Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny bug wychwyciliśmy razem z kolegą, o którym nikt chyba tu nie pisał. Kupiliśmy Lamborgini Murcilago, po tuningu przez pewien czas, kilkanaście wyścigów auto pięknie się prowadziło rozwijało prędkość ponad 300km/h, jednak od pewnego czasu jest problem z prędkościami dochodzącymi do 240km/h dalej ciężko mu się rozpędzić, ktoś to zauważył?
- mama dokładnie to samo, na prostej w SPA ciężko przeskoczyć 250km/h a na innej trasie (te same ustawienia autko spokojnie hulnie pod 270-300), trochę mnie to wkurzało bo chciałem zrobić endurance tym autkiem na SPA, dopiero jak zagryzłem zęby i wykorzystałem grip zamiast speeda to poszło :D Ale fakt - jest coś z tym Lambo nie tak.

Po patchu, niektóre samochody dostały trochę więcej przyczepności (np BMW E46 "WORKS" czy HONDA S2000) - i z praktycznie nie grywalnych stały się całkiem niezle - taki stealth upgrade w patchu :D.

A co do Porsche CARRERA GT EVENT - to po samym patchu nie skakało mi na SPA, jednak po ponownym włączeniu konsoli ping-pong wrócił :/. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego zakrętu na Karussell nie da się pokonac, jest jakiś zbugowany, próbowałem setki razy i mam ochote połamać płyte. Moze mi ktos to przetlumaczyc?

"I finally got it!!! YAHOO!!! I used a Subaru WRX. I just followed the race line and I actually kind of kicked out the rear end a little. Some guy who posted a video of himself mastering the same corner on YouTube said you have to actually slide the rear end a little. That's odd seeing as how the tips in the game says you are not supposed to spin the tires at all when trying to master a corner."

EDIT:

Dobra nie tłumaczcie tego, nie bede sie w to bawil. Gra ma sprawiac przyjemnosc a nie denerwowac wiec sprzedaje to dziadostwo w najblizszym czasie.

"Ok this corner must be bugged. I tried for hours. With all kinds of cars. I drove perfect in there and still not mastered. Or maybe the race line is not displayed correctly. I dont know. All i know is that the corner is impossible to master for me right now."

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego zakrętu na Karussell nie da się pokonac, jest jakiś zbugowany, próbowałem setki razy i mam ochote połamać płyte. Moze mi ktos to przetlumaczyc?

"I finally got it!!! YAHOO!!! I used a Subaru WRX. I just followed the race line and I actually kind of kicked out the rear end a little. Some guy who posted a video of himself mastering the same corner on YouTube said you have to actually slide the rear end a little. That's odd seeing as how the tips in the game says you are not supposed to spin the tires at all when trying to master a corner."

EDIT:

Dobra nie tłumaczcie tego, nie bede sie w to bawil. Gra ma sprawiac przyjemnosc a nie denerwowac wiec sprzedaje to dziadostwo w najblizszym czasie.

"Ok this corner must be bugged. I tried for hours. With all kinds of cars. I drove perfect in there and still not mastered. Or maybe the race line is not displayed correctly. I dont know. All i know is that the corner is impossible to master for me right now."

Zrobiłem ten zakręt za 3 razem (nie wiem o co to całe zamieszanie), gdybym pamiętał jakim samochodem na pewno bym Ci powiedział... Obstawiał bym jakieś BMW (wiem, że do driftu było) na maxa stuningowane lub Evolution X, ale na serio nie wiem, bo na tej trasie inny zakręt sprawiał mi kłopot, ale tez nie pamiętam który to był...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby bylo wiadomo ze gt wychodzi w grudniu to nikt by nie kupil nfsa, tylko fani:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawili, są takie jak na tych filmikach z xa, choć wg. mnie auto niszczy się ciągle tak samo niezależnie od prędkości itp.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czy panowie ze Slightly Mad mogliby łaskawie usiąść na du** i zacząć w końcu porządnie patchować tego Shi(f)ta??? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mozliwe za na Xboxie wyswietlil sie ekran PlayStationStore?? No to niezle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest ok ( Grałem na PC ) może system jazdy jest troche dziwny na pierwszy raz ale szybko sie przyzwyczaić można. Przymierzam sie do kupna na ps3 i mam problem bo mam kierownice (nie wiem jakiej marki) wiem że kompatybilna z DualShockiem 2 mam też przelotke na usb, ogólnie moge nią sterować w menu konsoli ale np. w Pro streecie nie chciała działać. w shifcie na pc jest tam taka opcja ( opcje > gra > sterowanie ) która umożliwia podłącznie kiery na własnych ustawieniach ( nr bodajże 27 ), mógłby ktoś sprawdzic czy wogóle coś takiego jest ps3 ? Bo w sumie jest kiera od ps2 i sie kurzy....

