Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

taaa a miod w BC2 jest taki,ze hej nie wiem ,ale niektorzy sa poprostu zachwyceni hypem na owa produkcje i nie maja swojego zdania i tak sie podniecaja.Odnosnie grafiki to stary nie nadaremno mamy next gen,czyli tak zeby to szlo do przodu razem w kupie a nie osobno miod z gameplayu i grafika.Zreszta kazdy ma swoje zdanie i tyle w tym temacie ja nt produkcji marki EA mam jedno zdanie typowa masowka z kazdym rokiem,bo co w tej produkcji jest innowacyjnego?rozwalanie otoczenia i wszystko no ale badzcie zaslepieni tymi kitami wkoncu EA to Wasz mentor:D:D:D

w MW2 lisc na krzaku jest w stanie zatrzymac strzal z RPG ;)

Stary widac jak grales w MW2,noi daj dziecku klawiature i potem pisze bajki lepsze jak Tuwim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa a miod w BC2 jest taki,ze hej nie wiem ,ale niektorzy sa poprostu zachwyceni hypem na owa produkcje i nie maja swojego zdania i tak sie podniecaja.Odnosnie grafiki to stary nie nadaremno mamy next gen,czyli tak zeby to szlo do przodu razem w kupie a nie osobno miod z gameplayu i grafika.Zreszta kazdy ma swoje zdanie i tyle w tym temacie ja nt produkcji marki EA mam jedno zdanie typowa masowka z kazdym rokiem,bo co w tej produkcji jest innowacyjnego?rozwalanie otoczenia i wszystko no ale badzcie zaslepieni tymi kitami wkoncu EA to Wasz mentor:D:D:D

Stary widac jak grales w MW2,noi daj dziecku klawiature i potem pisze bajki lepsze jak Tuwim

................................................................. :o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................................................................. :o

taaa tylko tyle potrafisz napisac,stary widze Twoje posty na tym forum i najlepsi sa Ci co znaja sie na wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem jakies ponad 48h a ta rewelacje znam z filmikow, chocby np tego http://www.youtube.com/watch?v=jXb6ChPdeTg

jak i z walsnych doswiadczen, jak w faveli na dachu nie dalo sie przez krzak zastrzelic przeciwnika.

Wiec nie mow mi dziecko w co ja gralem a w co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha fajny przyklad dales jeszcze z faveli, gdzie zazwyczaj kampia burasy ktorych idzie rozwalic no ale ty nie dales rady lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha fajny przyklad dales jeszcze z faveli, gdzie zazwyczaj kampia burasy ktorych idzie rozwalic no ale ty nie dales rady lol

mysle ze ta wypowiedz jakoby konczy nasz dialog ;) z 13 latkami rozmawialem chetnie jakies 17 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w demo odkąd pojawiło się w PSS, ciągle dostaję baty, mam niskie ratio, a i tak nie mogę oderwać się od pada wieczorami.

Nigdy nie byłem wielkim fanem FPS'ów (nie podoba mi się kłejkowate parcie na fragi), ale tutaj uwielbiam czuć się elementem wojny.

Teraz uzależniam kupno BC2 od... wysokości rachunku za gaz. ;)

Jeśli ktoś chce przyjąć nooba pełnego zapału do walki to mój PSN ID widnieje po lewej. Gram po 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ta wypowiedz jakoby konczy nasz dialog ;) z 13 latkami rozmawialem chetnie jakies 17 lat temu ;)

Konczy konczy :). Niech sie uczy skladac zdania w szkole, a nie tu. Kolejne wypociny nie na temat juz beda offtopem.

