Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

To kolega chyba nie wie co to jest Laguna Seca i jak wyglada.

zgadza się, kolega tam nie był, kolega nie wie jak wygląda Laguna Seca. Jak 99% procent graczy na Świecie. Ja tylko oceniam co zrobili twórcy gry. I w porownaniu z niedoścignionym Porsche Challenge ta trasa wygląda pusto, nudno, beznadziejnie. Mam nadzieję, że reszta będzie inna. Choć jakby nie było, jak puste trasy w Shifcie by było - i tak kupię NFSa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko oceniam co zrobili twórcy gry. I w porownaniu z niedoścignionym Porsche Challenge ta trasa wygląda pusto, nudno, beznadziejnie.

Czyli to wina twórców, że dokładnie odtworzyli prawdziwy tor? Masz rację.

@down

No to czemu twierdzisz, że pusty tor w NFS jest pusty w porównaniu do torów z innych gier?

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ten sarkazm ;) odwzrowali tak jak umieli..a że Laguna jest pusta to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w samochodowki nie gram ale co moge powiedziec po trailerach to to ze gra w widoku z wnetrza przypomina gre akcji z samochodem w roli glownej niz nudne wyscigi :) fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista utworów z gry NFS: SHIFT:

* Buraka Som Sistema feat. Pongolove - Kalemba (Wegue-Wegue)

* Chase And Status feat. Plan B - Pieces

* Deadmau5 - Ghosts N Stuff

* Eagles Of Death Metal - Anything 'Cept the Truth

* Fort Knox 5 feat. Asheru - Insight (The Nextmen Remix)

* Gallows - I Dread The Night

* In Case Of Fire - This Time We Stand

* Jamal - Pull Up

* Kanye West - Paranoid (Part 2)

* Kasabian - Underdog

* The King Blues - The Streets Are Ours

* Mala Rodriguez - Te Convierto

* Mando Diao - Mean Street

* MSTRKRFT feat. E-40 - Click Click

* N.A.S.A. (Feat. Spank Rock, MIA, Santigold and Nick Zinner) - Whachadoin?

* The Prodigy - Run With The Wolves

* The Qemists feat Mike Patton - Lost Weekend

* Regular John - Transmitter

* Rootbeer - Under Control

* Shinichi Osawa - Electro 411 (Lies In Disguise Mix)

* Spoon Harris & Obernik - Baditude

* TOKIO - Dogonim

* Twisted Wheel - Oh What Have You Done

* Two Fingers feat. Sway - High Life

Soundtrack tragicznie, ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zorientowanych: czy dobrze podejrzewam, że na rynku polskim będą w sprzedaży dwie wersje gry z oznaczeniami z pudełka Pegi7 i Pegi 3PL? Tym samym będzie to wersja angielska np: w tesco i wersja polska w komputroniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to teraz widzę że w tesco na PS3 Shift ma kosztować 169zł, i z premierą związane są różne akcje- konkurs np w którym wygrać można gadżety NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi ze shift w porownaniu do innych gier nowek jest taki tani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty EA czesto sa tak przecenione na starcie. Z FIFA chyba tez tak bylo. O ile w przypadku srednich produkcji mi to wisi, to o tyle w przypadku tego NFSa to bardzo kuszaca oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie szczerze ze calkim calkiem, nareszcie oryginalne tory. Mysle ze ten tytul sprawdzi sie jako support dla GT5 i pozwoli w spokoju doczekac premiery krola. Chyba sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z NFS'a zrobili symulator (wiem że ostatnie wersje były kiepskie ale niektóre elementy były nawet spoko) lubiłem go jako zręcznościowe wyścigi (carbon był spoko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera - mam racje? Powiem szczerze ze jestem ciekaw recenzji - GT i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach xboxa narzekaja na model jazdy. Ponoc na padzie gra sie beznadziejnie. Za to na kierownicy calkiem niezle, tyle ze co z tego jesli posiada ja niewielki odsetek graczy...

Mam nadzieje, ze bedzie lepiej niz w dircie, bo tam fizyka jest spieprzona po maxie, przynajmniej w moim odczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera - mam racje? Powiem szczerze ze jestem ciekaw recenzji - GT i innych.

