Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa funkcja XrossMediaBar™, zainspirowana konsolą PLAYSTATION®3, znacznie ułatwia przeglądanie funkcji telewizora, zmianę kanałów oraz uzyskiwanie dostępu do treści związanych z domową rozrywką. Podłącz wszystkie niezbędne gadżety i przełączaj się między grami, muzyką, obrazami i resztą rozrywek z poziomu prostego graficznego interfejsu.

Cieszcie się ....

A ogólnie bravia sync odpalasz ps3 sam ci się włącza tv i przestawia na HDMI (kino domowe sony też) Możesz podobno sterować ps3 pilotem od tv. Ja nie mam co się cieszyć bo mam tv bravia ale nie ma nalepki bravia sync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL XrossMediaBar jest już PS3.... A co do tego Bravia sync... Wydaje mi się, że to będzie również w Fat dzięki FW 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niektórzy po prostu z zazdrości jadą po tej konsoli bo nie będą mieli już najnowszego sprzętu choć z 2 strony może się okazać, że to jakaś okrojona wersja tak jak w poprzedniej sytuacji z PS3 60GB lecz zobaczy się 1 września jak to wszystko wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh psychol.... Czego tu zazdrościć ? PS3 Slim jest wydana tylko po to, aby obciąć koszty materiałów itd. Nie jest ona stworzona z myślą o nowoczesnych funkcjach....

Za tą cenę wolałbym kupić Xboxa żeby mieć i PS3 Fat i XBOX 360 :) Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to slim jest trochę za droga. Gdzie ta obniżka cen skoro kosztuje 1400 zł. We wrześniu pewnie będzie z 1200 na pewno nie taniej. Szkoda bo liczyłem, że będzie kosztować jakieś 1000 zł. To już wolę używanego fat-a :tongue:

Edytowane przez radzio2833

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiżka jest ale w Ameryce, bo oni są biedni a my mamy forsy jak lodu to po co nam obniżki? codziennie nam tysiące wpływają na konta Szwajcarskie więc parę złoty w te czy w te nie robi różnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś czy zasilacz będzie dalej w konsoli czy bonusowo dostaniemy teraz cegiełkę? :whistling:

Ciekawe jak będzie z awaryjnością slima, bo zawsze slimy wypadały pod tym względem gorzej niż faty .... ciekawe na czym najbardziej sony przycieło (jakość materiałów) plastik obudowy, cyna, radiatory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, będzie jak w xboxie to wyglądało? Ciegiełka obok konsoli? Nie, dzięki ;f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na zdjęciach z Google było widoczne normalne wejście AC jak do kompa. Czyli zasilacz może być jednak wbudowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wbudowany. Przynajmniej tak pisze lud i podobno to mówiło wiarygodne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOOOL zasilacz osobno!? ale mi to slim! hah teraz to wiadomo, że to szit kryzysowy bo zasilacz będzie zajmował jeszcze więcej miejsca, ta taktyka Sony jest całkiem sprytna ludzie myślą, że nowsze jest lepsze lecz oni w coraz nowszych modelach okrajają sprzęt.

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOOOL zasilacz osobno!? ale mi to slim! hah teraz to wiadomo, że to szit kryzysowy bo zasilacz będzie zajmował jeszcze więcej miejsca, ta taktyka Sony jest całkiem sprytna ludzie myślą, że nowsze jest lepsze lecz oni w coraz nowszych modelach okrajają sprzęt.

Bravo :thumbsup: może reszta tez dojdzie to tego samego co ty hehe :P nowe nie znaczy

lepsze.

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz jest wbudowany, ale wygląd i rozmiar zawodzi na całej linii ;/ ps3 slim w pionie jest trochę chudsze i niższe ale za to dłuższe LOL to taki pół slim :laugh: wygląda jak wielki dekoder polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dysk można wymienić, więc nic za slimem nie przemawia :P

To przemawia wg. mnie...DTS HD , Dolby True HD dla tych co mają amplitunery w tej technologii, ale co by nie gadać to także przemawia na in plus wg starszej wersji,mi się tam podoba i ją kupuję , większy dysk , mniej prądu żre , mam też bravie więc funkcja bravia sync mi się przyda,pewnie będzie także dużo ciszej pracować sądząc po otworach wentylacyjnych występujących tylko z tyłu konsoli więc na pewno mniej się grzeje,w koncu procesor wykonany w technologii 45nm

Edytowane przez Daniel28_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej prądu żre ? Przecież tego praktycznie się w rachunkach nie odczuje. 30 zł różnicy na rok ? Hehe.... Cichsza to ona jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej prądu żre ? Przecież tego praktycznie się w rachunkach nie odczuje. 30 zł różnicy na rok ? Hehe.... Cichsza to ona jest fakt.

Miałem 60GB która brała 380W a ta 250W więc jest znaczna różnica, przy wersj 40GB i 80GB może byś miał 30zł różnicy ale nie przy 60GB wierz mi , gdy miałem wyrównanie rachunku za poprzedni rok to można byłoby sie za łeb złapać :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między Fatem a Slimem będzie ok 30W różnicy, więc to jest nic. Chyba, że ktoś ma starszą wersje fata to różnica będzie spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo... Szkoda że znowu nie ma w pudełku kabla HDMI... :( Mogli by się bardziej postarać ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie będą jakieś wielkie promocje starej wersji bo zastanawiam się nad kupnem starej wersji

Edytowane przez muminek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście z wyglądu bardziej podoba się Fat, chociaż wersja Slim też jest całkiem ładna. Obie mi przypadły do gustu, jednak jeśli miałbym wybierać zważając na wygląd to zdecydowałbym się na Fat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo... Szkoda że znowu nie ma w pudełku kabla HDMI... :( Mogli by się bardziej postarać ;x

przy 60GB z jego ceną i tworzoną przez Sony otoczką przepotężnego, high-endowego sprzętu mógł dziwić tylko composite w komplecie. Teraz zdziwiłbym się, jakby nagle dali do Slima HDMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić teraz jak ktoś ma do kupienia, bo później to będzie tak jak z 60 gb, urośnie cena do 2 tyś zł i klops, ewentualnie na początku obniżą o te 100 zł i rozpłynie się konsola w 1 dzień...Jak dla mnie największe promocje są kiedy ich nie ma :D

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×