EDIT: Zeby nie bylo, wklejam usunietego posta. Kolejnych juz wklejal nie bede :)

hahaha najmadrzejszy sie odezwal,majac moderatora mysli,ze swiat lezy u jego stop hehehe a BC2 jak dla mnie jest srednia giera dla takich jak Wy co chca sie poczuc czescia pseudo wojny bawcie sie Panowie Waszym BC2,czekam tylko by Was spotkac w demie ktore odpale specjalnie dla Was i sie poczuc jak prawdziwy zolnierz na polu bitwy:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem jeszcze trochę demko i po wcześniejszej wypowiedzi dodam jeszcze że graficznie bez rewelacji szczególnie jeżeli chodzi o drzewka w oddali i reszte dupereli wyglądają żenująco szkoda mogliby to poprawić chociaż trochę by dało się na to patrzeć no niestety ale mam wręcz wrażenie że graficznie wypada prawie tak samo jak bad company 1, trochę mam mieszane uczucia zwłaszcza że nie zapominajcie jest jeszcze kampania której nie dali posmakować w demku, oraz brak polskiego dubbingu przez co czuję się wydymany na 102% kupując grę za tą samą kwotę co gra na xboxa z pełną lokalizacją :) Czas pokaże preordera napewno nie zamawiam jak wyjdzie jakaś konkretna recenzja wtedy zapadnie decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy odpalaja bc2 i pierwsze co robia to ogladaja drzewa w oddali.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to nie do mnie?:) na drzewka zacząłem zwracać uwagę po 5h gry.Pierwsze na co zwracałem uwagę to gameplay ale nie wpoisz mi chyba że płacisz za grę 200zł tylko po ty by pograć na multi? czuje że lekko zaczynasz bronić tejże gry ale cóż każdy ma swoje gusta i guściki ja nikomu nie narzucam swojej wypowiedzi, wyrażam swoją opinie na temat gry do którego mam prawo, nie wdrążam głębiej bo nie mam zamiaru wywoływać kłótni.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, wydam 200 zl zeby grac w multi. Ba, nawet 300 bym dal za ta gre.

Singla zrobie w drugiej kolejnosci, albo jak mi net padnie.

Pogralem juz jakies 11-12h w multi, i jakos nie pamietam zebym sie rozwodzil na temat wygladu drzew, czy innych krzakow. To jest kompletnie bez znaczenia. Liczy sie przyjemnosc rozgrywki.

P.S. nie bierz tego do siebie, ja Cie nie atakuje, poprostu pewnych rzeczy i wypowiedzi zrozumiec nie potrafie, ale calkiem na spokojnie ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wydam 200 zl na multi bo spedze w nim mnóstwo czasu, a singiel bedzie przechodzony w przerwach albo jak kolega napisal jak net padnie ;) Dobry przyklad byl z beta i teraz z demkiem tylko jedna mapa a mozna grac i grac.

@Destroyerjump

Mowisz ze nie da Ci sie wpoic, ze sie gre kupuje tylko dla multi. Wiekszosc osob kupi BC2 dla multi a singile jest tylko dodatkiem.

Co powiesz o MAG'u, ktory nie ma singla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w przypadku BC2 singiel to dodatek do multi. ;)

Aż korci żeby nagrać niektóre akcje i zmontować wojenną machinime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w zasadzie singla nie brałem pod uwagę, czając się na BC2. A demo na jednej mapie zrywa skalpy:) I faktycznie grafika jest niebardzo, ale nie to się liczy w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wole najpierw przejść single, żeby wszystko opanować do perfekcji, a następnie w multi chodź grałem w demo i muszę to powiedzieć

BATTLEFIELD: BAD COMPANY RZĄDZI

no i tyle :D

Edytowane przez Niemier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja nawet jestem rpzekonany ze singiel bedzie bardzo dobry.

Singla w BC1 zrobilem 2,5 raza. Easy, Normal i pol Hard, tylko dlatego ze wyszedl MW2 ;) i zabraklo czasu

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki był single w BC1? Też taki "filmowy" jak w MW2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wydam 200 zl na multi bo spedze w nim mnóstwo czasu, a singiel bedzie przechodzony w przerwach albo jak kolega napisal jak net padnie ;) Dobry przyklad byl z beta i teraz z demkiem tylko jedna mapa a mozna grac i grac.

@Destroyerjump

Mowisz ze nie da Ci sie wpoic, ze sie gre kupuje tylko dla multi. Wiekszosc osob kupi BC2 dla multi a singile jest tylko dodatkiem.

Co powiesz o MAG'u, ktory nie ma singla ?

