Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na zagranicznych też forach słyszałem że działa.

Ok chłopaki dzięki za odpowiedź każdy ma po +:thumbsup:

Ps.Witam na Forum warheel

Najbezpieczniej będzie, jak kumpel pożyczy ci go na jeden dzień na test i będziesz miał wtedy 100% pewności czy działa, czy tez nie.

P.S. Witam również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem sobie dodatkowego padzika bigbena i mam pewien problem. Chciałem go przetestować i odpaliłem sobie Uncharted bo akurat tą grę przechodziłem. Znalazłem dziwną rzecz, wszystko działa normalnie do momentu aż nie przeładuję broni. Podczas kolejnego strzału broń przeładowana jest automatycznie (tak jakby R2 się zablokował a było z nim wszystko ok). Po wciskaniu parę razy R2 problem się naprawiał lecz chwilę później znowu to samo. Na oryginalnym Sixaxisie czegoś takiego nie mam. Później włączyłem sobie MW2 i przycisk R2 działał normalnie (granat sam się nie wyrzucał). O co tu chodzi? Na pudełku mam napisane, że pad ma 6 axis motion sensing. Może to jest przyczyną?

@EDIT UFC2009 też działa

Edytowane przez Marek0120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem sobie dodatkowego padzika bigbena i mam pewien problem. Chciałem go przetestować i odpaliłem sobie Uncharted bo akurat tą grę przechodziłem. Znalazłem dziwną rzecz, wszystko działa normalnie do momentu aż nie przeładuję broni. Podczas kolejnego strzału broń przeładowana jest automatycznie (tak jakby R2 się zablokował a było z nim wszystko ok). Po wciskaniu parę razy R2 problem się naprawiał lecz chwilę później znowu to samo. Na oryginalnym Sixaxisie czegoś takiego nie mam. Później włączyłem sobie MW2 i przycisk R2 działał normalnie (granat sam się nie wyrzucał). O co tu chodzi? Na pudełku mam napisane, że pad ma 6 axis motion sensing. Może to jest przyczyną?

@EDIT UFC2009 też działa

dokładnie o tym pisałem kilka postów wyżej.....zamiennik to zamiennik......niestety pewnie nic nie zmienisz z tym R2 Uncharted. Taka jest 'uroda' zamienników. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapewne tak samo jak niektórzy userzy planuje kupno Fify 11, dlatego też planuję grę z wieloma osobami a do tego potrzebne mi są dodatkowe pady do ps3. Kupienie pięciu padów Sony kosztowało by mnie jakieś 750 zł, więc szukam zamienników :P

Myślałem nad tym:

http://allegro.pl/pad-przewodowy-do-ps3-dualshock-3-24h-playstation-i1211379953.html

Wiem, że to jest chińska podróbka, ale jest 10x tańsza. Pady będą wykorzystywane również jako zamienniki.

Czy mogę na nich polegać? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami jak gram na ps3 to bolą mnie dłonie dlatego mam do was pytanie co sądzicie o padzie w linku : http://allegro.pl/saitek-ps2700-dual-analog-pad-do-ps3-i-pc-i1202247303.html

Bo chce kupić coś nowego podchodzącego pod xBoxa ale żeby zachować honorr i miec pada od ps3 a ten to chyba dobre rozwiązanie XD 

liczę na waszą odpowiedz z góry dzink$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczam debiut na forum, wiec na poczatek Witam Wszystkich :)

Co myślicie o tym padzie:

http://allegro.pl/joy-pad-playstation-3-dualshock-2-analog-sony-ps3-i1222068029.html

Chce kupic drugiego, tyle, ze oryginaly sa troszeczke drogie heh. Nie wiem, czy warto kupic taka "podrobe" czy lepiej dolozyc te 120 zl? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast tego pada wolalbym dolozyc pare zloty i kupic uzywanego sixaxisa, albo ds3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dwoch dni walcze z uruchomieniem przejsciowki USB PS2/PS3 Dragonplus V2 jak ta z tej aukcji i nie daje rady tego uruchomic. PLEASE HELP! Mam oryginalny kontroler z PS2, probowalem tez na nie oryginalnym i to samo, kontroler nie chodzi ani w menu XMB ani FIFI'e 10 ani GT5 jedyna reakcja z jego strony to palaca sie dioda przy przycisku analog. Czy korzystanie z kontrolera podlaczonego przez przejsciowke wymaga jakich czynnosci konfiguracyjnych, odpowiedniej sekwencji zalczenia, przytrzymania jakis klawiszy itp? O dziwo po podlaczeniu kontrolera przez przejsciowke do laptopa pod Vista zostaje wykryty, zainstalowany i chodzi sprawdzajac go w zakladce konfiguracji pada. Ktos cos poradzi co zrobic? Jak uzywacie takich przejsciowek, po prostu podlaczenie i smiga? Do jutra mam czas na ew. zwrot tego ustrojstwa, prosze o pomoc. Aha i jeszcze jedno czy moze firmware w wersji 3.50 mogl skomplikowac dzialanie takich przejsciowek, ostatnio wiele slyszalo sie o poprawie zabezpieczen konsoli wiec czy moze przejsciowki nie staly sie ofiarami tych dzialan?

