Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

jesli pad to analog czy krzyzak?

Z tego co widziałem opcje, to nie ma możliwości grać na krzyżaku, do kierowania tylko analog.

Gra do kupienia za 169 w MM (i podobno w Saturnach). Więc da się przeżyć.

Na obecną chwilę nie żałuję.

Edytowane przez ioad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy grając na kierownicy wykorzystujemy 900 stopni obrotu kółka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem opcje, to nie ma możliwości grać na krzyżaku, do kierowania tylko analog.

Czyli 170zl zostaje u mnie w kieszeni. Moze wydadza patcha jak w FNR4, wtedy pomysle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto gra na krzyżaku w tych czasach ? Mamy XXI wiek a nie wczesnego psx'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra galka w gry wyscigowe czy fpp mija sie z celem, po prostu.

Jesli ty lubisz na niej grac, spoko. Ja nie musze.

A na krzyzaku dalej sie gra, nawet w tych czasach. Chociazby w SFIV.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co już kupili, to mogą powiedzieć, czy gierka posiada TYLKO język polski?

Czy jest do wyboru również angielski i reszta?

I nie pytam się czy gra się dobrze z polskim, itd. tylko czy jest możliwość wyboru ;)

Bo w erze płyt Blue-Ray to tam powinna być większość popularnych języki + lokalny, a nie tylko lokalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jak kupię to będę miał w pełni angielską grę?

Nie chodzi mi o wersję kinową z polskimi napisami, tylko po prostu o PEŁNĄ angielską wersję.

PS.

Przepraszam, że się tak dopytuje, ale wolę wiedzieć przed kupnem, bo do polskiego w grach mam wyjątkowe obrzydzenie.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto gra na krzyżaku w tych czasach ? Mamy XXI wiek a nie wczesnego psx'a

A ja gram na krzyżaku bo mi wygodniej.

I mogę dodać że gram na zajebistym TV 42' 600hz full hd + sd i kontrastem 2.000.000:1 a do tego dźwięk z kina domowego 5.1 i co? gram na krzyżaku w XXI wieku! STRASZNE!

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest:

- włoski

- francuski

- holenderski

- angielski

- polski

- hiszpański

- niemiecki

- czeski

- Magyar

- ruski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec czyli jak kupie gre w włoszech powinien być też polski język????????tak jak było z kz2?i czy wogóle warto kupic tą gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj NFS Shift w Saturnie w Poznaniu za 169 zł, ale po otwarciu pudełka mały zonk - instrukcja jest po niemiecku :D Na pudełku jest napisane, że powinna być po PL. Generalnie szczegół, ale jestem ciekaw, czy ktoś tak jeszcze miał?

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj NFS Shift w Saturnie w Poznaniu za 169 zł, ale po otwarciu pudełka mały zonk - instrukcja jest po niemiecku :D Na pudełku jest napisane, że powinna być po PL. Generalnie szczegół, ale jestem ciekaw, czy ktoś tak jeszcze miał?

pzdr.

Pewnie ktoś na ślunsku hue hue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech się wypowiedzą Ci co już grają, czy rzeczywiście w wersji PS3 nie ma takich samych zniszczeń jak w wersji na xklocka???

Oczywiście po ustawieniach wszystkiego na full zniszczenia.

Już miałem jutro kupować Shifta, ale jeśli jest taka klapa z tymi zniszczeniami to chyba wolę kasę odłożyć na coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz że grę się kupuje dla głupich zniszczeń. Mam grę i na PS3 są one rzeczywiście kiepskie (o raz mi się klapa bagażnika otworzyła) Ja z czego innego czerpię frajdę - jak chcesz rozwałkę to kup DIRT 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie wersje językowe są do wyboru?czy jest język włoski?

Z jednym zastrzeżeniem - po wyborze pl, audio jest nadal po angielsku. Można sobie poczytać napisy (czasami zbyt małe czcionki). Nie jest to w pełni zlokalizowana gra (i to zapewne plus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, mam za sobą wszystkie części GT i ani trochę wtedy mi zniszczeń nie brakowało. Jeśli w ogóle w GT5 jakieś będą to będzie OK i płakać nad tym nie będę.

A co do Shifta, oczywiście takiej gry się nie kupuje dla zniszczeń, szkoda tylko, że w porównaniu z xklockiem wychodzimy na tym trochę biednie... ale co tam, mam nadzieję, że te 169zł dla fana jakichkolwiek wyścigów, fana trochę już znudzonego ciągłym graniem w GT5P NFS Shift okaże się bardzo ciekawym "wypełniaczem czasu" przy oczekiwaniu na króla w postaci GT5 :biggrin:

Myślałem ciągle nad DIRT2, ale wszędzie słyszę głosy, że szybko się ta gra potrafi znudzić... mam nadzieję, że Shift ma jednak więcej w tym względzie do zaoferowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zniszczeń to nie wiem jak jest na PS3 (mam wersje PC) ale na filmiku widziałem jak w wersji na konsole

przy zderzeniu pęka przednia szyba. W wersji na PC nigdy tego nie uświadczyłem wtf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Shift lepiej wygląda na PS3, tylko te zniszczenia są słabsze... tylko kto gra w shifta dla zniszczeń ?? A doznania wizualne mamy lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem ciągle nad DIRT2, ale wszędzie słyszę głosy, że szybko się ta gra potrafi znudzić

To zależy czy lubisz takie samochodówki. Ja jako fan WRC owszem. Ale jak ktoś nie przepada za jazdą po szutrach i lubi tylko asfalt to fakt, Shift będzie jak znalazł.

Czy się szybko nudzi? W sumie wyższe zdanie wyjaśnia mniej więcej wszystko, ale każda gra się kiedyś znudzi, to już zależy od Ciebie co lubisz i w jakich ilościach.

W sumie WRC w DIRT2 tyle co kot napłakał, no ale co biedni fani tego fantastycznego sportu mają zrobić...na bezrybiu i rak ryba, jak to mówią.

Ja właśnie oczekuję na swoją wersję DIRT2, i prawdopodobnie następną grą będzie SHIFT. Może już stanieje troszkę do tego czasu aż ukończę Colina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Shifta:)

Pierwsze wrażenie... dno. Ale jak pograłem troche to się wkręciłem. Grafika średnia. Audio OK. Wszyscy płaczą, że auta wypadają na zakrętach, gram bez żadnych wspomagaczy na trudnym poziomie i nie mam takich problemów, wiec to nie wina gry a umiejętności co niektórych:)

Ogólnie z każdy wyścigiem gra sie coraz fajniej, niestety animacja bardzo często spada dość drastycznie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam pytanko cczy w nowym need for speedzie mozna tuningować wozy bo zastanawiam się nad kupnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do tych co grają na padzie - niech wklejają swoje ustawienia czułości kontrolera (o ile oczywiście modyfikowali defaultowe ;) ).

Mnie granie na padzie w Shifta troche irytuje - zdecydowanie lepiej pod tym kątem wypada GT5p, czy Dirt2. Wprawdzie sporo pomogło ustawienie opcji Speed Steering Sensitivity na 100%, ale dalej mam wrażenie, że auto zbyt gwałtownie reaguje na ruchy gałką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×