Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Я желаю вам мирного Пасхи и обычаям многих выстрелов!

cokolwiek to znaczy, ja ciebie tez!!

;)

Wszystkiego najlepszego panowie rowniez wam zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak parowałeś HS z konsolą? Kablem, czy wyszukałeś urządzenia BT? Przy pierwszej opcji głośnoś mic jest stała i nie da się jej regulować - wszystko powinno być cacy. Jeśli opcja druga, to pozbawiłeś się dodatkowych funkcji HS (jak High Quality, wyświetlanie stanu na ekranie itp.) ale masz prawdopodobnie wtedy regulację mic. Wtedy w ustawieniach musisz podbić głośność - tego nie sprawdzałem, bo parowałem przez kabel, ale tak podobno jest :whistling:

Pozdrawiam

sparowalem hs za pomoca kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rokkyu napisał :

"Życzę spokojnej Wielkanocy i wielu celnych strzałów!"

A i ja życzę wam wszystkiego naj ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy powyżej - Wesołych Świąt, odpoczynku od stresu i czego tam tylko Wam potrzeba!

A, i nabrania sił na nocne batalie, to przede wszystkim! :D

Peace out!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem , Gdy jestem w jakims czolgu to nie moge strzelac z karabinu ( tego "czolgowego") tylko i wyłacznie z działa , wydaje mi sie ze na poczatku mogłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem , Gdy jestem w jakims czolgu to nie moge strzelac z karabinu ( tego "czolgowego") tylko i wyłacznie z działa , wydaje mi sie ze na poczatku mogłem ...

Bo trzeba zmienić pozycje w czołgu wciskając X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tez nie wziąles dodatkowej specjalizacji w postaci dodatkowego działka w czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem , Gdy jestem w jakims czolgu to nie moge strzelac z karabinu ( tego "czolgowego") tylko i wyłacznie z działa , wydaje mi sie ze na poczatku mogłem ...

Tak jak Ronni powiedzial, jesli chcesz kierowac czolgiem, strzelac z dziala i karabinu, musisz wybrac specializacje (zebate kolko z 3ma nabojami). Ta sama specjalizacja daje ci mozliwosc strzelania z UAV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dzisiaj kolejnego idiotycznego buga. w trybie hardkor w karabinie mg36 nie ma kropki w celowniku :rofl:

nie wazne, czy uzywamy standardowego, czy dobierzemy sobie ktoregos sami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dzisiaj kolejnego idiotycznego buga. w trybie hardkor w karabinie mg36 nie ma kropki w celowniku  :rofl:

nie wazne, czy uzywamy standardowego, czy dobierzemy sobie ktoregos sami...

No bo oryginalny karabin nie ma kropki tylko lunete :)

Kropkę daje tylko i wyłącznie kolomator który służy do szybszego celowania i wiecej widzisz w otoczeniu celu- tak to sie ma w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam trzy pytania:

1. Zwykle po zabiciu z noża dostawałem brązowe nieśmiertelniki, ale teraz dostałem srebrnego. O co kaman?

2. Kiedy dostaje się killa "marksman headshot"? Czasami mi się trafia (oczywiście snajperem), ale od czego to zależy?

3. Jakim cudem ten gość z filmiku za marksman heada dostał 500pkt.? Ja dostaję ok. 20 pkt. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zalezy jaki poziom ma typ ktorego nozujesz, jak ma w miare wysoki to niesmiertelnik jest srebrny, pozniej beda nawet zlote niesmiertelniki, ale to juz nie wiem jaki lvl trzeba miec.

2. Marksman HS to pukntu dodawane za HSa ze snajperki na ponad 100m, im wiekcej metrow tym wiecej punktow.

3. J/w, wszystko zalezy od odleglosci, jak walniesz troche ponad 100m to punktow bedzie niewiele, max mozna dostac 500pkt za MHS (chociaz da sie to "obejsc").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnac np. dwa MHS jednym strzalem ;) Mi w ten sposob udalo sie zdobyc niecale 650pkt za jeden strzal, az strach pomyslec co by bylo jakby sie strzelilo 3-4MHS'y za jednym razem, bylibysmy chyba "ustawieni" do konca rundy heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawimy 12 typow w lini i na odleglosci 500 za marksman :P beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grając z Dizzym znalazłem kolejnego buga... jako że miałem mało czasu na grę (święta w końcu) wybrałem sobie na początku klasę postaci assault + Abakan. Kiedy już mi się znudził Abakan, postanowiłem sobie pobiegać i postrzelać z M16. Jakież było moje zdziwienie, kiedy chcąc strzelić z granatnika mój koleś wyciągał "z kieszeni" owego Abakana, kiedy podstawową bronią było M16 :P

Oczywiście nie mogłem z niego strzelać normalnie, tylko granatnikiem. Wyglądało to komicznie, tym bardziej, że gdy wciskałem zmianę trybu strzelania wracałem do M16 :)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złotego dogtaga dostaje sie za dźgnięcie typka z lvl wyższym niż 40. Ja mam takie 2 dogatagi ponieważ ubiłem 2 z 44 lvl :)

No i nareście wpadła mi platyna nożem, yupi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiane trybu strzelania? Możesz to rozwinąć? :)

Lewy na krzyżaku, granatnik, podstawowa broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepiony granatnik, a karabin.

PS

i znow drugi.. I tak cale zycie :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaa o to chodzi. Myslalem ze chodzi o single, burst i auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam trzy pytania:

1. Zwykle po zabiciu z noża dostawałem brązowe nieśmiertelniki, ale teraz dostałem srebrnego. O co kaman?

2. Kiedy dostaje się killa "marksman headshot"? Czasami mi się trafia (oczywiście snajperem), ale od czego to zależy?

3. Jakim cudem ten gość z filmiku za marksman heada dostał 500pkt.? Ja dostaję ok. 20 pkt. :/

AD1

Bronze 0-22

Silver 22-42

Gold 42-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD1

Bronze 0-22

Silver 22-42

Gold 42-50

Niemożliwe! Prędzej:

Bronze 0-22

Silver 23-42

Gold 43-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×