Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

raczej wejscia.. rca

nie rca tylko 3 x jack

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić PS3 i głośniki Logitech Z5500. Głośniki z konsolą połącze kablem optycznym. I tutaj mam pytanie: czy po takim połączeniu głosniki bedą grały czy trzeba podłączyć karte dzwiekową jak w komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam głośniki Logitech Z506: są bardzo dobre, grają świetnie za tą cenę do PS3 nie znajdziecie lepszych głośników (dałem 299zł w Media Expert), wszystkie 6 głośników działa 75 watt daje radę. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum konsole posiadam od niedawna:) i od jakiegoś czasu szukam słuchawek które działały by z ps3 i były by dobre do gier :) natknąłem się na ''Sound Blaster Tactic 3D Sigma" i proszę was jako bardziej doświadczonych o opinie na ich temat i czy wo gule mogą być podłączone do ps3?

Edytowane przez Avo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie moge polecic Sharkoon-y wypas na maxa DD 5.1 do tego mikrofon daja rade tyle ze nie sa tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiś porządnych, ale jednocześnie w nie kosmicznej cenie, słuchawek z mikrofonem do ps3. Wiem, że za porządne to te 400-450 zł trzeba by było wydać,

natomiast ja proszę o jakieś propozycje do 200-250 zł, oczywiście mogą być tańsze, jeśli są w miarę dobre.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też się dołączam 200-250 max :) szukam słuchawek dobrych do gier typu call of duty lub batterfield napiszcie czego używacie...

Edytowane przez Avo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :P

kupilem monitor lg w2486l i podpinam pod niego i kompa i ps3. Głośniki mam podłączone do kompa. Da sie zrobić tak, żeby w ps3 leciał dźwięk tych głośników które są podłączone do kompa czy muszę szukać nowych głośników/rozgałęziacza/coś jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu te same pytanie po raz setny.

W jaki sposób podpięte są głośniki do kompa?. Można podobno zrobić to przez kartę dźwiękową, jeżeli ma taka odpowiednie funkcje. Można zastosować jakąś przejściówkę i podpinać głośniki do ps3 podczas grania. A może zestaw głośników ma wejście opto i sprawa rozwiązuję się sama. Możliwości jest kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to chyba zamiast tego kupię sobie nowe głośniki :P

Da radę wyczaić jakieś głośniki albo słuchawki do ps3 za 150zł? Nie zależy mi na jakimś mega super przesetrzennym dźwieku, byleby był.

edit@

albo kupie jakies zwykle glosniki do kompa i przejsciowke, teraz pytanie - jaką?

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/33984-jaki-kabel-czyli-czym-co-do-czego/page__st__660 post 679.

Po co nowe głośniki, jeżeli te od kompa są w tym samym miejscu to wystarczy wykombinować jakąś przejściówkę, rozdzielacz i mieć jedne głośniki dla kompa i ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kino samsung ht-c553 i jest podpięte z ps3 optykiem i teraz nie wiem jakie słuchawki wybrać tak do 300zł i jak podpiąć ,żeby to zagrało... czy do kina jakoś ,albo do tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyborze sluchawek ci nie pomoge, ale najlepiej byloby je podpiac do kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak kto moze wydac te 400 to ja rowniez polecam Sharkoony Xtatic digital - bardzo dobre i solidne z duzymi mozliwosciami podlaczen - sprawuja sie pod ps3 filmy muzyka stereo itd

naprawde warto

Avo to kino ma wyjscie na sluchawki z przodu ? bo tylko taka masz opcje chyba ze chcesz zonglowac kablami

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem słuchawki firmy ART z USB i mam z nimi problem. Gdy je podłącze do konsoli to nie odtwarzają dźwięku. W Call of Duty : Black Ops słychać innych graczy i mnie anie słychać dźwięku z gry . Dźwięk z gry słychać na tv. Konsole posiadam od miesiąca i nie wiem jeszcze co i jak Może coś mam źle ustawione?? Jak ktoś wie co mam zrobić to proszę o pomoc.

Dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W lipcu/sierpniu `10 r kupilem konsole PS3. Od poczatku wygladala mi na lekko uszkodzona - co jakis czas zrywalo "polaczenie" HDMI. Obraz z dzwiekiem gasl na kilka sekund po czym wszystko wracalo do normy.

Nie bylem w stanie okreslic czy problemem mogl byc TV czy tez konsola - dlatego odpuscilem.

Od wczoraj wlaczajac konsole slychac cykliczne dzwieki cos a`la sygnaly biosu z pc speakera. Dzwiek ten nie znika - caly czas piszczy.

Przeprowadzilem aktualizacje konsoli do najnowszej wersji, probowalem restartowac. Pani z infolinii sugerowala przywrocenie systemu.

Czy spotkaliscie sie z czyms takim? Oddawac na gwarancje? Co moze byc przyczyna?

Dzięki za pomoc,

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zawsze raz "zrywa" obraz i dźwięk po odpaleniu konsoli. Tutaj stawiam raczej na kiepski kabel. Niestety, przez to, że przerywa tylko raz nie jest to aż tak uciążliwe aby zmusić mnie na zmianę kabla hdmi :). Konsola wersją 80GB. Być może jednak jakaś partią ma ukrytą wadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukuje:

Słuchawek bezprzewodowych (To działa tak, że do TV pod mini-jack podpinam adapter? Czy musi być Bluetooth w telewizorze? xD) lub przewodowych (zależy co wg. was lepsze w jakości)

Dolby Surround 5.1 (nie mam kina domowego niestety)

Cena jakoś max. 300zł

Chciałem żeby słuchawki były zarówno do gry na ps3, oglądania TV, filmów, słuchania muzyki i na kompa (YT, filmy, muzyka etc.)

Zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku ale w granicach normalnych cen

@edit

Na innym forum polecili mi takie:

http://allegro.pl/sl...1437645816.html

Niby 'gejming' ale jak się to ma do muzyki i filmów ? Czy to że są gejming znaczy że ucierpi na tym jakość muzyki i filmów? Bardziej zależy mi na jakości muzyki i filmów.

Albo jeszcze spodobały mi się http://www.ceneo.pl/1222271 . Tylko które wg. was lepsze do kompa i ps3? Czy ani 1 ani drugie nie są warte uwagi?

Edytowane przez Jinngo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

opisze tutaj pewne zjawisko ktore pewnie wystepuje u niejednego posiadacza PS3 majacego glosniki Logitech Z-5500.

W konsoli wybrane mam gniazdo optyczne (bo takim jest podlaczone) i zaznaczone Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, AAC, Linear PCM 2 kan. 44,1, Linear PCM 2 kan. 48kHz.

Odtwarzanie dzwieku przez kilka wyjsc: Wył.

W ustawieniach wideo, format wyjscia audio: Bitstream/ Bitsream (bezpośredni)

Problem jest pewnie znany ale probujac roznych metod doszedlem do dziwnych spostrzezen..

Chodzi o dzwiek Dolby Digital w grach, np GoW 3, Gran Turismo 5, przy ustawieniach jak powyzej po uruchomieniu gry na ekranie glosnikow wyswietla sie DD Digital przy czym

wogole nie slychac dzwieku, nic, zero, null, cisza..... ale jesli "wylaczy sie" glosniki (guzikiem od sluchawek na pilocie) i wlaczy ponownie glosniki momentalnie wyswietlaja dts Digital

i dzwiek jakby nigdy nic sobie dziala, podobnie jest jak sie odlaczy kabel optyczny i podlaczy ponownie

Problem z DD Digital nie ma miejsca jesli w ustawieniach dzwieku konsoli wylaczymy DTS Digital, wtedy od razu gra w DD Digital,

Niektore gry mimo wlaczonego DD i DTS, po uruchomieniu i wyswietleniu na lcd glosnikow DD Digital graja normalnie bez kombinowania.

