Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

poustawiałem prowadzenie tak jak w tym linku z forum xa i jest naprawdę dużo lepiej, frajda z jazdy się powiększyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem. Wszyscy na shifta a mnie się tam podoba. W porównaniu z Undercoverem którego też mam jest o NIEBO LEPIEJ !!! Bardzo fajnie się gra na kierownicy (Logitech GT) jest dużo opcji dotyczących kierownicy. Ogólnie jest fajna na dużo godzin grania :D

Wie ktoś może na jakiej trasie i jakim samochodem się jeżdzi w NFS tour w polsce ? Bo za 2-3 tygodnie jest w gdańsku i chiałbym poćwiczyć. Z góry dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Azifrael napisał:

http://forums.xbox.c...5/ShowPost.aspx - może ktoś sprawdzi i skomentuje? ;)

Potwierdzam!! Po dokonaniu tych zmian, tj. przesunięciu suwaka z zakładce prosty tuning całkowicie na nadsterowność jeździ się dużo, dużo, dużo lepiej. Nie ma mowy o wchodzeniu auta bokiem w każdy zakręt. Ocena gry spokojnie wzrasta o kilka punktów :)) Czas wracać do gry

Pozdro

aaa zapomniałem dodać że gram na g25, nie na padzie....

Nie żałuję ze kupiłem shifta. Sterowanie poprawione i do tego patch :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem grę i mimo iż cały czas konsola jest podłączona do internetu to nie ściągał się żaden patch, jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem grę i mimo iż cały czas konsola jest podłączona do internetu to nie ściągał się żaden patch, jakieś sugestie?

U mnie to samo. Może go jeszcze w sieci nie ma? :D

Edytowane przez JumpMan23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no to czekamy. jak wydadza patch i okaze sie, ze jest ok to kupuje shifta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wciąga niczym Gran Turismo, no może przesadzam, ale jest naprawdę świetna i warto w nią zainwestować. Nawet sporo odznak do zdobycia, póki co mam platynowe za poziom trudności, wygrywanie pod rząd, trasy japońskie przejechane na czysto i przepychanki. Do tego marny level kierowcy - 18, trochę trzeba pojeździć na 50 ;), a także 1,3 miliona$. Do tej pory kupiłem tylko Mazde RX8 i Nissana Skyline, więcej aut w sumie nie potrzebne bo w większości wyścigów nie jeździ się swoim autkiem.

Jak ktoś nie kupił to na co czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się jeździ swoim autem. najlepiej mieć 9 aut - po 3 sztuki z 3 kontynentów <- łato wpadną odznaki za jazdę autami UE, JP, USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest, tylko zapewne stało się to o co się obawiałem, czyli nie zostało zmienione kompletnie nic.

Na PC obsługa myszki oraz LAN, a na PS3 poprawienie zniszczeń...ja nie wiem, ale Panowie z EA naprawdę nie widzą, albo nie chcą widzieć jak ta gra jest zbugowana...

Jak ktoś ma dokladne informacje co zmienia patch w Shift'cie na PS3, to piszcie, jak na razie nie znalazłem nic konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest, tylko zapewne stało się to o co się obawiałem, czyli nie zostało zmienione kompletnie nic.

nic sie nie instaluje podczas uruchamiania gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie gamezilla dała d***. Teraz patrzylem w necie to tylko na ich stronie jest news z patchem na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info z dziś z godziny 14:23 z forum EA - "PS3 Title Update will be made available later this week which fixes the issue."

cały post: "First; a quick apology for not getting back to everyone on this thread. I've been speaking with the guys at SMS about the PS3 damage issue and they've asked me to let you know that a PS3 Title Update will be made available later this week which fixes the issue.

Andrew "

czyli z tego wynika, że patch na PS3 wyjdzie pod koniec tygodnia.

link: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/90/307429.page

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że wyraźnie ulegnie poprawie model jazdy i zniszczenia auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że wyraźnie ulegnie poprawie model jazdy i zniszczenia auta...

Wg. mnie poprawią tylko zniszczenia, model jazdy po dłuższym czasie jest fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto wydać na nią 160zł czy tam więcej czy poczekać trochę i kupić taniej?

Proszę o radę...

ja jeszcze nie mam, Dirt2 wygrał u mnie w czasie premier, ale powiem Ci, ze jak wyjdzie ten patch to smigam do sklepu i biorę. W sumie komentarze na forum sa ok, oceny sa ok. Moze to nie jest taka zla gra :)

tylko, ze razem z gra kupuje kierę..na padzie nie chce grac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na kierownicę się nie skuszę...

Teraz wychodzi tak dużo dobrych tytułów że na NfS Shift i tak nie będzie zbyt dużo czasu (przecie FIFA10 i Uncharted2 już nie długo)

Cóż... dziś podejmę ostateczną decyzję co do kupna.

Niech ktoś doświadczony w tego typu grach się wypowie...

Bo ja grałem tylko w Burnout Paradisa na PS3 i to nie spełna tydzień, lecz mi się podobało...

Nie wiem ile 'kampania' w NfS trwa (tj. w jakim czasię nie doświadczony gracz może ją przejść)

Rozumiem że nie powinienem wyścigów porównywać do FPS'ów ale Killzone2 na normal przeszedłem w jedną noc...

No cóż zobaczymy.... czekam na konkretne argumenty :pardon:

Pozdro!

Gram około 4 dni, od 10 rano do 1 w nocy i wygrałem mistrzostwa, ale nie skończyłem 2 3 i 4 poziomu kariery, po prostu odblokowałem mistrzostwa, dużo jeździłem, żeby mieć perfekcyjne zakręty, to zajęło mi półtora dnia. Przede mną jeszcze końcówka 2 lvlu i cały 3 i 4, wiec będzie gdzie jeździć jeszcze, aha jeszcze zrobiłem wszystkie zaproszenia przez ten czas. Wiec będzie jeszcze sporo grania. Jeśli grałbyś bez przerwy całymi dniami to może 10 dni i platyna by Ci wpadła, ale pozostaje jeszcze multi, jeśli kogoś on interesuje.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba też w najbliższym czasie się skuszę. Zdałem dzisiaj egzamin na prawko, więc na spokojnie mogę sobie grać na kierownicy bez obaw, że odzwyczaję się od Yarisowego stylu prowadzenia :thumbsup: Ale bez dema nie podejmę ostatecznej decyzji, zwłaszcza, że tyle fajnych gier majaczy na horyzoncie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba też w najbliższym czasie się skuszę. Zdałem dzisiaj egzamin na prawko, więc na spokojnie mogę sobie grać na kierownicy bez obaw, że odzwyczaję się od Yarisowego stylu prowadzenia :thumbsup: Ale bez dema nie podejmę ostatecznej decyzji, zwłaszcza, że tyle fajnych gier majaczy na horyzoncie :whistling:

To gratulacje.

Wsiadaj od razu za koło. Jak nie bedziesz jezdził to potem (_I_) nie kierowca :)

Ja od razu zacząłem jeździć i nie żałuje, a znajomym prawko się kurzy i sami się teraz zastanawiają czy potrafią jeździć a część z powrotem się boi samochodów....

także... albo kierownica i ps3 albo prawdziwy wóz ;D bo bez niczego to noga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×