Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, panowie mam pytanie. Zrobiłem w Single Player wszystkie kryjówki gangów i trofeum Austin Overpowered nie wpadło. Czy da radę robić kryjówki gangów jeszcze raz? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, panowie mam pytanie. Zrobiłem w Single Player wszystkie kryjówki gangów i trofeum Austin Overpowered nie wpadło. Czy da radę robić kryjówki gangów jeszcze raz? Z góry dzięki za pomoc :)

Kryjówki możesz robić ile dusza zapragnie. Musisz tylko odczekać na "odrodzenie" bandziorów. Wjedź na teren kryjówki i albo od razu ruszy akcja albo wyskoczy w rogu informacja o której będzie można znowu zaatakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, panowie mam pytanie. Zrobiłem w Single Player wszystkie kryjówki gangów i trofeum Austin Overpowered nie wpadło. Czy da radę robić kryjówki gangów jeszcze raz? Z góry dzięki za pomoc :)

A sprawdzałeś za pośrednictwem socialclub'a, czy na pewno zrobiłeś wszystkie kryjówki?

Link: http://socialclub.rockstargames.com/ (Bardzo przydatne przy robieniu 100%.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wszystko już dobrze, zrobiłem jeszcze raz kryjówkę w Twin Rocks i trofik wpadł. Na Social Club założyłem już konto, zostało mi chyba do 100% jakieś 6,4%. Mam kłopot z nieznajomymi, zrobionych mam 14 na 18 a na mapie widzę tylko dwóch a wszystkie lokacje w grze odkryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wszystko już dobrze, zrobiłem jeszcze raz kryjówkę w Twin Rocks i trofik wpadł. Na Social Club założyłem już konto, zostało mi chyba do 100% jakieś 6,4%. Mam kłopot z nieznajomymi, zrobionych mam 14 na 18 a na mapie widzę tylko dwóch a wszystkie lokacje w grze odkryte.

A których Ci brakuje? A jak nie wiesz jakich brakuje to inaczej, których masz już zrobionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak ściągne wersję RDR z PSN, to czy wszystkie DLC'ki które kupiłem gdy miałem tylko wersje pudełkową (UN, złote bronie, jakiś outfit i War Horse) będą działać w wersji cyfrowej? Kopia cyfrowa i DLC'ki są przypisane do tego samego konta PSN.

Chciałbym znowu przejść RDR, ale tym razem bez męczenia lasera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinny działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A których Ci brakuje? A jak nie wiesz jakich brakuje to inaczej, których masz już zrobionych?

Z nieznajomymi jakos dalem rade :P zostalo mi juz tylko 9 bountis i biore sie za multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest... Na FAT'cie dwukrotnie przechodziłem RDR. Za pierwszym razem miałem edycję z DLC (war horse etc.) i przeszedłem grę. Następny raz wziąłem się za nią po formacie dysku, co wymagało kupna (już na allegro) tegoż DLC. Teraz mam SLIM'a i znowu chcę przejść RDR, ale tak czytam, że DLC są przypisane do kont, więc moje pytanie: czy da się pobrać skądś te dodatki, jeżeli w dalszym ciągu używam tego samego konta PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z listy pobrań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Montanie też korzystacie z Allegro ?

Wow ! :P

Jak masz pudełkową z Allegro to na każdym koncie ci pójdzie. Jak masz cyfrową to wystarczy mieć to konto na konsoli i pobierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z listy pobrań

Tak, z tym, że kod wpisywałem bezpośrednio w grze, a nie w PSS i tam na 99,9% go nie mam, bo jakiś czas temu sprawdzałem.

