Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Powiecie mi jak uruchomić tą grę ? Sciągnąłem, zainstalowałem, włączyłem, i szukam mi tam coś jak juz znajdzie to sie loadinguje a potem wyskakuje błąd żebym sprawdził połączenie, a ja połączenie mam nadzwyczaj dobre. Oco chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi jak uruchomić tą grę ? Sciągnąłem, zainstalowałem, włączyłem, i szukam mi tam coś jak juz znajdzie to sie loadinguje a potem wyskakuje błąd żebym sprawdził połączenie, a ja połączenie mam nadzwyczaj dobre. Oco chodzi ?

Chodzi o odsłonę farsy w dwóch aktach:

Akt 1 "Jakie to brzydkie"

Akt2 "W dniu wypuszczenia demka zapomnieliśmy włączyć serwery europejskie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i nie rozumiem waszych narzekań na grafikę.

Mi się gra podoba, jednak nie na tyle żebym kupił. Pograłem 1h i już mi sie trochę nudzi, a dla mnie najważniejsze jest granie online bo nie kupię gry dla 5h singleplayera.

Może jak cena spadnie poniżej stówy to zawita u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym sie dowiedziec czy mozna gdzieś ściągnąć demo C2 MP z internetu by potem wrzucić go na ps3 przez pendriva ?

Edytowane przez HELL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest demo multi, więc i tak musisz się połączyć z internetem żeby w nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym sie dowiedziec czy mozna gdzieś ściągnąć demo C2 MP z internetu by potem wrzucić go na ps3 przez pendriva ?

Z grami na ps3 sie tak nie da. Trzeba je sciagac bezposrednio na konsole

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest demo multi, więc i tak musisz się połączyć z internetem żeby w nie zagrać.

Ci co narzekają na grafę niech napiszą czy po pierwsze- używają kabla HDMI i do jakiego TV/Monitora podpinają bo to ważne. Graficznie gra jest całkiem całkiem, tekstury faktycznie doczytują się miejscami jak w Call of duty, ale to tylko na początku rozgrywki, gra działa ~~ w 30 fpsach, czasem lekko zjedzie w dół, ale nie mam frapsa w oczach by to oszacować. Mysle, ze porównywalnie tu jest z Killzone 3. Gra ma potencjał, bo to takie połączenie Call of duty+Bionic commando. Mam mieszane uczucia, ale na pewno są dalekie od stwierdzenia- co za gniot, jak to mogli tak spierniczyć itp.

No i powiem Wam szczerze, że dobry TV robi różnicę i pewnie stąd te narzekania na grafikę. Nie mowię, że każdy musi posiadać 40 cali bo wielkość tu nie ma takiego znaczenia, ale już taka błahostka jak kabel którym podłączacie konsolę ma kolosalne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru meczach widze to tak grafika nie jest zła czasami denerwuję częste doczytywanie się obiektów i no i zwalniająca animacja jest odczuwalna poza tym do technicznych aspektów już nie mam się do czego przyczepić,a sam gameplay bardzo mi się podoba podchodziłem sceptycznie ale bardzo miło mnie crisis zaskoczył,ale nie czuć że się kogoś zabije,gdyby nie lecące punkty to czasem bym nie wiedział że kogoś zabiłem.Ogólnie gierka na plus na pewno kupie,ale nie wiem czy w premiere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega i ja mam problemy z połączeniem.Szuka,szuka i dupa po kilku minutach błąd.Dodam że w kz3 żadnych problemów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nie można grać ciągle błąd nie znajduje żadnego meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli reszta gra na "amerykanach'??

Mi na "amerykanie" smiga. Znalazło za drugim razem grę, za pierwszym wywaliło błąd połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli reszta gra na "amerykanach'??

NIE!

Do godziny 19 szło normalne grać, przynajmniej u mnie, a potem dupa.

normalnie parodia jakaś.

To raz.