PS. Wie ktoś jak wyłączyć ten chu***y słownik w operze? podkreśla mi oczojebnie na czerwono co drugie słowo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nietypową prośbę :). Udało mi się wczoraj skończyć shifta znaczy wygrać puchar, problem jest że bardzo szybko doszedłem do możliwości grania w NFS Live World Champion po drodze pomijając trochę zawodów.

Teraz jak wchodzę w karierę to mogę tylko przejechać zadania z NFS Live nie mogę się cofnąć. Czy istnieje możliwość aby dostać się jakoś do tych nie skończonych wyścigów. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift sprzedany, dzisiaj doszedł GRID. Róznica kolosalna w modelu jazdy. W końcu auto się nie ślizga. Jedyna przewaga Shifta to kokpit i wiecej ciekawych furek typu Audi TT i R8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nietypową prośbę :). Udało mi się wczoraj skończyć shifta znaczy wygrać puchar, problem jest że bardzo szybko doszedłem do możliwości grania w NFS Live World Champion po drodze pomijając trochę zawodów.

Teraz jak wchodzę w karierę to mogę tylko przejechać zadania z NFS Live nie mogę się cofnąć. Czy istnieje możliwość aby dostać się jakoś do tych nie skończonych wyścigów. ?

L1 i R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o co chodzi, jak chcę kupić samochód w grze to jest napis kup w PlayStation story ??

a gdzie nie gdzie zapłać gotówka może mi ktoś to wytłumaczyć?

druga sprawa jak wystartować bo mam zaproszenie do wyścigu i jak jest start to rywal jedzie a ja nie bo auto nie rusza wyścigi to pojedynek z rywalem jak by mógł mi ktoś wytłumaczyć o co biega jak wystartować to był bym wdzięczny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już jest przegięcie żeby NFS na Xboxie próbował połączyć się z Playstation Store :shok: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift sprzedany, dzisiaj doszedł GRID. Róznica kolosalna w modelu jazdy. W końcu auto się nie ślizga.

Dobrze, że o tym piszesz, bo ja już myślałem, że **ujowy ze mnie kierowca.

Rzadko kiedy udaje mi się zaliczyć jakikolwiek zakręt bez mniejszego uślizgu.

Poradził sobie ktoś z Was z tym? Może jakiś tuning ustawień wozu pomaga, albo spojlery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem z czym macie problem a ludzka leniwość już zaczyna mnie poprostu przerażać ;/ tak samo, było z killzonem... sterowanie inne niż w cod-zie i ludzie za przeproszeniem srali w gacie ;/ tak samo jest w tym przypadku. Mi wystarczył dzień do przyzwyczajenia się i gra daję mi 100% przyjemności ;] a co do poślizgów przy hamowaniu, włączcie sobie ABS albo ustawcie całą siłe hamowania na przód jak tak bardzo wam nie pasują... Trzeba też pamiętać ,że nie można trzymać przycisku hamowania tylko stopniowo go wduszać. Ogólnie polecam zagrać w tą gre na kierownicy (szczególnie na G25!!) Albo jest też drugi sposób, (z którego sam korzystam, ale jet on tylko dlateych co mają kierownice) przed zaketem wciskamy pedał sprzęgła i mocno kopiemy w pedał hamulca (sprzęgło cały czas wduszone) przez co samochód w pada w poślizg. Poślizg kontrolujemy poprzez puszczanie sprzęgła (trzeba to wyczuć) bez dodawania gazu. To wszystko! a zakręt pokonujemy pięknym driftem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ja naprawdę chciałem kupić tą grę, a tu widzę, że przeważają negatywne opinie. Teraz muszę się trzy razy zastanowić zanim wydam kasę. Naprawdę model jazdy jest taki kiepski? Wszyscy recenzenci na najważniejszych serwisach się zachwycają... Poza tym piszą, że poziom trudności można spokojnie ustawić pod swoje umiejętności. To wszystko ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zwłaszcza poziom rywali 1 vs 1 któzy gorszym wozem nawet przy idealnym przejeździe biorą Cię jak fure z gnojem, jedyny sposób albo wywalić z toru albo cudem wyprzedzić na 1 zakręcie i blokować jak się da do mety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zwłaszcza poziom rywali 1 vs 1 któzy gorszym wozem nawet przy idealnym przejeździe biorą Cię jak fure z gnojem, jedyny sposób albo wywalić z toru albo cudem wyprzedzić na 1 zakręcie i blokować jak się da do mety

że co? czy ty w ogóle grałeś w tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jakiś słaby kierowca ze mnie :P nie mogę sobie z nimi za nic dać rady ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×