Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra została już wyposażona w jakąś łydkę poprawiającą zacinających się przeciwników itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś łatka była, ale czy ona coś zmieniała w AI przeciwników to nie wiem. Raczej wątpię. Mają większe problemy na głowie (np. gówniane pingi i wyszukiwanie sesji online).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto ma Crysis 2 i Playstation Plus sprawdzić czy da się zapisać sejwa w Ps+ i potem go skopiować na konsolę? Bo na usb się nie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pendrive się nie da, bo jest blokada, ale na serwer można spokojnie wysłać (wysłałem wszystkie swoje sejwy przed wygaśnięciem PS+, nawet te, które miały blokadę na kopiowanie). Jeśli dało się wysłać, to sądzę, że da się również ściągnąć (chciałem to dla Ciebie sprawdzić, ale niestety, jak już mówiłem, nie mam już abonamentu -.-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

takie oto pytanko

czy jeśli przejdę Kryzys na poziomie super żołnierza to czy również automatycznie powpadają mi trofea np za weterana itp itd ??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wpadną. W większości gier tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

takie oto pytanko

czy jeśli przejdę Kryzys na poziomie super żołnierza to czy również automatycznie powpadają mi trofea np za weterana itp itd ??

pzdr

tak dokładnie po przejściu na tym poziomie otrzymasz trofea również za weterana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnosnie trofea "graj w sieci przez pol roku " trzeba grac codziennie ??? Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie odnosnie trofea "graj w sieci przez pol roku " trzeba grac codziennie ???

Nie. Wystarczy, ze skonczysz runde po 6 miesiacach od pierwszego uruchomienia online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chciał bym się zapytać czy opłaca się kupić crysis 2, za powiedzmy 100zł. Czy jeszcze ktoś w nią gra, czy kampanie warto przejść, czy przyjemnie się gra na multi, nie wywala z serverów. Jak oceniacie tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat tej miernej gry może być tylko jedno - nie warto. Na rynku roi się od świetnych fpsów, ja zdecydowałem się na Crysisa i żałuję. Singleplayer zapowiadał się świetnie i z początku zabijanie po cichu wrogów było fajne, ale z czasem stało się po prostu nudne, a wejścia "na rambo" jednak nie mają "tego czegoś". Wieje nudą przez cały singleplayer, a multi to odmiana CoD z nanosuitami i to wszystko. Dramatem jest oczekiwanie na połączenie z lobby, które udaje mi się średnio raz na trzy próby. POstanowiłem dać grze szansę, ale po dwutygodniowych zmaganiach stwierdziłem, że to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się pograć, chodzi o to czy nie wywala z gry. A jak już wbijesz po 3 próbach to długo grasz na jednym roomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się pograć, chodzi o to czy nie wywala z gry. A jak już wbijesz po 3 próbach to długo grasz na jednym roomie

Bez problemu mozesz grac bez wywalania. Przynajmniej ja nie doswiadczylem zadnych problemow w mojej krotkiej przygodzie z multi. Fakt, ze trzeba troche poczekac na znalezienie graczy, ale jak juz ich znajdzie to mozna grac pol dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz wywaliło, chyba w jednej sesji dwa razy zmieniało hosta i drobne lagi. Grałem w multi przez tydzień po jakieś 1,5 h dziennie. Potem wyszedł patch, którego już nie ściągałem nawet, nie mam do tego Crysisa nerwów :P Może po tym patchu i po jakimś kolejnym już to jest wyeliminowane, mi bardziej nie odpowiadała formuła multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2szt, zamówione po 110zł, myślę że się nie zawiodę

Już doszedł, ładna grafika, chodź myślałem że będzie bardziej ostra, a ona taka zamazana jest. Multi też fajny, jak się już na server wbije to można grać . Grę polecam

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od paru dni i gra w porządku, ale jak narazie nie powala. Dodatkowo nie wiem przez co ale jak dla mnie graficznie mało czytelna, często zdarza mi się nie dojrzeć przeciwników stojących naprzeciw 5m ode mnie O_o Inna sprawa że gra jest mocno zbuggowana, pierwsze uruchomienie i zwis konsoli, po czym okazało się że chyba się instalowała mimo braku powiadomień o tym fakcie. Inne błędy to wyłączanie się obrazu podczas gry na parę sekund + cyfrowy szum na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki, to się nie zgodzę. Jest bardzo dobra - pogmeraj w ustawieniach obrazu w Twoim TV (np. wyłącz tryb Gra, jeśli takowy masz ustawiony). Co do reszty, to niestety jest dokładnie tak, jak opisałeś. "Aryjczyki" umieją chyba tylko grafikę zrobić. Strona techniczna gry, fabuła i multi leżą totalnie. Dziwne, bo pierwsza część i dodatek były bardzo fajne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na multi i przyjemnie mi się gra, ale czasami mi dzwięk się wyłącza, jak chcecie pograć razem mój psn id: pankal422, gram jeszcze z kolegą