Twierdzenie że grafika podobna do tego z KZ3 to jakiś horrendalny żart. Tak Raps, to do Ciebie, idź se chłopie do okulisty. Mam poważne wątpliwości czy ta grafa jest nawet na poziomie Bad Company 2. Co nie zmienia faktu że gra smiga płynnie i powaznego spadku framerate`u nie uświadczyłem.

Lagów jakoś nie ma co w KZ3 jest nagminne.

To dwa.

Średnia gra, ze średnią grafą i niewiele wnoszącym gameplayem - na plus jedynie możliwości kombinezonu - ergo nie widzę potrzeby inwestować przed spadkiem ceny poniżej 99,99 PLN.

To trzy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekają na grafę niech napiszą czy po pierwsze- używają kabla HDMI i do jakiego TV/Monitora podpinają bo to ważne. Graficznie gra jest całkiem całkiem, tekstury faktycznie doczytują się miejscami jak w Call of duty, ale to tylko na początku rozgrywki, gra działa ~~ w 30 fpsach, czasem lekko zjedzie w dół, ale nie mam frapsa w oczach by to oszacować. Mysle, ze porównywalnie tu jest z Killzone 3. Gra ma potencjał, bo to takie połączenie Call of duty+Bionic commando. Mam mieszane uczucia, ale na pewno są dalekie od stwierdzenia- co za gniot, jak to mogli tak spierniczyć itp.

No i powiem Wam szczerze, że dobry TV robi różnicę i pewnie stąd te narzekania na grafikę. Nie mowię, że każdy musi posiadać 40 cali bo wielkość tu nie ma takiego znaczenia, ale już taka błahostka jak kabel którym podłączacie konsolę ma kolosalne znaczenie.

Jesli chodzi o mnie posiadam oryginalny kabel HDMI od sony wiec kabel odpada a tv mysle ze tez nie jakis złom bo lcd Samsunga wprawdzie 22 calowy ale niestety rozmiary mojego pokoju nie pozwalaja na wmontowanie do niego jakiegos kolosa .

Oczywiscie dla tych co chca dopowiedziec czy mam dobrze ustawione opcje obrazu to tak akurat w tym aspekcie jestem pedantem :)

A slepy raczej też nie jestem dzieki bogu dlatego pozostaje tylko i wyłącznie wina po stronie developera przykro mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem grze druga szanse i powiem tak - poza 3ema aspektami, czyli: rozmytym obrazem, slabym frameratem oraz lagami, to jest to zdecydowanie najlepsze multi jakie do tej pory wyszlo w tym roku, o ogole ostatni raz tak dobrze bawilem sie w MP przy KZ2, czyli az dwa lata temu... Gameplay'owo jest mega zaje***cie, tylko technicznie gra kuleje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jednak jak wypuścić onlinowe demo i wyłączyć serwery. Nie działają nawet na PC :D Pełna profeska. Strach pomyśleć co będzie po premierze. Może powinni to nazwać online multi alpha stage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jednak jak wypuścić onlinowe demo i wyłączyć serwery. Nie działają nawet na PC :D Pełna profeska. Strach pomyśleć co będzie po premierze. Może powinni to nazwać online multi alpha stage?

2 minuty temu grałem i wszystko działa a co do samej gry, po waszym marudzeniu spodziewałem sie totalnego crapu, a jestem totalnie oczarowany, grafa rewelacyjna (widok tankowca z ropą pod słońce i wyciekająca ropa sprawiły u mnie opad szczeny, kapitalne efekty cząsteczkowe - dymy, mgły, woda etc), no i do tego kapitalny dzwięk. Najważniejsze jednak ze przede wszystkim świetnie się gra, (pykałem z jakimiś polakami akurat bo nawijali przez headsety :D) Generalnie utwierdziłem sie że to must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 vs X360 vs PC - wideo w 1080p

http://www.ps3site.p...a-wersja/66534/

Na tym porównaniu gołym okiem widać że nie ma "aż takiej" przepaści graficznej pomiędzy ps3 a x360 jak to sugerowały zajebiste screeny opublikowane przez serwisy które ewidentnie odstały w łape od M$. Obraz jest tylko lekko rozmyty ale na tym różnice się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to porównanie to fake (wersja PS3 to config odpalony na PC), ale nie o tym chciałem...

