Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

do 500zł to raczej nie ma zbytnio alternatywy dla bezprzewodowych i z emulacją dźwięku 7:1, 23.11.11 jest ich europejska premiera, pewnie się pojawią w sklepach i będzie można przetestować.

Dla mnie ich minusem jest świecący klucz usb i możliwość podłączenia tylko pod ps3/pc dlayego prawdopodobnie wybiorę SONY MDR-DS6500, z tym, że ich cena to ok 900-1000zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za odpowiedź.

To czego ja szukam nie musi być bezprzewodowe. Głównie zależy mi na jakości dźwięku. Kwota 500zł myślę jest taką kwotą za którą można coś w miarę fajnie grającego kupić. Wiem że najlepszą metodą byłoby po prostu odsłuchać parę modeli i to które najlepiej nam podchodzi kupić,lecz w mojej okolicy nie mam takiej możliwości i tutaj zdaję się na rady bardziej "kumatych" kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko co do tych sluchawek od sony --Czy wam po 3 godzinnym ladowaniu bateria tez wystarczy tylko na jakies 5-6 godzin ostrego grania ??

Zona mi je kupila jako prezent i po ladowaniu prawie 3 godzinnym ostro pogralem w Bf3 (cos wlasnei 5-6 godzin) i wyskoczyl mi na tv komunikat o rozladowaniu baterii.Czy to normalne,czy moze moje sa uszkodzone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko co do tych sluchawek od sony --Czy wam po 3 godzinnym ladowaniu bateria tez wystarczy tylko na jakies 5-6 godzin ostrego grania ??

Zona mi je kupila jako prezent i po ladowaniu prawie 3 godzinnym ostro pogralem w Bf3 (cos wlasnei 5-6 godzin) i wyskoczyl mi na tv komunikat o rozladowaniu baterii.Czy to normalne,czy moze moje sa uszkodzone??

To normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wjts

bez kabla wygodniej.

Może zainteresują cię SONY MDR RF865RK, do ok 400zł, podłączane złączem jack 3.5mm (słuchawkowe zwykłe), tylko stereo.

Dość długo trzymają na baterii, testowałem i są wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, które na pewno już sie pojawiało, ale nie chcce mi się szukać w całym tym wątku odpowiedzi.

Chcę kupić słuchawki Creative Aurvana Live i używać ich do grania na ps3. Tylko teraz mam problem z komunikacją głosową.. Mam headset bluetooth Sony, więc czy jest możliwość, aby dźwięki z gier i rozmowy graczy był słyszany w słuchawkach Creative, a headset przyczepilbym sobie np. do koszuli i przez niego sie komunikowal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak- puszczasz dźwięk chatu na główne głośniki (lub słuchawki) w ustawieniach ps3 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dźwięk czatu jest wyraźny i głośny? Bo szczerze powiem, że teraz, gdy dźwięk idzie mi do TV, to czatu w ogóle nie rozumiem, bo jest niewyraźny i cichy. Na słuchawkach będzie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sobie zbalansujesz ustawieniami gry i TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie Sharkoon Xtatic 5.1 czy headset Sony 7.1?

Czytałem, że to Dolby w słuchawkach Sony istnieje tylko z nazwy i nie wiem czy sprzęt jest warty swojej ceny bo niektóre recenzje sugerują, żeby poszukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek bezprzewodowych z mikro do 250zł. Znajdzie się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie Sharkoon Xtatic 5.1 czy headset Sony 7.1?

Czytałem, że to Dolby w słuchawkach Sony istnieje tylko z nazwy i nie wiem czy sprzęt jest warty swojej ceny bo niektóre recenzje sugerują, żeby poszukać czegoś innego.

na 100% sharkoon, sharkoon tez ma emulacje, ale ma wlasny ampli, i pod kompem bedziesz mogl sluchaweczek uzywac pelna para, a z SONY dobra jakosc uzyskasz tylko na konsoli. No i nawet na konsoli lepiej wypadna sharkoony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt - proszę o propozycje słuchawek bezprzewodowych/przewodowych (ok.4m) ze słuchawkami do 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt - proszę o propozycje słuchawek bezprzewodowych/przewodowych (ok.4m) ze słuchawkami do 250zł.

Bylo wczesniej. W tej cenie to albo headsety na 1 ucho, albo Mad Catz AX 180

I chyba chodzilo Ci o sluchawki z mikrofonem:) a nie sluchawki ze sluchawkami:)

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym kupic sluchawki na dniach . Po dlugich poszukiwaniach wybralem te dwa typy

Sharkoon X-TATIC SR Surround Headset 499zł

Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 Headset 479

sluchawki chcialbym uzywac jedynie do gier i czatu . Bardzo prosze o opinie i krotkie porownanie tych modeli,

czym sie roznia itp. poniewaz roznica cenowa pomiedzy nimi jest niewielka ponizej podaje link do sklepu

http://www.redcoon.pl/search/?searchVar=sharkoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surround = 5.1

to samo

droższa się różni kolorem i dopiskiem "dla gracza"...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem wspomniane wyzej sharkony rev 3 ze sklepu redcoon.

