Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

macie czasami problem z hs w bc2?

HS laczy mi sie z ps3 ale nic nie moge mowic i nie slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz , czy masz prawidlowo ustawione wejscie/wyjscie dl rozmów w PS3 - to raczej nie wina dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem w demko i na ps3 i na xboxie dla porównania... Teraz mam ogromny dylemat, zrezygnowałem z preordera na xboxa (bo mnie wkurza polityka MS) i chciałem kupić zamiast BFa MAGa z Headsetem. Teraz nie wiem czy brać MAGa czy BFa na ps3 :) jeszcze nie mam tylu znajomych, żeby pograć ostro z kimś na ps3 :/ to mnie zatrzymuje, bo na xboxie pełno kumpli kupuje :) doradźcie :D

To dodawaj ludzi do friendsów :) Możesz mnie, dosyć często gram a zawsze jedna więcej giwera w drużynie to dobra rzecz :)

Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi. Od dawna byłem fanem COD. Modern Warfare zwaliło mnie z nóg i zagrywałem się w nie długo i namiętnie, w oczekiwaniu na MW2. Ukazało się w końcu i jak dla mnie wielkie rozczarowanie.

Owszem, perki, możliwość customizacji postacji rewelacja ale gameplay po prostu porażka. Co mnie najbardziej boli to to, że większość ludzi gra się w to dla nabijania fragów, headquarters to po prostu żart.

Bad Company to jest właśnie to, gra drużynowa bez sztucznego nabijania fragów i ustawicznego zerkania na swoje K/D ratio. Grafika rzecz dyskusyjna, gram od czasów C64 więc jak dla mnie to i tak bomba 

Poza tym preferuję grywalność i miodność nad grafikę. Ale są gusta i guściki.

Pozdrowienia

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, w BC2 nie gra sie dla k/d ratio.

W BC2 gra sie dla napisu: "YOUR TEAM HAS WON"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dla tego wczucia, kiedy zaczyna sie ciemna nocą niekontrolowanie krzyczec w headset - Z TYŁU , Z TYŁU , MASZ GO ZA PLECAMI !!!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dla tego wczucia, kiedy zaczyna sie ciemna nocą niekontrolowanie krzyczec w headset - Z TYŁU , Z TYŁU , MASZ GO ZA PLECAMI !!!!!! :)

Chyba ze grasz czasem ze mna to Ci powiem "Uwazaj BAAPA idzie gosc do Ciebie po schodach, zaraz dostaniesz noza"... ciach.. Sorry moglem to ujac inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w BF:BC2 demie nie podoba się przeładowanie broni.

W BC1 jak był scar to on wyciągał stary wkładał nowy magazynek i zaciągał ten zamek z boku czy co to tam było i dopiero można było strzelać.

W bc2 tylko wyciąga stary i wkłada nowy,brakuje mi tego "zaciągania":P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze grasz czasem ze mna to Ci powiem "Uwazaj BAAPA idzie gosc do Ciebie po schodach, zaraz dostaniesz noza"... ciach.. Sorry moglem to ujac inaczej :D

:) tak tak !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w BF:BC2 demie nie podoba się przeładowanie broni.

W BC1 jak był scar to on wyciągał stary wkładał nowy magazynek i zaciągał ten zamek z boku czy co to tam było i dopiero można było strzelać.

W bc2 tylko wyciąga stary i wkłada nowy,brakuje mi tego "zaciągania":P

widze lubisz sobie poczekac ;) zawsze po przeladowaniu mozesz dla zasady odczekac sobie jeszcze ta chwile ;) Moze Cie nikt nie zabije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob zdobywa sie "skill" w BC2?? Jestem nowy w temacie FPS'ow, ale gra mnie wciagnela na maksa :) Widze ze to rosnie, ale jeszcze nie wiem dlaczego. Od czego zalezy poziom skilla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w BF:BC2 demie nie podoba się przeładowanie broni.

W BC1 jak był scar to on wyciągał stary wkładał nowy magazynek i zaciągał ten zamek z boku czy co to tam było i dopiero można było strzelać.

W bc2 tylko wyciąga stary i wkłada nowy,brakuje mi tego "zaciągania":P

To jesteśmy we dwóch, mnie również to razi. Wolę kiedy obsługa broni wygląda tak jak ,,really" wtedy dodaje to smaczku i można się czegoś nauczyć. Zresztą to ma dawać nam emocje pola bitwy, a chyba nic tak nie powoduje szybszego bicia serca, jak widzisz że masz zero naboi, przeładowujesz i trwa to ,,wieczność" i nagle przed tobą biegnie wróg :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz, to Ty jestes dosc wysoko w rankigu na BC2 czy mi sie wydaje?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tia ja, mam wolne więc mogę sobie pofolgować :P . Niestety od poniedziałku już koniec i będę grał znacznie mniej, ale spokojnie dla BC2 zawsze znajdę czas :ok: .

