Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. zamyslu tworcow symulator, ale z gameplay'ow wynika, ze jest to zrecznosciowka tongue.gif

To czy to będzie symulacja czy arcade ma zależeć przede wszystkim od gracza. na niższych poziomach trudności będzie się zbliżać bardziej do zręcznościówki natomiast na najwyższym ma podobno w miarę wiarygodnie odowzorować realia jazdy po torze. Jak do tej pory w żadnej wersji preview nie był dostępny najwyższy poziom trudności więc może poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronze Trophies

Trial By Fire

Complete the NFS Live Pre-Race Event

One Small Step

Win your first event

Road To Success

Reach Tier 2

Driving Rookie

Reach Driver Level 2

Driving Amateur

Reach Driver Level 5

Driving Semi-Pro

Reach Driver Level 10

Bronze Earner

Earn 5 Bronze Badges

Bronze Hunter

Earn 10 Bronze Badges

Bronze Collector

Earn 15 Bronze Badges

Bronze Master

Earn 20 Bronze Badges

Silver Earner

Earn 5 Silver Badges

Silver Hunter

Earn 10 Silver Badges

Silver Trophies

Chance Of A Lifetime

Reach Tier 3

Driving Pro

Reach Driver Level 20

Driving Veteran

Reach Driver Level 30

Driving Hero

Reach Driver Level 40

Silver Collector

Earn 15 Silver Badges

Silver Master

Earn 20 Silver Badges

Gold Earner

Earn 5 Gold Trophies

Gold Hunter

Earn 10 Gold Badges

Gold Collector

Earn 15 Gold Badges

Gold Master

Earn 20 Gold Badges

Epic Earner

Earn 5 Epic Badges

Epic Hunter

Earn 10 Epic Badges

Gold Trophies

The Final Countdown

Reach Tier 4

NFS Live World Champion

Win the NFS Live World Championship

Driving Legend

Reach Driver Level 50

Epic Collector

Earn 15 Epic Badges

Epic Master

Earn 20 Epic Badges

Platinum Trophy

Unlocked all of Need for Speed: SHIFT's trophies

Bronze - 12

Silver - 12

Gold - 5

Platinum - 1

Total = 30

Dziękuję =D

Edytowane przez qgar
Ladny copy&paste, edytowanie boli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej standard się zapowiada w trofeach - wygraj wszystko co się da to będzie platyna. Szkoda, że dema poskąpili... :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Czyli dema nie bedzie w ogole? Czy poki co to nie wiadomo nic na temat dema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dema nie bedzie w ogole? Czy poki co to nie wiadomo nic na temat dema?

z tego co słyszałem studio walczy o jak najlepsze dopracowanie gry i nie mają na to czasu - co ciekawe tak samo było z Undercoverem - nie dali dema, aby pełna wersja była dopieszczona w 100% ;) W każdym razie przed premierą nie będzie, a tylko w takim wypadku by mnie ono interesowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nieźle... w takim razie na pewno nie kupię w dniu premiery.

liczyłem na to demko kurcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To premiera wkońcu 18, czy 17 września ? Różnie piszą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na 18.09 jako oficjalną datę. Ale niektóre zapewne sklepy będą wysyłały już od czwartku, aby przed weekendem dochodziły paczki w przypadku kuriera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody będą konkretne, coraz bardziej napalam się na tą grę :whistling:

A ja w sumie wolę pościgać się markami bardziej popularnymi aniżeli znanymi. Wyścig enzo z lamborgini jest mało rajcujący przez swoją absurdalność. A np starszy seat ibiza cupra z VW passatem 5 jest bardziej realny i tym samym bardziej się w niego wczuwasz i rajcujesz :P

Powinna być taka sama proporcja jeżeli chodzi o samochody słabsze w stosunku do samochodów lepszych. a tak to znając życie zaczynasz od Golfa VI (83tys zł), następnie po 2 godz gry wsiadasz w nowe audi TT czy M3 a na końcu w jakąś wypasioną mega brykę za 1.500.000$. ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy filmik pokazujacy gameplay (xbox) http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/need-for-speed-shift-gameplay

co mi się nie podoba? Uboga trasa, pusto, nic ciekawego.

na plus kabina i hud.

