Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam własnie Slimke z Bravią KDL-37W5470 i bravia sync chodzi jak ta lala, jedyny problem jest taki, że grając w LittleBigPlanet pilota wykrywa jako pada numer #7, i wtedy trzeba to wyłączyć. Pozatym żadnych problemów. Obługiwać konsole w pełni mogę pilotem. Wyłączając TV wyłącza się równiez i konsola (o ile była włączona), odpalając konsole od razu przełącza sie samo na kanał HDMI gdzie PS3 pracuje (wyłączając przełącza się na kanał TV). Moge również konsole odpalić poprzez Bravia Sync. W takiej kwestii kupno pilota do PS3 jest zdecydowanie bez sensu.

Całkiem fajnie tylko skoro chcesz pograć to i tak musisz mieć przy sobie pada:D

Ja osobiście preferuję starą grubaskę. Wygląda zdecydowanie lepiej, a z tą oszczędnością energii też by nie przesadzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej się podoba wersja "SLIM". Ma dla mnie ładniejsze kształty i jest przede wszystkim mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Sony Center widziałem slimkę wystawią koło brawi na stojąco iiiii....

Powiem że konsolka wygląda bajecznie, błyszczący polerowny pasek przy BD dodaje konsolce charakteru a zarazem klasy w połączeniu z resztą obudowy...

Bardzo mi się spodobała i właśnie ją kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sprzedalem Fat-a i teraz bede polowal na slima ;P Chyba poczekam jeszcze z tydzien lub dwa , bo maja ponac pojawic sie fajne bundle z dyskiem 250 GB no chyba ,ze ktos natknal sie na jakies fajne promo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie :P może ktoś będzie znał odpowiedz  czy ps3 slim też ma 3  stopnie chłodzenia? :P bo zaczołem zbierać kase na ps3 i sam nie wiem ktore lepsze fat czy slim xD a chłodzenie jest ważne ^ ^

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlodzenie jest i dziala, a to najwazniejsze. To ile ma biegow to chyba zbedna informacja. Ma tyle ile potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo się nie dowiedziałem no ale trudno :P:P

I tak pewnie zdecyduje sie na slimke bo ma więcej gb dysk to nie będzie trzeba kupować lepszego ^ ^ a ceny tanieją jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlodzenie w slimie jest raczej takie same jak w starszym modelu tzn im bardziej/dłużej pracuje tym predkoszć wiatraczków sie zwiększa. Mialem ps3 fat a teraz mam slim i praktycznie nie ma roznicy moze jedynie poza samym odglosem chlodzenia tzn w facie na wysokich obrotach chlodzenia slyszalem tylko szum powietrza a w slimie na wysokich jest tak jakby cichutkie buczenie idace bardziej w strone dzwieku odkurzacza (posiadacze slimow pewnie wiedza o co chodzi) :P ale to i tak jest bardzo ciche i naprawde trzeba sie wsłuchac zeby to uslyszec przynajmniej u mnie. Jesli o moje zdanie chodzi to z czystym sumieniem polecam slima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) teraz pozostało tylko uzbierac kase :P:P i kupic slima xD tylko irytuje mnie to że ma guziki fizyczne xD zamiast dotykowych xD tak jakby sony zaoszczedziło sobie :P na nowym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest na plus. Również myslalem ze lepsze byłyby dotykowe, lecz jak sam dostałem Slima w ręce to uznałem że fizyczne znacznie lepiej pasują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xayro przyciski fizyczne są właśnie po to aby obciąć koszty produkcji...

Slim rules hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie Polski język w PS3.

Na trwającej właśnie konferencji Sony "Lokalizacje 2.0" dowiedzieliśmy się, że już wkrótce system operacyjny PlayStation 3 powita nas w rodzimym języku. Wreszcie!

Wiktor dał właśnie cynk, że menu XMB (Cross Media Bar) zostanie w pełni zlokalizowane. Prace toczą się również nad spolszczeniem komunikatów PSN.

Kiedy? Najprawdopodobniej w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie Polski język w PS3.

wreszcie :) skoro gry wychodza w naszym jezyku to ps3 tez moglaby byc w koncu z polskim menu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie fat.. czarny polyskujacy kolor.. z idealnie pasujacym napisem playstation 3 na podswietlanej podstawce :)

i wiecej nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieksząść pisze że fat :P bo już mają fata:P xD a pozatym wygląd nie jest ważny :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zupełnie jak gość wyżej...

PS one ...

PS2 slim ...

(wyjątek) PSP Fat ...

PS3 Slim ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to oczywiste ,ze ludzie pisza fat bo maja takie w domu. Jestem w stanie uciac sobie obie rece,ze 90% osob tak piszacych bedac w sklepie i majac wybor pomiedzy obiema wersjami wybraloby SLIM-a i nikt mnie nie przekona,ze nia mam racji , tyle w tym temacie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT czy SLIM to juz zalezy od gustu. Ja wybralem FAT'a dlaczego? Bo mi sie podobal... jedni wola chudego a inni grubego, jedni patrza pod kontem wyglady a drudzy pod katem ceny. Jedynie czego ja bym sie obawial w Slimie to awaryjnosci (nie wiadomo jak z nia jest) ale mysle ze panowie z sony zadbali o jej zywotnosc. Tak ze to jest kwestia waszych gustow co wybierzecie/wybraliscie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie caly czas ten argument awaryjnosci :mellow: Przeciez kupujac nowiutka konsole mam spokoj na 2 lata i w ogole mnie ta kwestia nie interesuje. Konsole Sony ogolnie nigdy nie slynely z awaryjnosci i nie sadze,zeby to mialo sie zmienic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT czy SLIM to juz zalezy od gustu. Ja wybralem FAT'a dlaczego? Bo mi sie podobal... jedni wola chudego a inni grubego, jedni patrza pod kontem wyglady a drudzy pod katem ceny. Jedynie czego ja bym sie obawial w Slimie to awaryjnosci (nie wiadomo jak z nia jest) ale mysle ze panowie z sony zadbali o jej zywotnosc. Tak ze to jest kwestia waszych gustow co wybierzecie/wybraliscie.:)

yyy.... ja kupilem swoje ps3 w tym roku we wrzesniu ... mialem do wyboru ps3 slime i ps3 fat i wybralem facika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie FAT :thumbsup: . Z tego co zauważyłem wielu nowych userów posiada SLIMKe <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem wielu nowych userów posiada SLIMKe <_<.

a co mają kupować, jeśli w sklepach rządzi SLIM ? Obecnie myśląc o konsoli też brałbym chudszą wersję, zamiast szukać FATa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×