Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie sek w tym, ze serwery SA dedykowane, a opcji jest mniej niz w grach, gdze hostuje jeden z graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niezmienia faktu, że DICE od czasu demka liczy $$$ zamiast poczytać fora i zacząć naprawiać już dosyć pokaźną liczbę bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy nie dostaniemy tych opcji ktore opisales.

Dla mnie powinni jak najszybciej naprawic glitche i cofnac ten idiotyczny blok punktow po smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguna - w rush gra sie okropnie, masakra. Nie wiem czy to kwestia "nowości", ale przyjemności na razie zero. Snajperzy mogą być wszędzie, mortary są zamawiane częsciej niż BigMac w Mc Donalds, za to bluzgów dużo ;) Bardziej mi to na razie przypomina rzeź, niż taktyczne dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj...

Tak, gra jest super, ale wkurza mnie to, że każdy znikąd może cie zabić ;/

no i te mortary, co chwile go można mieć ;/

i niestety bardzo wolno bije się lvl, 2 dni gram i mam 4 lvl:pardon:

Ogólnie gra super, tylko zabijanie znikąd jest wkurzające ;/

PS. nie widzę różnicy pomiędzy lunetą 12x a zwykłą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj...

Tak, gra jest super, ale wkurza mnie to, że każdy znikąd może cie zabić ;/

no i te mortary, co chwile go można mieć ;/

i niestety bardzo wolno bije się lvl, 2 dni gram i mam 4 lvl:pardon:

Ogólnie gra super, tylko zabijanie znikąd jest wkurzające ;/

PS. nie widzę różnicy pomiędzy lunetą 12x a zwykłą :P

Prosze nie żartować że levele w Bad Company 2 nabiją się wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie żartować że levele w Bad Company 2 nabiją się wolno.

nie jestem taki pro jak ty.

Gdzieś 5h minęło i dopiero mam 4 lvl, tak, wiem, słabo, ale nie jestem taki dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - levele nabijają się dużo wolniej niż chociażby w pierwszej części Bad Company czy Battlefieldzie 1943. 2 dni i 4 lvl? Uwierz mi, to baaardzo długo.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie żartować że levele w Bad Company 2 nabiją się wolno.

Statystycznie rzecz biorac, w BC2 nabija sie lvl najwolniej sposrod FPSow na konsole chyba, ktos kto wczesniej po jednym dniu mial przykladowo 20 lvl w MW2/MW1 czy wysoka range w killzone, moze rzeczywiscie odniesc takie wrazenie, zarty nie maja z tym nic wspolnego.

edit: ja w sumie podobne wrazenie odnioslem, nigdy z seria battlefield nie bylem zbytnio zwiazany (kiedys z botami chwile w 1942 / BF2 i kilkanascie H w 1943 z psn), moje doswiadczenia fpsowe na konsole to wlasnie MW 1/2 oraz Killzone 2 wiec zanim sie rozegralem, i skumalem "z czym to sie je" rowniez uwazalem ze rangi tutaj wbija sie mozolnie, ale to do czasu az zaczalem zdobywac insygnia duzo pinow itp ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - levele nabijają się dużo wolniej niż chociażby w pierwszej części Bad Company czy Battlefieldzie 1943. 2 dni i 4 lvl? Uwierz mi, to baaardzo długo.

każdy znikąd mnie zabija no to nie ma co się dziwić... (nie dwa dni w tym sensie, że 24h+24h równa sie 2 dni, tylko że wczoraj 2,5h i dziś 2.5h = 5h wyszło mi 4 lvl ;/

Tam trzeba więcej kampić, żeby kogoś zabić..., bo jak gdzies pójde to mnie znikąd zabiją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie rzecz biorac, w BC2 nabija sie lvl najwolniej sposrod FPSow na konsole...

No i z tym moge się zgodzić.

BTW. Żałuj że nie pograłeś "troche" w BF2 bo wciągłoby cię niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy znikąd mnie zabija no to nie ma co się dziwić... (nie dwa dni w tym sensie, że 24h+24h równa sie 2 dni, tylko że wczoraj 2,5h i dziś 2.5h = 5h wyszło mi 4 lvl ;/

Tam trzeba więcej kampić, żeby kogoś zabić..., bo jak gdzies pójde to mnie znikąd zabiją...

Żeby kampić to też trzeba mieć łeb na karku, plansze są już ogólnie znane i po każdej krążą runerzy z nożami przeszukując każdy zakątek w poszukiwaniu kamperów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguna - w rush gra sie okropnie, masakra. Nie wiem czy to kwestia "nowości", ale przyjemności na razie zero. Snajperzy mogą być wszędzie, mortary są zamawiane częsciej niż BigMac w Mc Donalds, za to bluzgów dużo ;) Bardziej mi to na razie przypomina rzeź, niż taktyczne dzialania.

