Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Kupiłem shifta w czwartek ale gra nie przypadla mi do gustu. nie wiecie czy jest jakas szansa aby w Saturnie mi tą gre wymienili na inną? Jest jakis przepis mowiacy o zwrocie lub wymianie towaru czy to zalezy od "widzimisie" sprzedawcy?

Jak kupiłem LBP w MM i oddałem po paru dniach to nie robili problemu wymieniłem na FC (powiedziałem że mi się nie podoba). Więc w Saturnie też nie powinni robić problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ten link na tej samej stronie :P

Kurde ale mam dylemat: shift czy dirt 2.

Do shifta ciągną mnie samochody i wyścigi po asfalcie, ale piszecie ze ma dużo bug'ow to chyba kupie dirta 2

Janie Pawle, nawet się nie zastanawiaj tylko bierz DIRTA 2. Gra jest ... nie wiem jak to ująć, klimatyczna, super się prowadzi fury i generalnie nie można się od niej oderwać. Miód. 

I pomyśleć, że też się zastanawiałem nad tym shitowatym SHIFT'em ... na szczęście w porę sobie przypomniałem, że EA wydaje dwa razy więcej kasy na reklamę niż na grę i dzięki bogu w porę się opamiętałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem demo na pc, odpalam i nie musialem podnosic szczeki z ziemi, widok z srodka jak w innych grach, tyle ze rusza glowa kretyn... jakos nie przekonuje mnie do siebie ta gra a nfsa kocham od 1 czesci, moze jak podlacze g25 do kompa i zobacze jazde na niej to sie przekonam na razie to :/.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzają.

Czasem? hahaha, praktycznie co chwile są spadki FPS. I to czasem tak drastyczne że musisz robić restart wyścigu bo sie rozwalisz nie mogąc kontrolowac auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym spadkiem sie zgodze.. optymalizacja slaba, bo nawet pro shit mi sie czasem haczyl na pcie a watpie by to byla wina sprzetu (gtx260) :/

chcieli dobrze, wyszlo tak jak zawsze. moze troche lepiej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko raz uraczyl spadek FPSa jak zadyme podczas driftu zrobilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnych drastycznych spadków, spadki są ale takie że się da grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla mnie jest to pierwszy NFS w ktorego gralem od czasu NFS Porshe (czy ktos jeszcze pamieta taki tytul? wink.gif ).

Za nieporozumienie uwazam, kiedy ktos testuje gre samochodowa na padzie/klawiaturze i ocenia sposob prowadzenia samochodu. Po prostu uwazam, ze trzeba miec kierownice, zeby moc w pelni odebrac to, co producent gry chcial nam dac.

Shift wyglada na tytul, ktory moze gwarantowac rozrywke na przyzwoitym poziomie. Nie jest to oczywiscie symulator, ale napisanie ze styl prowadzenia to "kompletny arcade" to bardzo gruba przesada. Trzeba sie naprawde troche nameczyc (i sporo nakrecic kierownica) zeby przejechac okrazenia na dobrych czasach.

Kiedy gram w ten tytul, po glowie caly czas kolacze mi sie tytul TOCA3... nie wiem czy to tylko moje osobiste skojarzenie... Ale chyba do tego tytulu porownalbym Shift'a.

Tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze powiedzieć na jakiej kierownicy grałeś i jakoś rozszerzyć swoje wrażenia z gry na niej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze powiedzieć na jakiej kierownicy grałeś i jakoś rozszerzyć swoje wrażenia z gry na niej ??

Gralem na G25, a co do wrazen to... moim zdaniem ocena pracy kierownicy jest wprost proporcjonalna do oceny calej gry. Dosc precyzyjne sterowanie, bez problemow technicznych typu opoznienia- nic z tych rzeczy. Calosc dopelnia FF, ktory robi swoja robote w tle, ale "nie wychodzi przed orkiestre" i nie skupia na sobie uwagi gracza w zadnym momencie, a szkoda. Mysle, ze FF powinien byc lepszy. Tzn powtorze- nie jest zly, ale tez niczym sie nie wyroznia, a w porownaniu z np wymieniona TOCA- jest slabszy (wyjezdzanie z zakretu, przejezdzanie przez "tarki", kontrowanie przy poslizgu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, powiedzcie mi czy w gridzie online jeszcze dziala? :D

Chyba wymienie gre za 30zl zamiast kupowac shifta.

Czy działa!? W głupie demko z Psstore gra NON STOP masa ludzi. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janie Pawle, nawet się nie zastanawiaj tylko bierz DIRTA 2. Gra jest ... nie wiem jak to ująć, klimatyczna, super się prowadzi fury i generalnie nie można się od niej oderwać. Miód.