trasa jak trasa, taka ma byc, tak wygladaja prawdziwe tory, a nie tak jak w prostreets jakies baloniki z manga, jak to wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle nie mówisz też bym się wolał pościgać bardzie przyziemnymi autami ale jak wiadomo ludzie nie kupią gry jak by były tylko Passaty itp. Więcej autek takich "normalnych" będzie w GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem NFS'a. Czekam z niecierpliwością. Lista samochodów bogata chociaż mogło być lepiej (tak jest zawsze, nawet w forza 2 było w ciul samochodów a 3/4 ich w ogóle nie przypadło mi do gustu). Trasy ciekawe (dobrze, że zamknięte tory). Grafika czytałem parę relacji i ponoć wgniata w fotel (wiadomo grafika nie jest najważniejsza, jednak lepiej jak jest miód). Co do oprawy dźwiękowej to tu chyba NFS słyną z tego że potrafią dobrać począwszy od muzyki w menu po dźwięki silników samochodowych.

Przeczytałem już chyba "pół internetu" i jeśli to co piszą ludzie z EA i ludzie którzy już widzieli grę w akcji to raczej nie ma prawa zaliczyć klapy. Jasne jest to, że ta gra nie może konkurować z GT5 czy Forzą 3 w gatunku symulacja, ale może okazać się lepszą grą wyścigową niż GRID (czego jej życzę)

Z NFS będzie tak jak z grą FIFA, król powróci na tron:)

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było czy nie bo nie chce mi się czytać całego tematu. Znalazłem dzisiaj ciekawe materiały więc wklejam

recenzja 1

recenzja 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o demie???

Zważywszy na ostatnie NFS nie kupię tego w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o demie???

Zważywszy na ostatnie NFS nie kupię tego w ciemno.

Dema nie ma i nigdy nie będzie już było o tym. Ale zbiera wysokie oceny, więc w ciemno nie kupisz. Sugeruj się ocenami serwisów internetowych lub poczekaj do premiery i idź do MM lub innego molocha i zagraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o demie???

Zważywszy na ostatnie NFS nie kupię tego w ciemno.

jej, poczytaj troszkę forum. EA zapowiedziało, że dema nie będzie, na pewno nie przed premierą. Później kto wie, chociaż nie spodziewałbym się. Chociaż gra zbiera noty około 9.0 na świecie, więc może faktycznie jest progres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w undercover był taki, że EA po zauważeniu że MW było super próbowali to powtórzyć... no i klapa na całej linii. system sterowania jest git fabuła git, ba! nawet samochody ujdą. ale tuning i system misji są do kitu. podobno shift ma być podobny do pro-Street, szczerze mówiąc nie grałem nawet ale kolega zachwycony. mi się podoba undercover, i jak będę miał kasę to i shift kupię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo ma wyjsc po premierze gry na platformy ps3 i klocka, przelom wrzesien pazdziernik

(z needforspeed.pl informacja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość. Teraz nie wiadomo, czy brać w ciemno, czy wytrwale czekać ;) Ze wszystkich stron napływają głosy, że gra jest absolutnym hitem, więc może warto tym razem zaufać EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem że zaufam....

Dzisiaj w moim Empiku w Rzeszowie widziałem informację, że do każdego zakupionego egzemplarza Shifta dodają płytę jakiegoś rapera który śpiewa w soundtracku gry, do wyczerpania zapasów. Fakt ten mnie nie dziwi, bo EA od zawsze pompowało wielką kasę w reklamę i to widać...

Oby tylko produkt był tak dobry jak reklama, ale ja w to wierzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wykonawcu o ktorym mowa wyzej to Jamal. Ja chyba poczekam na demko najpierw, na razie dirt2 zakupiony, ale ze wzgledu na milosc do nfs od 1 czesci (pomijajac ostatnie:P) to na pewno kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy filmik pokazujacy gameplay (xbox) http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/need-for-speed-shift-gameplay

co mi się nie podoba? Uboga trasa, pusto, nic ciekawego.

na plus kabina i hud.

To kolega chyba nie wie co to jest Laguna Seca i jak wyglada.

Ja postanowiłem że zaufam....

Dzisiaj w moim Empiku w Rzeszowie widziałem informację, że do każdego zakupionego egzemplarza Shifta dodają płytę jakiegoś rapera który śpiewa w soundtracku gry, do wyczerpania zapasów. Fakt ten mnie nie dziwi, bo EA od zawsze pompowało wielką kasę w reklamę i to widać...

Oby tylko produkt był tak dobry jak reklama, ale ja w to wierzę :D

Na liscie piosenek Shifta jest kawalek naszego Jamala - Pull Up, wiec zapewne chodzi o plyte wlasnie tego zespolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×