Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

25 lub 28 luty jest koniec nie pamiętam dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dopracowania team play'u powala, zwiększone punkty za akcje drużynowe to jest to. A motyw kiedy wpadasz w kilka osób z oddziału do pomieszczenia, czyścisz je i zajmujesz bazę - miód.

Pozdrawiam

Wyjąłeś mi to z ust, właśnie tego typu akcje i sytuacje są w tej produkcji fundamentem ;) . Ta współpraca i uczucie że wspólnie udało się pięknie rozwalić paru przeciwników, przejąć ,,paczkę", utrzymać daje świetne wrażenie, rozmowa z kolegami okazjonalne żarty i śmieszne sytuacje podczas rozgrywki też świetnie nadają klimatu lub po swojsku, miodu :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy gra będzie 1080p. I drugie moje pytanie czy gra przysłana z USA będzie chodzi~ła na konsoli kupionej w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co płakać, że nie będzie PL wersji - Xbox za to nie dostanie kodów na bronie hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co płakać, że nie będzie PL wersji - Xbox za to nie dostanie kodów na bronie hehehe

ale ocb, bom niekumaty - jakie kody na bronie ( a moze Bronię , tą z mięsnego )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darcio, ale to jak takl bardzo wazna jest grafika, a nie miód i gameplay , to Szeregoweic Ryan w konsole, lub DVD i masz grafike , budynki, wybuchy i bieganie żołnierzy realistyczne tak,ze AA nie potrzeba :)

gra to nie grafika , żadna - gdyby tak było , rynek gier zatrzymalby sie na ping'u lub River Raid'zie, bo kazdy by sie skrzywił na samolot o wygladzie krzyzyka

MW2 to brak taktyki idziesz i tniesz masz kumpla albo ekipe kumpli idziesz i tniesz z kumplami lamusow. Zawsze ta sama droga i mapy jakieś sztywne.

BC to więcej zabawy jak dla mnie, nie zalezy mi na byciu pierwszym w Scoreboard a na wsparciu zespołu.

W Mw2 idziesz zabijasz i tyle. W BC tez idziesz zabijasz ale np. Akcja jest dynamiczna wroga ekipa otacza budynek zostal jedna skrzynia w pierwszej bazie a ty jestes w budynku ktory jest otoczony przez wroga masz wiele opcji uzyc C4, rzucić granat, poczekać na kumpli, samemu cos zorganizować albo spieprzać do następnej bazy gdy przeciwnik zaczyna walic ze wszystkiego co ma do wycofujących sie oddziałów. I w tym jest cos emocjonującego. Sytuacja zmienia sie jak w Argentynskiej telenoweli, nagle i nie przewidywanie.

Najlepsze jest jak baza zostaje zdobyta, ekipa broniąca widząc przewagę wroga ucieka do następnej bazy i to jest to tego nie uświadczysz w Mw2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zresztą zobaczymy ile sztuk się rozejdzie gry na ps3 i ile będzie grało online, sugerujcie się demkiem bo większość w nie pyka bo jest okazja do pogrania online za darmo? :) kończę ten temat bo powoli zaczynamy dyskutować kto ile da za tą grę a mnie to zupełnie nie interesuję :)

Patrzac po temacia i wypowiedziach innych uzytkownikow to gra powinna sie dobrze sprzedac ;) O to ile osob bedzie w nia gralo online to sie akurat nie boje.

Ja juz sie nie moge doczekac full wersji, kiedy beda wszystkie mapy dostepne i bedzie mozna odblokowywac reszte zabawek.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy gra będzie 1080p. I drugie moje pytanie czy gra przysłana z USA będzie chodzi~ła na konsoli kupionej w Polsce ?

gra jest w 720. gra z USA bedzie chodzic w PL

ale ocb, bom niekumaty - jakie kody na bronie ( a moze Bronię , tą z mięsnego )?

do kazdego preordera sa doatkowe pukawki, colt i thompson ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w MW2 trzeba jednak miec skilla!!

