Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

złotego dogtaga dostaje sie za dźgnięcie typka z lvl wyższym niż 40. Ja mam takie 2 dogatagi ponieważ ubiłem 2 z 44 lvl :)

No i nareście wpadła mi platyna nożem, yupi!

Szkoda bo będe jeszcze musiał długo czekać żeby ludzie doszli do np. 41lvl (mimo iż sam już wykręciłem 40 :P) . Dzisiaj grałem z kolesiem który miał 49lvl ale poszedł po 2 minutach grania więc nie było go nawet kiedy dziabnać.

BTW. Niewiecie może kiedy naprawią naliczanie do M1A1 Thompsona bo brakuje mi tylko dwóch insignias

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo będe jeszcze musiał długo czekać żeby ludzie doszli do np. 41lvl (mimo iż sam już wykręciłem 40 :P) . Dzisiaj grałem z kolesiem który miał 49lvl ale poszedł po 2 minutach grania więc nie było go nawet kiedy dziabnać.

BTW. Niewiecie może kiedy naprawią naliczanie do M1A1 Thompsona bo brakuje mi tylko dwóch insignias

słyszałem, że M1Garnand nabija gwiazdę dla Tomsona, jakiś błąd, jeszcze nie ubiłem 25 Garandem więc muszę sam to sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że M1Garnand nabija gwiazdę dla Tomsona, jakiś błąd, jeszcze nie ubiłem 25 Garandem więc muszę sam to sprawdzić

O tym to ja sam pisałem kilka stron temu a dokładnie to strona 114 post #2270.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zanim DICE wypuści patch to już wakacje miną. Gra powyżej miesiąca od premiery a patcha ani widu ani słychu. Zrobili tylko sklepik, by dodatkowo zarobić a resztę olali. Pogratulować szybkości... 

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym to ja sam pisałem kilka stron temu a dokładnie to strona 114 post #2270.

a faktycznie, dziś mi nabiło gwiazdę na Tomsonie Garandem ale rozumiem, że insygni za wszystkie gwiazdy do broni i tak nie dotanę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, gdzie mogę znaleźć tę stronę, na której opisane są wszystkie odznaki i insygnia (jak je zrobić). Ta strona była po angielsku, kojarzy ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie warto kupić bc2 ? xd bo mam dosyc Mw2 i się zastanawiam nad kupnem bc2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie warto kupić bc2 ? xd bo mam dosyc Mw2 i się zastanawiam nad kupnem bc2 ;/

O, z choinki się urwałeś? No pewnie! Takie głupie pytania zadajesz :)

Leć jak najprędzej do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie warto kupić bc2 ? xd bo mam dosyc Mw2 i się zastanawiam nad kupnem bc2 ;/

Napewno nie bedziesz sie czuc jak w mw2... to jest zueplnie inna gra... zupelnie inny feel z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komuś udało się odblokować bagnet do Garanda? Czytałem gdzieś na forach angielskich, że jest to coś z platyną na Garandzie powiązane ale nie zrozumiałem do końca o co chodzi - eh ten język... Przecież są błędy właśnie z zaliczaniem statów pomiędzy Garandem a Thomsonem więc nie jestem pewny czy to odblokowanie w ogóle jest możliwe (a propos tych karabinów polecam serial na HBO Pacyfik - chłopcy z Marines dobrze nimi piorą japońców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum - Witam wszystkich :)

Mam problem z tą gra - mianowicie gdy awansowałem, to po chwili zerwało mi połączenie. Oczywiście odblokowana broń stała się znowu zablokowana, a ranga wróciła do tej sprzed rozgrywki. Szybko odrobiłem zaległości i wyszedł zonk - powstała rozbieżność między tym co mam w głównym oknie np ranga 13, a listą graczy gdzie widnieje 14. i tak przeskakuje juz to od kilku poziomów. Podobnie kilka unlocków jest niby odblokowanych a nie mogę ich użyć dopóki nie przeskoczę kolejnego stopnia. Na tę chwile mam 208,649 - jaka powinna być Waszym zdaniem ranga dla tej ilości pkt i co mam z tym fantem zrobić??? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum - Witam wszystkich :)

