Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie również interesuje, o czym już zresztą wyżej napisałem. Po znakomitych ICO i SoTC, jakaś tam iskierka nadziei jeszcze tli się we mnie i pozwala wyczekiwać Guardiana. Między innymi dla tej gry kupiłem PS3...

Jak będą w takim tempie robić tą grę to może już zbieraj kasę na PS5. Nie ma w tej ekipie żadnego konkretnego faceta, który by wyszedł do ludzi i powiedział czemu jeszcze gra nie wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą w takim tempie robić tą grę to może już zbieraj kasę na PS5. Nie ma w tej ekipie żadnego konkretnego faceta, który by wyszedł do ludzi i powiedział czemu jeszcze gra nie wyszła.

 

O ile ją w ogóle jeszcze robią. W drugim zdaniu trafiłeś w sedno - nie ma tam nikogo, kto mógłby bez lania wody powiedzieć jak naprawdę wygląda postęp prac nad Guardianem. Najprawdopodobniej prace od dawna stoją w miejscu, gdyż ostatni trailer jest chyba z 2010 roku i od tamtej pory cisza w temacie. Pewnie brakuje też na tyle odważnej osoby, która wyrzuciłaby projekt ostatecznie do kosza. Ewentualnie cały team poci się, żeby przenieść Guardiana na PS4. A ja głupi znowu kupię ich konsolę, żeby sobie zagrać w grę, która nigdy nie wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci tam źle nie życzę. Oby Twoje męki zostały nagrodzone, ale jak widzę te ścieme w postaci "trwają prace nad projektem" to aż mnie mdli. Jak Krzynówek udziela wywiadu to wygląda to podobnie "staramy się, cały czas do przodu" i tak w kółko,a  efektów brak.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam od razu męki. PS3 dało mi lata dobrej zabawy i nadal tę zabawę mi zapewnia. :) Po prostu Guardian byłby taką wisienką na torcie, na którą nadal naiwnie czekam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam, wypatrując jakiegokolwiek newsa. Chyba dlatego, że Ico i Shadow of the Colossus zrobiło na mnie aż takie wrażenie. Ulepiło, zbudowało podejście do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze się nie ukazała a już wywołuje u mnie takie emocje. Aż mi się łezka w oku zakręciła na wieść, że nadal nadal prace nad grą trwają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta łezka to nie ze śmiechu czasem?  ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greatess awaits świetnie pasuje do tej gry, ale ja już chyba pasuję, prędzej wznowią prace nad czwartą częścią Zettai Zetsumei Toshi niż ten TLG wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa gry "The LAST Guardian" zobowiązuje. Czekają do momentu, w którym rzeczywiście będzie to ich ostatni argument, aby obronić PS4 przed krytyką, ewentualnie PS5, zależy.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

Jeden ze słabszych newsów. Team Ico to odział SCE Japan Studio, Ci drudzy pod dowództwem Cernego stworzyli Knacka. ba dum tsss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na E3 Joszida wyjdzie i potwierdzi, że na jesieni wypuszczą Guardiana na PS3, a wiosną na PS4 ukaże się Remastered Edition.  :whistling:  Zgodnie z aktualnymi trendami.  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka i generowanie tej prościutkiej grafiki w tych małych przestrzeniach wykorzystuje tak śmiesznie mało mocy obliczeniowej PS4, że twórcy postanowili całą moc wpompować w upierzenie tego stwora :P No ICO i Shadow of the Colossus pachnie z kilometra, zarówno stylem jak i rozgrywką. Historia bez słów, opowiadana przez emocje. Czy pomiędzy chłopcem a tym stworem uda się twórcom stworzyć taką więź, jak pomiędzy Wanderem a Agro, albo Ico a Yordą? Koncepcja na grę podobna i z jednej strony nie mam nic przeciwko, ale z drugiej strony ten materiał absolutnie nie usprawiedliwia tak długiego developingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak zagramy? :D Jeny, tyle lat czekania, że wciąż nie wierzę, mimo, że pokazali coś oficjalnego po takiej przerwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2007 nie zwątpiłem ani na moment i niemal każdego dnia czekałem, wierzcie albo nie. Odpalanie sobie dla samych wspomnień remake'ów ICO i Shadow of the Colossus tylko potęgowały zajawkę. I dzisiaj, po tylu latach - w końcu jest. Doczekałem się. Ten dzień jest dla mnie naprawdę bardzo wyjątkowym dniem w całym życiu. Brak słów.
Całe 6 minut to jakby wyjęty gameplay z ICO. Mam ogromne deja vu względem poziomu Water Tower.

Edytowane przez Zygo89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry kupiłem PS3. Czekałem, czekałem, czekałem, by w końcu dowiedzieć się, że wyląduje na PS4...  :shok:

 

Przynajmniej wiem, że peesczwórki nie kupię, dopóki TLG ostatecznie nie zostanie wydany. Drugi raz nie dam się wydymać.  :nono:

 

Tak czy inaczej, cieszę się, że gry nie skasowali i że zostanie (zostanie?) w końcu wydana. Lepszego info na E3 nie mogli zapodać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten news jest rozbrajający:

 

http://www.ppe.pl/news/39738/sony-celowo-nie-pokazuje-kolejnych-materialow-z-the-last-guardian-proces-tworzenia-zmierza-w-dobrym-kierunku.html

 

"Japończycy na tegorocznym E3 oficjalnie przenieśli The Last Guardian na PlayStation 4, zaprezentowali nowy fragment rozgrywki, opowiedzieli nam o grze, ale od tego czasu nie otrzymujemy jakichkolwiek informacji na temat tytułu. Nie jest to przypadek, a raczej przemyślana decyzja. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×