Ze co ? W tej grze wystarczy miec dobre lacze, szczescie (zebys to ty respil sie za wrogiem) i troche refleksu aby ownowac, bo bron tak czy siak bez zadnego odrzutu (no, moze jest odrzut taki jak w automatach strzela tam gdzie celujesz. - gdzie tu skill ? (choc ponoc szczescie to tez kawalek skilla ;) )

Swoja droga popracuj nad skladnia, ciezko sie to czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze sporo fanboyow battla, mw2 jest dobry bardzo dobry, liczby mowia same za siebie, BF2 - po demku mam mieszane uczucia i w sumie zagrywalem sie w jedynke tak dwojke narazie omijam szerokim lukiem, co sie tyczy singla w battlu nie istnieje a w mw2 jest genialny jak zwykle zreszta no i rewelacyjny tryb spec ops w ktory moge grac all the time. Tryby multi sa zupelnie inne. MW jest bardzo szybkie BF jest wolne i posiada sprzet ciezki. I propo grafiki zalamalem sie grafika w demku, podloze to jakies nieporozumienie czekalem chyba na lepszy tytul ktory nie bedzie odstawal znaczaco od 1 na psxextreme sie jaraja ta dwojka, ale ja wole pcozekac na recki battla najlepiej na gamespocie lub ign i z preorderem sie czym predzej wstrzymac. A jezeli chodzi o brak skilla w mw 2 to mylicie sie bo ludzie nie przypadkiem sa na 1 miejscach w rankingach jezeli idzie o kazda gre, a ze nie jest druzynowy ? ja gram z kumplem i jakos tego nie dostrzegam. Pozdro i bez bluzg :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przegladaliśćie trofiki? ciekawi mnie to:Et Tu, Brute? Online: knife 5 friends , hm nie bardzo je kumam pardon.gif

edit: a co do przedmówcy to powiem że jestem jedną z tych liczb, ale byłem nią ok m-ca - platyna + 100% online i alegro, więc liczby jeszcze o wszystkim nie swiadczą, a sklaniam sie ku tezie, że dobre w mw2 są singiel i specopsy (czyli zabawa nie na długi czas) , co innego K2 gra na wiele długich miesięcy, dobre multi i singiel

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladaliśćie trofiki? ciekawi mnie to:Et Tu, Brute? Online: knife 5 friends , hm nie bardzo je kumam pardon.gif

edit: a co do przedmówcy to powiem że jestem jedną z tych liczb, ale byłem nią ok m-ca - platyna + 100% online i alegro, więc liczby jeszcze o wszystkim nie swiadczą, a sklaniam sie ku tezie, że dobre w mw2 są singiel i specopsy (czyli zabawa nie na długi czas) , co innego K2 gra na wiele długich miesięcy, dobre multi i singiel

Trofea łatwe z tego co widzę, a z tym Et tu Brute contra me to czasem się zdarza że jak dołączasz do znajomego to grasz czasem przeciwko niemu bo nie ma miejsca w drużynie i chyba wtedy trzeba mu wsadzić nóż w plecy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może napiszemy jakie gra ma minusy na podstawie demka multiplayer?!

1.Rzeczywiście grafika nie jest tak rewelacyjna. Owszem jest dobra ale te poszarpane elementy, zwłaszcza drzewa powodują ból głowy. Beta chodziła w wyższej rozdzielczości. Czy ktoś ma jakieś dane?