Premiera przecież jest 18-go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak będzie demo.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że z NFS'a zrobili symulator
- eee tam od razu symulator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach xboxa narzekaja na model jazdy. Ponoc na padzie gra sie beznadziejnie.

Model jazdy zepsuli całkowicie....Czuje tak jak bym jezdził jakims klockiem a nie samochodem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera przecież jest 18-go...
- w Polsce tak w USA nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tvgry.pl/?ID=609

koncowka rozwala, swietny bug :D

Co raz mniej jestem przekonany do tej gry a jeszcze jakis czas temu bylem gotow ja kupic w dniu premiery.

Dirt 2 mnie rozczarowal, teraz NFS i naprawde bede bardzo wkurzony jesli podobna sytuacja bedzie miala miejsce z GT5.

Jak widze te filmiki gdzie rzuca autami nawet na lagodnych zakretach, to szkoda slow ;)

/o , ponoc nie mozna jezdzic uzywajac krzyzaka :D Jesli to prawda, to na bank tej gry nie kupie.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest to czego się obawiałem, strategia dezinformacji ;] Na gtplanet piszą, że gra jest bardzo dobra, fizyka daje rade, sim to nie jest ale generalnie jest przyjemnie. Zwłaszcza przekazanie prędkości jest odzwierciedlone kapitalnie, to w gp5 p mi w sumie nie przeszkadza ale jak by szybciej znikało pobocze to bym nie narzekał heh

A tutaj piszecie, że samochody prowadzą się jak klocki :\ Szczerze mówiąc bardziej ufam temu co na gtplanet piszą, bo tam sporo wymiataczy gt5 się kręci. Póki co jestem na tak. No i ten widok z kokpitu jest oka. Ciekawe w jakim stopniu to zasługa marketingu i czy dam się kupić, wot pytanie! 

Ktoś kompetentny mógłby się wypwiedzieć na temat prowadzenia auta, ktoś kto grał na kierownicy... Jak daleko jej do gt5? Trochę podejżliwy jestem patrząc na filmiki. Niby spoko ale coś mi tam nie pasuje, za bardzo pływają na zakrętach ;]

No i otwartym pozostaje pytanie WHO IS LYING jak pies? wy czy oni ... wygląda na to, że zostaje czekać do piątku  :ninja: 

ps. hu**e są te wasze ikonki  :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forach xboxa narzekaja na model jazdy. Ponoc na padzie gra sie beznadziejnie.

Na padzie od xbox'a owszem.

Ja się jednak skuszę na Shifta - zawsze to kilka dni grania w oczekiwaniu na GT5. Laguna Seca, Viperek jakiś i kręcimy kółka na "zakręcie śmierci". :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako stray wyjadacz gier samochodowych: GtLegends, GTR, Toca race driver, dużo tego było i raczej starałem sie wyszukiwać symulacji, mogę powiedzieć że shift będzie mógł sie do tej kategorii zaliczyć.

W sobotę śmigałem w Złotych tarasach na kierownicy G25, w domu mam GT, miałem DFP, wprawa jest. Samochód nie sprawił mi żadnych problemów, pięknie dał się wyczuć, dla mnie za łatwo, jednak Pan który to ustawiał, powyłączał wszystkie asysty i stąd łatwość. Patrząc na stanowiska obok , ludzie nie mogli opanować aut, byłem w szoku. To samo spotkało mnie na padzie nie dało sie wyczuć fury.

Jestem na tak, nawet śmiem podejrzewać że będzie to lepsze od GT5, jeżeli chodzi o symulacje, w końcu robili to ludzie z GT legends i GTR, zobowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety kierownicy nie mam i raczej nie kupię i zastanawiam się czy na padzie da radę pojeździć... W sumie w GT5P grałem na padzie i było nawet ok. W Grida nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli gra typowo kierownicowa się szykuje ? Hmm...w ciemno na pewno nie kupię, ale jak demo na kółku da radę, to kto wie ;) Chociaż fakt, że na kierownicy lepiej się jeździ może dać pewien pogląd co do modelu jazdy - bo jednak w symulacjach obecność kierownicy robi większą różnicę niż w arcade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×