Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ludzie, mam pytanko, caly czas mi wskakiwaly trofea normalnie, teraz grm master league i zdobylem seedorfem tytul najlepszego pilkarza, i wyskoczyl mi komunikat ze trofeum nie zistalo zdobyte, wiecie moze czemu? po wgraniu of-a zdobywalem trophy normalnie, a ostatnio jak mialem konsole podlaczona pod neta to sciagnal mi sie patch od konami, i to w sumie od tamtego czasu bylo pierwsze trophy ktore powinno wpasc, wiecie moze co powinienem teraz zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie, mam pytanko, caly czas mi wskakiwaly trofea normalnie, teraz grm master league i zdobylem seedorfem tytul najlepszego pilkarza, i wyskoczyl mi komunikat ze trofeum nie zistalo zdobyte, wiecie moze czemu? po wgraniu of-a zdobywalem trophy normalnie, a ostatnio jak mialem konsole podlaczona pod neta to sciagnal mi sie patch od konami, i to w sumie od tamtego czasu bylo pierwsze trophy ktore powinno wpasc, wiecie moze co powinienem teraz zrobic??

Było juz pisane ze po wgraniu nie mozna wchodzic do edita. Ja mam taką teorię: sciągnąłes patcha, zobaczyłes w edicie czy cos zmienił, wyszedłes i po trofeach ale jeśli było inaczej to jestem troche zdziwniony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było juz pisane ze po wgraniu nie mozna wchodzic do edita. Ja mam taką teorię: sciągnąłes patcha, zobaczyłes w edicie czy cos zmienił, wyszedłes i po trofeach ale jeśli było inaczej to jestem troche zdziwniony...

juz mniej wiecej wiem dlaczego, otoz wczoraj wgrywalem przyspiewki

 w edit, i teraz takie pytanie, co mam teraz zrobic zeby trophy ponownie dzialalo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mniej wiecej wiem dlaczego, otoz wczoraj wgrywalem przyspiewki

w edit, i teraz takie pytanie, co mam teraz zrobic zeby trophy ponownie dzialalo??

napewno zadziala jak usuniesz wszystkie pliki zwiazane z gra i podczasz pierwszego uruchomienia pes zgra sobie co bedzie potrzebowal. wszystko wtedy powinno dzialac.

moze wystarczy usunac "tylko" option file i edit date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczow.

Grajac online klubami zauważyłem ze co po niektórzy maja w swoich składach praktycznie wszystkich najlepszych pilkarzy i moim pytyniem jest jak ja moglbym grac online z moim wmyrzonym skladem.(czyli co musze zrobic aby mieć w swoim klubie np.Ajaksie Ronaldinho eto itd.)

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem naprawde czym wy sie podniecacie w tej grze. Ja osobiscie jeszcze nie widzialem tak spier....nej gry !! Gram w nia od kiedy wyszla. Gdy koncze to sobie powtarzam, ze juz nigdy w to nie zagram.Potem mysle sobie gdy nerwy opadna, ze kiedys sie moze jednak przelamie. Nic z tego. Jak mozna polubic cos co jest zje..ne !!!

faule to doprowadzaja mnie do szalu !!! W polu karnym sfaulowac zawodnika to graniczy z cudem(tylko od tylu i to konkretnie). Zolte i czerwone kartki tez super zrobione ! O online nawet nie chce mi sie wspominac. Jedym slowem PORAZKA !! Wydalem na ta gre nie malo pieniedzy ale chyba ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem naprawde czym wy sie podniecacie w tej grze. Ja osobiscie jeszcze nie widzialem tak spier....nej gry !! Gram w nia od kiedy wyszla. Gdy koncze to sobie powtarzam, ze juz nigdy w to nie zagram.Potem mysle sobie gdy nerwy opadna, ze kiedys sie moze jednak przelamie. Nic z tego. Jak mozna polubic cos co jest zje..ne !!!

faule to doprowadzaja mnie do szalu !!! W polu karnym sfaulowac zawodnika to graniczy z cudem(tylko od tylu i to konkretnie). Zolte i czerwone kartki tez super zrobione ! O online nawet nie chce mi sie wspominac. Jedym slowem PORAZKA !! Wydalem na ta gre nie malo pieniedzy ale chyba ostatni raz.

Ojejku... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ponawiam pytanie , sciagnołem patch z liga niemiecka (PES10) wzuciłem pliki na pendrive gdzie te pliki skopiować , jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ponawiam pytanie , sciagnołem patch z liga niemiecka (PES10) wzuciłem pliki na pendrive gdzie te pliki skopiować , jak to zrobić ?

na pewno jak w pe09 normalnie skopiuj do save i gre jak odpalisz sobie wczyta lige :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jak w pe09 normalnie skopiuj do save i gre jak odpalisz sobie wczyta lige :)

Czyli jak nigdy tego nie robiłem , gdzie tego save znajde , gdzie wejsc. sorry ale od niedawna mam konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nigdy tego nie robiłem , gdzie tego save znajde , gdzie wejsc. sorry ale od niedawna mam konsole

jak go masz na pendrive podlacz go do konsoli, na konsoli wchodzisz w save data i odczytaj z pendrive ten plik i wez copy i skopiuje na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go masz na pendrive podlacz go do konsoli, na konsoli wchodzisz w save data i odczytaj z pendrive ten plik i wez copy i skopiuje na konsole

skopiowalem te pliki i co dalej bo gra nadal ich nei odczytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem naprawde czym wy sie podniecacie w tej grze. Ja osobiscie jeszcze nie widzialem tak spier....nej gry !! Gram w nia od kiedy wyszla. Gdy koncze to sobie powtarzam, ze juz nigdy w to nie zagram.Potem mysle sobie gdy nerwy opadna, ze kiedys sie moze jednak przelamie. Nic z tego. Jak mozna polubic cos co jest zje..ne !!!

faule to doprowadzaja mnie do szalu !!! W polu karnym sfaulowac zawodnika to graniczy z cudem(tylko od tylu i to konkretnie). Zolte i czerwone kartki tez super zrobione ! O online nawet nie chce mi sie wspominac. Jedym slowem PORAZKA !! Wydalem na ta gre nie malo pieniedzy ale chyba ostatni raz.

