Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie mam PS3, a już kupiłem FIFĘ 10 PS3 :) Ale kolega ma konsolkę, więc do dnia zakupu będę wpadał do niego pograć :P

Edytowane przez kuba1611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy bład tej fify to ze da się łatwo strzelic bramke z 40 m.Wystarczy ze biegniesz truchtem w strone bramki pod ukosem albo na wprost i trzymasz r1 i kłóko na maksa i piłka leci nad bramkarzem i gola besensu ze bramkarze pusczaja takie gole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz ustawione na "kolku" ? Strzal czy podanie gora ? Nie probowalem takiej bramki strzelic, ale chetnie to sprawdze jak tak mowisz tylko odpowiedz co masz na "kolku". Ja mam np podanie gora, przyzwyczajenie z PESa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzał,najlepiej pierw sprubowac na treningu bez obronców z 4 napastnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzał,najlepiej pierw sprubowac na treningu bez obronców z 4 napastnikami.

Z całym szacunkiem ale widać że nie masz bladego pojęcia o tej grze.

Na treningu bramkarz to jest kompletna miernota, podobnie jak przeciwnicy w grze treningowej. Spróbuj ustrzelić takiego gola każdemu innemu bramkarzowi z overallem 80+.

Strzel takiego gola podczas meczu, gdzie na 40metrze będziesz myślał jak tu piłki nie stracić, a nie strzelać gole...powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale widać że nie masz bladego pojęcia o tej grze.

Na treningu bramkarz to jest kompletna miernota, podobnie jak przeciwnicy w grze treningowej. Spróbuj ustrzelić takiego gola każdemu innemu bramkarzowi z overallem 80+.

Strzel takiego gola podczas meczu, gdzie na 40metrze będziesz myślał jak tu piłki nie stracić, a nie strzelać gole...powodzenia :)

I wchodzisz jeszcze w opcje i zmieniasz poziom gry z amatora na np klase światową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza jedynie to, ze jak gram w sieci gre rankingowa i wygrywam mecz do 80 min zalozmy to przeciwnik przerywa mecz i odlacza kabel sieciowy. Jak przegrywalem to ani razu nikt sie nie rozlaczyl wiec mysle ze to nie przypadek, a zachlannosc graczy na punkty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doznałem szoku!

Gram Arsenalem. Poziom legendarny. Wczoraj skończyłem sezon, zdobyłem potrójną koronę! Miałem na koncie ponad 40 milionów euro. Sezon się skończył, jest przedłużenie kontraktów, a tu nagle mam na minusie: -2147483640 euro i pozostałe tygodniówki: -645770 E. O co chodzi? Czy miał kotoś taką akcje? Nie dostałem żadnej wiadomości od zarządu na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doznałem szoku!

Gram Arsenalem. Poziom legendarny. Wczoraj skończyłem sezon, zdobyłem potrójną koronę! Miałem na koncie ponad 40 milionów euro. Sezon się skończył, jest przedłużenie kontraktów, a tu nagle mam na minusie: -2147483640 euro i pozostałe tygodniówki: -645770 E. O co chodzi? Czy miał kotoś taką akcje? Nie dostałem żadnej wiadomości od zarządu na ten temat.

Taa, mam to samo. Ewidentny bug. Pisałem do EA nic nie zrobią. Pozostaje od nowa zacząć. Też nie rozumiem jak w grze na konsole może się save zwalić bez jakiegokolwiek mieszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, mam to samo. Ewidentny bug. Pisałem do EA nic nie zrobią. Pozostaje od nowa zacząć. Też nie rozumiem jak w grze na konsole może się save zwalić bez jakiegokolwiek mieszania.

No to pięknie kuźwa!

Karygodne. Zagram od nowa i znowu będzie to samo! To znacznie zmienia moją ocenę FIFY.

Uffff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie takiej sytuacji w managerze nei mialem i mam nadzieje ze nie bede mial.

denerwuje mnie mecz twarza w twarz w necie kiedy strzele na 3-0 to gosc zawsze ucieka ,tchorz jeden;/

wychodzi na to ze mozna max wygrac 2-0 lub cos takiego bo wyzej juz nie mozna...

mam nadzieje ze ea zrobi update aby ucieczka byla dodawana do statystyk jako zwyciestwo i aby tacy tchorze sie nauczyli wreszcie, bo jak ktos ma dobic do tych 100 zwyciestw przez neta jak ciagle uciekaja przeciwnicy?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zawodnicy, ktorych sie nie da zatrzymac w sytuacji, w ktorej biegna do pilki lecacej na aut. Idiotyzm.

- obroncy, ktorzy przy dosrodkowaniach nie skacza do pilki. Napastnicy maja ulatwiona gre.

- Dobitki. Prawie zawsze pada po nich gol, bo obroncy sa tak tepi, ze biegna w 3 do jednego zawodnika, nie patrzac co sie dzieje dookola w rezultacie czego napastnicy druzyny przeciwnej sa pozostawieni bez krycia.