Edytowane przez Tonny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle, ze to wszystko przez firmware 3.50 (nieoryginalne akcesoria moga nie dzialac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze wszytskiemu winien jest firmware w wersji 3.50, bylem dzis reklamowac owa przejsciowke, w sklepie pani podlacza do PS3 i tu zonk - dziala! jednak co sie okazuje - firmware to wersja 3.42 - moj 3.50 :(. Mimo wszystko wzielem ja jeszcze raz do sprawdzenia bo nie do konca w nalezytej sekwencji uruchamialem przejsciowke jednak nic sie nie zmienilo :(

UWAGA wiec dla potencjalnych kupcow - przejsciowka Dragonplus V2 nie bedzie chodzic na 3.50! a pelno tego na allegro - chyba ze moze jednak jest ktos kto uzywa jej nadal na owej wersji firmware'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami jak gram na ps3 to bolą mnie dłonie dlatego mam do was pytanie co sądzicie o padzie w linku : http://allegro.pl/sa...1202247303.html

Bo chce kupić coś nowego podchodzącego pod xBoxa ale żeby zachować honorr i miec pada od ps3 a ten to chyba dobre rozwiązanie XD

liczę na waszą odpowiedz z góry dzink$

Hmm no niewiem jak zależy ci na tym padzie tak ja na x360 to możesz brać (sam bym się w takiego zaopatrzył).Ale jeśli chcesz mieć dobrego pada (nie że ten jest zły) to dołóż ok 50 zl i kup sixaxis lub ds3.Ale ten jak od x-a to też dobry.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem 2 pady BK310. Wyglądają jak dualshocki 3, tylko bez oznaczen sony. Przewodowe, z odłącznym kablem. Wszystko działa pięknie, nie zacina ani nic, tylko mam 1 problem. w obu występuje odwrócenie przypisania w trigerach. R1 to R2 a L1 to L2 i na odwrót. co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem dzisiaj na allegro.pl pada sixaxis nowy za 65zł

http://allegro.pl/be...1245522726.html

Podejdzie on bez niczego do ps3 slim 250gb?

dla pewnosci zapytaj sie sprzedajacego czy pad dziala z softem 3.50

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pan - Nie spamuj dopiero mi to napisałeś! Komputer ,a update 3.50 do PS3! Co ma update z PS3 do komputera?

Pad od PS3 Six Axis działa na PC wystarczy pobrać sterownik.

Jak grać padem SIXAXIS w grach na PC?

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem 2 pady BK310. Wyglądają jak dualshocki 3, tylko bez oznaczen sony. Przewodowe, z odłącznym kablem. Wszystko działa pięknie, nie zacina ani nic, tylko mam 1 problem. w obu występuje odwrócenie przypisania w trigerach. R1 to R2 a L1 to L2 i na odwrót. co zrobić?

Jak możesz podeślij mi link do aukcji i powiedz czy działa na tym najnowszym Firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie mozesz otworzyc pady i przelutowac kabelki :)

otworzyłem jeden z nich i przy trigerach jest taka płytka do której jest przylutowany kabelek w kształcie tasiemki z 3 drucikami w środku. jeden jest przylutowany do l1, drugi do l2 a trzeci do obu naraz. nie mam doświadczenia w lutowaniu prawie żadnego, co by mi było potrzebne?

PS. działa na najnowszym fw. prawde mówiąc jak je podłączałem, to sie modliłem, żeby działały

kupiłem je w sumie przed wydaniem 3.50 wieć bym miał zonka

Edytowane przez kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos podlaczyc oryg pada od x360 do PS3 ? chodzi mi o ta PCtowa wersje z nadajnikiem?

Edytowane przez MAT3U5Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy na najnowszym firmware powinien działać pad logitech rumblepad 2 ? bo wcześniej działał mi bez problemu, a teraz już nie chce :( może trzeba coś zrobić ? Pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kumpel kupił pad przewodowy w makro za 25zł i działa na na ps3 80gb z najnowszym firmware

lol :psbutton:

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupował ktoś z Was podróbki dual shock'a 3 np z allegro ? jeśli tak to warto,czy lepiej dołożyć kilka złotych i kupić oryginał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×