Nie wypowiadam się na temat MAG'a ponieważ ta gra mnie kompletnie nie interesuje po graniu w bete.Ja też lubię grać dużo w multi jest to też wręcz dla mnie priorytet ale bez przesady można zrobić dobrą grę posiadającą fajne multi, zadowalającą grafikę, singleplayer co potwierdza np: mw2,uncharted2.

Zresztą zobaczymy ile sztuk się rozejdzie gry na ps3 i ile będzie grało online, sugerujcie się demkiem bo większość w nie pyka bo jest okazja do pogrania online za darmo? :) kończę ten temat bo powoli zaczynamy dyskutować kto ile da za tą grę a mnie to zupełnie nie interesuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, kompletnie inna bajka.

4 zolnierzy do zadan "niechcianych do zrobienia" przez kogokolwiek innego, podrozujacych po jakichs pustkowiach, co jakis czas bioracych udzial w jakiejs rozwalce. Z jednej strony rozkazy z "gory", z drugiej podazanie za zlotem. Calosc ubrana w niewyobrazalnie klimatyczne dialogi, humor itp. Gra duzo wolniejsza od MW2. Ale bardzo fajna i klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy odpalaja bc2 i pierwsze co robia to ogladaja drzewa w oddali.

bo te piksele są pierwszą rzeczą która się rzuca w oczy. 

@DaArCiO

Mówisz, że mamy 'next gen' a powiedz mi czym tak naprawdę jest ta nastepna generacja ? Bo według mnie jest to umowny podział według zastosowanej technologii. Nie ma wzmianki o żadnej grafice idącej w parze z grywalnościa, o której to wspominałeś. 

Swoją drogą zastanawiam się nad jedną rzeczą .. Stwierdziłeś, że MW2 jest produkcją dla hardcorowych graczy i wymaga skilla. Co w niej jest takiego hardcorowego ? Bo grałem na pc w nią od czasu premiery i gdy czytam coś takiego wybucham niekontrolowanym śmiechem. Nie ma w niej nic hardcorowego, naprawdę. Perki, prawie zerowy odrzut broni, pokazywanie przeciwników na mapie - to są hardcorowe rzeczy ? 

Zresztą spór pomiędzy seria Battlefield a Call of Duty istniał od początku. Ta pierwsza jak sam jej tytuł wskazuje, chce imitować pole bitwy. Stąd pojazdy opancerzone, stacjonarne AT, śmigłowce i rozległe przestrzenie w których toczy się walki. Call of Duty natomiast to rozgrywka przeznaczona na szybka i dynamiczną akcję na mniej rozległych mapach. I co ważne na publikach raczej skierowana w stronę bycia samotnym rambo, aniżeli wczucia się w rolę członka drużyny. 

PS: czytając twoje posty uważam ,że obok obowiązkowej matury z matematyki, organ szkolnictwa powinnień również wprowadzić bardziej restrykcyjną maturę z naszego ojczystego języka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy odpalaja bc2 i pierwsze co robia to ogladaja drzewa w oddali.

To tam są jakieś drzewa?? :pardon: A tak serio to zgadzam się w całej rozciągłości. Mnie osobiście gameplay wciągnął jak czarna dziura. Grafika - nie wiem, nie zwracam na to aż takiej uwagi. Co z tego, że w MW2 są wodotryski, skoro gra jest całkowicie ale to całkowicie nie grywalna?

Kwestia dopracowania team play'u powala, zwiększone punkty za akcje drużynowe to jest to. A motyw kiedy wpadasz w kilka osób z oddziału do pomieszczenia, czyścisz je i zajmujesz bazę - miód.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dam 200pln za to żeby pograc w multi. seria BF zawsze byla multiplayerem, singiel mnie nie interesuje, no chyba ze tak jak koledze kilka postow wyżej padnie mi net. Cała ta dyskusja zaczyna wymykać sie z pod kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co z tego, że w MW2 są wodotryski, skoro gra jest całkowicie ale to całkowicie nie grywalna?

Ale jakie w MW2 sa wodotryski? bo z tego co pamietam to gra wyglada raczej srednio, a w multi to jakosc tekstur juz calkiem slabiutka.

Tam tez poprostu liczyl sie gameplay, ktory jak na arcadowe multi, stal na najwyzszym poziomie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×