Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, sam jestem tym zainteresowany.

Może po ustawieniu tak jak na forum wyżej, dupa już tak nie będzie uciekać na każdym zakręcie.

Ja SHIFT'a nie mam, ale tematem jestem zainteresowany jestem, bo pewnie kiedyś kupię, i wolę wiedzieć, czy te bugi są w jakiś sposób do ominięcia.

Zaraz zlukam, póki jeszcze nie wysłałem gry do nowego właściciela;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, powiedzcie mi Panowie jak to jest z tymi uszkodzeniami aut. Mianowicie mam ustawione na PELNE a gdy jade predkoscia przykladowo ponad 150km i wale czolowke to jak narazie najwiekszym obrazeniem auta byl brak maski, a reszta nienaruszona:/. Czy to ja mam cos zle jeszcze ustawione czy poprostu w grze sa tak zrobione te "zniszczenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 z tego co wiadomo ma takiego bug'a. W wersji na X'a nie ma żadnych problemów podobno z uszkodzeniami.

Także jest do kolejny bug z wielu innych, przeszkadzających w rozgrywce. No może nie przeszkadzających, ale nie tak to powinno wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, sprawdziłęm ustawienia z tamtego forum. Jest lepiej, ale dalej auta wchodza w zakręt bokiem:)

Za to pad teraz wibruje jak po*** :D

Tak czy siak, dla mnie spadki animacji dyskwalifikują ta grę. Jutro zamawiam GRID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mowicie ze nie ma zadnej rewelacji z tym Need for speedem? Tak sie przymierzam do jego kupna tylko ciagle sie wacham:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mowicie ze nie ma zadnej rewelacji z tym Need for speedem? Tak sie przymierzam do jego kupna tylko ciagle sie wacham:confused:

Weź Dirta 2 :thumbsup:

1. Pewniak.

2. Dajesz zarobic ekipie, ktora robi świetne gry nie ''ściągając'' od innych, jak to robi EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Ścigałki od Codemasters zawsze mi się podobały i będą podobać.

Wiedzą jak przyciągnąć gracza do ekranu na dłuższy czas.

Jeśli ktoś myśli nad SHIFT'em i koniecznie chce jazdę po torach, a ma dylemat i nie grał w GRID'a...to brać GRID'a!

Nie będziecie żałować, a ludzi po sieci gra cała masa, także gra ma się bardzo dobrze i patrząc na poziom SHIFT'a to jeszcze długo będzie miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Dirta 2 :thumbsup:

1. Pewniak.

2. Dajesz zarobic ekipie, ktora robi świetne gry nie ''ściągając'' od innych, jak to robi EA.

Dzieki za rady:) to przynajmniej juz tego dylematu nie bede mial hehe... Ale zauwazylem ze ostatnio NFS schodzi na psy, chocby ProoStreet i Undercover (gdzie mialem rowniez problemy z plynnoscia grafiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady:) to przynajmniej juz tego dylematu nie bede mial hehe... Ale zauwazylem ze ostatnio NFS schodzi na psy, chocby ProoStreet i Undercover (gdzie mialem rowniez problemy z plynnoscia grafiki)

Wyjaśnijmy sobie jedno: Może Shift to nie ósmy cód świata, ale poruwnójąc do Undercovera to niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. uszkodzenia-faktycznie nie ma ich walniesz w ścianę przy dużej prędkości i co najwyżej jak już napisano spadnie maska i to wszystko lampy zderzak wszystko zostaje miejscu, ale czy to tak bardzo przeszkadza? przecież mamy dojechać cali do mety a nie rozje....

2. albo coś jest ze mną nie tak albo te "spadki fps" o których piszecie są w granicy błędu-napewno nie takie jak w undercover

3. w porównaniu do undercover (bo tylko w to grałem na ps3 z nfs) jest naprawdę dużo dużo lepiej!

ciężko mi dokładnie porównać z gridem bo mam go od dawna i jest bardzo bardzo dobry, nfs tez niezły reszta to kwestia ceny i jakiś własnych konkretnych powodów

mimo wszystko sadze ze naprawdę warto.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Macie pomysł jak zaliczyć "Pomniejszą odznakę" czysty przejazd na torze Nordschleife, ale nie tym beznadziejnym Bugatti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyste przejazdy robie w quick race biorąc swoje najsłabsze auto i jako przeciwnik auto podobnej kategorii. Nie ma problemu z czystym przejazdem.