Mam problem z tą gra - mianowicie gdy awansowałem, to po chwili zerwało mi połączenie. Oczywiście odblokowana broń stała się znowu zablokowana, a ranga wróciła do tej sprzed rozgrywki. Szybko odrobiłem zaległości i wyszedł zonk - powstała rozbieżność między tym co mam w głównym oknie np ranga 13, a listą graczy gdzie widnieje 14. i tak przeskakuje juz to od kilku poziomów. Podobnie kilka unlocków jest niby odblokowanych a nie mogę ich użyć dopóki nie przeskoczę kolejnego stopnia. Na tę chwile mam 208,649 - jaka powinna być Waszym zdaniem ranga dla tej ilości pkt i co mam z tym fantem zrobić??? Z góry dziękuje.

powinieneś mieć 14lvl

PS. zobacz na moim

masz taki sam lvl jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - jak to działa:

Ostatnio trafiłem na grę, gdzie byłem broniącym. Broniliśmy dzielnie, nikt bomby nie podkładał, ale... Co jakieś 3 minuty przylatywał UAV i słychać było tylko BOOOM i połowa paska życia skrzynki M_COM znikała. Myślę, że gość napakował UAV w C4 i przyleciał nim koło skrzynki i wysadził ale.... UAV dalej latał!!! Wracał i znowu było BOOOM i znowu wracał do bazy i tak kilka razy. Był to tryb Hardcore.

Czy to jakiś BUG czy nie? A jeśli nie, to jak dokładnie działa ta taktyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakiś BUG czy nie? A jeśli nie, to jak dokładnie działa ta taktyka?

To zapewne wygląda w ten sposób:

jeden przejmuje UAV, drugi z teamu podkłada na helikopter C4, pierwszy leci helikopterkiem do m-coma i przez mikrofon mówi koledze kiedy uaktywniać ładunki, te wybuchają i niszczą m-com. Co do tego czy UAV jest niepodatny na obrażenia od przyjacielskiego C4 to nie jestem pewien ale być może tak jest.

W sumie nawet dobra taktyka jak się ma niedorajdy i kamperów w dużynie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne wygląda w ten sposób:

jeden przejmuje UAV, drugi z teamu podkłada na helikopter C4, pierwszy leci helikopterkiem do m-coma i przez mikrofon mówi koledze kiedy uaktywniać ładunki, te wybuchają i niszczą m-com. Co do tego czy UAV jest niepodatny na obrażenia od przyjacielskiego C4 to nie jestem pewien ale być może tak jest.

W sumie nawet dobra taktyka jak się ma niedorajdy i kamperów w dużynie ;P

Clan w którym teraz jestem zrobił tak na Port Valdez w pierwszym rejonie działań gdzie trzeba wysadzić B. Jeden był w UAV dwóch gości nałożyło C4 potem wystarczyło magiczne słowo "Teraz" i boom m-coma nie ma . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clan w którym teraz jestem zrobił tak na Port Valdez w pierwszym rejonie działań gdzie trzeba wysadzić B. Jeden był w UAV dwóch gości nałożyło C4 potem wystarczyło magiczne słowo "Teraz" i boom m-coma nie ma . :P

ale cwaniaki :D też tak muszę wypróbować

PS. dostaje się tyle samo pkt co za normalne rozwalenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. dostaje się tyle samo pkt co za normalne rozwalenie?

Jejku jak mnie to wkurza - tylko te pkt.

Mnie dziwi fakt, że goście robili tak z C4 i UAVem ale to im nie rozwalało UAVa tylko wracali do bazy napakować helikopter nowymi ładunkami. Trzeba to obcykać bo to może być dobra taktyka na niszczenie baz. Trochę desperacka ale z drugiej strony to łatwo jest zniszczyć UAVa jak lata tak nisko do M-COMa.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4 nie niszczy pojazdów z tej samej drużyny tylko wroga. Na jutjube są fajne filmiki jak chłopaki bawią się minami i quadem tzn. latają quadem hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cwaniaki biggrin.gif też tak muszę wypróbować

PS. dostaje się tyle samo pkt co za normalne rozwalenie?

najlepsze jest jak startuje runda kiedy spora ilość graczy leci galopem do UAV. Raz chciałem spróbować i już wciskałem kółeczko a tu proszę ktoś się wpycha przede mnie i głupio patrzy w monitor.... Poza tym zespoły przeciwne już wiedzą gdzie jest monitor UAV i snajperzy zdejmują szybko kierujących tymi pojazdami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill level po 20 randze o co tu biega po ponownym odpaleniu gry wyskoczylo mi ze mialem 100 i ze spadlo mi do 20 i ze mam pracowac nad poprawa, ale nie mam pojecia od czego zaleza te punkty i jak sie one nabijaja ? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych punktach kraza mity i legendy - nie zwracaj na nie za bardzo uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×