Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanie. Czy jeśli PS3 mam podłączone do monitora, to czy słuchawki na USB, podłączone do tego monitora pozwolą mi na słuchanie dźwięku z gry? Monitor to Samsung SyncMaster 2493HM ( http://www.lcd4you.pl/monitor/samsung_2493HM.php ). Pytam, bo z tego co czytałem w tym temacie, to nie da się podłączyć słuchawek na USB bezpośrednio do PS3, tak żeby słychać było dźwięki z gry, a nie wiem właściwie jaka jest inna alternatywa.

Czy da się może jakoś w celu słuchania dźwięku z PS3 wykorzystać komputer (konsola znajduje się tuż obok niego)?

I jeszcze jedno pytanie, czy headsety bluetooth pozwolą na słuchanie dźwięku z gry czy tylko z rozmów na czatach etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam następujące pytanie. Czy jeśli PS3 mam podłączone do monitora, to czy słuchawki na USB, podłączone do tego monitora pozwolą mi na słuchanie dźwięku z gry? Monitor to Samsung SyncMaster 2493HM ( http://www.lcd4you.pl/monitor/samsung_2493HM.php ).

Zobacze na moim 2263, ale wątpie.

Edit: Nie doczytałem, że chodzi o słuchawki usb, takie nie będą chodzić. Na mini jacka chodzą ;d.

Czy da się może jakoś w celu słuchania dźwięku z PS3 wykorzystać komputer (konsola znajduje się tuż obok niego)?

Sam mam takie rozwiązanie (nie mogę z byt często grać na tv) , w miarę dobrze się sprawuje, wystarczy dźwiękówka z wejściem optycznym.

I jeszcze jedno pytanie, czy headsety bluetooth pozwolą na słuchanie dźwięku z gry czy tylko z rozmów na czatach etc?

Tylko rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jestem znawca sprzetu audio, ale jak patrze na zdjecia tego sprzetu to odrazu mnie odpycha i przypominaja mi sie wynalazki typu PolyStation albo inne bazarowe produkcje.Podobnie marka, Logic, lakos za bardzo mi podchodzi pod Logitech, pewnie ktorego probuje nasladowac, albo licza ze ktos w wyszukiwarce wpisze skrocona nazwe "logi" i wyskoczy ta aukcja. Na dodatek ten Equalizer przelaczany psztyczkiem, to nie wrozy nic dobrego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak juz taka kase chcesz wydac, to nie lepiej dolozyc troche i zakupic uzywany ampli na allegro (juz za 250 dorwiesz dobry sprzecior) a reszte na glosniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz taka kase chcesz wydac, to nie lepiej dolozyc troche i zakupic uzywany ampli na allegro (juz za 250 dorwiesz dobry sprzecior) a reszte na glosniki?

Po 50 zł na kolumne ? :P

Już bym prędzej radził jakieś słuchawki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:P Heheh... Nie, mialem na mysli wiecej ale bez przesady.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sluchawki z mikrofonem na usb dzialaja z ps3 w sensie dzwiek z gry+voip czy tylko voip? Chce kupic creative fatality gaming headset bo headsety na jedno ucho srednio mi pasują... a kombinowanie sluchawki+hs zawieszony na kolnierzu to nie jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy sluchawki z mikrofonem na usb dzialaja z ps3 w sensie dzwiek z gry+voip czy tylko voip? Chce kupic creative fatality gaming headset bo headsety na jedno ucho srednio mi pasują... a kombinowanie sluchawki+hs zawieszony na kolnierzu to nie jest to.

Wystarczy przejrzeć temat i się dowiesz. Dźwięk z gry nie leci przez usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest najtańsza opcja otrzymania dźwięku z ps3 ;d zakładając że korzystam z monitora bez głośników

EDIT : Mógłby ktoś podać jakiś link do tych aukcji z tymi przejściówkami z chinch na mini jack czy jakoś tak, bo nie wiem dokładnie czego szukać ;/

Edytowane przez Artoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokładnie od 24 grudnia 2008 roku jestem posiadaczem głośników Logitech Z - 5500. Te głosniki to prawdziwa rewelacja. Mam ps3 i jak odpaliłem kilka gierek np. Death Space czy Call of Duty V i pare filmow to dzwięk wgniata w fotel. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wiem żę ten temat już był kiedyś lecz minęło sporo czasu, a ja chciałbym się dowiedzieć coś na ten temat. Może ktoś podzieli się ze mną informacjami na ten temat? Jakie posiadacie zestawy i wrażenia :] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor

W grach się sprawdzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sski 5h v2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mozna do tv kosztem jakości dźwiękku. Zawsze to jakieś rozwiązanie ale odpada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś użytkownicy? Nie wierzę że nie ma ludzi z słuchawkami do PS3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiem żę ten temat już był kiedyś lecz minęło sporo czasu, a ja chciałbym się dowiedzieć coś na ten temat. Może ktoś podzieli się ze mną informacjami na ten temat? Jakie posiadacie zestawy i wrażenia :] ?

Mam ten sam problem, najbardziej wg mnie odpowiednie są

Creative HQ-2300d ale te niestety nie są dostępne :( a szkoda. Nieznalazłem innych które odpowiadały by parametrom 2300d w rozsądnej cenie ( ok 300zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item511369419_slucha...nowe_sklep.html

Wydaje się być dobry sprzęcik. Skierowany po części dla użytkowników konsol. Cena na pewno do przyjęcia! Nie ma możliwości kupienia dobrych słuchawek bezprzewodowych za kwotę 400zł!

ja nie lubię tego typu sprzętów, bo strasznie grzeją się uszy od tych ogromnych poduszek i co mi po jakości dźwięku, jak po 30minutach chcę je bez względu na wszystko zdjąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×