- wystawianie zawodnikow a raczej jego brak. Czesto gosc, ktory powinien wybiec na podanie prostopadle stoi w miejscu, w efekcie czego po przebiegnieciu nastu metrow po prostu go mijamy. Czasami jest lepiej, zaczyna biec z nami rownolegle jakby to byl jakis pierdo**** jogging.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej gram to wiecej zauwazam bledow, ale gra daje duzo frajdy i napewno jeszcze dlugo bede gral w ta edycje. Za pola karnego bardzo latwo gola strzelic. Biegniesz na ukos (najlepiej napasnikiem, ale pomocnik tez da rade) trzymasz R1 (finezyjny strzal) i troche wiecej sily strzalu. Ladne bramki mozna tak strzelac ;)

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zawodnicy, ktorych sie nie da zatrzymac w sytuacji, w ktorej biegna do pilki lecacej na aut. Idiotyzm.

W większości sytuacji, gdy zawodnik "widzi", że do piłki nie dobiegnie to automatycznie nawet gdy chcemy do niej biec to on zatrzymuje się. Choć czasami zdarza się też tak jak Ty piszesz, ale ogólnie rzadko.

- obroncy, ktorzy przy dosrodkowaniach nie skacza do pilki. Napastnicy maja ulatwiona gre.

Wystarczy nadusić jakiś przycisk odpowiadający za odbiór piłki w obronie i w 99% sytuacji obrońcy skaczą i wybijają piłkę. Rzadko tracę golę po wrzutkach.

- Dobitki. Prawie zawsze pada po nich gol, bo obroncy sa tak tepi, ze biegna w 3 do jednego zawodnika, nie patrzac co sie dzieje dookola w rezultacie czego napastnicy druzyny przeciwnej sa pozostawieni bez krycia.

Przy takich sytuacjach duś cały czas przycisk odpowiadający za pressing drugiego obrońcy (będzie biegł za piłką), a swoim zawodnikiem kryj kogoś innego i w ten sposób masz pokrytych mniej/więcej dwóch graczy przeciwnika. Jeżeli obrońcy są w miarę blisko napastnika dobijającego to czasami da się coś z tym zrobić, jeżeli jednak obrońcy są daleko i napastnik ma przed sobą pustą bramkę to podobnie jak w rzeczywistości... pada gol. Co w tym dziwnego?

- wystawianie zawodnikow a raczej jego brak. Czesto gosc, ktory powinien wybiec na podanie prostopadle stoi w miejscu, w efekcie czego po przebiegnieciu nastu metrow po prostu go mijamy. Czasami jest lepiej, zaczyna biec z nami rownolegle jakby to byl jakis pierdo**** jogging.

Próbowałeś L1?

Zastanawiam się kolego czy Ty aby na pewno znasz podstawy sterowania w tej grze.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze trzymam L1, dlatego o tym wspominam, ze ten element kuleje. Jesli juz sie jakis gosc wystawi to czesto nie ten, ktory powinien. Zreszta L1 tyczy sie glownie wymiany pilki pomiedzy dwoma zawodnikami.

Pilkarze zatrzymuja sie gdy pilka znajduje sie daleko od nich, ale jesli sa w stanie dobiec to biegna, pomimo ze ja sobie tego nie zycze.

W obronie oczywiscie, ze zawodnik skacze do pilki, szkoda ze tylko ten ktorym aktualnie gramy. Czasami zmiana zawodnika w chaosie nastepuje nie po naszej mysli pomimo nawet wylaczonego wspomagacza. R3 tez sie srednio sprawdza.

Przy dobitkach nawet jak dusisz kolko, to i tak to niewiele da, bo tu trzeba antycypowac a nie dzialac po fakcie tj. kiedy zawodnik ma juz pilke pod nogami (wtedy dopiero 2 zawodnik wie gdzie biec). Dodatkowo kamera, na ktorej gram nie obejmuje calosci wiec trudno o takie ruchy.

A grac gram, ale nie nalogowo. Ot, meczyk, dwa przed snem jak sie uda. Czasami rankingowe, czesto 2vs2. Jesli chodzi o punkty to poki co mam ich chyba ponad 1100 czyli faktycznie nie duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze trzymam L1, dlatego o tym wspominam, ze ten element kuleje. Jesli juz sie jakis gosc wystawi to czesto nie ten, ktory powinien. Zreszta L1 tyczy sie glownie wymiany pilki pomiedzy dwoma zawodnikami.

Pilkarze zatrzymuja sie gdy pilka znajduje sie daleko od nich, ale jesli sa w stanie dobiec to biegna, pomimo ze ja sobie tego nie zycze.

W obronie oczywiscie, ze zawodnik skacze do pilki, szkoda ze tylko ten ktorym aktualnie gramy. Czasami zmiana zawodnika w chaosie nastepuje nie po naszej mysli pomimo nawet wylaczonego wspomagacza. R3 tez sie srednio sprawdza.

