Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, masz w stereo. Ja tu piszę o 5.1 gdzie zawsze lektor dogrywany jest do ścieżki głośnika centralnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głośnik centralny jest stricte pod mowę - czy to aktorów czy to lektora, no chyba, że ważne jest skąd ma dojśc głos - np. zza głowy bohatera, to wtedy zadziałają głośniki tylne. W divixie na obu kanałach masz to samo i tyle. Spróbuj odtworzyć jakiś film DivX z rozszerzeniem na 5.1 powinno być tak, że dialogi odseparuje na centralny - przynajmniej mój amplituner tak robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za info. Trochę mnie to uspokoiło :) Muszę jeszcze sprawdzic jak to będzie wyglądało ze zwykłym DVD i lektorem. tymczasem mam PS3 od 2 dni plus gry, a jeszcze nie dane mi było włączyć żadnej z nich. Święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam sie do zakupu sluchawek do pc (CS 1.6 i ogolnie muzyka itp.) oraz do ps3 (aby rozmawiac przez headset i miec dzwiek przestrzenny). Na oku mam 3 sluchawki:

http://allegro.pl/it...a_box_etui.html

http://allegro.pl/it...s_1000_usb.html

http://allegro.pl/it...z_mikrofon.html

Dodam, ze normalnie dzwiek plynie przez glosniki Genius ktore maja wejscie na sluchawki i mikrofon, tak wiec:

1. Czy sluchawki, szczegolnie te pierwsze beda dzialaly na ps3? Bede slyszal glos w sluchawkach i nie bedzie zadnych problemow z micro?

2. Czy wystarczy podpiac 2 jacki pod dwa wejscia (sluchawki i micro) w glosnikach i nie bedzie problemu z dzwiekiem?

3. Ktore z tych trzech modeli byscie polecili? A moze jakies inne propozycje?:)

Dodam, ze glosniki to ten model:

http://allegro.pl/it...prezent_em.html

Edytowane przez szyjka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam sie do zakupu sluchawek do pc (CS 1.6 i ogolnie muzyka itp.) oraz do ps3 (aby rozmawiac przez headset i miec dzwiek przestrzenny). Na oku mam 3 sluchawki:

http://allegro.pl/it...a_box_etui.html

http://allegro.pl/it...s_1000_usb.html

http://allegro.pl/it...z_mikrofon.html

Dodam, ze normalnie dzwiek plynie przez glosniki Genius ktore maja wejscie na sluchawki i mikrofon, tak wiec:

1. Czy sluchawki, szczegolnie te pierwsze beda dzialaly na ps3? Bede slyszal glos w sluchawkach i nie bedzie zadnych problemow z micro?

2. Czy wystarczy podpiac 2 jacki pod dwa wejscia (sluchawki i micro) w glosnikach i nie bedzie problemu z dzwiekiem?

3. Ktore z tych trzech modeli byscie polecili? A moze jakies inne propozycje?:)

Dodam, ze glosniki to ten model:

http://allegro.pl/it...prezent_em.html

Jak do PC to Creative Fatality :) Mam i jestem bardzo zadowolony. Spadały mi już nie raz a dalej działają jak nowe. Ogólnie chyba jedne z najbardziej popularnych słuchawek dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie jestem za nimi, tylko teraz nasuwaja sie 2 pytania:

1. Ktora wersje wybrac, nowsza czy starsza (95zl czy 150zl?:)

2. Czy beda dzialaly z ps3? Z mikrofonem i dzwiekiem, jak to bedzie, trzeba to podpianc pod jakies przejsciowki czy wystarczy pod glosnik?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpialem juz sluchawki, wszystko ladnie dziala. Mikrofon dziala bardzo ladnie, tylko teraz pytanie. Czy jest w koncu mozliwosc podpiecia go jako head seta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już kupiłeś, trzeba było brać Plantronicsy Gamecom, wcześniej miałem Steel 3h i do Planków się nie umywają, a 5h mają chorą cenę ;) IMO Plantronicsy to najlepsze słuchawki w kwestii cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję Plantronicsy Gamecom. Ja zamierzam kupić Sennheiser HD 555 / Roccat Kave 5.1 / SteelSeries Siberia V2 bez USB , albo jak różnica jest nie duża to coś tańszego. Wcześniej grałem na SS 5hv2 USB i powiem, że wykonanie genialne, jednak dźwięk taki sobie w porównaniu do ceny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

367/377. Świetnie wyciszają, mikro bez zarzutu i najważniejsze - są mega wygodne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te 777 są za drogie. Bardziej się opłaca kupić steelseries siberia v2 bez usb za 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy zwykle sluchawki na usb podlacze do ps3?

