Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to gra sama wczytuje save, przed wejściem do menu głównego... 

... tak było zawsze gdy miałem starą PS3 ale .. od kiedy mam nową kariera zaczyna się od nowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś backup save'ów ze starej konsoli na nową ? 

Może to w tym tkwi problem? Ja się na tym zbytnio nie znam, więc nie jestem w stanie Ci pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Czy w shifta mogę grać na 2 graczy na 1 konsoli (2 pady), nie przez internet?

dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Czy ktoś z Was gra w shifta w sieci i ma gre odkupioną od kogoś kto już ją zarejestrował.

Zastanawiam się czy dostanę bana jak się zarejestruje......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i mam wielką prośbę.

Z racji, że moja konsola uległa uszkodzeniu i wszystkie dane przepadły bardzo proszę kogoś, kto przeszedł Shifta i zgranie z niego na pendrive sejva (najlepiej jak ktoś jest tak na ok 70% gry i ma już otwarte te ostatnie światowe wyścigi) i przesłanie mi go - z tego co wiem taki save powinien u mnie zadziałać. Będę bardzo wdzięczny, bo nie chce mi się tej gry przechodzić ponownie od nowa.

Bardzo proszę o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapytaniem do posiadaczy Logitech G25, kupiłem kierownicę jeszcze czekam na wheelstand pro i nfs shifta.

Czy Nfs jest kompatybilny z sprzęgłem i skrzynią biegów?

I jeszcze obrut o 900 stopni czy jest.

Edytowane przez alekabanpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może kiedy będzie dostępny dodatek do nfs z ferrari challenge , niby miał być dostępny 17 lutego ale na psn go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek jest tylko na x360. Świetny jest tak na marginesie, masę grania jest. Teraz online wszyscy jeżdżą Ferrari FXX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kierownicę którą przed tem używałem na PC, ma ona wejście USB - czy mogę ją podłączyć pod PS3 i grać np. w Shifta?

Jak mam ją zainstalwać - podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ją zainstalwać - podłączyć?

pisałeś w poprzednim zdaniu, że ma USB, więc odpowiedź na to pytanie pozostawię Tobie do przemyślenia :whistling: Nic się nie instaluje - albo kierownica działa, albo pojawia się komunikat, że nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej powiedzcie mi jak zagrac na dwoch w sieci!?!?! bo za kazdym razem jak stworze gre a kumpel jej szuka to nigdy nie mozemy sie znalezc... nie widze opcji zapros znajomego...

normlanie mam zagwostke, jak mozna pograc na dwoch przez siec?!!??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z zapytaniem do posiadaczy Logitech G25, kupiłem kierownicę jeszcze czekam na wheelstand pro i nfs shifta.

Czy Nfs jest kompatybilny z sprzęgłem i skrzynią biegów?

I jeszcze obrut o 900 stopni czy jest.

Jeśli cie to jeszcze interesuje to z tego co pamiętam tylko GT 5 obsługuje sprzęgło+ skrzynie H a co obrotu 900 stopni mogę ci jutro sprawdzić na mojej DFGT :P 

a co do kolegi który pytał o kierownice do ps3 wątpie żeby inna niż DFP, DFGT, G25 i G27 działay na Ps3 aczkolwiek kto wie :P  

Edytowane przez Nathim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem i pytanko z nim związane.

Jak zmienić Pseudonim NFS? na stronce www.needforspeed.com.

Mam jakiś inny i nie mogę śledzić swoich wyników i oglądać zrobionych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos porobilo z gierką. od jakiegos czasu mam problem z dźwiękiem. Bardzo słabbo słysze dzwięk silnika mojego z kamery od zdezaka ale jak zmienie kamere z gory to wszytsko jest dobrze. dodam ze dźwiek przeciwników dobrze słychac. miał ktos kiedys taka jazda a i jeszcze w niedziele wszytsko wroociło do normy ale nie na długo znow wszystko sie spizdzilo i dzwiek mam do dupy :P

sebaws.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś w nią online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to flaki z olejem. :)

Niby na początku wszystko fajnie, ale później straszliwie nudnawe. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cie to jeszcze interesuje to z tego co pamiętam tylko GT 5 obsługuje sprzęgło+ skrzynie H a co obrotu 900 stopni mogę ci jutro sprawdzić na mojej DFGT :P 

A czy DFGT działa bez problemu z Shiftem? Gdzieś w sieci znalazłem że są jakieś problemy z FF? Czy to prawda?

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Zdobyłem dzisiaj 20stą epicką odznakę, ale nie zaliczyło mi trofea ;/ a było to moje ostatnie i myślałem, że platynka będzie a tu taka lipa? Miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Dziś nabyłem NFS Shift special edition i w pudełku z grą znalazłem karteczkę z kodami z jakimiś bonusami ;P Gzie mam je wpisać aby uzyskać dostęp do tych bonusów (to chyba są jakieś autka ;P)

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Dziś nabyłem NFS Shift special edition i w pudełku z grą znalazłem karteczkę z kodami z jakimiś bonusami ;P Gzie mam je wpisać aby uzyskać dostęp do tych bonusów (to chyba są jakieś autka ;P)

???

wchodzisz do sklepiku PSS i na górze masz ikonkę podpisaną "Redeem Codes"

w tym miejscu wpisujesz swój kodzik

powinno Ci od razu znaleźć odpowiednią paczkę do pobrania

pamiętaj, że twoje konto musi być polskie jeśli wpisujesz kod z polskiej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alekabanpl

Tak, jest kompatybilny. I z G25 i ze skrzynią biegów w trybie H i ze sprzęgłem, z tym, że jak nie wciśniesz sprzęgła to i tak bieg się zmieni, tylko przez chwilę przed zmianą będzie takie "wycie" jakbyś np. z 3 zbił na 1 bieg, tj. b. wysokie obroty :) Poza tym 900stopni też można chyba ustawić, ale to raczej do Shifta nie pasuje, ja wolę grać na 360 :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×