2.Można się bawić w rambo w tej grze. Wystarczy odrobina treningu i można wrogów wysłać na tamten świat. W demie atakującym zaczynam zawsze tak samo, jedna droga, według mnie najskuteczniejsza. Wsiadam na quada jadę do A wbijam do środka podkładam w środku budynku C4 uzbrajam objectiv wypadam na zewnątrz, czekam aż naleci się wrogów i KABUM, zabijam ręcznie tego co jeszcze nie zdążył dobiec, wbijam do kolejnego budynku na poddasze, robię otwór C4, wystrzeliwuję wszystkich wrogów na budynku który jest w fazie produkcji(ten z tymi ciężkimi karabinami na spawnie), asekuruję klatkę schodową i czekam aż moja drużyna się "namnoży" i lecimy do B itd. (tak ktoś pisał w temacie że w MW2 są schematy czy jakoś tak, tutaj też xD)

3.Wydaje mi się że w pełnej wersji gry niestety odznaczeń jak i elementów do odblokowania będzie zbyt mało bądź za szybko będą dostępne(obym się mylił).

4.Zbyt łatwo trafić wroga z daleka(czepiam się na siłę)

5.Odrzut broni jest taki w tej grze że nacelujemy gdzieś daleko hen na wroga i naciskamy strzał 5 razy i na pewno gość padnie. Taki odrzut że i tak celownik wraca na swoje miejsce(Ktoś tu się czepiał MW2 w którego nie miałem przyjemności zagrać).

6.Obszar ograniczający obszar mapki powinien być zaminowany a nie po 10 sec w bliżej niesprecyzowany sposób giniemy. Dodało by grze atrakcyjności(nie dotyczy spawnu atakujących).

Edytuj:

7. 24 graczy a nie 32 jak na PC

8. Brak możliwości stworzenia składu drużyny z 12 graczy a jedynie z 4 i również możliwość komunikacji tylko pośród owych 4 graczy

Edytowane przez nocny_napoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem na kilka twoich minusow. Jestem fanem calej serii i BF:BC2 jest jak dla mnie rewelacyjne i doczekac sie nie moge mojego preordera zlozonego w Pazdzierniku. Nie bronie gry na slepo tylko pisze co mysle o tych minusach.

1.Rzeczywiście grafika nie jest tak rewelacyjna. Owszem jest dobra ale te poszarpane elementy, zwłaszcza drzewa powodują ból głowy. Beta chodziła w wyższej rozdzielczości. Czy ktoś ma jakieś dane?

Grafika moze nie jest rewelacyjna, ale jest moim zdaniem bardzo dobra, w zupelnosci wystarczajaca. Wez pod uwage fakt ze teren sie deformuje, budynki i drzewa sa zniszczalne a mapy ogromne. I dzieje sie to miedzy innymi kosztem antyaliasingu czy tekstur czy rozdzielczosci. Jestem przekonany ze gdyby nie fizyka gry, grafika by wygladala conajmniej jak MW2 jesli nie lepiej. Tylko ze ja nie chce zeby wygladala jak MW2. Chce moc robic dziure w scianie, bo drzwi sa za daleko, albo skosic las cekaemem i odslonic kamperow. Poza tym dla mnie (i wiem ze dla wielu) to grywalnosc jest najwazniejsza, nie grafika.

2.Można się bawić w rambo w tej grze. Wystarczy odrobina treningu i można wrogów wysłać na tamten świat. W demie atakującym zaczynam zawsze tak samo, jedna droga, według mnie najskuteczniejsza. Wsiadam na quada jadę do A wbijam do środka podkładam w środku budynku C4 uzbrajam objectiv wypadam na zewnątrz, czekam aż naleci się wrogów i KABUM, zabijam ręcznie tego co jeszcze nie zdążył dobiec, wbijam do kolejnego budynku na poddasze, robię otwór C4, wystrzeliwuję wszystkich wrogów na budynku który jest w fazie produkcji(ten z tymi ciężkimi karabinami na spawnie), asekuruję klatkę schodową i czekam aż moja drużyna się "namnoży" i lecimy do B itd. (tak ktoś pisał w temacie że w MW2 są schematy czy jakoś tak, tutaj też xD)

Gwarantuje Ci ze jakbys gral przeciwko ekipie z ktora ostatnio pogrywam, twoja wycieczka quadem zakonczyla by sie w lasku zaraz po zeskoku ze skalki... Poza tym oczywiscie ze sa schematy. Ale po 2-3 uzyciach takiego schematu musisz juz wymyslec nowy, chyba ze grasz przeciwko tepakom. I biorac pod uwage sprzet i destrukcje jest duzo wieksze pole manewru jesli chodzi o wymyslanie tych schematow niz w takim MW2 czy nawet K2.

