatów, które można wpisać w Options sprawia, że jest dużo łatwiejsza i zwyczajnie traci swój urok.

Nie zgodzę się co do większości cheatów wprowadzonych przez Rockstar w Social Club. Po pierwsze część z nich nie wystarczy wpisać, ale trzeba zdobyć w challenges.

Nie jest to specjalnie trudne, ale wymaga trochę poświęcenia. W zamian dostajesz efekty, które w większości uatrakcyjniają grę.

Przykładowo: z jednej wystrzelonej kuli możesz zabić, ale również sam zginąć (działa w obie strony), wszystkie zwierzęta są przyjazne, wystrzeloną kulą możesz zapalić wroga w płomień ognia, wszyscy cywile noszą broń, do kogokolwiek się zbliżysz zostaniesz zaatakowany, jednym uderzeniem nokautujesz.

Po drugie Rockstar dodał kilka innych atrakcji, aktywowanych przez stronę Social Club, które dość fajnie zmieniają grę: masz pełny wpływ na zmiany pogodowe, możesz jeździć na osiołku jak w multi, możesz zmniejszyć honor na najniższy i od razu zacząć grać jako The Bad ;) możesz zresetować dead eye do poziomu 2 lub 1 (jak na początku gry).

Dodatkowo w większości cheaty te można stosować w Undead, co również tej grze dodaje smaku.

Z cheatów wpisywanych do Options tak jak wspomniałem, odstrzeliłbym zdecydowaną większość, ale przynajmniej dwa jak dla mnie są OK.

Efekt wiecznie pijanego Marstona i klimat westernowej gry w kolorze sepii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×