Moje pytanie, czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? Czy konsola glupieje ktoro kodowanie podac jesli gra moze obsluzyc i DD i DTS i wtedy nie gra?

Czy moze wina lezy po stronie glosnikow ktore zle rozpoznaja kodowanie?

Ew ktore kodowanie lepiej zostawic DD czy DTS?

Przy podaniu dzwieku przez HDMI do TV i przez COAX do glosnikow wykrywa tylko stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zawsze raz "zrywa" obraz i dźwięk po odpaleniu konsoli. Tutaj stawiam raczej na kiepski kabel. Niestety, przez to, że przerywa tylko raz nie jest to aż tak uciążliwe aby zmusić mnie na zmianę kabla hdmi :). Konsola wersją 80GB. Być może jednak jakaś partią ma ukrytą wadę.

Spróbuj wejść w ustawienia/ustawienia wyświetlania i wyłącz opcje Deep Color przez HDMI (chyba tak się to nazywało) domyślnie jest ustawione na "automatycznie", jeśli Twój TV nie obsługuje tej funkcji to może to właśnie skutkować takimi dziwnymi zanikami obrazu/dźwięku lub mrówkami na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmieniłem, później przy jakimś oglądaniu filmu sprawdzę i dam znać.

edit. Sprawdziłem i nie pomaga. Dalej przystaję, że to wina kabla.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

opisze tutaj pewne zjawisko ktore pewnie wystepuje u niejednego posiadacza PS3 majacego glosniki Logitech Z-5500.

W konsoli wybrane mam gniazdo optyczne (bo takim jest podlaczone) i zaznaczone Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, AAC, Linear PCM 2 kan. 44,1, Linear PCM 2 kan. 48kHz.

Odtwarzanie dzwieku przez kilka wyjsc: Wył.

W ustawieniach wideo, format wyjscia audio: Bitstream/ Bitsream (bezpośredni)

Problem jest pewnie znany ale probujac roznych metod doszedlem do dziwnych spostrzezen..

Chodzi o dzwiek Dolby Digital w grach, np GoW 3, Gran Turismo 5, przy ustawieniach jak powyzej po uruchomieniu gry na ekranie glosnikow wyswietla sie DD Digital przy czym

wogole nie slychac dzwieku, nic, zero, null, cisza..... ale jesli "wylaczy sie" glosniki (guzikiem od sluchawek na pilocie) i wlaczy ponownie glosniki momentalnie wyswietlaja dts Digital

i dzwiek jakby nigdy nic sobie dziala, podobnie jest jak sie odlaczy kabel optyczny i podlaczy ponownie

Problem z DD Digital nie ma miejsca jesli w ustawieniach dzwieku konsoli wylaczymy DTS Digital, wtedy od razu gra w DD Digital,

Niektore gry mimo wlaczonego DD i DTS, po uruchomieniu i wyswietleniu na lcd glosnikow DD Digital graja normalnie bez kombinowania.

Moje pytanie, czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? Czy konsola glupieje ktoro kodowanie podac jesli gra moze obsluzyc i DD i DTS i wtedy nie gra?

Czy moze wina lezy po stronie glosnikow ktore zle rozpoznaja kodowanie?

Ew ktore kodowanie lepiej zostawic DD czy DTS?

Przy podaniu dzwieku przez HDMI do TV i przez COAX do glosnikow wykrywa tylko stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, mam to samo, nie wiem dlaczego, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

Co do tematu, tak, zależy też od kabla. Nie powinien to być za 5zł z bazaru, bo nie przesyła on sygnału cyfrowego, tylko analogowy (chyba tak no nie?), ja mam za jakieś 40zł w MM kupiony, i działa, ustawienia w menu PS3 zrobiłem "na polaka" - kliknę wszystko to się uda.

i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz bitmapping i dynamiczna normalizacje - i ustaw w muzyce 44/88/176 czestotliwosc odtwarzania audio i potem poodznaczaj tak jak podales w ustawieniach sygnalu optycznego moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×