Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja generalnie wolę wersję FAT. Dlaczego? Dlatego, że jest tańsza i IMO ładniej się prezentuje przy dużym TV i kinie domowym. Slim wygląda jak deska do krojenia chleba albo waga łazienkowa więc IMO brzydsza. Nie ważne dla mnie jest waga i wielkość, bo i tak gram w domu i nie zabierałbym PS3 w podróż. Więc kupuję FAT-a, bo bardziej trafił w moje gusta niż najnowszy Slim. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne fat lepiej się prezentuje na półce przy innych sprzętach. Jednak nie każdy eksponuje konsole, jakby była czymś wyjątkowym, czymś co widzą znajomi przychodząc do ciebie. Dla wielu ludzi jest to tylko jeden z wielu przedmiotów. Konsola jest do grania, by służyła jak najdłużej bez żadnych problemów. Jeśli slim udowodni, że faktycznie jest lepszy, czy to przez ten system chłodzenia, mniejsza awaryjność itp. to zapewne kupiłbym slima. Jak będę chciał się pochwalić przed znajomymi jaki to ja mam sprzęt to sobie kupie nowy telefon, a aby wyeksponować salon - wszystkie smaki agropola.

Niższa cena to jest teraz bo chcą wyzbyć się z magazynów , ok 100 zł. Jednak pewnie za 3 miesiące nie dostaniemy już fat'a w żadnym sklepie i nie będzie już nic do wyboru oprócz slima.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę przyznać Ci rację. ^^ To prawda, ale Fat fajnie się prezentuje moim zdaniem. No i czy Slima można postawić? Bo jestem ciekaw. Ja kupuję PS3 dopiero po nowym roku więc na pewno jeszcze będzie Fat, bo o ile mi wiadomo nadal jest produkowany (chyba ^^). I czy to prawda, że Slim jest mniej awaryjny o czym wspomniałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o awaryjności jeszcze nic nie wiadomo, a stać bez specjalnej podstawki która będzie kiedyś tam tez nie może i to wszystko było już napisane-wystarczy śledzić a nie pytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni musieli zrobić tak samo jak z PSP , slim , fat , niedługo wyjdzie łeb konia dupa słonia.

z PS2 było tak samo pamiętacie ? jedyne co mi leży w PS3 Slim to ta chropowata powierzchnia nie musze się martwic o rysy ale fatalnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupiłbyś taki chropowaty telewizor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O awaryjności jeszcze nie wiadomo, bo ciężko ocenić po tak krótkim czasie. Jednak wiele fat'ów padało bodajże z przegrzania, a jeśli ten mniejszy procesor i inny system chłodzenia w slimie ma temu zapobiegać, to odbieram to jako duży plus:thumbsup:.

Nie każdy też stawia w pionie konsolę, ja osobiście mam półki pod tv gdzie mam dvd, dekodery i sprzęt audio, nawet nikt by nie zauważył jakie ps3 tam się znajduje.

A z tego czytałem jakiś czas temu, i to na tym forum to bodajże nie będzie kontynuowana produkcja Fat'a .

Edytowane przez Casparii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft 3.01 poprawia wyłącznie grę Uncharted: Drake's Fortune (pozbawia jakiś błędów) ta łatka nie jest obowiązkowa.

to ciekawe jak wyjaśnisz że mi wieszał się motor strom 1 a po upie problem znikł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczus.

Ten patch działa nie tylko z uncharted.

Problemy były w kilku grach tylko, że Uncharted najbardziej nagłośniono

Fat moim zdaniem nie bedzie produkowany inna linia produkcyjna i koszty sa większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczus.

Ten patch działa nie tylko z uncharted.

Problemy były w kilku grach tylko, że Uncharted najbardziej nagłośniono

Fat moim zdaniem nie bedzie produkowany inna linia produkcyjna i koszty sa większe

No i masz odpowiedz. Ale i tak nie wiemy jak jest z awaryjnością ps3 slim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce zakupić PS3 którą wybrać FAT czy Slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce zakupić PS3 którą wybrać FAT czy Slim?

ja na twoim miejscu kierowal sie glownie cena :) pozatym poczytaj uwaznie watek i sam wybierz konsole ktora Tobie bardziej odpowiada pod wzgledem wygladu itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nalezy wybrac poki ps3 fat jeszcze jest i wg mnie jeszcze jakis czas bedzie na rynku, co sie bedzie dzialo, jak beda wyprzedawac ostatnie sztuki... łohoho... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nalezy wybrac poki ps3 fat jeszcze jest i wg mnie jeszcze jakis czas bedzie na rynku, co sie bedzie dzialo, jak beda wyprzedawac ostatnie sztuki... łohoho... :)

Zapewne nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi się podoba PS3 FAT niż SLIM.