Edytowane przez sayinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie jedno małe pytanie, 

zamierzam podłączyć słuchawki Sennheiser do ps3 za pomocą AV i przejściówki, wszystko fajnie z tym że ów słuchawki nie posiadają regulacji głośności i mam problem, bo z tego co widziałem w menu ps3 niema takiej opcji regulacji chyba że coś ominąłem, czy da się coś z tym zrobić czy czeka mnie zakup słuchawek z możliwością regulacji poziomu głośności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma takiej opcji, jedyny ratunek to kupno słuchawek z wyjściem optycznym bodajże creative hq-2300d tylko są drogie i cholernie ciężko je kupić drugą alternatywą to sharkoon x-tatic tych to w ogóle nie można znaleźć, no i oczywiście ostatnia opcja to podłączenie AV pod konsole później do przejściówki jack-chinch i później słuchawki  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że da się. Jak byłem w media i się pytałem o headseta nie mieli akurat i ziomek z mm się zapytał czy chce od niego kupić słuchawki usb do ps3 odmówiłem zdecydowałem że sobie kupie mt3526 bezprzewodowe :P:P więc chyba się da na usb. :) poczekajcie na odpowiedż kogoś kto to sprawdzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako świeży posiadacz PS3 chciałem się zapytać, was drodzy użytkownicy tego forum którzy zapewne macie już większe doświadczenie odnośnie konsoli , czy głośniki z wejściem USB będą działać po podłączeniu do konsoli?

Z góry przepraszam za wszelkie błędy interpunkcyjne bądź ortograficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien ze te glosniki maja wejscie dzwieku usb? Nie jest to przypadkiem tylko zasilanie, a dzwiek i tak trzeba podlaczyc minijackiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy już ktoś to mówił (nie chce mi sie studiować 20 stron) ale jedynym możliwym sposobem podłączenia zwykłych 5.1 z PS3 za pomocą 3 mini jacków to kupno amplitunera z dekoderem DTS i złączami "pre-out" jest to wyjście na "przedwzmacniacz" (głośniki 5.1 maja wzmaka w subie wiec 2 teoretycznie nie jest potrzebny). Tymi złączami łączymy nasz amplituner z głośnikami za pomocą kabla chinch->mini jack (dokładnie trzema) a PS3 z amplitunerem optykiem lub HDMI. Najważniejsze żeby amplituner miał to wyjście pre-out bez tego ani rusz :) Na allegro widziałem takie amplitunery. Co prawda nie jest ich dużo ale są. Kiedyś Creative wypuścił takie sprytne urządzenie jak DDTS-100 ale juz tego nie produkują :( Był to stacjonarny sam dekoder DTS który miał z tyłu 3 wyjścia audio mini jack. Cena też była nie mała ok 1000zł. Pozdro!

przykładowe zdjęcie wyjścia pre out

Edytowane przez styka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z tym szarpię bo mam jakieś stare kino bez dts i subwoofer bez wejść coaxialnych i optycznych i trza by coś do ps3 podłączyć,poczytaj o głośnikach "Logitech z-5500"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z tym szarpię bo mam jakieś stare kino bez dts i subwoofer bez wejść coaxialnych i optycznych i trza by coś do ps3 podłączyć,poczytaj o głośnikach "Logitech z-5500"

Taa przeczytaj i przygotuj 1200zl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można by spróbować podłączyć głośniki z takim wejściem :> , ale najpierw muszę je kupić xD. Lecz chciałem się zapytać was ponieważ dłużej już macie konsole niż ja czy próbowaliście już tak kiedyś zrobić :>. Ale dziękuje za wszelkie podpowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×