Akurat pudełkowej wersji gry nie mam z allegro, tylko kod, który był przesłany mailem. Pudełkową wersję kupiłem na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania :

1. Czy w edycji GOTY ( tej z dodatkami ) też jest ten klucz do multiplayer czy tylko w normalnej wersji

2. Można kupić od razu GOTY czy najpierw trzeba mieć tą podstawową wersje ? :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania :

1. Czy w edycji GOTY ( tej z dodatkami ) też jest ten klucz do multiplayer czy tylko w normalnej wersji

2. Można kupić od razu GOTY czy najpierw trzeba mieć tą podstawową wersje ? :

Jeśli chodzi o pudełkową wersję, to kupisz ją w każdym dobrym sklepie za +/- 150 zł, na allegro 110-140 zł. I to już jest komplet, nic Ci nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, brać i nie czekać;] Masz tu i podstawkę i Undead Nightmare, które kilkanaście dobrych godzin Ci zajmie. A i DLC do tego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JuliuszCezar bierz GOTY, tez się ostatnio zastanawiałem czy wziąć wersję podstawową czy GOTY. Wybrałem GOTY i nie żałuję ani jednej dołożonej złotówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio podobny dylemat i tez wybralem goty. Zalowalbym pewnie jak bym wybral podstawowa wersje, a tak jestem bardzo zadowolony, bo i gra i dodatek Undead bardzo wciagaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak kogoś jarają tego typu klimaty (mnie bardzo) to nie wyobrażam sobie jak można brak podstawkę zamiast Goty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undead wciąga i wydaje mi się o wiele cięższy od podstawy, mam raptem 13% i już się męczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie klimaty po prostu trzeba lubić. Ja za nimi raczej nie przepadam, ale UN po prostu musiałem schrupać. W imię zasad .I w sumie się nie zawiodłem, może poza sztucznym wymuszaniem robienia miast, by posunąć się w głównym wątku i (wg mnie) za trudnej ostatniej misji w jaskini. Ale za cenę niecałych 100 zł w dniu premiery pudełkowe DLC, które grywalnością i długością bije na głowę różne kompletne tytuły... Dlatego edycja GOTY bardzo kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nigdy nie przepadałem za takim klimatem, a jednak od RDR nie mogłem się oderwać. W UN grałem, akurat gdy naszła mnie chęć na gry o zombie, a sama idea żywych trupów na dzikim zachodzie mnie bardzo zainteresowała. Co do poziomu trudności to jednak się z wami nie zgodzę, bo w porównaniu do wielu innych tytułów zarówno RDR i UN były bardzo łatwe. Minusem niestety jest czas potrzebny do ukończenia DLC, no ale cóż - to tylko dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat powiem szczerze, że mam zupełnie odwrotnie :biggrin: w podstawową wersję grałem, bo to mój ulubiony klimat (czekałem od czasów GUN-a), czekałem na RDR od momentu zapowiedzi z wypiekami na twarzy... Oczywiście się nie zawiodłem i dzień, w którym R* zapowie kolejną część RED DEAD R...... będzie moim najlepszym dniem w historii wirtualnego grania. Do UN podchodziłem z dużym dystansem, bo po prostu nie lubię klimatów zombie, ale czułem, że muszę ją przejść;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GOTY :biggrin: Podpisuję się pod tym obiema rękami :) Jeśli ktoś zagra na podstawce to prędzej czy później zainwestuje w DLC/Undead. Ta gra ma w sobie COŚ, co sprawia, że chce się więcej i więcej :yes: Dla wymagających polecam tryb Hardcore dostępny na GOTY. Już nie jest tak łatwo bez automatycznego celowania ;) DLC to przede wszystkim multiplayer, a więc miejsce gdzie Dziki Zachód tak naprawdę się zaczyna! Kto nie był, niech koniecznie tam zajrzy :thumbsup:

Co do kolejnej odsłony serii Red Dead to pewnie przyjdzie nam poczekać do 2015 :( Rockstar nad Redemption pracował 5 lat i wpompował w ten projekt sporo kasy, choć oczywiście zwróciło się ze sporą nawiązką. Jeśli mamy dostać kolejnego hiciora, to swoje trzeba odczekać. Na razie wszystko jest owiane tajemnicą, choć nieoficjalnie krąży plota, że nową seria zwać się będzie RED DEAD REBELLION.

Ja widziałbym nową odsłonę parenaście lat wcześniej: młody John Marston zaczynający swoją przygodę z gangiem lub tym razem przygody młodego Landona Rickettsa dla odmiany! Końcówka XIX wieku i oczywiście więcej Indian :biggrin2:

A co Wy myślicie o nowej odsłonie RDR, gdzie byście ją umiejscowili i co dodali???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×