Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy słuchawki są warte swojej ceny czy lepiej kupić coś innego?

2. Czy teraz w nowym FW,przy słuchaniu muzyki lub oglądaniu filmów jest dostępna opcja dźwięku przestrzennego?

2.1 Jeśli nie,to czy jak je podepnę do PC to uzyskam dźwięk surround (7.1) przy oglądaniu filmów lub przy słuchaniu muzyki?

3. Czy te słuchawki dobrze działają z PC?

1 warte

2 z tego co wiem bez zmian jest- surround tylko gry

2.1 na pc też tylko stereo, trzeba czekać aż Sony lub ktoś stworzy sterownik do dźwięku 7.1 na pc, jednak nie liczyłbym na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Przecież one są zakończone złączami mini jack - jedyna opcja to wpięcie wtyczki od słuchawek do wyjścia AV konsoli bądź słuchawkowego w TV, a złącza mikrofonowego do "przejściówki" na USB i do portu USB w konsoli...

PS. Tyle razy już było to pisane w tym temacie, że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myślicie o nowych słuchawkach Sony MDR-ZX 600??? Chciałem je kupić pod kątem grania i słuchania muzyki, jednak nie ma praktycznie żadnych opinii na ich temat... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nie ma praktycznie żadnych opinii na ich temat... :/

pewno dlatego, że pojawiły się dopiero w maju :P

z tego co wyczytałem, to zrobione głównie z myślą o słuchaniu muzyki z mp3, cenowo też znośnie (200-250zł) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno dlatego, że pojawiły się dopiero w maju :P

z tego co wyczytałem, to zrobione głównie z myślą o słuchaniu muzyki z mp3, cenowo też znośnie (200-250zł) :P

Ja głównie pod takim kątem chcę je kupić... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do muzyki raczej będą dobre :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myślicie o nowych słuchawkach Sony MDR-ZX 600??? Chciałem je kupić pod kątem grania i słuchania muzyki, jednak nie ma praktycznie żadnych opinii na ich temat... :/

Od maja w sprzedaży więc... musisz poczekać na opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od maja w sprzedaży więc... musisz poczekać na opinie...

Oglądałem recenzje na yt grają jak Beatsy Dre Solo... Kupuję!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popatrz sobie jeszcze na MDR-V55...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popatrz sobie jeszcze na MDR-V55...

Wieem, widziałem, jednak dla mnie trochę za drogie... :P Zostanę przy MDR-ZX600 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie. Szukam słuchawek do PS3 z mikrofonem, ale warunkiem jest, żeby słuchawki nie wygłuszały całkowicie otoczenia - czyli typu otwartego. Z tego co się zdążyłem zorientować, to większość to konstrukcje zamknięte. Strasznie napaliłem się na te oryginalne bezprzewodowe od Sony, ale one podobno bardzo mocno izolują od otoczenia. Myślałem również o Trittonach 180, ale też raczej zamknięte. Słuchawki oczywiście mogą być z kablem (długim) byle w pełni działały z PS3 (wszystko podłączane do konsoli). Cena w granicach tych sonowskich czyli do 350-400zł. Jeśli ktoś się natknął na coś ciekawego to proszę o namiar:). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieem, widziałem, jednak dla mnie trochę za drogie... :P Zostanę przy MDR-ZX600 :)

A odtwarzacz Creative Zen X-Fi Style 16GB zgra się dobrze z tymi słuchawkami? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiem nic na temat tych słuchawek, to nie wiem jak zagrają z tym odtwarzaczem ;p

Tak myślałem:(

A, aż tak bardzo zależy Ci na tych otwartych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne juz ten temat byl poruszony ale czy mozna jakos podlaczyc glosniki do PS3? nie mam w tv wejscia pod glosniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na każdej stronie jest poruszany ten sam temat...

Głośniki możesz podpiąć pod wyjście AV z konsoli, poprzez przejściówke z RCA na mini jacka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, aż tak bardzo zależy Ci na tych otwartych ?

Strasznie nie lubię całkowitej izolacji. Ale trudno, jak nie ma to nie ma. To teraz pytanie bo jakoś specjalnie nie zależy mi na bezprzewodowości - co lepiej wziąć w tej cenie zamiast tych firmówek od Sony? Dużo dobrego ludzie piszą o Tritton AX180, a cena też lepsza. Chyba, że jeszcze coś innego. Dla mnie ważniejsza jakość dźwięku niż brak kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittony jak najbardziej...

Ewentualnie Tutrle Beach Ear force p11 lub Sharkoon X-Tatic SP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem słuchawki trittony dokładnie ten model http://www.trittonusa.com/prod/bopsps3.asp tylko że do PC. Czy jest jakiś dekoder dzwięku lub coś dzięki czemu podłącze te słuchawki do ps3. Bo jak nie, to niestety będę zmuszony je sprzedać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są zakończone USB to sprzedaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie słuchawek. Chcę kupić słuchawki z mikrofonem i mam 2 kandydatów: tritton ax180 którego ogólnie polecacie i Gioteck EX-05. Czy ktoś spotkał się z tymi drugimi, czy są one w pełni kompatybilne z PS3, czy mam możliwość regulacji głośności czatu i audio. Biorąc pod uwagę, że ich cena jest niższa niż tych trittonów wydają mi się ciekawą alternatywą. Słuchawka bt EX-02 jakościowo jest bdb więc tym bardziej mnie kusi gioteck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie co EX-05, masz też Sharkoona X-Tactic SP, który jakościowo jest porównywalny z tym Gioteck'iem - a ogólnie sam zestaw w tej cenie daje radę...

A na pilocie masz regulacje siły głosu/chatu, włącznik/wyłącznik mikrofonu i tryb pracy klocek/ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×