Też tak macie, że łączy was z ludźmi z Forum, których nawet nie macie na friendliście? Wtf? Rano grałem ze SzczurkiemPB, teraz dwie partyjki z Dizzy-Wolfem. Jeszcze kilku też widziałem. Czary czy co? Rozumiem, że szuka lokalnie, ale żeby jeszcze w bazie danych Forum? <żart oczywiście>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też nie możecie się połączyć ? od 15 minut próbuje i nic ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekają na grafę niech napiszą czy po pierwsze- używają kabla HDMI i do jakiego TV/Monitora podpinają bo to ważne. Graficznie gra jest całkiem całkiem, tekstury faktycznie doczytują się miejscami jak w Call of duty, ale to tylko na początku rozgrywki, gra działa ~~ w 30 fpsach, czasem lekko zjedzie w dół, ale nie mam frapsa w oczach by to oszacować. Mysle, ze porównywalnie tu jest z Killzone 3. Gra ma potencjał, bo to takie połączenie Call of duty+Bionic commando. Mam mieszane uczucia, ale na pewno są dalekie od stwierdzenia- co za gniot, jak to mogli tak spierniczyć itp.

No i powiem Wam szczerze, że dobry TV robi różnicę i pewnie stąd te narzekania na grafikę. Nie mowię, że każdy musi posiadać 40 cali bo wielkość tu nie ma takiego znaczenia, ale już taka błahostka jak kabel którym podłączacie konsolę ma kolosalne znaczenie.

Już naprawdę przestańcie używać argumentu "gdybyś miał lepszy TV to byś nie narzekał...". Ratunku. Przecież w inne gry wszyscy grają na tym samym sprzęcie, więc jakość wyświetlania obrazu Uncharted 2 i Crysis 2 na tym samym telewizorze jest identyczna. Łatwo wychwycić różnice. Gram na Bravii 40' full HD, która jeszcze dwa lata temu była TV z wyższej półki (nie pamiętam dokładnie jaki to model) i gra wygląda średnio. Tutaj chodzi o sam techniczny aspekt. Widocznie Crytek nie poradził sobie z dostosowaniem silnika do PS3 i jego optymalizacją. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że na konsolę Sony programuje się trudno i studia, które nie mają w tym doświadczenia lub nie dedykują swoich gier wyłącznie na tą platformę, mają zwykle duże problemy.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie że grafika podobna do tego z KZ3 to jakiś horrendalny żart. Tak Raps, to do Ciebie, idź se chłopie do okulisty. Mam poważne wątpliwości czy ta grafa jest nawet na poziomie Bad Company 2. Co nie zmienia faktu że gra smiga płynnie i powaznego spadku framerate`u nie uświadczyłem.

Lagów jakoś nie ma co w KZ3 jest nagminne.

To dwa.

Nie muszę iść do okulisty, gdyż napisałem drogi Mori, że Crysis 2 z Killzone 3 ma taką samą ilość klatek. Nie chodziło mi tu o stwierdzenie, że graficznie są podobne. Crysis 2 nie jest najgorszy i na pewno porównanie go z BC2 jest mocno naciągane, bardziej trafne to równanie do Bionic Commando.

I trochę dłużej pograłem w demo- niestety sporo jest miejsc gdzie klatki spadają, odpuszczam sobie tą pozycję. Pograć bym pograł, ale cóż, są inne gry na które warto wydać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to lagi czy co, ale proszę o wytłumaczenie: dlaczego ja biję 3 razy meele kolesia(niszcząc go), nie tracąc przy tym hp a następnie inny podbiega i za 1 razem też meele mnie zabija ? Armor itp, wiem, używam. Ale są jakieś dziwne bugi w demie. Raz cały magazynek wpakuję w kolesia, bang!, na killcamie on trafia mnie w klatę jednym strzałem i ginę. WTqrwaF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×