Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trafilem bo chcialem zakupic konsole i musialem troche poczetać o grach, zapowiedziach, samej konsoli ;) a to forum jest najlepsze w tej dziedzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsolę(córce) i trochę wieści na jej temat wypada posiąść-Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w Google, a że od pewnego czasu mam z konsol również i PS3 to się zarejestrowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google, wpisałem poszukałem po czym po 2 tyg. od zarejestrowania się zakupiłem konsolę po czym od nowego roku zaczęłem się wypowiadac i brac czynny udział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujek Google

kupilem PS3 szukalem jakies info i trafilem tu

wczesniej czytalem osstatnio zaczynam sie udzielac nie zawsze sensownie:Pteehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ludzi żeby sobie pograć z kimś ogarniętym W BF: BC2, no i kuzyn polecił stronkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsolę , i z problemami zgłosiłem się do Was ( wujek Google troche mi pomógł ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek Google

chciałem poczytać o PS3 który model lepszy jakie gierki kupować a teraz paczka z ps3 już w drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trafiłem tutaj chyba tak jak większość :tongue: szukałem informacji o PS 3, o grach na tą platformę, odwiedziłem raz i już zostałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Z tego co pamiętam to potrzebowałem pomocy do PS3, gdyż się popsuł i tu trafiłem ...

Od tego czasu stwierdziłem, że muszę zostać i pomagać innym tak jak niegdyś mi pomagano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum znalazłem w Googlach chyba. Potrzebowałem pomocy, ponieważ nie mogłem znaleźć pewnej funkcji kamerki PS Eye (zwolnione tempo), a we wszystkich opisach urządzenia napisane było, że ta funkcja jest. Zarejestrowałem się. Niestety odpowiedzi przez te kilka miesięcy nie otrzymałem, mimo że pytanie ponawiałem wielokrotnie w temacie o kamerce.

Tak czy siak, na forum pozostałem, czego nie żałuję, ponieważ poznałem wiele ciekawych ludzi, a także nauczyłem się wiele w kwestii niektórych gier, głównie BF:BC2. :)

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, potrzebowałem pomocy i znalazłem ją na tym forum :) Postanowiłem zostać, bo fajnie jest tutaj posiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szukajcie a znajdziecie" Wszelkie info dot. ,,trójeczki" gier itp. odnosiło się do tej stronki. Więc się zarejestrowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szukajcie a znajdziecie" Wszelkie info dot. ,,trójeczki" gier itp. odnosiło się do tej stronki. Więc się zarejestrowałem :)

Dokładnie tak samo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem recenzji txt Red Dead Redemption :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzając się do kupna PS3 szukałem sposobu na podłączenie konsoli do swojego monitora ;) Wujek google skierował mnie tutaj i już tu zostałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie Konsolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×