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bombel, punkty dostajesz za zabijanie wrogów, zniszczenie pojazdu w którym znajduje się wróg itp.

te punkty sumują się, i jak uzbierasz ich określoną ilość twój poziom zostaje zwiększony dzięki czemu możesz używać nowych broni, dodatków, celowników itp ;)

(mam nadzieję że o to chodziło ;P)

PS: Sam natomiast mam problem z połączeniem się do serwera na którym gra kolega, wyskakuje "Connection Problem" (czy coś takiego) i tyle z wspólnego grania..

próbowałem wielokrotnie za każdym razem to samo.. zna ktoś przyczynę i rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

^^^ Nie o to chyba, chodzi mu o kolumnę Skill w leaderboardach, szczerze sam nie wiem jak się ona zlicza, porównywałem się z kumplem, mam więcej fragów, więcej team punktów czy jakoś tak i podobny czas gry, a on ma większy skill :) on zresztą też nie wie.

Może chodzi i wykonywanie stricte poleceń zakładanie/rozbrajanie ładunków.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie o to

pewnie wszystko co robisz w grze i k/d sie sumuje i tak jest skill level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie o to

pewnie wszystko co robisz w grze i k/d sie sumuje i tak jest skill level

Podobno K/D ma najwieksze znaczenie no ale sam juz nie wiem. U mnie jest tak ze faktycznie jak mi lepiej ogolnie idzie to mam wyzszy. Wczoraj mi szlo zajebiscie i zakonczylem dzien ze skillem 200. Sprawdze zaraz jak to sie dzis zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Sam natomiast mam problem z połączeniem się do serwera na którym gra kolega, wyskakuje "Connection Problem" (czy coś takiego) i tyle z wspólnego grania..

próbowałem wielokrotnie za każdym razem to samo.. zna ktoś przyczynę i rozwiązanie problemu?

Mam ten problem. Tylko raz udało mi się dołączyć, a w pozostałych przypadkach...kiszka "Connection Problem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten problem. Tylko raz udało mi się dołączyć, a w pozostałych przypadkach...kiszka "Connection Problem"

Czasami mi się to zdarza.Wydaję mi się,że albo kolega jest w drużynie, która składa się z 4 osób lub gra jest już w takim końcowym etapie,że nie ma sensu dołączyć gracza.

Jednak w moim przypadku odczekanie chwili lub pierw się łączę do jakiejkolwiek gry następnie dopiero wybieram dołącz do znajomego i to zazwyczaj pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to moze ja z innej beczki :>

BC 2 to moja pierwsza gra na ps3 w ktorej bylem zmuszony wylaczyc w dualshocku wibracje podczas gry :/// Praktycznie przez cala gre pad wibruje co powoduje male trudnosci w poruszaniu sie i celowaniu. To jeszzcze jestem w stanie zaakceptowac, ale po graniu ok. 1h pad jest na tyle juz rozladowany ze musze siegac po kabelek usb, a tego strasznie nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ Nie o to chyba, chodzi mu o kolumnę Skill w leaderboardach, szczerze sam nie wiem jak się ona zlicza, porównywałem się z kumplem, mam więcej fragów, więcej team punktów czy jakoś tak i podobny czas gry, a on ma większy skill :) on zresztą też nie wie.

Może chodzi i wykonywanie stricte poleceń zakładanie/rozbrajanie ładunków.

No wlasnie chodzilo mi o to o czym piszesz ;] Najlepsi maja po 200 i chyba wiecej sie nie da jak widac. Ja np mam duzo mniej niz co poniektorzy pode mna w scoreboards. Przyznaje sie ze mialem dluzsza przerwe w graniu, a w FPS'y na multi nigdy nie gralem, wiec na razie skill chyba przez to taki niski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno K/D ma najwieksze znaczenie no ale sam juz nie wiem. U mnie jest tak ze faktycznie jak mi lepiej ogolnie idzie to mam wyzszy. Wczoraj mi szlo zajebiscie i zakonczylem dzien ze skillem 200. Sprawdze zaraz jak to sie dzis zmieni.

Poza ratio może być jeszcze brany pod uwagę score per minute i jeszcze celność ale jak to dokładnie jest liczone to ja nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten problem. Tylko raz udało mi się dołączyć, a w pozostałych przypadkach...kiszka "Connection Problem"

serwer jest pełny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia ja, mam wolne więc mogę sobie pofolgować :P . Niestety od poniedziałku już koniec i będę grał znacznie mniej, ale spokojnie dla BC2 zawsze znajdę czas :ok: .

Pochwal się który place :D Mam jednego polaka co jest 900 i mam ochotę go w niedługim czasie dogonić. bzykacz jak kminisz gre zapraszam do frendsów. Brak HS niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×