Przy dobitkach nawet jak dusisz kolko, to i tak to niewiele da, bo tu trzeba antycypowac a nie dzialac po fakcie tj. kiedy zawodnik ma juz pilke pod nogami (wtedy dopiero 2 zawodnik wie gdzie biec). Dodatkowo kamera, na ktorej gram nie obejmuje calosci wiec trudno o takie ruchy.

A grac gram, ale nie nalogowo. Ot, meczyk, dwa przed snem jak sie uda. Czasami rankingowe, czesto 2vs2. Jesli chodzi o punkty to poki co mam ich chyba ponad 1100 czyli faktycznie nie duzo.

L1 działa w miarę sprawnie zarówno przy wystawianiu jak i przy klepce. Zapoznaj się z taktyką drużyny którą grasz i w razie potrzeby pozwiększaj wartości w suwakach.

L2+R2 działa bez zarzutu, więc wciśnij L2+R2+kierunek i zawodnik zmieni kierunek biegu.

U mnie skaczą i to nie tylko ten nad którym mam kontrolę, też proponuje zajrzeć do taktyk. Co do R3 to działa świetnie tylko jest potrzebny odpowiedni timing, mashowanie niewiele pomaga.

Z tymi dobitkami jest problem, ja rozwiązałem go przy pomocy szybkiej taktyki, a dokładniej przez offside (u mnie na d-padzie 2xgóra). Czasem się uda, czasem nie - polecam menu taktyk:P

Kamerkę zawsze możesz ustawić sobie pod siebie więc możesz ja oddalić.

Pozdrawiam

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez sie czasem zwiesza konsola jak gracie w fifke ? Nie podczas meczu bo to ani razu Mi sie nie zdazylo, ale w menu. Najczesciej jak sie konczy mecz i przechodzi sie do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem, mianowicie chcac zagrac z kims rankingowy mecz "twarzą w twarz" gdy łacze sie do losowo wybranej gry, po kilkunastu sekundach od polaczenia wyskakuje mi (w 95% przypadkach) "Ta sesja gry nie jest już dostępna". Co do ch*ja sie pytam ;D

PS. jesli jest ktos chetny na przyjemne towazyskie meczyki to zapraszac, moj id jak w nicku: s0maK_PL (przypominam ze drugi znak to zeroooo)

Edytowane przez s0mak_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze ja gram prawie zawsze online a tam powylaczali taktyke, suwaka nie przesuniesz :P

singiel mnie nie bawi w ogole ;)

Jesli chodzi o sesje, to ponoc EA cos z tym robi, ale raczej konczy sie na slowach. Musisz po prostu laczyc sie do skutku.

Co do zawieszania to niestety jest to rowniez norma w tej edycji. Mi sie 3x z rzedu zawiesila jakis czas temu. Mam nadzieje, ze tego rekordu nie pobije.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zeby grac mecze rankongowe "twarza w twarz" to wczodze w solony sieciowe i tam sie podlaczam do kogos. Jak sie jest juz w danym salonie to mozna wcisnac "trojkat" to pokazuje kto czeka na gracza albo mozna kogos zaprosic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze ja gram prawie zawsze online a tam powylaczali taktyke, suwaka nie przesuniesz :P

singiel mnie nie bawi w ogole ;)

Jesli chodzi o sesje, to ponoc EA cos z tym robi, ale raczej konczy sie na slowach. Musisz po prostu laczyc sie do skutku.

Co do zawieszania to niestety jest to rowniez norma w tej edycji. Mi sie 3x z rzedu zawiesila jakis czas temu. Mam nadzieje, ze tego rekordu nie pobije.

mozna uzywac taktyk, napisz na moje gg to ci wytlumacze jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem, mianowicie chcac zagrac z kims rankingowy mecz "twarzą w twarz" gdy łacze sie do losowo wybranej gry, po kilkunastu sekundach od polaczenia wyskakuje mi (w 95% przypadkach) "Ta sesja gry nie jest już dostępna". Co do ch*ja sie pytam ;D

PS. jesli jest ktos chetny na przyjemne towazyskie meczyki to zapraszac, moj id jak w nicku: s0maK_PL (przypominam ze drugi znak to zeroooo)

Na 99% chodzi o to, że masz nieodblokowane porty.

Masz kabel podłączony do routera ? Jeśli tak to manualnie przekieruj porty lub włącz funkcję DMZ na dany adres IP.

Jeżeli na natomiast nie masz zew. IP to jesteś w tzw. czarnej dup** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% chodzi o to, że masz nieodblokowane porty.

Masz kabel podłączony do routera ? Jeśli tak to manualnie przekieruj porty lub włącz funkcję DMZ na dany adres IP.

Jeżeli na natomiast nie masz zew. IP to jesteś w tzw. czarnej dup** :)

Ja mam NAT 2, zew. IP itd. i też czasem mi się tak zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem, a nie w 95% przypadkach...

Ja w ogóle nie mam problemów, żeby sobie pograć na sieci.

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Miałem swoją twarz zrobią w Fife 10 na x360. Czy da się ją jakoś wczytać na PS3? Nie chcę mi się od nowa jej robić.. Jeżeli da radę, to prosiłbym o jakąś podpowiedź co i jak.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×