Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, jak zrobić w 1 rundzie obronę i atak? Chodzi tu o Conquest czy Rush?

rush, musisz wcisnac durny select przed podlozeniem ladunku i zaraz pod jego podlozeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak zrobić w 1 rundzie obronę i atak? Chodzi tu o Conquest czy Rush?

najłatwiej wg mnie to zrobić w conquest gdzie flagi przechodzą często z rąk do rąk. ktoś z twojego zespołu musi wcisnąć select kierująć na flagę - raz w obronie i raz w ataku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak zrobić w 1 rundzie obronę i atak? Chodzi tu o Conquest czy Rush?

Pewnie że w Conque'ście zaznaczasz żeby atakowali flage (zdobywasz ją). Potem klikasz znowu żeby bronili tą zdobytą flage (zabijasz kogoś lub twoj teammate ze squad'u gdy przeciwnik próbuje zdobyć flage i powinno być.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie moze czy jak dodam sobie do znajomych osobe po tym jak ją zabiłem nożem, to czy będzie liczyło mi się to do "knife 5 friends" :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Szczęśliwych,spokojnych,dostatnich Świąt!!! Strzelcie w Niedzielę przy Sniadanku "lufę" albo dwie..... niekoniecznie jak Recon siedząc na odludziu! Zapodajcie sobie mazurka albo makowca...Pogadajcie z żoną/narzeczoną (to się przyda kiedy trzeba będzie zagrać ustawkę zamiast....)

Życzę Wam wszystkim wszystkiego Naj!!!! ...wszak ludzie,którzy zainwestowali w konsolę,grę (często LIMITED),headseta i zarywają noce żeby się mordować....są jak wielka familia!!!!...a Święta są rodzinne!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedną misję do przejścia :pardon: ( rozkaz od samego Wodza):

-mleko

-ogórki kiszone

-korniszony "Krakusa"

-seler 1szt.

-zielone - natka

- koperek

- szczypiorek

-jabłka - Ligole 5szt.

- Szara Reneta 2szt.

I JUZ GRAM :biggrin: 3 dni Swiąt

PS. Przerwa będzie tylko na GP Malezji :no:

EDIT

Tej Renaty w M-com Selgros nie było, sama Wodzu kupiła...a seler to wygląda jak Motion Sensor :rolleyes:

EDIT :angry: Server is full

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Marqus, to i ją przłącze się do życzeń, wszystkiego dobrego Panowie spokojnych Świąt z palcem na spuście smile.gif jaj jak granaty, miłej rodzinnej atmosfery na polu walki i ślepych snajperów smile.gif NAJLEPSZEGO !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

Panie i Panowie Wesołych Świąt !! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos objasnic w jaki sposob dziala hellfire w smiglowcu? wiem, ze czolg musi dostac tracerem wystrzelonym z pistoletu, lub od strzelca w smiglowcu. wszystko fajnie tylko nie wiem jak potem namierzyc taki pojazd. probowalem przytrzymac celownik chwilke kwadraciku, tak jak to sie robi z wyrzutniami rakiet, jednak nic mi to nie dalo. czekalem na tyle dlugo, ze zostalem strącony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie moze czy jak dodam sobie do znajomych osobe po tym jak ją zabiłem nożem, to czy będzie liczyło mi się to do "knife 5 friends" :) ?

zawsze możesz przyczaić się za snajperem, wysłać mu zaproszenie do friendsów do BFBC2 a później ciach :)

moze mi ktos objasnic w jaki sposob dziala hellfire w smiglowcu? wiem, ze czolg musi dostac tracerem wystrzelonym z pistoletu, lub od strzelca w smiglowcu. wszystko fajnie tylko nie wiem jak potem namierzyc taki pojazd. probowalem przytrzymac celownik chwilke kwadraciku, tak jak to sie robi z wyrzutniami rakiet, jednak nic mi to nie dalo. czekalem na tyle dlugo, ze zostalem strącony...

poza tracerem i pasującym do niego rpg + wyrzutnia nr 2 nie ma automatyczego namierzania celu... z tego co kojarzę to w pozostałych przypadkach po prostu musisz trafić w cel albo trzymać celownik na celu tak długo ażdo momentu trafienia (np w przypadku ostatniej wyrzutni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak: zarowno strzelec jak i pilot musza miec perka V ALT W - strzelec dzieki temu bedzie namierzal cel (Hellfire nie namierza sie na Trecer Dart piechoty), a jak juz cel zostanie namierzony wystarczy odpalic Hallfire'a (ale tylko z bliskiej odleglosci, bo wtedy rakieta jakby "traci trop" i spada gdzie chce). Ogolnie to najlepszy dla pilota perk to IMO wiekszy DMG - dwie serie rakiet i po czolgu, a nawet mozna wtedy bardzo latwo ludzi wykaszac. Za to do strzelca chyba idealny jest szybszy reload bo dzialko samo w sobie to potega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem sobie w squadzie z Morim i mieliśmy 5 gości w squadzie [proof]