Ja nie wiem o jakich wy spadkach FPS mówicie :o ja nie mam żadnych w undercoverze były masakryczne ale tutaj ich prawie wcale nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyste przejazdy robie w quick race biorąc swoje najsłabsze auto i jako przeciwnik auto podobnej kategorii. Nie ma problemu z czystym przejazdem.

Ja nie wiem o jakich wy spadkach FPS mówicie :o ja nie mam żadnych w undercoverze były masakryczne ale tutaj ich prawie wcale nie mam

Ja na fullHD nie uświadczyłem ŻADNYCH spadków FPSów za to za "zwykłym" TV owszem, minimalne, ale są, za to jak w czasie zwolnienia wyskoczy powiadomienie o online znajomego to fpsy wracają do normy ;/

A co do quick race, bierzesz wyścig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyścig

Ja tak samo Tv full HD i 0 spadków FPS

Edytowane przez Nathim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłem grę i jest naprawdę fajna :D Duzo samochodów, tuning, drifty. Jedyne co mi się nie podoba to ze nie ma tego:

:verymad: Mam nadzieje ze EA wypuści jakias latke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PatrykJP19

Oni wiedza jak wygląda wersja na PS3 przeciez ja robili

Gra na platforme sony jest po prostu okrojona.

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patcha na poprawienie tego okropnego buga/niedociągnięcia już raczej nie będzie.

Ale patch na poprawę sterowania samochodem, brak wynoszenia tyłka na każdym zakręcie, to by się przydał.

Chociaż w przypadku poprzednich części NFS'a patchów, które sporo zmieniały nie było, więc tutaj niestety może być to samo.

EA robi gierkę na szybko, wali kasę w reklamę, zarobi przy sprzedaży ile tylko można, a potem już ma gdzieś tych co kupili grę.

Zapewne za niedługo zobaczymy zapowiedź kolejnego NFS'a i za rok znowu będzie w pełni zbugowana wersja...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie czy wpuszczą patch na rzeczy tj. odlatywanie samochodów kiedy się go walnie, albo skakanie samochodu przez pół trasy(można zobaczyć w linku który kilka razy pojawiał się w tym temacie). Bo jak to poprawią to będzie naprawdę fajna gra. Kupić ją teraz i czekać na patcha czy ją olać i kupić teraz DIRT 2. Jak doradzacie

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już zależy co bardziej w samochodówkach lubisz bo jakby nie było różnią sie te gry dość znacznie ale jeśli masz na miejscu u siebie dirta to raczej będzie to lepszy wybór, ja też bym tak zrobił ale chciałem kupić grę od razu a nie na allegro a u mnie w Krakowie nie znalazłem dirta wiec kupiłem nfs ale niebawem nadrobię i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym że EA nie napisała ani słowa o tym że shi(f)t jest na PS3 bo w reklamach w tv było na końcu logo iksa tak samo w gazecie tyle że w gazetce było pod spodem dostępne także na (...) nie wiem czy kupie wygląda fajnie i w sumie mam wszystkie pozostałe gierki U, U2, MW, kałbon, pro shit i anderkałer ale i tak najpierw demo nie ma bata xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Azifrael napisał:

http://forums.xbox.c...5/ShowPost.aspx - może ktoś sprawdzi i skomentuje? ;)

Potwierdzam!! Po dokonaniu tych zmian, tj. przesunięciu suwaka z zakładce prosty tuning całkowicie na nadsterowność jeździ się dużo, dużo, dużo lepiej. Nie ma mowy o wchodzeniu auta bokiem w każdy zakręt. Ocena gry spokojnie wzrasta o kilka punktów :)) Czas wracać do gry

Pozdro

aaa zapomniałem dodać że gram na g25, nie na padzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ;0 Może ktoś jeszcze potwierdzić informację @2up? Bo jeśli te ustawienia działają + ten patch, to właściwie jestem zdecydowany na nowego NFSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że dawno się tak DOBRZE nie bawiłem przy wyścigówce. Co prawda wczoraj w Mistrzostwach NFS Live gra dostałą zadyszki ale to mnie do nie nie zraża. Do modelu jazdy już się praktycznie przyzwyczaiłem - gra na długie godziny i pełno odznak do odblokowania - aut też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×