P.S. kto mi usuwa posty w tym Temacie jeśli mogę wiedzieć?

Edytowane przez Daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzie mi się podoba PS3 FAT niż SLIM:rolleyes:

P.S. kto mi usuwa posty w tym Temacie jeśli mogę wiedzieć?

zapewne mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nic.

Bardzie mi się podoba PS3 FAT niż SLIM:rolleyes:

P.S. kto mi usuwa posty w tym Temacie jeśli mogę wiedzieć?

zapewne mod

Trudno się dziwić, że ktoś kasuje takie paciaki nic kompletnie nie wnoszące do tematu. Ot byle coś napisać. Panie Daro, pan to powinien poważnie przeczytać Regulamin Forum, ponieważ jak tak dalej pójdzie to może być nieciekawie. Po co się mamy denerwować :)

Koniec offtopa. Zapraszam do bardziej opisowych postów w miejsce: "bardziej podoba mi się fat". To wspaniała wiadomość tylko, że nikogo nie interesuje.

Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić, że ktoś kasuje takie paciaki nic kompletnie nie wnoszące do tematu. Ot byle coś napisać. Panie Daro, pan to powinien poważnie przeczytać Regulamin Forum, ponieważ jak tak dalej pójdzie to może być nieciekawie. Po co się mamy denerwować :)

Koniec offtopa. Zapraszam do bardziej opisowych postów w miejsce: "bardziej podoba mi się fat". To wspaniała wiadomość tylko, że nikogo nie interesuje.

Pozdrawiam i miłego dnia :)

OK, już wszystko rozumiem :smile:

A czy PS3 ma PL Menu, tak z ciekawości pytam.

Edytowane przez Daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek google

Ciocia ps3site

Rodzina zawsze prawdę Ci powie! Za to Pan TheStormCrusher mówi: NIE

:biggrin:

post-4812-1253906213,5897.png

Edytowane przez kill
4. Pisać nie na temat (offtopic). Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się dlaczego nagle wysypało aż tyle ofert z pilotami w szczególności na zestawy FAT. Otóż jak wiadomo nowa PS3 Slim posiada w końcu to co powinno mieć każde urządzenie z HDMI, czyli Consumer Electronics Control (CEC) zwany przez Sony BRAVIA Theatre Sync.

To rozwiązanie pozwala na sterowanie PS3 np.: z wykorzystaniem pilota z TV. Co ważne wcale nie musi to być Sony. Sam jestem dobrym przykładem bo mogę sterować konsolą pilotem na podczerwień z telewizora marki Panasonic i to bez żadnych dodatkowych urządzeń!

To daje możliwość także zastosować piloty uniwersalne Logitech, ale należy pamiętać aby sterowanie szło komunikatami pilota z TV lub Kina Domowego - konieczna jest obsługa CEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam własnie Slimke z Bravią KDL-37W5470 i bravia sync chodzi jak ta lala, jedyny problem jest taki, że grając w LittleBigPlanet pilota wykrywa jako pada numer #7, i wtedy trzeba to wyłączyć. Pozatym żadnych problemów. Obługiwać konsole w pełni mogę pilotem. Wyłączając TV wyłącza się równiez i konsola (o ile była włączona), odpalając konsole od razu przełącza sie samo na kanał HDMI gdzie PS3 pracuje (wyłączając przełącza się na kanał TV). Moge również konsole odpalić poprzez Bravia Sync. W takiej kwestii kupno pilota do PS3 jest zdecydowanie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałbym Slim, jeżeli bym miał taka mozliwość teraz. Mniejsza, mniej pradu pobiera. Szkoda że nie poczekałem do września na slim, tylko kupiłem Fat w lipcu;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałbym Slim, jeżeli bym miał taka mozliwość teraz. Mniejsza, mniej pradu pobiera. Szkoda że nie poczekałem do września na slim, tylko kupiłem Fat w lipcu;/

Z tym prądem to nie przesadzaj, przecież to jest maluteńka różnica... Chyba że jesteś taki biedny, że siedzisz po ciemku, i zapalasz tylko na 10sec czasem (bo światło oszczędzasz)

Ale wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×