dsc02823g.jpg

Z góry ostrzegam musiałem sfragować kilku gości, dyplomacją nie dali się przekonać aby nie wysadzać M-COMów.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy tak samo wczoraj rając ale po jakimś czasie wywaliło jedną osobę z teamu.Poprostu chwilowy błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Я желаю вам мирного Пасхи и обычаям многих выстрелов!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak: zarowno strzelec jak i pilot musza miec perka V ALT W - strzelec dzieki temu bedzie namierzal cel (Hellfire nie namierza sie na Trecer Dart piechoty), a jak juz cel zostanie namierzony wystarczy odpalic Hallfire'a (ale tylko z bliskiej odleglosci, bo wtedy rakieta jakby "traci trop" i spada gdzie chce). Ogolnie to najlepszy dla pilota perk to IMO wiekszy DMG - dwie serie rakiet i po czolgu, a nawet mozna wtedy bardzo latwo ludzi wykaszac. Za to do strzelca chyba idealny jest szybszy reload bo dzialko samo w sobie to potega ;)

platynke w smiglowcu mam i dopiero dzisiaj udalo sie z tym hellfire. ja gram w trybie hardcore i strzelajac smiglowcem 2 rakiety w zupelnosci wystarcza, zeby zabic piechote, nie to co w normalu, gdzie trzeba wywalic cala serie, a i tak nie zawsze sie udaje. zazwyczaj jak gram sam, to sobie biore armor, a jak ze znajomym, to alt fire:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z rozpoznawaniem min wroga? czy jak piechota biegnie może zauważyć minę? jak są oznakowane dla zespołu jak już ktoś je zauważy? czy można przez lunetę je zauważyć? np wciskając select? czy mortar strajk, granaty itp mogą być przydatne przy oczyszczaniu drogi? No i czy przydaje się ten perk w czołgu dot. rozpoznawania min i piechoty koło czołgu? aha i czy widać jakąś różnicę pomiędzy minami rozpoznanymi wroga a własnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny można łatwo wysadzić, wystarczy strzelić z karabinu lub czołgu. Niczym one się nie róznią. Perk spotuje przeciwników, min chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny można łatwo wysadzić, wystarczy strzelić z karabinu lub czołgu. Niczym one się nie róznią. Perk spotuje przeciwników, min chyba nie.

no właśnie, niczym się nie różnią, wczoraj wyleciałem w czołgu z 2-ma pasażerami bo myślałem,że to nasze miny ale niestety nie były, przeciwnik się cieszył: triple kill :) na szczęście to tylko gra; w real life po takiej pomyłce nie można sobie poczatować na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga uzywalem dzis wyrzutni m136 i rpg i nie widzialem zadnej roznicy w mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na me pytanie? Gdy wpisuje się ten VIP kod, to staty się resetują i nabijają od nowa?

Bo mam już sporo odznak zdobytych i nie chcę aby przepadły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny można łatwo wysadzić, wystarczy strzelić z karabinu lub czołgu. Niczym one się nie róznią. Perk spotuje przeciwników, min chyba nie.

Perk spotuje przeciwników i miny. Wyglądają wtedy jak oznaczenia ładunków C4

Zna ktoś odpowiedź na me pytanie? Gdy wpisuje się ten VIP kod, to staty się resetują i nabijają od nowa?

Bo mam już sporo odznak zdobytych i nie chcę aby przepadły..

Punkty zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem kupilem ten hs sony do ps3 ktory niby jest super zajebisty. Podlaczylem naladowalem w opcjach dalem glosnosc na "5" i gdy mowie to sam sie slysze ( w tych opcjach jest pasek) ale gdy gram z kims w bc2 to ledwo mnie slychac jakbym mowil szeptem a mowie normalnie. Inni ( ci z ktorymi gram) maja jakies inne hs jakies motorole itd i slychac ich bardzo dobrze o co chodzi? mial ktos taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem kupilem ten hs sony do ps3 ktory niby jest super zajebisty. Podlaczylem naladowalem w opcjach dalem glosnosc na "5" i gdy mowie to sam sie slysze ( w tych opcjach jest pasek) ale gdy gram z kims w bc2 to ledwo mnie slychac jakbym mowil szeptem a mowie normalnie. Inni ( ci z ktorymi gram) maja jakies inne hs jakies motorole itd i slychac ich bardzo dobrze o co chodzi? mial ktos taki problem?

Po pierwsze jak parowałeś HS z konsolą? Kablem, czy wyszukałeś urządzenia BT? Przy pierwszej opcji głośnoś mic jest stała i nie da się jej regulować - wszystko powinno być cacy. Jeśli opcja druga, to pozbawiłeś się dodatkowych funkcji HS (jak High Quality, wyświetlanie stanu na ekranie itp.) ale masz prawdopodobnie wtedy regulację mic. Wtedy w ustawieniach musisz podbić głośność - tego nie sprawdzałem, bo parowałem przez kabel, ale tak podobno jest :whistling:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×