3.Wydaje mi się że w pełnej wersji gry niestety odznaczeń jak i elementów do odblokowania będzie zbyt mało bądź za szybko będą dostępne(obym się mylił).

Jesli bedzie jak w jedynce (a tak to wyglada) to wcale nie bedzie latwo i szybko.

4.Zbyt łatwo trafić wroga z daleka(czepiam się na siłę)

Ze jaka bronia? (sie czepiasz)

5.Odrzut broni jest taki w tej grze że nacelujemy gdzieś daleko hen na wroga i naciskamy strzał 5 razy i na pewno gość padnie. Taki odrzut że i tak celownik wraca na swoje miejsce(Ktoś tu się czepiał MW2 w którego nie miałem przyjemności zagrać).

Jesli nacisniesz strzal szybko 5 razy po sobie to nie padnie. Owszem wraca celownik na srodek, ale nie tak szybko zebys serie puscil ktora zabija. A jesli zabijasz kogos 5 strzalami jeden po drugim, czekajac az celownik "opadnie" to ten ktos kogo zabijasz jest durniem i tyle :)

6.Obszar ograniczający obszar mapki powinien być zaminowany a nie po 10 sec w bliżej niesprecyzowany sposób giniemy. Dodało by grze atrakcyjności(nie dotyczy spawnu atakujących).

Jaki niesprecyzowany sposob? Przeciez wola glos ze wchodzisz w obszar zasiegu artylerii wroga (tak samo jak w jedynce). A to jest sensowniejsze niz caly swiat dookola zaminowany :)

7. 24 graczy a nie 32 jak na PC

No tu juz widocznie PS3 nie wyrabia wiecej

8. Brak możliwości stworzenia składu drużyny z 12 graczy a jedynie z 4 i również możliwość komunikacji tylko pośród owych 4 graczy

Zgadzam sie ze mogli by zwiekszyc ilosc ludzi w squadzie. Chocby o jeden slot bo 4 to czasem malo. Ale opcja komunikacji tylko ze swoim squadem jest jak najbardziej na miejscu. W koncu nie musze sluchac krzykow zjebanych malolatow albo jakiejs nastoletniej muzyki grajacej w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ma co się na obecnym etapie za dużo wychylać z oceną, a zwłaszcza na siłę krytykować, dostaniemy calaka to zobaczymy, po demku nie można jeszcze wszystkiego przewidzieć, a walić w pozycję bo nie jest to mw2 to kazdy potrafi, poczekamy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszemy jakie gra ma minusy na podstawie demka multiplayer?!

2.Można się bawić w rambo w tej grze. Wystarczy odrobina treningu i można wrogów wysłać na tamten świat. W demie atakującym zaczynam zawsze tak samo, jedna droga, według mnie najskuteczniejsza. Wsiadam na quada jadę do A wbijam do środka podkładam w środku budynku C4 uzbrajam objectiv wypadam na zewnątrz, czekam aż naleci się wrogów i KABUM, zabijam ręcznie tego co jeszcze nie zdążył dobiec, wbijam do kolejnego budynku na poddasze, robię otwór C4, wystrzeliwuję wszystkich wrogów na budynku który jest w fazie produkcji(ten z tymi ciężkimi karabinami na spawnie), asekuruję klatkę schodową i czekam aż moja drużyna się "namnoży" i lecimy do B itd. (tak ktoś pisał w temacie że w MW2 są schematy czy jakoś tak, tutaj też xD)

a w obronie robie tak, pierwszy respawn lece na 2 pietro w budynku na stacjonarny karabin maszynowy i czekam na kamikaze na kladach takich jak ty :D, lecz po chwili zdenerwowany gracz bierze uav przylatuje i strzela lub kosi mnie smiglami po plecach, to ja wtedy ...... i tak mozna pisac i pisac :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast gram dla czystej przyjemności, zdobywam wprawdzie tyle punktów co Gortat w NBA ale podglądam różne taktyczne "cwaniactwo" i każda rozgrywka to jest nauka........