I cały czas mam niedosyt , obawiam się że cos zle ustawiam . Testowalem w BF3 , Uncharted3 i parę innych starszych gierek

Ogolnie za tą cenę spodziewalem się więcej , poprzednio używalem sluchawek w cenach do 150 zl np akg 514 albo seinheiser i wielkiej roznicy nie czuję.

Czy kabel optyczny za luźno siedziacy w ps3 może pogarszac jakość dzwięku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem wspomniane wyzej sharkony rev 3 ze sklepu redcoon.

I cały czas mam niedosyt , obawiam się że cos zle ustawiam . Testowalem w BF3 , Uncharted3 i parę innych starszych gierek

Ogolnie za tą cenę spodziewalem się więcej , poprzednio używalem sluchawek w cenach do 150 zl np akg 514 albo seinheiser i wielkiej roznicy nie czuję.

Czy kabel optyczny za luźno siedziacy w ps3 może pogarszac jakość dzwięku ?

no nie wiem przegladam fora zebralem troche opinii i raczej wszyscy sobie chwala te sluchawki, ale z tego co piszesz to sie teraz troche obawiam i moze zdecyduje na te czerwone

X-TATIC SR Surround Headset moze bedzie lepiej ... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy proszę o pomoc. Mam PS3 od ponad roku wszystko było w porządku do wczoraj gdy uruchomiłem FIFE 2012 i okazało się że nie mam dźwieku. Sprawdziłem na innych grach i problem cały czas występuje, normalnie w menu i w demach zapisanych na dysku dźwięk jest. Zmieniłem kabel HDMI ale nie przyniosło to zamierzonych efektów. Dodam że ps3 nigdy nie była przerabiana ani rozbierana.

PS. Jeżeli powtarzam temat to przepraszam ale jedyny podobny "topic" jaki znalazłem dotyczył przerabianej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w innych grach masz dźwięk to pytanie brzmi czy sprawdzałeś w fifie w opcjach dźwięku, czy nie masz tam czegoś przestawionego. Ewentualnie w konsoli ustaw jeszcze raz wyjście i formaty jakie ma odtwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej ,jestem posiadaczem sharkonów x-tatic i szczerze powiem jestem zawiedziony

Dzwięk często jest ''tunelowy'' , zmiana ustawien tylko pogarsza sprawę

Czytając recenzje tych sluchawek mam wrażenie że mi trafily sie jakies uszkodzone

Czy lekko uszkodzony kabel optyczny może powodować pogorszenie dzwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie na ktore nigdzie nie moge znlezc odpowiedzi a mianowicie

chodzi mi o sluchawki z mikrofonem ktore chce podlaczyc do swojej ps3 aby

miec w nich dzwiek z gry jak i mogl komunikowac sie z innymi.

I teraz pytanie jakie sluchawki sie do tego nadaja najlepiej tak do 200zl w ostatecznosci 300zl ale to juz musialyby byc warte swojej ceny i jak to cale cholerstwo podlaczyc tak by wszystko chodzilo sprawnie.

Wiec jak ktos ma na ten temat pojecie to bardzo bym prosil o wytlumaczenie badz

podeslanie jakiegos linka gdzie wszystko bedzie opisane.

Pozdrawiam i dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie na ktore nigdzie nie moge znlezc odpowiedzi a mianowicie

chodzi mi o sluchawki z mikrofonem ktore chce podlaczyc do swojej ps3 aby

miec w nich dzwiek z gry jak i mogl komunikowac sie z innymi.

I teraz pytanie jakie sluchawki sie do tego nadaja najlepiej tak do 200zl w ostatecznosci 300zl ale to juz musialyby byc warte swojej ceny i jak to cale cholerstwo podlaczyc tak by wszystko chodzilo sprawnie.

Wiec jak ktos ma na ten temat pojecie to bardzo bym prosil o wytlumaczenie badz

podeslanie jakiegos linka gdzie wszystko bedzie opisane.

Pozdrawiam i dziekuje z gory

Bylo, najtaniej Tritton AX 180, tanszych sluchawek zeby wszystko dzialalo nei dostaniesz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tritton wyglada na bardzo fajny zestawik tylko mam pytanie o podlaczeniego bo z tego co widzialem to ma USB i 2 jacki 3,5mm, USb to wiadomo do konsoli

ale nie wiem gdzie wpiac te jacki w konsoli nie ma takiego wejscia a w TV rowniez mi ich brakuje, wiec nie wiem czy sa do tego jakies przejsciowki a jesli nawet to konsola musi stac cholernie blisko TV by kabel doszedl.

Tak wiec prosilbym o wyjasnienie mi tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×