A ja "siła sobie obiecuję" po Atakama Desert w trybie Rush....Plansza mnie zauroczyła, ale nie przepadam za ganianiem "od Annasza do Kajfasza" a tryb conquest na razie mi się z tym kojarzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W jaki sposob naliczany jest "skill"?

Wczoraj troche pogralem i ku mojemu zaskoczeniu, moj obecny "skill" to...3. Nie zebym byl jakims wymiataczem (co widac w statystykach;) ale generalnie wiem o co w grze chodzi. Przed wczoraj mialem skill okolo 80. Wczoraj (Isla Inocentes) mimo ze dostalem "pin" za zniszczenie 4 M-com'ow w jednej potyczce i zrobilem troche ponad 3200pkt (2gi w teamie), "skill" spadl mi niemilosiernie. Dlaczego? Co prawda ginalem troche bo uzbrajalismy tylko we dwoch, ale wlasciwie sami wygralismy gierke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po paru godzinach na lagunie po obu stronach odszczekuje ;) Jest spoko. Choć nadal bardziej rzeźnicko niż na innych. Jakby jutro nie praca, to pewnie bym jeszcze bardziej polubił te plansze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem na lagunie i na razie masakra, ciężko się przebić przez obronę. Wizualnie bardzo fajna, więc mam nadzieję, że ludzie szybko ją ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z tym moge się zgodzić.

BTW. Żałuj że nie pograłeś "troche" w BF2 bo wciągłoby cię niemiłosiernie.

Dokładnie. w BF2 to się dopierow "wolno" levelowało - za zabicie przeciwnika było tylko 2 pkt, za przejęcie flagi razem 4, za leczenie naprawy asysty i inne popierdółki tylko 1 pkt. I nie było dodatkowych punktów za hedszoty spoty oraz medale, pinsy. jedynie zwycięskiej drużynie punkty końcowe razy dwa monożyło (w związku z czym każdy miał większe parcie na zwycięstwo). To były czasy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - levele nabijają się dużo wolniej niż chociażby w pierwszej części Bad Company czy Battlefieldzie 1943. 2 dni i 4 lvl? Uwierz mi, to baaardzo długo.

a co ja mam powiedzieć z 27 lvl-u spadłem po reklamacji vip kodu i konfiguracji konta do 1 lvl i straciłem kompletnie wszystkosad.gif , zastanawiam się teraz czy warto było kruszyc kopie o te vip kody, 80 h gry online w dupi., dobrze że platyna nie uciekła ha ha

teraz wszystko od nowa, zero optyki co najbardziej boli, nie mówiąc o dodatkach typu BODY AM - ginę w wymianie 1/1 szybciej czy MGNM AM

tragediano.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć z 27 lvl-u spadłem po reklamacji vip kodu i konfiguracji konta do 1 lvl i straciłem kompletnie wszystkosad.gif , zastanawiam się teraz czy warto było kruszyc kopie o te vip kody, 80 h gry online w dupi., dobrze że platyna nie uciekła ha ha

teraz wszystko od nowa, zero optyki co najbardziej boli, nie mówiąc o dodatkach typu BODY AM - ginę w wymianie 1/1  szybciej czy MGNM AM

tragediano.gif

przynajmniej masz do czego dazyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że trochę odbiegnę od tematu ale wymieniłem sobie MW2 na BC2 niestety nie wiedząc o VIP code. Może ktoś gra jedynie na singlu i mógłby mi oddać VIP Code, który znadował się w pudełku.

Byłbym bardzo wdzięczny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro watpie zeby ktos kupil BC2 zeby pograc tylko w singla ;p popatrz moze na allegro ;;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o vip kodzie mozesz zapomniec nikt tej gry nie kupuje dla singla a dzieki niemu sa dodatki poczatkowe 2 nowe mapki pozniej a w zasadzie juz teraz 2 nowe tryby na znanych juz mapach i moze cos jeszcze takze radze sobie zakupic w storze

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają neta. Kolega kupił wersje na X'a i gra na singlu a kod sprzedał za 20 zł na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają neta. Kolega kupił wersje na X'a i gra na singlu a kod sprzedał za 20 zł na allegro

Wiec nie wszyscy korzystaja z internetu -> forum.

PS. jak sprzedal kod na allegro bez neta, kafejka xD?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie wszyscy korzystaja z internetu -> forum.

PS. jak sprzedal kod na allegro bez neta, kafejka xD?

Może nie ma bezprzewodowego neta, chociaż to było by dziwne - mieć kasę na grę za 200zł, a nie kupić routera w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×