Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie czekam i czekam i czekam do tego piatku i sie doczekac nie moge haha ;D gra bedzie kozak i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile podczas takiej 1 rundki mozna stracic? spokojnie zagra sie 2 kolejne i bedzie wiecej punktow ;) Pozatym polecam grac dla fanu nie dla punktow ;)

fun funem ale wyobraz sobie ze grasz mape od poczatku jako atakujacy, dochodzisz do przedostatniej bazy po epickiej walce, masz ponad 3000 combat score, zajebisty K/D, jestes pierwszy lub drugi na liscie i Cie wyrzuca z gry. dolaczasz szybko spowrotem (jak sie uda) i konczysz gre jako ostatni z 500 pkt. owszem, przyjemnie sie gralo, twoja ekipa wygrala, ale masz hooyowy niedosyt ze nie widnieje to pieknie w podsumowaniu ze ty tez sie do tego znaczaco przyczyniles.

i tak co 4, 5 gre... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie w demie wyrzucilo moze ze 3 4 razy w przeciagu calego grania wiec prawie kazda misje przechodzilem do konca ale jesli mowicie powaznie z tym wykopywaniem to trzeba informowac EA zeby ustabilizowali servery albo do psn zeby ustabilizowali swoje poloczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jeszcze trochę, w końcu chyba jeszcze gramy przed premierą ;) Ja wczoraj online pograłem jakąś godzinkę i nie miałem żadnych problemów z podłączeniem i nie wywalało mnie. Ale oczywiście jeżeli takie sytuacje będą się notorycznie powtarzały to będzie trzeba poinformować odpowiednie osoby :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moi drodzy właśnie przed chwilą kurier dostarczył Battlefield`a :D

Zaraz odpalam, sprawdzam singla. A co do multi to chyba poczekam te dwa dni.

Albo i nie :D

Co do DLC-ków, ktoś pobierał już mapki i AKSU? Idzie, nie idzie, idzie z problemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :) Serwery śmigają od wczoraj ale z bólem zagrałem 3 rundy, bo wiedziałem, że wsiąknę i znowu nie skończę singla.

Co do singla przeszedłem na razie 2 levele i powiem, ze COD:MW2 to nawet niech nie podnosi się z ziemi bo dostanie kopa w 4 litery :) ( nie jestem fanbojem ).

Gra jest kozacka, graficznie bardzo dobrze, na hardzie idzie dosyć ciężko :) Spoilował nie będę.

Niezdecydowanym polecam, nie zawiedziecie się.

P.S. Kto gra w multi to wysyłać zaproszenia. Tylko dorośli ( dzieciom neo dziękujemy ) i tylko z headsetami. Jak tylko skończę singla to wsiąkam w multi...

Pozdr.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę w robocie a tam biją naszych :rolleyes:

Ciężko się gra bez gadżetów ale trzeba się przemęczyć.

Nie ma ciśnienia z dźwiękiem ale może ktoś znajdzie chwilę i zobaczy w ustawieniach jak uruchomić DTS bo mi się nie udało :angry:

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie wstukać kod na bron?

Wydaje mi sie ze w sklepie jak bedzie aktywny bo narazie nie chce sie polaczyc... kod na mapy wpisalem i zatwierdzilo ale sklep nie dziala i nie ma jak ich pobrac a kod na bron pewnie tez w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fun funem ale wyobraz sobie ze grasz mape od poczatku jako atakujacy, dochodzisz do przedostatniej bazy po epickiej walce, masz ponad 3000 combat score, zajebisty K/D, jestes pierwszy lub drugi na liscie i Cie wyrzuca z gry. dolaczasz szybko spowrotem (jak sie uda) i konczysz gre jako ostatni z 500 pkt. owszem, przyjemnie sie gralo, twoja ekipa wygrala, ale masz hooyowy niedosyt ze nie widnieje to pieknie w podsumowaniu ze ty tez sie do tego znaczaco przyczyniles.

i tak co 4, 5 gre... :/

Ja sobie nie wyobrażam, bo nigdy nie mam dobrego K/D ani 3000 punktow ;-)

A na serio to ciekawa sprawa, bo w demie jedyne disconnecty jakie mi się zdarzyły, to jak mi Neostrada postanowiła się zrestartować. Nie pamiętam jak to było w becie ale też raczej bez tragedii. Wygląda więc na to że jestem szczęściarzem w tej materii :-) Aczkolwiek w pełną wersję grałem dopiero z godzinkę, wiec tu jeszcze pewności nie mam.

Niemniej jednak z jednej strony głupio może ze się nie zachowują ale ma to pewien sens: mobilizuje ludzi żeby dokończyli walkę a nie rozłączyli się bo "mam już nowy karabin, idę spać". W sumie to chyba lepiej już tracić punkty, niż przy ostatniej bazie zostać sam w ekipie, bo już się nikomu nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie dostarczyli, ale zapytam. Są Clan Tagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie dostarczyli, ale zapytam. Są Clan Tagi?

Są Clan Tagi, bo widziałem dzisiaj u jednego gościa, ale sam jeszcze nie ustawiałem.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś problem z kodem na mape ? 

po wpisaniu wyświetliło, że jest niepoprawny. 

Czy może to mieć związek z tym, że sklep jest jeszcze offline ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś problem z kodem na mape ?

po wpisaniu wyświetliło, że jest niepoprawny.

Czy może to mieć związek z tym, że sklep jest jeszcze offline ?

Tak, sklep jest offline jeszcze nie działa, powinien działać od dzisiaj (dzisiaj jest światowa premiera), rano sprawdzałem to jeszcze nic nie szło zrobić.

Pozdr

Edytowane przez pyton55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ksiazeczke i opis naszego gracza Marlowe`a. Poznacie najdluzsze slowo w jezyku polskim :D

Zaczynam wierzyc w te klopoty z polskim dubbingiem skoro biedacy jeszcze spacji dobrze nie opanowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze nie bedzie polskiej wersji na PS3 to już na amen czy będzie w przyszłości jakaś szansa ze ktoś się weźmie za tą grę i podłoży napisy nic wiecej nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie bedzie, nikt nie robi takich rzeczy po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt? A jak było z Bioshock albo Borderlands?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie DTS nie uruchomiłem. 

Czyżby poskąpili ? :(

Nie jestem pewien ale chyba trzeba wejść w ustawienia dźwięku w XMB w zakładkę dotyczącą odtwarzania filmów i tam zmienić format przesyłania dźwięku z bitstream na linear PCM. Jak będę w domu to sprawdzę ale chyba na Uncharted 1 tak mi to działało. Normalnie pokazywało mi multichannel ( Onkyo 606 ).

pozdrowienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w single'a na razie i musze powiedzieć że na normalu dość często zdarza mi się zginąć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez juz mam, co prawda zwykla wersje ale to nic, pierwsza w singlu zrobiona teraz zabieram sie za multi....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według książeczki mapy Laguna alta i Zatoka Nelskona są czasowymi ekskluzywami edycji limitowanej.

Czyli jak w edycji limitowanej dostajemy mapki które potem i tak będą za darmo dla zwykłej edycji i tak samo z bronia? bo zastanawiam się nad zwykła a limitowana tzn limitowanej nie widziałem i chyba zostanie mi kupić zwykła a nie wiem ile na tym strace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w edycji limitowanej dostajesz jakies perki na początek i bronie - już odblokowane. 

W edycji standardowej równiez znajduje się kupon na mapki - ale tylko on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×