I pomyśleć, że też się zastanawiałem nad tym shitowatym SHIFT'em ... na szczęście w porę sobie przypomniałem, że EA wydaje dwa razy więcej kasy na reklamę niż na grę i dzięki bogu w porę się opamiętałem ;]

Hehe kawu to kupuje Dirta i online gramy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja osobiście żadnych spadków fps nie miałem... a takie żeby się nie dało jeechać oO :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam NFS'a porsche 2000. To był ostatni nfs który mi się podobał, świetny tryb kariery i w ogóle gra jak na swoje czasy rewelacyjna :] Pamiętam te zamulone porszawki z początku kariery które jechały 60km/h z górki ;]] i szczędzenie kasy na lepszy, nowszy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam czasy NFS 4 jak kumpel kupił orginalną kopię i był szał na pół wsi :D dało się chyba nawet grac w 2 osoby na 1 kompie ;) Porsche tez pamiętam bo mi nie chodziło :D dopóki rodzicie nie kupili graficznej "potęgi" tj Riva TnT 2 :D miłe czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj kilka godzin i muszę powiedzieć, że gra jest dobra. Możliwe, że wpływ na moją ocenę ma fakt iż dawno żadna ścigałka nie wyszła. Gram na G25 wszystkie asysty wyłączone i jeździ się bardzo trudno. Widać dużą różnicę w prowadzeniu między poszczególnymi samochodami. Całkowity hardcore to DB9 na trasie w Londynie. Auto ma poprostu zbyt dużo mocy i ciężko utrzymać przyczepność. Trudno się również steruje małymi samochodami jak lotus czy Z4. Model sterowania nie jest realistyczny a i tak jeździ się trudniej niż w GT5P (którego nie lubię swoją drogą). Grid przy tym to najprostsza gra na świecie :D. FF również jest całkiem niezły. Łagodniejszy niż ten w gridzie co jak dla mnie jest plusem. W grida grając na domyślnych ustawieniach kierownicą rwało nawet na prostej. Jedyne na co mogę ponarzekać to grafika. Spodziewałem się ślicznej a wyszła jakaś taka po prostu średnia. Dirt 2 wygląda o niebo lepiej. Model zniszczeń również nie najwyższych lotów. Moim zdanie Shift jest świetną grą na kierownice za to w Dirta można sobie spokojnie pograć na padzie.

Edytowane przez Halik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie Shift jest świetną grą na kierownice za to w Dirta można sobie spokojnie pograć na padzie.

Imo w dirta na kierze też się gra lepiej, precyzyjniej. Na padzie buja i trzeba się do tego bujania przyzwyczaić, jest to za czułe trochę. Za to na kierownicy (mam Logitecha GT) od początku auto jest bardziej sterowalne i przewidywalne. Nie wiem natomiast czy są tam zaimplementowane poprawnie motywy z jednoczesnym hamowaniem i ciśnięciem gazu itd bo od czasu dema nie mogę za bardzo kiery podłączyć i muszę się męczyć na gałkach. Ale jak tylko będę mógł przesiadam się na kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak są spadki to ja już sobie nie pogram, nie wiem czemu tak mam ale nawet najmniejsze spadki umiem zauważyć a jeżeli w shiftcie takie są, to ta gra odpada bo po prostu nie mogę grać w grę w której ciągle fpsy spadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak są spadki to ja już sobie nie pogram, nie wiem czemu tak mam ale nawet najmniejsze spadki umiem zauważyć a jeżeli w shiftcie takie są, to ta gra odpada bo po prostu nie mogę grać w grę w której ciągle fpsy spadają.

Słabej baletnicy to i majtki w tańcu przeszkadzają :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem, że przegrywam przez to, że są spadki tylko po prostu chce grać sobie komfortowo bez spadków.

a jak spieprzyli optymalizacje jak w undercover to ja podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie których problemem nie jest słaba grafika tylko właśnie spadki fps i cały komfort grania gdzies ulatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.xbox.com/29123795/ShowPost.aspx - może ktoś sprawdzi i skomentuje? ;)

No właśnie, sam jestem tym zainteresowany.

Może po ustawieniu tak jak na forum wyżej, dupa już tak nie będzie uciekać na każdym zakręcie.

Ja SHIFT'a nie mam, ale tematem jestem zainteresowany jestem, bo pewnie kiedyś kupię, i wolę wiedzieć, czy te bugi są w jakiś sposób do ominięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×