Wczoraj grałem z gościem CYCKI PL :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do demka - dla mnie każdym mecz jest coraz lepszy i gra coraz bardziej mi się podoba, utwierdziłem się w tym że pre-order to dobra decyzja ;D

Grafika pewnie będzie lepsza w pełnej, chociaż mi tam wcale jej nie trzeba, nie jestem typem gracza dla którego grafika jest najważniejsza, jasne fajnie jak wszystko ładnie wygląda, ale najważniejszy jest fun płynący z gry :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze przyznać że byłem wielkim fanem MW2 grałem non stop jak tylko był wolny czas, ale po zagraniu w demko BC2 odstawiłem MW2 i od razu złożyłem preordera, fakt że graficznie nie powala ale po chwili sie człowiek przyzwyczaja i nie zwraca na grafe uwagi. MW2 po prostu mi sie znudziło i chciałem czegoś innego a BC2 właśnie jest inny, zaj******e grywalny i ogólnie baaardzo miodny, naprawde można poczuć że jes sie na wojnie tym bardziej jak ma się dobry sprzęt nagłaśniający. Strzały z czołgu, i wybuchające pociski obok dają miażdżący efekt (u mnie cała chata się trzęsie jak gram w BC2 :D) Myśle że przy BC2 spędze dużo wiecej czasu niż przy MW2. Zapraszam do wspólnej gry, mam HS i skilla nienajgorszego :) PSN ID widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

czy jak dzisiaj zamówię (w sklepie ps3site.pl) to dostane AKS-74U?

będę wdzięczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

czy jak dzisiaj zamówię (w sklepie ps3site.pl) to dostane AKS-74U?

będę wdzięczny za odpowiedz.

Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem w tym kraju zanika - a tak narzekali na komunistyczna edukację - zacytuje tu stronę sklepu:

Każdy klient, który wcześniej złożył preordera na grę Battlefield: Bad Company 2 Edycja Limitowana, otrzyma kod na dodatkową broń AKS-74U!

Za http://www.ps3sklep.pl/preordery,24.html.

Czego jeszcze nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem w demko i na ps3 i na xboxie dla porównania... Teraz mam ogromny dylemat, zrezygnowałem z preordera na xboxa (bo mnie wkurza polityka MS) i chciałem kupić zamiast BFa MAGa z Headsetem. Teraz nie wiem czy brać MAGa czy BFa na ps3 :) jeszcze nie mam tylu znajomych, żeby pograć ostro z kimś na ps3 :/ to mnie zatrzymuje, bo na xboxie pełno kumpli kupuje :) doradźcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej gram w demko tym bardziej mnie wciaga. Obecnie jestem zafascynowany 2 karabinem szturmowca (XMB czy jakos tak). Kosi niesamowicie. Wlasnie skladam preordera, szkoda ze nie ma zadnej opcji z HS w zestawie. Przydalby sie, wczorajsze granie z forumowiczami bylo calkiem udane (niestety brak komunikacji byl odczuwalny). 330zł za taki komplet to spory wydatek, musze dobrze przemyslec to ;)

No i czympredzej do poczatku marca i jedziemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wlasnie skladam preordera, szkoda ze nie ma zadnej opcji z HS w zestawie. :D

oj tak, to by rozwiało wszystkie moje dylematy i bym brał BFa razem z HS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×