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też bym złego słowa o trybie wieloosobowym nie powiedział, ale to, co się na tych serwerach dzieje po prostu zaczęło mnie mocno odrzucać. Pingi żałośnie niskie podczas większości rozgrywek - tylko host ma dobry i dlatego jest pierwszy w tabeli. Przez te lagi po prostu cała przyjemność "wyparowuje". Do tego dochodzi ta głupia kamera pośmiertna, która nijak ma się do tego, co widać było na ekranie. Moja nagła zmiana nastawienia spowodowana jest tym, że sprawiłem sobie od znajomego ostatnio Killzone 3 i zacząłem mocno żałować, że zakupiłem Crysis 2. Do tego, zagrałem też po długiej przerwie w Battlefielda i Black Ops przez internet - 0 lagów, 0 zmian hostów, 0 frustracji. Właśnie tak powinno wyglądać multi, jak prezentuje się ono w 3 powyższych grach. Płynna rozgrywka dająca przyjemność, a nie zmiany hostów na przemian z lagami. W czasie premiery tak nie było...

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! chciałemzapytac o trofeum "gracz zespołowy " i "złota rączka" czy ktoś moze mi napisać jak je zdobyć nie bardzo kumam o co w tym chodzi ?? z góry dzieki za odpowiedz Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czego nie rozumiesz w trofeum Gracz Zespołowy :) Jest przecież napisane, że masz rozegrać mecz będąc w składzie z innymi (musisz zostać dodany przez znajomego, lub znajomy przez Ciebie). A co do złotej rączki, to pewnie chodzi o to trofeum związane z zabijaniem wrogów w odpowiedni sposób (Skill Kills). Ja mam trofea po angielsku i nie wiem dokładnie o które Ci chodzi, jednak raczej właśnie o to. Wredne trofeum, trudno je zdobyć samemu. Może być potrzebna ustawka.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w temacie trofeum to zastanawia mnie jak wykonać (zdobądź 30 asyst za zauważenie przeciwnika) nie wiem w jaki sposób do jasnej ciasnej tego typu asysty zaliczać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też bym złego słowa o trybie wieloosobowym nie powiedział, ale to, co się na tych serwerach dzieje po prostu zaczęło mnie mocno odrzucać. Pingi żałośnie niskie podczas większości rozgrywek - tylko host ma dobry i dlatego jest pierwszy w tabeli. Przez te lagi po prostu cała przyjemność "wyparowuje". Do tego dochodzi ta głupia kamera pośmiertna, która nijak ma się do tego, co widać było na ekranie. Moja nagła zmiana nastawienia spowodowana jest tym, że sprawiłem sobie od znajomego ostatnio Killzone 3 i zacząłem mocno żałować, że zakupiłem Crysis 2. Do tego, zagrałem też po długiej przerwie w Battlefielda i Black Ops przez internet - 0 lagów, 0 zmian hostów, 0 frustracji. Właśnie tak powinno wyglądać multi, jak prezentuje się ono w 3 powyższych grach. Płynna rozgrywka dająca przyjemność, a nie zmiany hostów na przemian z lagami. W czasie premiery tak nie było...

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi, ponieważ mam przegrane 10h, i chyba raz trafiłem na zlagowany server, a tak to nic, fakt że jeśli chodzi o wbijanie na server i bezproblemowość bc2 nie ma w sobie równych, ale gram w c2 i mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w temacie trofeum to zastanawia mnie jak wykonać (zdobądź 30 asyst za zauważenie przeciwnika) nie wiem w jaki sposób do jasnej ciasnej tego typu asysty zaliczać....

Włączasz wizjer (select) i jak zobaczysz wroga to przyciskasz kwadrat (chyba, nie pamiętam już). Podświetli Ci to wroga na czerwono (pojawi się nad nim strzałeczka) i czekasz aż ktoś z Twoich go zabije, wtedy wpadnie Ci asysta.

@Tasma_Boss: Gracz zespołowy - musisz zaprosić do składu dwie inne osoby i zagrać z nimi mecz. Nie muszą być na Twojej liście znajomych, zapraszaj ludzi z którymi grasz - na pewno ktoś się zgodzi dołączyć.

Złota rączka - wygrać w każdym trybie gry, czyli deathmatch, team deatchmatch, capture the relay itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi, ponieważ mam przegrane 10h, i chyba raz trafiłem na zlagowany server, a tak to nic, fakt że jeśli chodzi o wbijanie na server i bezproblemowość bc2 nie ma w sobie równych, ale gram w c2 i mi się podoba

A co to, 10h to niby dużo? Ja mam wygrane pewnie ze 2-3 dni, ale co to ma za znaczenie... Mnie opisane przypadki zdarzają się bardzo często - średnio co drugi/trzeci mecz i na pewno nie jest to spowodowane łączem, ponieważ w Killzone, BF, czy w Black Ops gram bez zacięcia. Może mam po prostu pecha co do tego Crysisa, ale wątpię.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×