Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

To, że tobie się jakimś cudem udało skipnąć ten punkt, to nie znaczy, że innym też. Mnie nie puszczało. Dopiero kod z maila pomógł. Nie po to to robili, żeby sobie bimbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na maila przyszły tylko 2 kody - do ściągnięcia z PSS instalatora i do rejestracji bety. Nic innego nie dostałem więc myślałem że każdy tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o której startuje ta beta? Przez noc pobrałem sobie klienta, ale aktualnie serwery są zamknięte. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym kiedy je otworzą.  Oprócz tego, czy po wybraniu któregoś serwera, nasza postać jest przywiązana do niego na stałe? Może wybierzemy sobie jeden zawczasu, tak aby się później w razie czego łatwo odnaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta startuje o 11 i trwa do niedzieli do 11. Podobno faza trwa 4 tygodnie, przez pierwsze 3 można grać tylko w weekendy ale potem będzie dłużej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Nie zamierzam szukać nikogo konkretnego, myślałem raczej o przyszłych ewentualnych ustawkach, ale nie spodziewałem się że beta trwa tylko w weekendy. Skromnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech jakiś skutwialy error i nie da się zainstalowac jakiegos patcha... a że nie chce mi się ściągać 2gi raz tych 5gb pasuje i kupię dopiero pełniaka... i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia?? mnie zniszczył błąd instalacji i muss ponownej a w kolejce np. tlou czeka.. downloader to jakiś śmieszny żarcik...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ściągnie to wybieram moogle, a ile serwerów jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś serwery nie odpowiadają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ok. 30 próbach w końcu udało mi się zarejestrować gre. Gra na prawdę zajmuje tylko 5 gb czy potem coś się jeszcze ściąga ?

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 2 jest do ściągnięcia gry z PSS

a ten 1 do wpisania przy logowaniu

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w sumie to nie bardzo będę miał czas się pierdzielić z tymi instalacjami i rejestracją więc jeśli ktoś zainteresowany to oddam kod pierwszej  osobie która da mi cynk na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę jakiś klucz. Na mojej poczcie niestety dalej pusto, a mam lekki hype na to MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde chciałem dac grze/becie szansę... chce zainstalowac po raz drugi i uj... a dokładnie: server fatal error please call square support... a w dupie ich mam na nich srajac... i mojej kasy za pelniaka nie powachaja... jakbym się miał do pentagonu włamać.... kutwa mac z ich beta....

edit daje ostatnia szansę jak znowu coś się zjebie to wymazuje z pamieci wszystkiego co związane z tym tytułem...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×