Mam podobne odczucia, po miesiącu grania wystawiłem to gów...o na allegro, szkoda moich nerwów!.

Przestało mnie podniecać granie przeciwko Barcelonie i Realowi, walka z opóźnieniami w sieci,

bieganie za oszołomami robiącymi rajdy jednym zawodnikiem (typu Messi, Ibrahimovic, Kaka, C. Ronaldo czy inne cyborgi) mam wrażenie,że Usain Bolt miałby problem aby ich dogonić :down:

o sędziowaniu i wyczynach bramkarzy szkoda gadać :fool:, chyba że wzorem był nasz gwiazdor A. Boruc :biggrin:

żegnaj PES-ie, grafika to nie wszystko, szkoda, że w 6-ke nie można grać na PS3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj sprzedaję :unsure: Online nie ma już lagów, ale wszędobylska Barcelona/Real zabijają klimat grania w sieci. W lobby znaleźć gracza z dobrym łączem jest ciężko, większość ma czerwone kropki, albo pokój nie jest dostępny, a ja nie mam ochoty użerać się i przebierać w słabo zrobionej wyszukiwarce aby na coś porządnego trafić.

Też żałuję, że nie ma już w PES6 online. Tam się wchodziło, wybierało pierwszy lepszy pokój, albo tworzyło z "gorsze zespoły" w tytule i była czysta frajda :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj sprzedaję :unsure: Online nie ma już lagów, ale wszędobylska Barcelona/Real zabijają klimat grania w sieci. W lobby znaleźć gracza z dobrym łączem jest ciężko, większość ma czerwone kropki, albo pokój nie jest dostępny, a ja nie mam ochoty użerać się i przebierać w słabo zrobionej wyszukiwarce aby na coś porządnego trafić.

Też żałuję, że nie ma już w PES6 online. Tam się wchodziło, wybierało pierwszy lepszy pokój, albo tworzyło z "gorsze zespoły" w tytule i była czysta frajda :pardon:

kolegow nie masz co graja pesa? - ja mam kilku ziomkow - nikt nie gra realem ani barca, polaczenia ok - jak sie chce narzekac zawsze znajdzie sie powod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a my właśnie staramy się wprowadzić ligę opartą jedynie na średnich i słabych drużynach:biggrin: Zwymiotowac można na te wszystkie megawypasione ekipy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a my właśnie staramy się wprowadzić ligę opartą jedynie na średnich i słabych drużynach:biggrin: Zwymiotowac można na te wszystkie megawypasione ekipy :unsure:

hm, jak tak kombinujesz to chętnie się zapiszę do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie jest idealna trzeba przyznać, ale gra się bardzo przyjemnie nieporównywalnie lepiej od 2009.Wrzucamy patch i problem licencji znika chodź dalej dokucza w online ale to nie aż taki problem bo i tak większość gra Barceloną czy Realem.Drybling jest trochę dziwny szerze jest dość trudno, już nie mija się obrońców tak łatwo niby jest to in plus.strzały też czasami zaskakują piłka leci w kosmos, nie czuje się tak oddawanego strzału jak np w pesie 5 czy 6stce.gra w obronie nie straciła swoje uroku, dobry wślizg na pełnej szybkości wywołuję zadowolenie i niezłą pajde.Za to wkur... mnie strasznie podanie trójkątem, nie wiem jak oni je "zepsuli", podanie często jest lekkie wolne jakby nie jedli śniadania psuje to często okazje na "setke" dlatego trzeb więcej grać "x'em".Napisze jeszcze o trybie online, ta edycja to mój pierwszy raz z pesem w śieci, jest świetny tyle osób pisało o lagach bałem się tego ale na 50 meczy może w dwóch nie dało się grać czytajo zdecydowanie opóźnienie w reakcji.na początku grałem na luzie teraz wkręciłem sobie punkty i miejsce w rankingu co jest troche złe....polecem pes 2010.mój nick grenboii

Edytowane przez greenboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłby ktos odpowiedziec na pytanie czemu po strzeleniu 5 wolnych nie wpadlo mi trophy fk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłby ktos odpowiedziec na pytanie czemu po strzeleniu 5 wolnych nie wpadlo mi trophy fk?

a te pięć wolnych strzeliłeś w single player grając przeciwko komputerowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te pięć wolnych strzeliłeś w single player grając przeciwko komputerowi ?

dokładnie to grajac master league 4 bramki petrovem i 1 robinho

dodam ze wszyskie bramki strzelilem po ziemi pod murem, bycmoze ma to jakies znaczenie?

Edytowane przez gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to grajac master league 4 bramki petrovem i 1 robinho

dodam ze wszyskie bramki strzelilem po ziemi pod murem, bycmoze ma to jakies znaczenie?

hmm...to nie wiem. Ja 5 strzeliłem w meczach towarzyskich i trofeum wpadło po skończeniu meczu, w którym strzeliłem piątego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze wszyskie bramki strzelilem po ziemi pod murem, bycmoze ma to jakies znaczenie?

jak zrobiłeś to przy pomocy dół+O to może gra tego nie uznała za strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×